Horoskop Říjen 2022 Rak

Horoskop Rak - Říjen 2022

Někdo se může tento měsíc ve vyšší míře zajímat o detaily vašeho žiota. Neobávejte se dopředu zbytečných problémů. Pokud jste té osobě v minulosti neublížili, nemáte se čeho obávat. Pokud se vám již delší dobu opakuje určitý sen, je načase následovat svůj instinkt a zjistit si více o daném snu. Možná se dozvíte více o tom, kam by měla směřovat vaše cesta v tomto měsíci. Pod vlivem mocného Saturnu jste v tomto měsíci více senzitivní a dokážete dopředu rozpoznat, co na vás čeká. Pokud je mezi vámi a milovaným napětí e nejvyšší čas na komunikaci. Začněte však nejprve od sebe, v tomto měsíci to jinak nepůjde.

Horoskop Říjen 2022 Rak - Láska a Vztahy: Během tohoto měsíce jděte společně na místo, kde jste ještě nebyli. Vezměte partnera na večeři do restaurace, kde by jste předtím nikdy nešli. Zkuste experimentovat i v milostném životě a přineste do vaší ložnice nové nápady, které váš partner nesmírně ocení. V druhé polovině měsíce se věnujte hlavně sobě. Pokud jste nezadaný a zapletete se do milostného trojúhelníku, čekají vás jedině chvíle plné slz. Vztah se zadaným člověkem si rychle vyhoďte z hlavy, upozorňuje váš měsíční horoskop. Působení astrologických energií může v tomto měsíci vyvolat touhu po uspokojení pouze svých vlastních potřeb. Právě proto se může stát, že budete prohlížet pocity a budoucnost ostatních. Jednejte tak, aby vaše rozhodnutí neubližovali jiným. V druhé polovině měsíce se dozvíte něco o vaší rodině. Vy sám cítíte jistou potřebu transformace a proto si uvědomte, že můžete jednat jinak, než dosud. Snažte se porozumět těm, kteří potřebují vaši pozornost a buďte jim oporou. Niekto z vaších priateľov bude potrebovať vašu podporu. Raďte mu dobre. Vyhnete sa tak zbytočným nezhodám. Skúste mu však vyhovoriť šialené rozhodnutia.

Měsíční Horoskop Říjen Rak - Zdraví: Budete cítit větší napětí ve zdravotní oblasti. Mohou vás potrápit zánětlivá onemocnění, které by jste neměli podceňovat. Pokud pociťujete únavu, je čas navštívit lékaře a absolvovat v tomto měsíci preventivní prohlídku. Někteří z vás už dlouhodobě podceňují své zdravotní problémy. Právě tento měsíc je tím zlomovým, a pro vaše zdraví velmi důležitým. Je načase aby vám lékař učinil všechna vyšetření, které potřebujete. Čas, který do toho vložíte se vám v budoucnu vrátí v podobě větší energie a výrazného zlepšení zdravotního stavu. Už není čas více odkládat návštěvu odborníka a je třeba soustředit se na sebe. Pokud máte v rodině někoho, kdo se již dlouhodobě stěžuje na závažnější zdravotní problém je načase převzít iniciativu a zařídit aby se dostal k odborníkovi.

Horoskop Říjen Rak - Kariéra a finance: V práci otřete prach ze starých dokumentů a začněte si pomaličku třídit nepotřebné. Vše poctivě skartujte a dokumenty, které mohou obsahovat osobní údaje osob dobře archivujte. Pokud vás práce v poslední době vyčerpává, je nejvyšší čas na odpočinek a dovolenou. Někdy pomůže i jeden den dovolené před víkendem na to, aby jste si dokonale odpočinuli. Jeden z vašich kolegů není takovým přítelem, jak se tváří. Chce vás jen okouzlit medovými řečičkami, aby jste mu prozradili něco, co by zajímalo i vedení.


Měsíční horoskop Říjen pro všechna Znamení Zvěrokruhu:

Váš aktuální Měsícní Horoskop Říjen 2022 Rak od věštkyně vám připomíná důležitost lásky, vztahů a přátelství pro znamení zvěrokruhu Rak. Přečtěte si nejen Horoskop Říjen, ale také Svůj Dnešní Horoskop Rak , nebo si otočte svou Tarotovou Kartu Dne Rak - pro online věštbu Tarotem. Všechny Horoskopy připravila věštkyně a tak můžete spoznat budoucnost i v tomto měsíci. Přejeme vám úspěšný Říjen 2022!


Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.