Horoskop Leden 2023 Býk

Horoskop Býk - Leden 2023

Měsíc zajímavého rozvoje ve všech oblastech čeká na vás. Přijdou důležité a zcela pozitivní změny. Pokud se ve vašem životě schyluje ke změně zaměstnání, nebo stahování přijměte tyto změny bez jakéhokoliv strachu. V tomto měsíci je odvaha vítaná a mnoho věcí se může obrátit k lepšímu. Je na vás jak se ke změnám postavíte. Pokud pociťujete, že poslední měsíce byly bouřlivěji než jste čekali, je čas užít si chvíle pohody. Dopřejte si také odpočinek v přírodě, či kvalitní masáž. Vyhýbejte se složitým životním situacím, do kterých vás mohou zatáhnout lidé ve vašem okolí.

Horoskop Leden 2023 Býk - Láska a Vztahy: Venuše vás v tomto měsíci výrazně ovlivní a vy pocítíte to, jaká krása vyzařuje nejen z vašeho zevnějšku, ale také z vašeho nitra. Nenechte se v tomto měsíci nikým zastavit a jděte si za svým snem. Váš partner by se měl dozvědět o vašich touhách. Nebojte se s ním mluvit upřímně. Upřímnost je nosníkem vašeho vztahu. Pokud jste bez partnera a poohlížíte se po někom, kdo už partnera má, vyhoďte si to z hlavy. Ve vašem životě není prostor na takové neuvážené vztahy. Ublížili by jste nejedné duši, která by podle hvězd neměla být propojena s vaší osobou. Dávejte si pozor na pozvání od osob, jejichž emocionální status neznáte. Pozornost je nyní důležitá pokud nechcete být znovu zklamán. V rodinném životě platí, že by jste se měli chovat tak, jak by jste chtěli, aby se ostatní členové rodiny chovali k vám. Nezapomínejte, že se učíme celý život a že pochopení v životě nikdy není dost. Chápejte emoce a potřeby ostatních, aby byly pochopeny i ty vaše. Niekto z vaších priateľov k vám nie je tak úprimný, ako by ste si zaslúžili. Ak viete kto je to, v tomto mesiaci si to s ním konečene vykomunikujte.

Měsíční Horoskop Leden Býk - Zdraví: Dávejte si na sebe tento měsíc velký pozor a starejte se o svou duši a energii během celého měsíce. Vzdělávejte se v oblasti stravování a alternativní medicíny. Zkuste více číst o čínské medicíně a o meditaci. Meditace znamená hlavně očištění vaší psychiky, není třeba za tím hledat nic exotické. Tento měsíc vás může potrápit častější bolest hlavy a žaludeční problémy. Pokud se cítíte více unavený, než v předchozím období dopřejte si zdravší životosprávu a kvalitnější spánek. Je pro vás nesmírně důležité myslet na kvalitní a pravidelný pitný režim. Pokud máte problémy se spánkem porozhlédněte se po alternativních možnostech, jak lépe usnout. Slyšeli jste už o melatoninu?

Horoskop Leden Býk - Kariéra a finance: V tomto měsíci musíte slevit z vašich nároků v práci. Nepokládejte si toho na ramena víc, než unesete. Mohlo by se stát, že se zavalíte prací, která se vám následně bude kupit a nebudete mít čas na dokončování úloh. S kolegy je čas vyřešit si konflikty, které jste v poslední době řešili. Někdo z vašich kolegů se vůči vám nechová korektně a snaží se o to, aby se vám dařilo co nejméně. Je třeba si to s tímto člověkem konečně vyříkat a ukázat mu sílu vaší osobnosti.


Měsíční horoskop Leden pro všechna Znamení Zvěrokruhu:

Váš aktuální Měsícní Horoskop Leden 2023 Býk od věštkyně vám připomíná důležitost lásky, vztahů a přátelství pro znamení zvěrokruhu Býk. Přečtěte si nejen Horoskop Leden, ale také Svůj Dnešní Horoskop Býk , nebo si otočte svou Tarotovou Kartu Dne Býk - pro online věštbu Tarotem. Všechny Horoskopy připravila věštkyně a tak můžete spoznat budoucnost i v tomto měsíci. Přejeme vám úspěšný Leden 2023!


Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.