Horoskop 2022 Ryby

Předpověď na rok 2022 od věštkyně je připravena pro každého z vás, kdo se narodil od 19. února do 20. března. Narodili jste se se znamením Ryby, a už při narození vám byl přisouzen vodní Element, který se úzce propojuje se životem ryb. Vládnoucí planetou ryb je v tradiční astrologii Jupiter, ale v moderní astrologii se za vládce ryb považuje planeta Neptun.

Osobnost Ryby a jeho roční Horoskop 2022

Z celkového pohledu se během roku 2022 Jupiter pohybuje prvním a druhým astrologickým domem ryb, přičemž Neptun se po celý rok nachází ve znamení ryby a pohybuje se tak prvním domem astrologie. Nejen tyto dvě planety astrologie výrazně zasáhnou energie ryb během roku 2022. Vodní Element sdílejí ryby se znamením Rak a Štír. Tyto 3 znamení zvěrokruhu tak mají jisté charakteristické vlastnosti společné. Ryby by během roku 2022 pro přilákání většího štěstí a radosti měli sáhnout po svém kameni, kterým je pro rok 2022 Ametyst. Ametyst vás dokáže vnést do světa fantazie, ale připomíná vám i pevné hodnoty, které najdete pouze tehdy, pokud na chvíli přestanete snít.

Šťastnými čísly ryb pro rok 2022 se stávají číslice 8, 12, 13, 24 a 25, věští Horoskop Ryby 2022. Tato čísla vás budou během roku doprovázet a můžete se na ně spolehnout, pokud potřebujete v životě více štěstí. Pro relaxaci, a pozvednutí energii ve vaší domácnosti nebo v kanceláří se v roce 2022 obklopte fialovou barvou, nebo odstíny zelené. Tyto barvy jsou vašimi šťastnými barvami roku 2022, které posilují vaši energii, a očišťují vaši karmu. Šťastným dnem každé ryby bude čtvrtek, který je obecně šťastným dnem ryb během celého života.

Vodní Element je prvek neustálého pohybu, popisuje Horoskop Ryby 2022, který souvisí se znamením ryby, a do jisté míry i s vaším životním stylem. Ryby se zdají být tajemné znamení, které někdy balancuje mezi sny a realitou. Ryby uchovávají tajemství ve své duši, protože v živlu vody dokáží ukotvit emoce, ale i tajemství. Jak jsme již zmínili, ryby sdílejí vodní element se znameními Rak a Štír. Vodní znamení zvěrokruhu jsou obecně vynikajícím přátelům, a dokáží v životě přijmout negativa stejně jako pozitiva. Mají dostatečně psychické možnosti na sebereflexi, a dokážou si přiznat chybu.

O vodních znamení zvěrokruhu se říká, že jsou příliš emotivní, připomíná Rybí Horoskop na rok 2022. Na druhé straně jsou to však silné znamení zvěrokruhu, které dokážou čelit i takovým velkým problémem, které ostatní znamení zvěrokruhu nezvládají. Stejně jako Rak a Štír, i ryby představují kouzelnou osobnost, která má ostatních naučit, jak důležitá a významná je láska v životě každého z nás. Voda bude pro ryby i v roce 2022 mimořádně důležitá, protože tento Element vám dodá energii, vášeň a to správné směrování, ze kterého byste neměli v životě vybočit.

Tradiční astrologie označuje planety Jupiter za vaši vládnoucí planetu. Významně se propojuje nejen s vaším znamením zvěrokruhu, ale dotýká se i znamení střelec, a u obou těchto znamení zvěrokruhu přináší naději a perspektivu. Jupiter v astrologii představuje blahodárnou planetu, a díky ní se ryby dívají na věci kolem i přes růžové brýle, říká Horoskop 2022 pro Ryby. Jupiter je planeta štěstí, planeta zázraků a radosti v životě. Jupiter procházející prvním astrologickým domem bude v roce 2022 znamenat hluboké propojení vaší mysli s vaším tělem, a uspořádání těch nejdůležitějších myšlenek ve vašem životě. Je velmi pravděpodobné, že ryby se konečně naučí chápat sebe sama. Tato planeta vám během roku 2022 přináší vynalézavost, a možnosti na začátky a iniciativu v životě.

Ryby se díky planetě Jupiter pohybující se prvním astrologickým domem ztotožňují s vlastním temperamentem, a soustředíte se více na své vlastní já. Nestáváte se sobeckým člověkem naopak vnímáte potřeby ostatních stejně jako ty vaše, definuje osobní Horoskop Ryby 2022. Jupiter v tomto astrologickém domě vám dodává obrovské možnosti na seberealizaci a rozvoj, a jistý přerod hlavně u těch ryb, které si prošly těžším minulým obdobím. Jupiter se v pozdějších měsících roku 2022 dostává do druhého astrologického domu. Během období 118 dní se Jupiter nachází v retrográdní pohybu v druhém, a později v prvním astrologickém domě. Od července až do listopadu 2022 se tato planeta procházející druhým a prvním astrologickým domem snaží vrátit pocit bohatství a zaměřuje vás na materiální touhy.

Ryby tak budou uprostřed roku 2022 více přemýšlet o financích, a o uspokojení potřeb v tomto směru, dodává roční Horoskop. Později se Jupiter dostává do vašeho znamení zvěrokruhu, a tak se ryby ztotožňují is menšími životními cíli, a uspokojí se is tím, co v životě mají. Jste schopni dosáhnout velký úspěch, ale jste šťastný za každý pokrok ve vašem životě. Retrográdní Jupiter v prvním domě vám v roce 2022 přináší i množství aktivit, které budete chtít provádět s vašimi přáteli, a s vašimi milovanými. Ryby mají v druhé polovině roku pocit, že se pohybují životem velmi rychle, a svou energii chcete soustředit hlavně na důležité věci, a důležité změny ve vašem životě. Ryby by si měli zapamatovat, že během roku 2022 není vhodné přisuzovat věcem větší význam, než ve skutečnosti mají, rádi váš roční Horoskop 2022 Ryby.

Soucitné a častokrát i umělecky nadané znamení ryby používá svou intuici i v lásce. Je to velmi moudré znamení, které je obětavé a od ostatních neočekává nic na oplátku. Lidé narození se sluncem v rybách jsou velmi intuitivní. Patří tak k 3 vodním znameními zvěrokruhu, které dokáží ostatním odpustit a vyznačují se obrovskou empatii vůči ostatním. Ryby jsou obecně považovány za velkých romantiků, jsou přitahovány krásným a něžným chováním partnera. Je to mimořádně velkorysé znamení zvěrokruhu, které není stavěno na krátkodobé vztahy a dobrodružství.

V roce 2022 však Astrologické tranzity naznačují, že přijdou chvíle, které zcela převrátí tuto vlastnost ryb, a hlavně nezadané ryby mohou vyprovokovat k takovému chování, které jim není blízké. Pečlivá a přátelská ryba bývá přátelům pro všechna znamení zvěrokruhu. Blízkost najdou s každým znamením, protože ryby dokážou naslouchat, a poradit tak, aby je ráda nepřinesla do života jiných negativní energii, specifikuje přesný Horoskop Ryby 2022. Celkovou kompatibilitu v lásce během roku 2022 dosáhnou ryby hlavně se znamením býk, panna a rak. S těmito třemi znameními zvěrokruhu pocítíte v roce 2022 nejhlubší emotivní spojení, a porozumíte si na hlubší úrovni. Pro nezadané ryby je vhodné navazovat lásku a kontakty hlavně se znamením Panna, Štír, Kozoroh, a každá nezadaná ryba by si měla dávat pozor na znamení Beran a Střelec.

Během roku 2022 vám totiž Beran a Střelec může přinést hodně emočního trápení, a dokonce vám mohou uštědřit zlomené srdce. K Vašim nejbližším přátelům bude v roce 2022 patřit znamení Rak, Štír a Kozoroh. Znamení Střelec může během roku zradit vaši důvěru, a tedy pokud patříte k znamení ryby a ve vaší blízkosti se nachází znamení střelec, zvyšte opatrnost vůči tomuto znamení, a přemýšlejte, jaké osobní informace o sobě řeknete. Střelec totiž může využít množství informací pro svůj vlastní prospěch. Pokud jste ryba, která se zajímá o pracovní úspěch během roku 2022 je jasné, že největší kompatibilitu v práci a v podnikání dosáhnete se znameními Rak, Blíženci, Váhy a Vodnář. Taková je kompatibilita v lásce, emocích, v přátelských vztazích, a v práci pro každou rybu během roku 2022. Horoskop 2022 ryby předpovídá, že i během tohoto roku budete mít sklon upřednostňovat potřeby ostatních před těmi svými. Jupiter v prvním astrologickém domě vám však několikrát během roku připomene, jak moc důležité je udržování svého psychického zdraví, a psychické pohody, a tedy jaká nesmírně důležitá je péče o sebe sama během celého roku.

S jakými slabými stránkami budete v roce 2022 bojovat? Některé ryby přistiženi sebe sama při takových myšlenkách nebo činnostech, které jim nejsou blízké. Horoskop 2022 ryby předpovídá změny osobnosti hlavně pro nezadané ryby a pro ryby v dlouhotrvajícím vztahu. Jisté Astrologické tranzity totiž budou zkoušet vaši věrnost, a důvěru ve vztahu. Aspekty provokují i ​​nezadané ryby, které dostanou příležitosti na nezávazně a dobrodružné spojení s potenciálními budoucími partnery. Ryby by si však na tyto negativní aspekty astrologických tranzitů během roku 2022 měli dávat pozor, aby se nevrátili do strachu a obav o svou budoucnost.

Několik ryby budou i v roce 2022 unikat myšlenkami z reality, a budou snít o nereálných věcech, které je odpoutávají od přítomného okamžiku. V rodinných a přátelských vztazích si budují hluboký emocionální vztah s ostatními, ale musíte si dávat pozor na ty lidi ve své blízkosti, kteří využívají vaši dobrotu ve svůj vlastní prospěch. Horoskop 2022 ryby také naznačuje, že strach ve vašem životě o vaše vlastní emoce a vaše budoucí pocity vás může odloučit od šancí, které se vám naskytnou v souvislosti s láskou, s pokrokem v dosavadním vztahu, nebo s hledáním nových příležitostí pro uspokojení vaší duše a srdce.

Roční Horoskop 2022 Ryby a jeho negativa roku 2022

Během roku mohou ryby očekávat i tranzity, které se zahrávají s energií a vnášejí negativní vibrace do života ryb. Soustřeďte se na ty nejdůležitější tranzity, abyste předem věděli, na jaké energie byste se měli připravit. Negativní tranzity vám v této části ve zkratce vysvětlí jak bojovat proti rušivým aspektům, které na vás ovlivňují, a kdy tyto energie očekávat.

Horoskop 2022 Ryby se v první řadě soustředí na vztahy zadaných ryb a na negativní síly směřující k vašemu znamení zvěrokruhu. V lednu se každá ryba bojí odmítání ostatních, a tak jsou pro vás i vztahy s vaším partnerem komplikovanější. Bojíte se pohnout vpřed hlavně v případě, že se nacházíte v dlouhotrvajícím partnerském svazku, a tento byste chtěli zpečetit manželstvím. Jste ryba, která v úvodu roku 2022 přemýšlí o vhodnosti tohoto kroku, a negativní energie působící z retrográdní planety Venuše a Merkur vnášejí do života ryb mnohé pochybnosti, a starosti ohledně dlouhotrvajícího partnerského vztahu. Strach z odmítnutí vašeho partnera vás může odloučit od hlubokého porozumění, které jste si v předchozím období s partnerem užívali.

V měsíci březnu 2022 je pro vás komunikace s vaším partnerem komplikovaná. Chcete najednou řešit množství nevyřešených věci, které vás ve vztahu s vaším partnerem trápí. Trápí vás i věci, které souvisí s vaším vztahem, a s blízkou minulostí. Velmi negativním aspektem měsíce března 2022 je také velká žárlivost, upozorňuje Horoskop na rok 2022 Ryby, kterou bude trpět každá ryba. Měsíc březen naznačuje i rozchody a rozpady takových vztahů, v nichž jsou citelné problémy s fyzickým násilím, nebo problém se závislostí na alkoholu, nebo jinou závislostí, která hluboce narušuje váš mezilidský vztah s vaším partnerem. Tyto vztahy je vhodné v měsíci březen 2022 ukončit.

Druhý Couvající Merkur roku 2022 z vás dělá dětinského člověka, hlavně ve vztahu k partnerskému svazku, a k vašemu manželství. Na partnera kladete příliš velké nároky, větší, než na sebe sama. Tlačíte ho do věci, které partner nechce, a tak může druhý retrográdní Merkur způsobit rozpad takového manželství, které nemá pevný citovy základ. V červnu by si každá ryba měla dávat pozor na klamavé pocity v dlouhotrvajícím vztahu, podtrhuje Horoskop Ryby 2022. Jakákoliv nedůvěra nebo lež z minulosti, hluboce zasáhne váš dlouhotrvající vztah. Může se to retrográdní Neptun od 28. června do 4. prosince, který bude mít nejsilnější efekt právě v úvodu působení. Ryby mají nyní tendenci podezřívat partnera z podvádění nebo ze lži, což oslabuje vzájemné pochopení a lásku.

Dalším negativním aspektem, který souvisí s vaším manželstvím a dlouhotrvajícím vztahem je třetí Couvající pozice Merkuru, která zasáhne každou rybu od 10. září, až do druhého října. Horoskop 2022 ryby vám doporučuje, abyste si vyhradili dostatek času pro vaši lásku hlavně tehdy, pokud si manželství v poslední době procházelo problémy, nudou nebo láskou bez jiskry. Tuto pozici třetího retrográdního Merkuru v roce 2022 byste měli využít k dokončení úkolů v domácnosti, na meditaci a relaxaci, iv náručí vašeho partnera. Někdy je tiché objetí více než 1000 slov, pamatujte si to, hlavně během zářijového retrográdního Merkuru, radí váš roční Horoskop 2022 ryby.

Negativní aspekty astrologie zasáhnou i ty ryby, které lásku hledají, tedy ty, které jsou v roce 2022 nezadané. Hned leden 2022 přezkouší sílu vašich energii. V lednu má nejedná ryba pocit, že by měla odhodit všechny své zábrany, a podlehnout negativnímu aspektu retrográdní Venuše. Tato Venuše navrací vaše myšlenky do minulosti, a vy máte pocit, že vaše láska nebyla ani v minulosti opětována. Bojíte se odmítnutí, protože už v minulosti jste cítili jako bolestivé je odmítnutí od někoho, koho milujete nebo o koho máte zájem.

Retrográdní Venuše pohltí vaši pozornost a přesměruje vás na vášnivé představit či touhy, které budete chtít naplnit prostřednictvím intimního vztahu s někým, koho ani dobře neznáte. Tato negativní tvář retrográdní Venuše však odezní v měsíci únor, který znamená lepší energie pro každou Nezadané rybu. Couvající pohyby planety Merkur v roce 2022 znamená pro rybu odtiahnutejšie chování, a prohlubování myšlenek do minulosti. Některé ryby budou trápit otázky o tom, zda mají dát znovu šanci svému ex partnerovi. Horoskop 2022 vás důrazně varuje v tom, abyste nedávali tuto šanci někomu, kdo vám v minulosti fyzicky nebo psychicky hluboce ublížil.

V listopadu 2022 vás Horoskop důrazně varuje, abyste zvýšili opatrnost vůči novým vztahům. Vztahy mohou vznikat hlavně na pracovišti, ale měli byste si zvážit, zda jsou tyto vztahy skutečně vhodné pro vás. Můžete také vpadnout do milostného trojúhelníku s vaším kolegou, který vůči vám nemá nejčistší úmysly. Dobře si promyslíte své následující kroky, protože krok vedle může pro vás znamenat množství komplikací do budoucna, upozorňuje roční Horoskop 2022 ryby.

Rodinné a přátelské vztahy budou také negativní zasaženy z hlediska aspektů astrologie. Od úvodu ledna 2022 až do úvodu února cítíte Merkur v Couvající pohybu, a tento Merkur znamená množství samoty, pocit odmítnutí, a izolace nejen od rodiny, ale i od vašich nejbližších přátel. Několik ryb se bude spoléhat pouze na sebe sama, a nejlepším způsobem jak překonat tento negativní úvod roku 2022 je návrat svých myšlenek do meditace a relaxace, které nesouvisejí s minulostí. Karmicky se přesouváte do těch nejhlubších úrovni vašeho bytí a vědomí, a uvědomujete si, jak důležitou roli ve vašem životě hraje vaše nejbližší rodina, popisuje Horoskop 2022.

V únoru se také nedokážete uvolnit, a tak vám při domácích pracích musí pomáhat i členové vaší rodiny, av některých případech i vaši přátelé. V přátelských vztazích byste si měli dávat pozor hlavně na řízení vašeho nejbližšího přítele narozeného ve znamení Beran nebo Střelec. Tyto dvě znamení zvěrokruhu mohou využít vaši dobrotu srdce, a informace, s nimiž se jim svěřujete. Beran a Střelec jsou znamení zvěrokruhu, se kterými budou v roce 2022 pro ryby vztahy nejkomplikovanější. Uprostřed roku 2022 bude muset znamení ryby vycestovat, ať už za prací, odpočinkem nebo za jinými povinnostmi, které mohou souviset s rodinou. Toto cestování vás může ochudit o velkou část energie, kterou jste chtěli směřovat jinam.

Měsíc listopad a prosinec přezkouší několik ryby z hlediska přátelských vztahů. Někteří z vašich přátel vám totiž projeví své nejhlubší city, a vy budete balancovat mezi tím co je správné, a mezi vašimi vášnivými představami. Závěr roku 2022 sehraje důležitou roli hlavně u těch Ryb, které jsou zadány, protože jistý přítel vás bude pokoušet na nesprávné chodníčky ve vašem životě, upozorňuje astrologický Horoskop 2022 ryby.

Co se týče plánování svatby, či plánování těhotenství během roku 2022, horoskop popisuje pohyb retrográdního Merkuru a retrográdní Venuše, jak nevhodné termíny pro tyto velké životní kroky. Pokud toužíte po děťátku, nebo po dokonalé svatbě v roce 2022, měli byste si přečíst komplexní Horoskop kde si uvedeme exaktní termíny, které jsou vhodné, či naopak nevhodné pro tyto velké životní kroky, které byste si měli plánovat iv souladu s nejdůležitějšími tranzitní astrologie které ovlivňují každou rybu.

Každou rybu jistě zajímá, jak silné aspekty astrologie zasáhnou vaši práci, pracovní povinnosti a plány, ale i vaše finance. V měsíc leden 2022 hledáte větší množství energie ve vašem životě. Cítíte se vyčerpaně a vaše práce vás více nemotivuje. Za tyto negativní pocity může hlavně retrográdní Merkur, který se usídluje v 12. a později v 11. domě astrologie, a obírá vás o značné množství energie. Pro ryby není tedy velmi pravděpodobné, že by během ledna 2022 kariéry pokročily. Horoskop 2022 ryby vás upozorňuje na období od 10. května až do úvodu června 2022. V těchto chvílích si musí každá ryba dávat enormní pozor na závislosti v životě. Jakákoliv závislost vás v tomto období podle věštkyně může stát místo ve vaší práci, a dobrou pověst, kterou jste si postupně budovali. Za ztížené pracovní podmínky, které nyní nastanou si může ryba sama. Je velmi důležité, abyste v tomto období vyřadili jakoukoliv závislost z vašeho života, která vás může poškodit v práci, důrazně upozorňuje váš roční Horoskop.

V září 2022 vás mírně potrápí zhoršená mezilidské vztahy, hlavně co se týče kolegiálních vztahů a vztahů s vaší rodinou. Je pro vás teď komplikovanější soustředit se na dokončování důležitých úkolů, a na postup v práci, či studium. Tyto negativní tranzity, které v měsíci září 2022 pocítíte překonáte pouze plným soustředěním a tvrdou prací, či budováním odolnosti ve vaší psychice. Co se týče financí, ryby by měly připravit i na výdaje, které souvisejí s kazivostí elektroniky nebo s dopravním prostředkem. Finance mohou být kvůli působení retrográdního Merkuru v roce 2022 jako na houpačce. Na začátku roku budete pociťovat nedostatek, později zas blahobyt, později opět nedostatek a obavy o finance, ale závěr roku 2022 vám dopřeje plnou jistotu ve vašich financích, o které se více nebudete muset obávat. Negativní aspekty související s financemi zvládnete tehdy, pokud budete dobře přemýšlet o tom, kterým směrem míjíte vaše peníze,.

Horoskop 2022 ryby vám odpoví i na to, zda vás během roku potrápí vaše zdraví, a nač byste si měli dávat největší pozor. V této části si v krátkosti rozebereme ty nejdůležitější termíny, které negativně zasahují vaši vitalitu a energii. Velmi opatrné by měly být v roce 2022 ty ryby, jejichž práce souvisí s řízením, nebo s rizikovou činností. V období měsíců leden, únor a březen 2022 jsou totiž pravděpodobné úrazy, které souvisí s vaší prací. Opatrnost by však měly zvýšit všechny ryby, které často řídí nebo které plánují rekonstrukci v domácnosti, při které se také můžete zranit. tyto 3 měsíce roku 2022 jsou z pohledu astrologického roku 2022 rizikovými, a proto buďte opatrní i při běžných domácích činnostech.

Rok 2022 nepříznivě zasáhne hlavně ty ryby, které trpí závislostí v životě. Ryby, které v minulosti překonávaly závislost na alkoholu či drogách mohou očekávat nesmírně psychicky náročný rok. Uvědomte si však, že v této cestě vám pomáhají vaši nejbližší, a proto se na ně s důvěrou obraťte. Věštkyně vás také upozorňuje na to, že zanedbání pravidelného pitného režimu může vyústit do komplikovanějších zdravotních problémů, které jste neočekávali. Také, každá ryba by měla koncem roku 2022 řešit akutní problémy, které se mohou objevit hlavně v souvislosti s dědičnými chorobami. Horoskop 2022 ryby však obecně předpovídá celkem příznivý rok 2022 po zdravotní stránce ryb.

Denní horoskop Vodnář vás připraví na akutální den. Horoskp 2022 od věštkyně znamená i možnost denní věštby pro znamení Vodnář.

Roční Horoskop 2022 Ryby a jeho pozitiva na rok 2022

Tranzity astrologie zasáhnou energie Ryb v pozitivním i negativním směru. V této části se roční Horoskop 2022 Ryby soustředí ve zkratce na to, jak nejdůležitější astrologické tranzity pozitivní zasáhnou energie, vitalitu a směrování znamení Ryby. V první řadě se podíváme na astrologické tranzity, které ovlivní dlouhotrvající vztahy ryb.

Úvod roku 2022 přináší Merkur, Venuši, a planetu Uran v retrográdní pohybu. 3 Couvající planety astrologie mohou znamenat jisté negativní vibrace, ale na druhé straně máte možnost meditovat, a objevovat nejhlubší myšlenky a potřeby vaší duše. Máte pocit, že si s partnerem nerozumíte, ale na druhé straně dokážete porozumět sobě samému, co z vás dělá vynikajícího přítele i pro vašeho dlouhotrvajícího partnera.

V únoru 2022 si každá ryba užívá harmonický vztah s partnerem, máte možnost budovat důvěru nejen ve vlastní pocity, ale i v pocitech vašeho partnera vůči vám. Únor je vhodným měsícem pro řešení konfliktů, a na dořešení jakýchkoliv sporů, zda negativních energií které v domácnosti pociťujete. V měsíci květen je pro vás důležité vaše vlastní dětství, protože se myšlenkami vracíte do minulosti. Tyto pocity nemusí být pro každou rybu příjemné, ale máte možnost využít tyto myšlenky ve vlastní prospěch, zapomenutí, a na posun vpřed.

Právě od 10. května do 01. června potřebujete ze svého života odstranit negativní energie, které souvisejí s vaším dětstvím, zvýrazňuje Horoskop Ryby 2022, abyste s partnerem mohli posunout vpřed. Najpozitívnejšími měsíci pro lásku a partnerské vztahy ryb, či pro dlouhotrvající manželství, jsou měsíce červen, červenec, srpen 2022, a první dny září 2022. V červnu se astrologické tranzity soustřeďují na 4. astrologický dům. Díky tomu si užíváte harmonii ve vašem domově. Červencové a srpnové pocity vás ve vašem vztahu zasáhnou, protože dojde nejen ke stabilizaci narušených vztahů, ale i k důležitému životnímu rozhodnutí ryb. Toto životní rozhodnutí může znamenat svatbu nebo zplození prvního či dalšího potomka. Měsíc srpen a první dny září 2022 můžete využít pro komunikaci, a na překonání bolestivých a těžkých věci souvisejících s vaším vztahem či manželstvím.

Rok 2022 představuje zajímavý rok plný lásky, kdy bude každá ryba balancovat mezi nevyrovnanými partnerskými vztahy , a prohlubování základů pravé a hluboké lásky. Mezi nejsilnější a nejkrásnější měsíce lásky patří téměř 3 měsíce roku 2022 - červenec, srpen a dny do 10. září 2022. V těchto dnech zacelit i rozvrácené partnerské vztahy, Astrologické tranzity zacelí i takové spojení, které jsou založeny na silných a pravých emocích či pocitech . Závěr roku 2022 nepředpovídá velké komplikace v dlouhotrvající vztazích, a tak vám Horoskop 2022 ryby doporučuje, abyste si chvíle před začátkem roku 2023 užívali v blízkosti vašich milovaných.

Nezadané ryby také zasáhnou pozitivně tranzity. Nezadané ryby dostávají v roce 2022 množství příležitostí k zachycení pravé lásky, ale i na krátkodobé potěšení. Během března 2022 se vaše myšlenky převážně orientují na vašeho ex partnera, a uvažujete, zda byste mu měli dát další šanci. Horoskop 2022 Ryby vam v části lásky nezadaných ryb odpoví i na tyto otázky, které se týkají návratu k expartnerovi nebo nových šancí na svěží energii ve vašem životě. Několik nezadané ryby by se měli soustředit hlavně na znamení Panna, Štír a Kozoroh. Tyto 3 znamení zvěrokruhu tvoří ideálních zájemců o vaše srdce, kterým byste měli dát během roku 2022 šanci. Velkou šanci na lásku ryby odhalí i mezi nejbližšími přáteli hlavně tehdy, pokud okruh těchto přátel tvoří hlavně uvedené 3 znamení zvěrokruhu.

První polovina roku 2022 bude pro nezadané ryby velmi důležitá. Střed roku přináší harmonické energie. Setkáváte se s takovými lidmi, kteří jsou pro vás nesmírně zajímaví. V závěru roku 2022 bude nezadaná ryba pozvána na společenské události. V listopadu byste si měli dávat pozor na románky, milostné trojúhelníky, které by mohly do hloubky zasáhnout váš život, a proto vám Horoskop rádi tímto románkem se vyhýbat. Z pozitivního pohledu však budujete silné a hluboké přátelství se svými nejbližšími, dokážete odpustit a zapomenout. Závěr roku 2022 - měsíc prosinec, patří u nezadaných ryb přátelství a rodině.

I přátelství a rodinné vztahy ovlivní tranzity astrologie v pozitivním významu. I když budete mít ze začátku roku obavy o loajalitu členy vaší domácnosti nebo vašich přátel, pozdější tranzity tyto aspekty vyrovnají. V březnu vám například Mars propůjčí bojovnost, a do vašeho života vnese menší dávku impulzivity, která je pro váš život pozitivní. Ve vašich rodinných a mezilidských spojeních uklidňujte právě vy všechny rušivé vztahy, a tak jste u členů rodiny a přátel považován za rádce, bojovníka proti nespravedlnosti, a za mimořádně důležitou součást rodiny. V první polovině roku 2022 vás uspokojí vztahy s členy vaší rodiny, kteří vaši pozornost vítají.

Rok 2022 vás také silnější propojí s vašimi sourozenci, s rodiči, a v závěru roku 2022 také ve vašem životě sehraje důležitou roli starší žena, kterou by si měli poslechnout. Nejdůležitější roli hraje vaše rodina ve vašem životě během měsíce červen 2022, kdy je několik astrologických tranzitů příznivých, a orientovaných na 4. astrologický dům rodiny. Využíváte pozitivně energie související s vaší rodinou, a uklidňujte minulost, která mohla zasáhnout do vašich vztahů s rodinou, dodává přesný Horoskop Ryby 2022. Nejsilnějším měsícem pro přátelské vztahy pro rok 2022 je prosinec, kdy se několik tranzity pozitivně orientují na 11. astrologický dům ryb . Přinášejí vám množství příležitostí na společenské události v kruhu nejbližších přátel, také ideální příležitost k poznávání nových přátel.

Kariérní života a kariérní povinnosti ryb budou také zasaženy pozitivními aspekty, jakož i ostatní oblasti života ryb. V prvním měsíci roku 2022 se ke slovu dostává retrográdní Merkur působící v 11. a 12. astrologickém domě, který vás sice obírá o značené množství energie, ale na druhé straně vám přináší možnost na dokončení důležitých úkolů souvisejících s vaší prací či domácností. Dokážete uspořádat svou energii, a dokážete si dělat dlouhodobé plány, které jsou pro váš kariérní úspěch důležité, uzavírá personální Horoskop Ryby 2022.

V únoru dosahuje každá ryba osobní růst, a to i díky předešlým meditacím a díky určení vlastních pravidel. Čas, který trávíte prací v kanceláří či v domácnosti dokážete využít naplno, a vaši pracovitost si všimnou i ostatní lidé ve vaší blízkosti. Množství příležitostí dostávají v únoru i nezaměstnané ryby, které se mohou těšit zlepšení finanční situaci. V dubnu nastává mimořádně pozitivní tranzit konjunkce planety Jupiter s planetou Neptun. Život každé ryby se zdá být uspořádaný a komplexní, předvídá Horoskop 2022 pro znamení Ryby, zejména v souvislosti s pracovními podmínkami. V tomto okamžiku mají více možnost kariérní postupovat, protože každá ryba dostává množství příležitostí a dokonce i šancí na změnu. Pokud se více ve vaší práci necítíte komfortně je čas tuto práci změnit, právě v období od 12. dubna do 10. května.

Od úvodu června čeká rybu postup v práci. Vše však záleží i na tom, jak budete k práci přistupovat během měsíce května, který bude pro práci komplikovanější. Je však zcela jasné že od 5. července do 5. září jsou energie formulovány ve prospěch ryb, a ve prospěch postupu v práci a pracovního povýšení. Některé ryby čeká v červenci i pracovní cesta, a změna celkového vztahu k vaší práci, ať už jde o práci pro někoho jiného, ​​podnikání, nebo o práci v domácnosti. V září a říjnu mohou být kolegiální vztahy trochu komplikovaně. Pozitivní zprávou však je, že prosinec tyto negativní energie odstraňuje, a dělá z vás přátelského, a duchaplného člověka, který je inspirací pro ostatní. Vaši kolegové vás obdivují, vyzdvihuje Horoskop pro Ryby na rok 2022, a tento obdiv vám uštědří i váš nadřízený, díky čemuž můžete v prosinci uspět. Daří se i nezaměstnaným rybám, které nyní mají příležitost zachytit šanci ve více kariérních odvětvích. V listopadu dokonce uchopíte i finanční štěstí, které na vás čeká nejen díky vaší pracovitosti. Štěstí se ve vašem životě vyskytne i díky vaší oddanosti v práci, a také díky štěstí, které vám tranzity v listopadu dopřávají. Zachyťte mimořádné příležitosti díky vaší tvrdé dosavadní práci, a nechte si za vaši pracovitost v roce 2022 zaplatit.

Po překonání náročného úvodu roku 2022 v souvislosti s vaším zdravím nastávají měsíce, kdy si více ryby mohou užívat harmonii a silné zdraví. Na překonávání mírných nachlazení nebo nečekaných onemocnění vám v roce 2022 nejvíce pomůže kopřiva dvoudomá. Horoskop říká, že můžete sáhnout po tymiánová olej, který během roku představuje váš olej roku, napomáhající nejen při problémech s křečovými žilami a revma, ale i při běžných nachlazení či při stresových obdobích. Rok 2022 je vhodným rokem pro každou rybu, která potřebuje, nebo se rozhodne zhubnout. Několik ryby se konečně dokáží zbavit závislosti, a dokáží bojovat i proti chronickým chorobám, které vás v minulosti trápily.

Pevné zdraví a pozitivní energie které souvisí s vaším zdravotním stavem pocítíte hlavně v druhé polovině roku 2022. I těhotné ženy narozené ve znamení ryb mají příznivé zdravotní vyhlídky. Do svého jídelníčku však nezapomínejte doplnit jídlo, které je bohaté na vitamin B12, a na kyselinu listovou. Tyto vitamíny doporučuje každé těhotné rybě Horoskop 2022 a astroložka, která vám opět připomíná důležitost pitného režimu. Více o tom, jak tranzity do detailů zasáhnou vaše zdraví viz Horoskop zdraví ryb pro rok 2022.

Měsíční Horoskop Vodnář vám odpoví na to, co si aktuální měsíc připravil pro vaše znamení. Horoskp 2022 Vodnář je propojen i s měsíční věštbou. Přečtěte si všechny důležité horoskopy od věštkyně na rok 2022.


HOROSKOP 2022 Ryby - LÁSKA, PRÁCE, ZDRAVÍ ...

Klikněte na obrázek a čtěte dál ...

Horoskop Ryby 2022 od věštkyně - Pozitíva a Negatíva roka 2022:

Z celkové astrologické předpovědi je jasné, že během roku 2022 se Jupiter pohybuje 1. a 2. domem ryb, přičemž Neptun se nachází v Rybách a pohybuje se tak vaším prvním astro domem. No i jiné, než uvedené dvě planety astrologie zasáhnou Rybí energie během celého roku 2022 ... Čtěte Horoskop lásky Ryby 2022 dál ...

Horoskop Ryby 2022 od věštkyně - Láska a Vztahy v roce 2022:

Při pohledu na graf astrologie na rok 2022 je zřejmé, že každý měsíc znamená jiné energie, a také silnější či slabší propojení ryb s rodinou, přáteli nebo partnerem. Nejdůležitějším obdobím spojeným s dlouhotrvající láskou, s manželstvím nebo s partnerským vztahem jsou měsíce srpen 2022 a září, v pozitivním významu, popisuje Horoskop pro Ryby 2022 ... Čtěte Horoskop lásky Ryby 2022 dál ...

Horoskop Ryby 2022 od věštkyně - Rodina, Přátelé, Manželství, Těhotenství:

V lednu je retrográdní Merkur důležitým astrologickým tranzitem propojeným s rrodinou, působící od 14. ledna 2022 do 01. února 2022. Couvající Merkur se soustřeďuje v dvanáctém a později v jedenáctém domě. Tento Merkur dělá z Ryby samotáře, popisuje Horoskop Ryby 2022, který projevuje ochotu držet si psychický odstup od členů své rodiny ... Čítajte Horoskop Škorpión 2022 ďalej...

Horoskop 2022 Ryby - Práce a Finance:

Leden je měsícem vhodným k dokončení nejdůležitějších úkolů souvisejících s prací, uvádí přesný Horoskop Ryby 2022. Všechny čekající maily byste měli co nejdříve vyřídit, dát do pořádku váš pracovní stůl, a dokončit nejdůležitější úkoly... Čtěte Horoskop 2022 Ryby práce a peníze dál ...

Horoskop Ryby 2022 - Zdraví:

Ke klasickým problémum ve zdraví během roku 2022 patří problémy s nosními dutinami, a také bolesti hrdla. Každá ryba dbá na to, aby nosila vhodné oblečení k počasí. Ze svého jídelníčku byste měli vynechat studené nápoje, protože ty neprospívají zdraví ... Čtěte Horoskop zdraví 2022 Ryby dál ...

Retrográdni pohyby planét PŮSOBÍCÍ NA HOROSKOP 2022 Ryby

Retrográdní Merkur a Horoskop 2022 Ryby
Retrográdni Venuše - Horoskop 2022 Ryby
Retrográdní Mars - Horoskop 2022 Ryby
Retrográdní Jupiter - Horoskop 2022 Ryby
Retrográdní Saturn 2022 - Horoskop Ryby 2022
Retrográdní Uran - Horoskop 2022 Ryby:
Retrográdní Neptun 2022 - Horoskop Ryby:
Retrográdní Pluto 2022 - Horoskop Ryby 2022

Horoskopy 2022 pro 12 Znamení zvěrokruhu:

Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.