Horoskop Únor 2024 Ryby

Horoskop Ryby - Únor 2024

Už v dávné mytologii byla Venuši přisuzována moc za kvalitní manželství a zodpovědný přístup k vašim partnerstvím. V tomto měsíci bude Venuše ovlivňovat vaši osobnost a vy se tak naučíte lépe zvládat své emoce a porozumíte svým emocionálním potřebám. Právě v tomto období se může nezadaným podařit najít lásku svého života, protože Venuše ovlivňuje i jejich atraktivitu a krásu. Vaše znamení se tak bude cítit atraktivnějí a odhalí se i vaše štredrosť a krása vašeho srdce. Je ideální doba pomoci i těm, kteří si sami pomoci nevědí. Můžete pomáhat i zvířatům, které vaši pomoc ocení nekonečnou láskou a vám to otevře nové komory srdce. Otevřete své srdce světu a hlavně se věnujte malým dětem v rodině, svému partnerovi, přátelům a rodině.

Horoskop Únor 2024 Ryby - Láska a Vztahy: V tomto měsíci můžete pocítit, že se ve vztahu dusíte. Partner vám položí důležitou otázku. Dobře si promyslete, jak mu na to odpovíte. Odpověď ho může skutečně potěšit, ale na druhé straně mu může také ublížit. Pokud jste nezadaný a zapletete se s někým zadaným, vyděláváte si jedině na problémy. Vy sám cítíte, jak je nevhodné míchat se do lásky jiných. Jste vnímavým a inteligentním člověkem, který si dobře uvědomuje své kroky a to, jaký budou mít efekt na vaši budoucnost. Zadaným potenciálním milencům se oklikou vyhněte hlavně v tomto měsíci, kdy na vás působí provokativní stránka astrologických energií. V rodině bude panovat dobrá atmosféra, užívejte si toto období. Můžete tak upevnit zeslabené rodinné pouta, protože blízkost ostatním je velmi hodnotná. Druhá polovina měsíce přinese v rodinném životě jisté překvapení. Vyhýbajte sa klamaniu vašich priateľov. Vo vašom živote to už vzťahy narušilo, nedovoľte aby ste prišli o ďalších priateľov. Túto stratu ste už raz oľutovali.

Měsíční Horoskop Únor Ryby - Zdraví: V tomto měsíci budete potřebovat hodně sil na to, aby jste překonali všechny činnosti a povinnosti, které na vás čekají. Nejen vy, ale i vaše rodina se bude spoléhat hlavně na vaši sílu a energii. Horoskop na tento měsíc vám tak radí, aby jste se během tohoto měsíce dobře postarali o to, jakou stravu dodáváte svému tělu, aby jste si dali záležet na čerstvosti a vyváženosti. Uvědomte si, že k tomu aby vaše tělo mělo dostatek energie bude potřebovat i kvalitní stravu. Tento měsíc by měl patřit hlavně odpočinku při činnosti které milujete se šálkem dobrého horkého bylinného čaje, který vám pomůže uvolnit se a lépe usnout. Pokud trpíte nějakými závislostmi, které se s vámi už déle táhnou, v tomto měsíci je nejvhodnější doba na to, aby jste je omezili. Horoskop na tento měsíc vám také důrazně doporučuje mýt si ruce po každé návštěvě veřejných prostranství.

Horoskop Únor Ryby - Kariéra a finance: Pokud vás v minulém měsíci potrápili nějaké pracovní úkoly pamatujte, že jste odvedli dobrou práci. V tomto měsíci si tak můžete užívat větší klid. Nezapomeňte více relaxovat a častěji zapomínat na pracovní problémy. Dávejte si v práci pozor na to, co říkáte. I když se někteří tváří jako vaši přátelé není to tak. Možná jste jen velmi důvěřivá osoba, ale v tomto měsíci nerozebírejte své soukromí v práci.


Měsíční horoskop Únor pro všechna Znamení Zvěrokruhu:

Váš aktuální Měsícní Horoskop Únor 2024 Ryby od věštkyně vám připomíná důležitost lásky, vztahů a přátelství pro znamení zvěrokruhu Ryby. Přečtěte si nejen Horoskop Únor, ale také Svůj Dnešní Horoskop Ryby , nebo si otočte svou Tarotovou Kartu Dne Ryby - pro online věštbu Tarotem. Všechny Horoskopy připravila věštkyně a tak můžete spoznat budoucnost i v tomto měsíci. Přejeme vám úspěšný Únor 2024!


Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.