Horoskop Leden 2023 Vodnář

Horoskop Vodnář - Leden 2023

V první polovině měsíce budete muset více přemýšlet o svých postupech a krocích. Bude zapotřebí analýza vašich rozhodnutí, aby jste nerozhodli nesprávné. Pokud si však vše dobře promyslíte, zvážíte pro a proti, tak vaše rozhodnutí budou správne. S přibývající silou Měsíce ve vašem znamení se v druhé polovině měsíce můžete pustit do rychlejšího životního tempa. Snažte se soustředit na práci kterou děláte na maximu. Pokud si vytvoříte seznam úkolů tak si ho ještě jednou přejděte a zkuste vynechat takové úkoly, které ještě mohou počkat. V tomto měsíci se soustřeďte hlavně na nezbytné a potřebné činnosti a věci.

Horoskop Leden 2023 Vodnář - Láska a Vztahy: Pod vlivem Jupitera vám vaše myšlenky nedají spát. Budete více přemýšlet o své budoucnosti a o svých vztazích. Pokud se chcete vyhnout neshodám v partnerském životě, musíte konečně přestat srovnávat svého partnera s jinými. Měli by jste přestat vzpomínat na minulost a na lidi, které jste v minulosti zanechali. Pokud jste nezadaný, všimli jste si už někdy jak se na vás dívá jeden z vašich přátel? Projevuje o vás očividný zájem, ale vy jste si to stále nevšimli. Zkuste se rozhlédnout kolem sebe a zjistíte, že je při vás dosud neobjevený poklad. Nebojte se tohoto nového citu. Vaše rodina bude během tohoto měsíce cítit negativnější vibrace. Zaměřte se tedy nejen na vlastní spokojenost, ale pěstujte také trpělivost a porozumění. Druhá polovina měsíce bude ideální na společné rodinné cvičení, které budují vaše vzájemné spojení. Najděte si čas častěji usednout společně k velkému rodinnému stolu a povídejte si. Niekto z vaších priateľov k vám nie je tak úprimný, ako by ste si zaslúžili. Ak viete kto je to, v tomto mesiaci si to s ním konečene vykomunikujte.

Měsíční Horoskop Leden Vodnář - Zdraví: V tomto měsíci nebude moudré, pokud se rozhodnete ignorovat zdravotní problém, který se vyskytne, podle astrologické předpovědi, hlavně v druhé polovině měsíce. Neberte na lehkou váhu také žádné anomálie, které se objeví na vašem těle. Věnujte zvýšenou pozornost pravidelné kontrole vašeho těla, pokud narazíte na nepříjemné problémy, okamžitě je konzultujte s odborníkem. Nejlepším rozhodnutím během tohoto měsíce bude, pokud se rozhodnete eliminovat vaše problémy ještě v jejich zárodku. Právě proto je aktuální měsíc velmi dobrým obdobím na všechny potřebné preventivní prohlídky, které ještě nemáte během tohoto roku splněny. Týká se to hlavně lidí, kteří trpí chronickými onemocněními, jako jsou cukrovka, bolesti hlavy, zvýšený krevní tlak nebo srdeční problémy.

Horoskop Leden Vodnář - Kariéra a finance: Pokud se vám v předchozích měsících nahromadilo více práce než by bylo vhodné, je čas na třídění dokumentů a úklid. I když nejste zrovna nadšenec pořádku, vaše maily za vás nevybaví nikdo jiný. Pokud jste již dlouho odkládali nějakou nevybavenou elektronickou či klasickou poštu je nejvyšší čas odpovídat na tyto zprávy. Už to nadále nesmí čekat. Někdo z vašich kolegů k vám není čestný a bude se jednodznačne snažit o to, aby se vám během tohoto měsíce v práci nedařilo. Dávejte si pozor na každého kdo vás už někdy oklamal.


Měsíční horoskop Leden pro všechna Znamení Zvěrokruhu:

Váš aktuální Měsícní Horoskop Leden 2023 Vodnář od věštkyně vám připomíná důležitost lásky, vztahů a přátelství pro znamení zvěrokruhu Vodnář. Přečtěte si nejen Horoskop Leden, ale také Svůj Dnešní Horoskop Vodnář , nebo si otočte svou Tarotovou Kartu Dne Vodnář - pro online věštbu Tarotem. Všechny Horoskopy připravila věštkyně a tak můžete spoznat budoucnost i v tomto měsíci. Přejeme vám úspěšný Leden 2023!


Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.