roční horoskop 2022
Horoskop Leden 2022 Býk

Měsíční Horoskop Leden 2022 Býk

Astrologický Horoskop Býk - Leden 2022

Začátkem měsíce si dávejte pozor na rozpory v názorech, které prezentujete před vašimi blízkými. Mars, který na vás z dálky působí zvyšuje bojovnost a agresivitu ve vašem znamení a proto budete pociťovat potřebu nutnosti obhájení svých názorů. V tomto směru se můžete potkat s odpůrci, kteří ve vás vyvolají agresivnější chování. Snažte se své emoce dostat pod kontrolu, protože pouze člověk, který působí rozumně a vyrovnaně dosáhne skutečný komunikační úspěch. Praktikujte během měsíce více cvičení vaší sebekontroly. Pokud s někým nesouhlasíte je lepší odejít, udělat si přestávku, jak se pustít do hádek. To platí zejména pro poslední týden tohoto měsíce.

Horoskop Leden 2022 Býk - Láska a Vztahy: Pokud se už déle cítíte osaměle, i přesto, že jste ve vztahu, neobávejte se tohoto krátkého období. Brzy se vše změní k lepšímu. Chce to však i vaši iniciativu a více zájmu o vašeho partnera. Pokud jste bez partnera, je čas přestat se zabývat svým smutkem a osamělostí. Ten o koho máte zájem chce u sebe energického člověka a proto musíte zaujmout vaší neutuchající energií. Pozitivní pohled na svět kolem je v tomto měsíci velmi důležitý hlavně pro ty, kteří hledají partnera. Tyto energie přilákají nové přátele a existuje i možnost, že vaše atraktivita zaujme vaši příští lásku. Vyřešte si ve vaší rodině dokola opakující se problémy a hádky. Převezměte iniciativu a buďte jim oporou, poskytněte také řešení problémů. Jenda osoba spomedzi vašich priateľov sa už dlhšie zaujíma o tú istú osobu, o ktorú sa zaujímate vy. Skúste sa rozhliadnuť okolo a dávajte si pozor na škaredé podrazy.

Měsíční Horoskop Leden Býk - Zdraví: Během tohoto měsíce se musíte zaměřit na zdravé stravování. Fast food neuškodí, ale maximálně jeden až dvakrát za měsíc. Musíte si dávat větší pozor na své stravování, protože pokud to neuhlídáte mohou vás potkat větší komplikace. Uvědomte si, že maso není nezbytnou každodenní součástí stravy. Objevte nové možnosti ve stravování, protože neustálá konzumace masitých výrobků zatěžuje vaše tělo. Zkuste sobě i své rodině z času na čas naservírovat zeleninový den a uvařte něco nového. Pomůžete tak k lepšímu zdraví nejen sobě, ale i každému členu vaší rodiny. Zaslouží si to.

Horoskop Leden Býk - Kariéra a finance: V tomto měsíci se vám v pracovní oblasti objeví nové možnosti uspět. Sledujte signály kolem, které ovlivňují vaši pohodu v zaměstnání. Dávejte si však pozor na nepřející a pokud máte dobrý nápad, neříkejte ho nikomu. Přijde čas, kdy budete moci své skvělé nápady odprezentovat. Pokud se v tomto měsíci vyberete s kolegy ven, dávejte si pozor a nepřežeňte to s alkoholem. Nerozebírejte také vaše soukromé věci mezi všemi vašimi kolegy.

Váš aktuální Měsícní Horoskop Leden 2022 Býk od věštkyně vám připomíná důležitost lásky, vztahů a přátelství pro znamení zvěrokruhu Býk. Přečtěte si nejen Horoskop Leden, ale také Svůj Dnešní Horoskop Býk , nebo si otočte svou Tarotovou Kartu Dne Býk - pro online věštbu Tarotem. Všechny Horoskopy připravila věštkyně a tak můžete spoznat budoucnost i v tomto měsíci. Přejeme vám úspěšný Leden 2022!


Měsíční Horoskop Leden 2022 pro 12 Znamení Zvěrokruhu


Pokud se vám líbí náš obsah, sdílejte jej na FACEBOOKU.

Přihlaste se k odběru našich kanálů na Facebooku a YouTube. Sledujte novinky ze světa horoskopů, tarotu a věštění.Kontaktujte nás: e-mailem na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

♥ Přejeme vám velkou lásku a spokojenost, váš Horoskop & Tarot ♥


♥ Horoskop, Věštění, Tarot ♥