roční horoskop 2022
Horoskop Leden 2022 Ryby

Měsíční Horoskop Leden 2022 Ryby

Astrologický Horoskop Ryby - Leden 2022

Lunární pozice během tohoto měsíce, ovlivňující vaše znamení zvěrokruhu, vám přináší množství výzev na to, aby jste našli nové způsoby jak povznést váš rodinný rozpočet. Tento měsíc vám přináší jisté příležitosti, které vám pomohou naplnit vaši peněženku. Horoskop na tento měsíc důrazně doporučuje, aby jste nezapomněli na své závazky a vše platili včas, a vyhýbali se novému zadlužování. Mnohem klidnější období vás čeká v druhé polovině měsíce, kdy budete moci více času trávit se svou rodinou a v kruhu vašich milovaných. Druhá polovina měsíce je také velmi vhodná na setkání s přáteli, nebo na uspořádání večírku. Můžete si také odpočinout častěji než jindy při dobrém filmu, při oblíbeném seriále nebo při činnosti v domácnosti, kterou rádi provádíte.

Horoskop Leden 2022 Ryby - Láska a Vztahy: V tomto měsíci se více povídejte se svým partnerem o směrování vašeho vztahu. Potřebujete partnera u sebe a potřebujete cítit, že vám je skutečnou oporou. Pokud toužíte po posunu ve vztahu, v tomto měsíci je nejvyšší čas, aby jste o tom promluvili právě s partnerem. Neříkejte to lidem kolem, ale jemu. Nezadaní mají možnost poznat osobu, která jim na krátkou chvíli rozzáří jejich svět. Krásné vyzařování této osoby ozvláštnit váš svět, protože si uvědomíte, jak negativní jste dosud vnímali vaše okoli. Není však dobré pokud tuto osobu necháte odejít z vašeho života. Zkuste tomuto člověku ukázat, že i vy máte co nabídnout pro hezčí budoucnost. Pokud se ve vaší rodině vyskytne situace, kdy je nutná vaše pomoc, neváhejte a zasáhněte. Jednejte však podle potřeb jiných, ne podle těch vašich. Počas tohto mesiaca si strážte skutočných priateľov. Ak na nich nebudete mať čas aspoň im sem-tam zavolajte.

Měsíční Horoskop Leden Ryby - Zdraví: Během prvních dnů měsíce si vaše zdraví může vyžadovat pomoc, či názor odborníka. Nevyhýbejte se více potřebné prohlídce u lékaře a dopřejte si odbornou péči. Uvědomte si, že nic nestojí za to, aby jste ohrozili své zdraví. Snažte se v druhé polovině měsíce udržovat své zdraví hlavně vhodnou stravou a vyhýbejte se těžkým smaženým jídlům. V druhé polovině měsíce také zapomeňte na fast-food. Pokud nebudete začátkem měsíce řešit vaše zdravotní potíže, tak se koncem měsíce mohou objevit nečekané komplikace.

Horoskop Leden Ryby - Kariéra a finance: Dávejte si v tomto měsíci pozor na online platby a sledujte důvěryhodnost internetových adres. Nedávejte nikomu své osobní informace, nebo kopie osobních dokladů. V této oblasti můžete být pod vlivem Merkura zranitelný. Své negativní pocity, nebo informace, které se vám nakupily v práci si nechte pro sebe, nebo se můžete svěřit rodině. I když někdy neulahodíte všem neznamená to, že by jste se měli obávat pomluvy. Vaši kolegové nemusí být vašimi přáteli a vy se nemusíte snažit aby vás všichni milovali.

Váš aktuální Měsícní Horoskop Leden 2022 Ryby od věštkyně vám připomíná důležitost lásky, vztahů a přátelství pro znamení zvěrokruhu Ryby. Přečtěte si nejen Horoskop Leden, ale také Svůj Dnešní Horoskop Ryby , nebo si otočte svou Tarotovou Kartu Dne Ryby - pro online věštbu Tarotem. Všechny Horoskopy připravila věštkyně a tak můžete spoznat budoucnost i v tomto měsíci. Přejeme vám úspěšný Leden 2022!


Měsíční Horoskop Leden 2022 pro 12 Znamení Zvěrokruhu


Pokud se vám líbí náš obsah, sdílejte jej na FACEBOOKU.

Přihlaste se k odběru našich kanálů na Facebooku a YouTube. Sledujte novinky ze světa horoskopů, tarotu a věštění.Kontaktujte nás: e-mailem na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

♥ Přejeme vám velkou lásku a spokojenost, váš Horoskop & Tarot ♥


♥ Horoskop, Věštění, Tarot ♥