roční horoskop 2022
Horoskop Leden 2022 Beran

Měsíční Horoskop Leden 2022 Beran

Astrologický Horoskop Beran - Leden 2022

Během tohoto měsíce zapomeňte na obavy z toho, co si o vás myslí ostatní. Žijete hlavně pro sebe a musíte se více zabývat sebou a ne radikálními názory, či radami jiných. Nikdo z vašich rádců nevidí tak hluboko do vašeho srdce, jak vidíte vy. Pokud se pasujete se skutečně komplikovanou otázkou, tak je na místě požádat o radu někoho, kdo se ve věci vyzná jako profesionál. Koncem měsíce pocítíte intenzivní pocity smutku a soucitu. Zde je velký prostor na to, aby jste otevřeli srdce dobru a pomohli těm, kteří pomoc potřebují.

Horoskop Leden 2022 Beran - Láska a Vztahy: Pokud se nemůžete rozhodnout jakou cestou se s partnerem vydat, musíte se s ním promluvit. Pod vlivem Marsu vám bude partner oporou a v tomto měsíci je na místě absolutní upřímnost vůči němu. Nezapomínejte se více zajímat o partnerovy potřeby. Nebuďte sobci, protože se to projeví i na vašem společném životě. Pokud jste bez partnera, můžete očekávat vzrušující setkání. Jste však připraven na kroky směrem k vaší budoucnosti? Starostilivosť o jinou osobu vám ubere množství času a proto je třeba, aby jste si byli jisti vašimi rozhodnutími. Nespěchejte však do ničeho nepromyšleného. Vše krásně vyžaduje trpělivost a čas. V druhé polovině měsíce navštivte vaši rodinu. Uzavřete všechny otevřené neshody či konflikty. Nemusíte se ze dne na den stát mentorem konfliktů v rodině, ale máte sílu na to, aby jste uklidnili negativní vibrace ve vašem okolí. Počas tohto mesiaca spoznáte nového človeka, ktorý sa stane vaším priateľom a pozitívne zmení váš život. Vďaka nemu sa dozviete veci potrebné pre vašu budúcnosť.

Měsíční Horoskop Leden Beran - Zdraví: Letos objevíte po zdravotní stránce nové obzory a novým nápadem se v této oblasti nebudou klást meze. Začněte se více zajímat o kuchyni a o stravování. Pod vlivem mocné venuše budete tento měsíc cítit nával kreativity a to se projeví i ve vašíve změně stravování. Už déle přemýšlíte o nových věcech, které by jste vnesli do svého života. Tyto nápady, pokud se týkají také oblasti vaření, zaujmou nejen vás ale také vaši polovičku. Ze zdravotního hlediska vám objevení nových sfér přinese zlepšení nejen po fyzické stránce ale výrazně to ovlivní i vaši psychiku. Během měsíce nezapomínejte na pitný režim a dostatek zeleniny. Informujte se také jako by jste mohli nahradit nadbytek soli ve stravě a zajímejte se například o koření či himalájskou sůl. Zkuste do své stravy zařadit více jídel s vitamínem C.

Horoskop Leden Beran - Kariéra a finance: Do práce dáváte v poslední době větší výkon, než v předchozím období. Dávejte si však pozor, aby jste toto pracovní tempo zvládli a udrželi. V druhé polovině měsíce se vám naskytne příležitost ukázat vaše kvality i vedení. Chyťte se této šance. Ne každý z vašich kolegů je i vaším přítelem. I když se to může tak jevit, i tak není dobré mluvit stále jen o vašem soukromí. Raději se více věnujte kvalitě odvedené práce.

Váš aktuální Měsícní Horoskop Leden 2022 Beran od věštkyně vám připomíná důležitost lásky, vztahů a přátelství pro znamení zvěrokruhu Beran. Přečtěte si nejen Horoskop Leden, ale také Svůj Dnešní Horoskop Beran , nebo si otočte svou Tarotovou Kartu Dne Beran - pro online věštbu Tarotem. Všechny Horoskopy připravila věštkyně a tak můžete spoznat budoucnost i v tomto měsíci. Přejeme vám úspěšný Leden 2022!


Měsíční Horoskop Leden 2022 pro 12 Znamení Zvěrokruhu


Pokud se vám líbí náš obsah, sdílejte jej na FACEBOOKU.

Přihlaste se k odběru našich kanálů na Facebooku a YouTube. Sledujte novinky ze světa horoskopů, tarotu a věštění.Kontaktujte nás: e-mailem na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

♥ Přejeme vám velkou lásku a spokojenost, váš Horoskop & Tarot ♥


♥ Horoskop, Věštění, Tarot ♥