Horoskop Říjen 2022 Vodnář

Horoskop Vodnář - Říjen 2022

Během následujícího měsíce bude na vaše znamení působit moc Měsíce. Ten bude působit na vaše emoce a na vaše pocity vůči ostatním lidem. Musíte si dávat pozor na přehnaně instinktivne konání a zapojit do svého jednání i část logického uvažování. V tomto měsíci však otevřete srdce každému, koho jste v předchozím období zanedbávali. Více se věnujte potřebám své lásky, či někoho, na kom vám skutečně záleží. Měsíc ovlivňuje vaši osobu také v tom smyslu, že vás dělá více upřímným. S otevřeným srdcem tak řekněte lidem přesně to, co se skrývá ve vašem srdci a vyžeňte lež z vašeho života. Dejte více na vaši intuici, ale jednejte vrámci logiky. Otevřete srdce vaší touze a v tomto měsíci se věnujte více lásce.

Horoskop Říjen 2022 Vodnář - Láska a Vztahy: Tento měsíc dobře pochopíte své duševní touhy. Stejně jako váš partner, i vy toužíte po větší frekvenci dotyků a po blízkosti milované osoby. Pokud se již déle cítíte osaměle snažte se s tím skoncovat a více se věnujte svému partnerovi, který vás miluje. Pokud jste bez partnera, objevujte nové možnosti, jak se stát zajímavějším člověkem. I když máte množství pozitivních vlastností, zvyčajte zůstávají skryty před tím druhým, dokud vás nepozná lépe. Musíte však zaujmout i na první pohled, pokud chcete v životě poznat nové lidi. Můžete navštívit kurz vaření, nebo se začít učit nový jazyk, kde jistě potkáte nové, zajímavé lidi. Uvědomte si však, že i vaše samota je darem, který by jste si měli užívat plnými doušky. Pokud si tento měsíc vyřešíte staré rodinné konflikty, velmi to uleví vašemu srdci. Vaše následující směrování tak bude jednodušší. Priatelia majú svoje starosti a problémy. Nebudú mať čas venovať sa vašim podozreniam a negatívnym pocitom. Odpustite im to, tiež majú svoje problémy.

Měsíční Horoskop Říjen Vodnář - Zdraví: Během prvních dnů měsíce si vaše zdraví může vyžadovat pomoc, či názor odborníka. Nevyhýbejte se více potřebné prohlídce u lékaře a dopřejte si odbornou péči. Uvědomte si, že nic nestojí za to, aby jste ohrozili své zdraví. Snažte se v druhé polovině měsíce udržovat své zdraví hlavně vhodnou stravou a vyhýbejte se těžkým smaženým jídlům. V druhé polovině měsíce také zapomeňte na fast-food. Pokud nebudete začátkem měsíce řešit vaše zdravotní potíže, tak se koncem měsíce mohou objevit nečekané komplikace.

Horoskop Říjen Vodnář - Kariéra a finance: V tomto měsíci se vám v pracovní oblasti objeví nové možnosti uspět. Sledujte signály kolem, které ovlivňují vaši pohodu v zaměstnání. Dávejte si však pozor na nepřející a pokud máte dobrý nápad, neříkejte ho nikomu. Přijde čas, kdy budete moci své skvělé nápady odprezentovat. Vaši kolegové nejsou nutně i vašimi přáteli. Snažte se oddělit svůj soukromý a pracovní život, jinak si vyděláváte na neprekné problémy ve vaší práci. Ne každému musíte lahodit.


Měsíční horoskop Říjen pro všechna Znamení Zvěrokruhu:

Váš aktuální Měsícní Horoskop Říjen 2022 Vodnář od věštkyně vám připomíná důležitost lásky, vztahů a přátelství pro znamení zvěrokruhu Vodnář. Přečtěte si nejen Horoskop Říjen, ale také Svůj Dnešní Horoskop Vodnář , nebo si otočte svou Tarotovou Kartu Dne Vodnář - pro online věštbu Tarotem. Všechny Horoskopy připravila věštkyně a tak můžete spoznat budoucnost i v tomto měsíci. Přejeme vám úspěšný Říjen 2022!


Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.