Horoskop Říjen 2022 Ryby

Horoskop Ryby - Říjen 2022

Mocný měsíc a jeho vliv v tomto měsíci zasáhne do vašich životů i vztahů. Budete mít pod jeho vlivem moc rozeznávat své pocity a také znát pocity jiných, které jste dosud jen těžko poznávali. Měsíc vám dodá intuici, která vám bude skvělým pomocníkem při komplikovaných rozhodnutích během tohoto měsíce. Nenechte nikým narušit vaše vnitřní emoce a během tohoto měsíce se v žádném případě nepouštějte do zbytečných hádek a roztržek s někým ve vašem okolí. Silný měsíc vám může narušit vaši vyrovnanost a může ovlivnit vaši náladu. V tomto měsíci se budete cítit dvojím způsobem a náladově. Nenechte však, aby pocit smutku, či negativní myšlenky zasáhly do vašeho života. Pamatujte, že jde většinou jen o vliv Měsíce a snažte se více zaměřovat na krásné věci, z nichž čerpáte každodenní úsměv.

Horoskop Říjen 2022 Ryby - Láska a Vztahy: Vaše sobecké a tvrdohlavé chování více není na místě. Váš partner potřebuje skutečně vaši oporu. Dávejte si pozor a nezapomeňte na důležitý svátek. Vaše láska vám to nikdy nezapomene, pokud zanedbáte váš důležitý den. Můžete se cítit trochu pracovně vyčerpaný, ale nepřenášejte tyto pocity do vašeho vztahu. Pokud stále hledáte toho pravého nezapomínejte, že rady, které vám dávají ostatní nejsou až tak skvělé. Nikto nevidí do hloubky vašeho srdce tak dobře, jako vy. Jste osobou s velkým srdcem, která může obohatit život jiného láskou a porozuměním. Nezapomínejte, že jen vy víte, co je pro vás to nejlepší. Ke všem členům vaší rodiny buďte během tohoto měsíce upřímný. Pokud si to někdo vyžaduje, nebo zaslouží, nezapomeňte mu podat pomocnou ruku, kterou potřebuje. V tomto mesiaci by sa vám aj dobre mienená rada priateľovi mohla vypomstiť. Nenechajte vaše emócie ovládnuť vaše konanie a radšej sa nepúšťajte do dávania rád iným.

Měsíční Horoskop Říjen Ryby - Zdraví: Dávejte si na sebe tento měsíc velký pozor a starejte se o svou duši a energii během celého měsíce. Vzdělávejte se v oblasti stravování a alternativní medicíny. Zkuste více číst o čínské medicíně a o meditaci. Meditace znamená hlavně očištění vaší psychiky, není třeba za tím hledat nic exotické. Tento měsíc vás může potrápit častější bolest hlavy a žaludeční problémy. Pokud se cítíte více unavený, než v předchozím období dopřejte si zdravší životosprávu a kvalitnější spánek. Je pro vás nesmírně důležité myslet na kvalitní a pravidelný pitný režim. Pokud máte problémy se spánkem porozhlédněte se po alternativních možnostech, jak lépe usnout. Slyšeli jste už o melatoninu?

Horoskop Říjen Ryby - Kariéra a finance: Možná vám Merkur v tomto měsíci zatemní jasné přemýšlení, ale neobávejte se toho. Budete se na pracovní záležitosti dívat více jednostranně a nepříliš pesimisticky. Každopádně uvidíte několik věcí v novém světle a ve více oblastech si uvědomíte, že jejich přeceňujete. Díky tomu si uvědomíte, že věnujte práci až příliš velkou pozornost a zapomínáte na své koníčky. Zkuste se na pracovní věci dívat s větším odstupem během celého měsíce. Vaše pracovní nasazení může obtěžovat některého z vašich kolegů. Nenechte se však nikým ovlivnit a nadále pracujte s dávkou nasazení a kreativity.


Měsíční horoskop Říjen pro všechna Znamení Zvěrokruhu:

Váš aktuální Měsícní Horoskop Říjen 2022 Ryby od věštkyně vám připomíná důležitost lásky, vztahů a přátelství pro znamení zvěrokruhu Ryby. Přečtěte si nejen Horoskop Říjen, ale také Svůj Dnešní Horoskop Ryby , nebo si otočte svou Tarotovou Kartu Dne Ryby - pro online věštbu Tarotem. Všechny Horoskopy připravila věštkyně a tak můžete spoznat budoucnost i v tomto měsíci. Přejeme vám úspěšný Říjen 2022!


Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.