Horoskop Leden 2023 Ryby

Horoskop Ryby - Leden 2023

V tomto měsíci vám planeta Merkur pomůže komunikovat s lidmi ve vašem okolí na zcela jiné úrovni. Do života vám planetární pohyby přinášejí porozumění a lepší vnímání ostatních. Tato naše silná stránka bude povšimnutá i ve vaší práci, ale hlavně přinese harmonii do vašeho soukromého života. I ti, kteří stále hledají toho pravého, budou mít v první polovině měsíce možnost popovídat si s někým zajímavým. Horoskop na tento měsíc zdůrazňuje, že vaše komunikativnost bude mít silný vliv na vaše emoce, i budoucnost. Slunce se spojuje s vaší zvědavostí i v druhé polovině měsíce budete mít možnost otevřít své oči všem možnostem, které vám život nabízí. Nezůstávejte v tomto měsíci slepým a nevšímavým. Vnímejte všechny ty pozitivní maličkosti, které vám život nabízí.

Horoskop Leden 2023 Ryby - Láska a Vztahy: V tomto měsíci bude prostor na to, aby jste se odvázali a konaly více pudově. Váš partner bude nadšený tím, jaké nové nápady mu řeknete a s jakou energií budete v tomto měsíci řešit všechny problémy. Partner vás bude obdivovat. V druhé polovině měsíce můžete od partnera očekávat velmi příjemné překvapení. Nezadaní mohou v nejbližším období očekávat vzrušující flirt s někým, kdo jim příjemně poplete hlavu. Tento měsíc bude patřit novým zážitkům. Ty si budete vytvářet sám, ale osud vám také nabídne několik možností na to, aby jste si užívali život plnými doušky. Pokud poznáte zajímavého člověka zapomeňte na nátlak a raději ukažte vaši silnou a samostatnou osobnost. Sebevědomí je vzrušující, tento měsíc na tento fakt nezapomínejte. V rodinném životě platí, že by jste se měli chovat tak, jak by jste chtěli, aby se ostatní členové rodiny chovali k vám. Nezapomínejte, že se učíme celý život a že pochopení v životě nikdy není dost. Chápejte emoce a potřeby ostatních, aby byly pochopeny i ty vaše. V tomto mesiaci je najvyšší čas pouvažovať o svojich priateľoch. Skutočne sú k vám všetci vaši priatelia úprimní?

Měsíční Horoskop Leden Ryby - Zdraví: Regulace nezdravého jídla ve vašem každodenním energickém příjmu vám pomůže dostatečně vylepšit své zdraví tak, aby jste cítili i více energie. Pokud do své stravy zařadíte více ovoce a zeleniny, a budete přemýšlet nad tím co jíte, vaše zdraví se během tohoto měsíce opravdu vylepší. I vaše fyzická kondice by potřebovala dobít baterky, a proto by bylo namístě, pokud by jste během tohoto měsíce začali alespoň s procházkami v přírodě, které by osvěžili nejen vaši vitalitu, ale i psychickou pohodu. Pokud budete v tomto měsíci čelit jistým zdravotním komplikacím, nepodceňujte návštěvu lékaře, který vám v tomto ohledu určitě nabídne dobré rady. Neberte také na lehkou váhu bolesti páteře, a hledejte způsoby jak posílit tuto část vašeho těla. Někdy stačí jen malá změna životního stylu k tomu, aby jste se cítili mnohem lépe.

Horoskop Leden Ryby - Kariéra a finance: V tomto měsíci si budete muset dát záležet na tom, aby jste našli kompromis mezi prací a odpočinkem. Pamatujte si, že pokud nebudete dostatečně relaxovat, vaše pracovní tempo může zasáhnout i do vašeho zdravotního stavu. Méně je někdy více a proto nedávejte celou svou energii jen do práce. Vaši kolegové nejsou vůči vám natolik upřímní jak si představujete. Zaměřte se více na sebe a už přestaňte své soukromí řešit v práci.


Měsíční horoskop Leden pro všechna Znamení Zvěrokruhu:

Váš aktuální Měsícní Horoskop Leden 2023 Ryby od věštkyně vám připomíná důležitost lásky, vztahů a přátelství pro znamení zvěrokruhu Ryby. Přečtěte si nejen Horoskop Leden, ale také Svůj Dnešní Horoskop Ryby , nebo si otočte svou Tarotovou Kartu Dne Ryby - pro online věštbu Tarotem. Všechny Horoskopy připravila věštkyně a tak můžete spoznat budoucnost i v tomto měsíci. Přejeme vám úspěšný Leden 2023!


Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.