Horoskop 2022 Lev

Milé Levy, věštkyně připravila Horoskop na rok 2022 i pro znamení Lev, pro muže i pro ženu narozenou v ohnivém Znamení Lev Jaký bude rok 2022 z pohledu lásky, vztahů, emocí, financí, nebo kariéry? Podaří se nezadaným lvem najít svou životní lásku? Najde nezaměstnaný Lev vytoužené zaměstnání a bude pokračovat v kariérním životě? Na všechny otázky týkající se roku 2022 vám odpoví velký a detailní Horoskop Lev 2022 od věštkyně.

Osobnost Lva a jeho roční Horoskop 2022

Lev, který slaví své narozeniny mezi 23. červencem až 22. Augustem je narozený s ohnivým elementem ve svém životě. Tento element sdílí se znameními Beran a Střelec. Lev je znamení, jehož vládcem je horké a energické slunce. Šťastným dnem Střelce bude v roce 2022 Středa. Tento den je vhodný na důležitá rozhodnutí v životě Lva. Středa je dnem, kdy můžete uvažovat o kariérním postupu, o nových projektech, nebo o podepisování důležitých dokumentů, zda o léčení přetrvávajících onemocnění, definuje Horoskop lev 2022.

Rok 2022 si pro znamení Lev připravil množství novinek a výzev. Oheň v životě Lva, který sdílí se znameními Beran a Střelec povznášejí sílu slunce v životě Lva, a díky této kombinaci energii ve vašem životě dokážete dokonale ovládat svou emocionální stránku. Rok 2022 nebude výjimkou. Prvek ohně představuje tu největší energii, a v kombinaci s vládnoucím sluncem Lva vás učí, jak zvládat svou životní sílu a jakou cestou kráčet. Element oheň se v životě Lva spojuje se silnou mužskou energií, a tak Lev v některých případech zanedbává svou ženskou stránku, protože na povrch se protlačuje stránka mužská, říká i roční Horoskop 2022 Lev. Lev má díky tomuto elementu silnou potřebu pokračovat v životě, a kariérní růst. I rok 2022 bude ve více směrech zaměřený na vaši kariéru, a na důležité změny, které budete muset podstoupit. Budete mít tendenci zapomínat na to, jak velmi potřebný je váš aktivní přístup, abyste v životě kráčeli dál. Oheň se projeví i jiným způsobem. V roce 2022 vám připomene, jak důležité je ve vašem životě vzrušení. Dostanete příležitost na to, abyste objevovaly nové cesty, a nové vjemy, které obohatí váš život. Rok 2022 vás také upozorní, abyste nezanedbávali svou ženskou stránku osobnosti, protože budete muset ve více případech ukázat vaše emoce. Budete muset projevit i vaši něžnější stránku, a snažit se dokonale porozumět ostatním pokud chcete, aby vaše rodinné a přátelské vztahy v roce 2022 fungovaly. Nepotláčajte váš ženský princip, radí váš roční Horoskop Lev 2022.

Každý člověk, který je narozen ve znamení Lev je rozený vůdce. Vaše vůdčí schopnosti se dostanou na povrch iv roce 2022, kdy budete moci projevit vaši kreativní a veselou stránku osobnosti. Jste vášnivý a velkorysý člověk, který vůči každému milovanému koná velmi srdečně. Nezapomínejte na to, že vůči ostatním musíte otevřít své srdce, ale důležité je také to, abyste nebálirozprávať o vašich vlastních emocích. V roce 2022 nebudete jen pomocníkem, ale podpora musí být směřována i vůči vám. Budete potřebovat psychickou podporu hlavně v období kariérního nebo emočního stresu, a proto se musíte soustředit na budování hlubších rodinných a přátelských vztahů. V roce 2022 vám náladu nejvíce pozvedne malý dárek pro sebe sama v podobě krásné věci, po které dlouho toužíte. Rozebereme si také Horoskop financí na rok 2022 pro znamení Lev, který vám napoví, kdy si můžete dopřát luxus jen pro sebe. Chcete-li svou energii udržet ve vysoké hladině, vsaďte na oblečení, které je zářivé, a vaše tělo zahalte hlavně do světlých barev plných radosti a zábavy. Pokud si budete chtít odpočinout od každodenních povinností, nebo si jen tak dokonale odpočinout, vhodné je pro vás divadlo, nebo prodloužený víkend v náručí přírody s vašimi přáteli. V práci vás může rok 2022 přezkoušet, kdy budete čelit hlavně konfliktům se spolupracovníky. Může se stát, že v některých situacích projevíte svou arogantní a tvrdohlavou stránku, Co nebude ze strany ostatních vítány. O tom si však řekneme později, v detailním horoskopu práce pro znamení Lev na rok 2022.

Sebevědomí a dominance vám však v roce 2022 nebude chybět. Více stresovým situacím však budete odolávat těžší, a těžší se vám budou dosahovat i cíle v určitých životních směrech. Máte však specifickou životní sílu, kterou můžete i během aktuálního roku využít na to, abyste uchopili všechny šance ve vašem životě. Váš zdravý smysl pro humor k vám bude lákat množství nových přátel, kteří budou loajální a dobrosrdečný tak, jak jste vy k ostatním. Rok 2022 vám nabízí množství možností na to, abyste se opět zamilovali do aktivního života, abyste budovali své duševní zdraví a zdravou mysl. Uvědomujete si své touhy, ale nesmíte váhat požádat ostatní o pomoc hlavně v časech, kdy cítíte psychické vyčerpání, nebo kdy musíte bojovat s nedorozuměními mezi přáteli a spolupracovníky. Do vašeho života přitahujete úspěchy lehkým a cílevědomým způsobem tak, jak po minulé období, definuje roční Horoskop 2022 Lev. Jste statečný člověk, který je nebojácný, a jehož nezlomí malé překážky, které budete muset zvládnout i během roku 2022.

Šťastnou barvou bude barva zlatá, oranžová, a všechny odstíny žluté barvy. Vašimi šťastnými čísly na rok 2022 budou čísla 2, 4 a číslo 9. Horká hvězda představuje vaši vládnoucí planetu a bude vám stát v těsné blízkosti během celého roku. Umožní vám prožívat všechny pozitivní okamžiky roku naplno, a tak se dokáže těšit iz maličkostí, které vám život nabízí. Následujte energii slunce, které vám přesně napoví jakou cestou se během roku vydat. Nepodléhejte však bezohledné honbě za cíli bez ohledu na hranice, nebo na emoce jiných lidí, upozorňuje Horoskop Lev 2022. Tato slabá stránka slunce totiž zasáhne vaše znamení, kdy budete muset volit mezi rychlým kariérním pokrokem skutečným přátelstvím. Racionální slunce vnáší do vašeho roku jasné a otevřené řízení, a tak vám dodává kreativitu a dokonalou pozornost, kterou zachytíte každou změnu ve vašem životě, nebo jakékoliv negativní energie směřující k vám.

Ve velkém Horoskopu na rok 2022 si uvedeme i věštbu zdraví pro znamení Lev, která vám objasní vývoj vašich dosavadních zdravotních problémů a také informace, zda se musíte obávat změny zdravotního stavu. Z obecného hlediska byste však měli v případě úpadku energie nebo stresu sáhnout po eukalyptový esenciální olej, který je vaším olejem roku 2022 z pohledu aromaterapie. Tento olej vám pomůže nejen proti stresu, ale posílí také vaši imunitu a pomáhá vám překonávat období, kdy musíte zvládat velký duševní a emocionální stres, popisuje Horoskop 2022 Lev. Eukalyptový olej by měl být v roce 2022 součástí vaší domácnosti či pracoviště, pokud chcete uvedený rok zvládnout s lehkostí, bez zbytečných onemocnění. Eukalyptový olej je známý svým antibakteriálním a protivirovým působením, ale je prospěšný iz hlediska únavy nebo duševní vyčerpanosti. Zmírníte váš stres a Harmonizujte duši i tělo, díky vašemu oleji na rok 2022, kterým je jednoznačně eukalyptový olej podporující imunitní systém a vaše celkové zdraví, z pohledu aromaterapie.

Pojďme se nyní podívat na kompletní Horoskop Lev 2022, ve kterém věštkyně rozebere lásku, emoce a partnerské vztahy Lva. Podíváme se také na kariéru, finance a zdraví každého z vás. Horoskop 2022 vám také připomíná, abyste nezapomínali na vaši celkovou největší kompatibilitu ve vztazích a lásce se znameními Vodnář a Blíženci. Právě s těmito znameními zvěrokruhu si nejlépe porozumíte i během tohoto roku, kdy budou tato znamení zvěrokruhu představovat vašich nejbližších spolupracovníků a přátel. Přátelské vztahy navážete také se znamením Beran a Střelec, se kterým sdílíte váš životní element. Tyto znamení zvěrokruhu jsou také vhodným partnerem pro podnikání, nebo spolupráci. Druhý Lev bude dokonce tvořit nejideálnější kombinaci v roce 2022 pro start podnikání, nebo pro řízení nových projektů. Přečtěte si dále detailní astrologický Horoskop Lev 2022, který vám přináší věštkyně a astroložka s lety zkušenosti, abyste i vy nahlédli do vaší blízké budoucnosti.

Roční Horoskop 2022 Lev a jeho negativa roku 2022

Tranzity roku 2022 z pohledu astrologie popisují i ​​negativní působení na vaši lásku, kariéru, finance nebo zdraví a na Horoskop 2022 Lev během celého roku 2022. V této části si rozebereme, na co byste si měli dávat pozor v roce 2022, a které měsíce budou pro vás spíše negativní, než pozitivně.

Z pohledu lásky a mileneckých vztahů prožijete první pololetí 2022 jako na houpačce. Měsíc leden, březen a květen budou z hlediska lásky zkouškou pevnosti a síly vašeho dlouhotrvajícího vztahu. Vztahy manželství Lvů si tak překonají nejednu hádku, předvídá roční Horoskop Lev 2022, a několik nedorozumění v první polovině roku, kdy bude jeden měsíc mimořádně příznivý, a druhý pochmurný. V lednu vás pohyby retrográdní planet upozorňují na to, abyste si vyrovnaly všechny negativní energie nesoucí si z minulosti. Zaměřujete se nejen na váš vlastní seberozvoj, řadí roční Horoskop Lev 2022, ale i na životy těch, kterých jste v minulosti setkali, či milovali. Všechny staré lásky se vám objevují v mysli, a posuzujete, zda byly vaše rozhodnutí v minulosti správně.

Během ledna si musíte uvědomit, že staré věci už nezměníte. Takové pocity budou mít zadané i nezadané lvi během úvodního měsíce roku 2022 hlavně kvůli nejistotě z vašich vlastních minulých rozhodnutí. Březen zkouší pevnost a rovnováhu vašeho dlouhotrvajícího vztahu. Nezadané lvi mají tendenci jednat impulzivně a mohou podléhat vztahům, které jsou založeny na penězích a na dobrém materiálním statusu vašeho objektu zájmu, připomíná astrologický Horoskop 2022 Lev. Zkuste se v březnu zaměřit na skutečné hodnoty, a neřešte finanční status člověka, o kterého máte potencionální zájem. I když tento vztah z astrologického pohledu skončí buď láskou nebo přátelstvím, i tak byste si měli zachovat vaši vlastní integritu a neprojevit se jako povrchní člověk.

Květen 2022 bude z hlediska lásky zkouškou pevnosti a síly vztahu již potřetí v roce 2022, předpovídá osobní Horoskop 2022 Lev. Bylo by vhodné, kdyby jste odhalili všechna svá skrytá tajemství, a totéž očekávejte ze strany vašeho partnera. V posledních měsících roku 2022 setká i nezadaný Lev lásku, která však může být podle horoskopu nepříliš příznivá, hlavně kvůli věkovému rozdílu, který může způsobovat vážné problémy a nedorozumění v budoucnosti. Prosinec přezkoumá věrnost a oddanost lva. Právě vy budete provokování ze strany někoho třetího, kdo má zájem narušit váš dlouhodobý vztah. Tyto milostné románky, nebo nevěra, budou vznikat hlavně v zaměstnání nebo oblastech, které souvisí s vaší prací. Rovněž budou mít i nezadané lvi tendenci vpadnout do milostného trojúhelníku, který může být pro vaši psychiku devastující. Dávejte si proto pozor hlavně na uvedené měsíce, které jsou z hlediska lásky varováním pro zadaného i nezadané hlava během roku 2022, tvrdí roční Horoskop na rok 2022 Lev, pokud chcete svou psychiku a vaše vztahy udržovat v harmonii a stabilitě.

Z celkového pohledu budou přátelské a rodinné vztahy stabilní, ale mluvíme pouze o těch nejbližších vztazích. Mars může v úvodu roku vyvolávat konflikt s takovými přáteli, s nimiž nesdílíte stejné náboženské nebo filozofické přesvědčení, připomíná celoroční Horoskop 2022 Lev. Vaše přehnaná reakce v případě konfliktu by mohla narušit vaši reputaci mezi ostatními přáteli. I v přátelských vztazích tedy musíte krotit vaši přirozenost a měli byste přemýšlet, než něco řeknete. Můžete tedy cítit jisté hranice a nesvobodu ve vyjádření vlastních názorů, upozorňuje osobní Horoskop 2022 Lev, a tyto vaše pocity budou souviset s vašimi přáteli a rodinou. Měsíc říjen může zasáhnout vaše rodinné vztahy. Můžete mít pocit, že jdete hlavou proti zdi v každém ohledu. Hlavně pokud toužíte učinit jisté změny v domácnosti, můžete se setkat s nepochopením ze strany rodiny. Mohou tak vznikat konflikty mezi vámi a vašimi sourozenci, rodiči nebo dokonce mezi vámi a vaším partnerem.

Z hlediska rodinných vztahů je říjen jediným rušivým měsícem roku 2022, jinak budou vaše vztahy velmi harmonické, věští váš Horoskop na rok 2022. Jak jsme již uvedli, Lvu se naskýtá množství příležitostí na dokonalou svatbu, podle představ a snů. Pozor však na prosincový tranzit. Od 10. prosince zvyšte opatrnost ve vztazích, i při uzavírání manželského svazku. I možnosti na lásku pro nezadaného Lva jsou více než příznivé. Horoskop 2022 Lev však varuje těhotné Levice. V měsících květen a červen by měly být těhotné Levice opatrné, a měly by více odpočívat a pozorně sledovat jakékoli změny v těhotenství. Ostatní měsíce jsou pro Lva i z tohoto hlediska mimořádně příznivé.

Jaké negativní působení může očekávat z hlediska práce? Leden bude z hlediska kariéry náročnější, protože musíte dokončit vše rozpracované. V druhé polovině února a v úvodu března si dávejte pozor na to, že někdo bude chtít využít vaši pracovitost a dobrotu pro vlastní kariérní prospěch. Od 5. července do 20. srpna vás může ovlivnit přechod Marsu znamením svého exilu, kdy je vhodné zvýšit vaši profesionalitu a dodržovat termíny, zda bezpečnost při práci, podtrhuje Horoskop Lev 2022. Z celkového pohledu je období od 5. července do 20. srpna nejnáročnějším obdobím z hlediska kariéry pro každého Lva, protože vaše agresivita, nebo arogance v práci vás může připravit a stabilní zaměstnání.

Z celkového pohledu astrologických tranzitů se vám však bude dařit, věští astrologický Horoskop 2022 Lev. Nejistota a nestabilita v práci vás zasáhne pouze v těch dnech, kdy je citelný přechod retrográdního Merkuru působícího na vaše znamení zvěrokruhu a na váš dům kariéry. Jinak se nemusíte bát žádných negativních aspektů. Finance budou velmi uspokojivé. Pozor byste si měli dávat možná pouze v krátkých obdobích roku 2022, například v měsíci březen, kdy byste měli být při utrácení peněz opatrnější. Horoskop vám doporučuje, abyste se vyhýbali půjčkám nebo velkým, stresujícím nákupem. Později jsou finance stabilní, a ke slovu se dostává až září 2022, kdy vám věštkyně důrazně doporučuje vyhýbat se velkému prodeji - jako je prodej nemovitosti, vozidla nebo velmi drahých a hodnotných věci.

Celé září může být z hlediska financí nestabilní a může vám ukrojit z vašeho finančního štěstí, proto byste měli zvýšit opatrnost. Ve vašem okolí jsou totiž lidé, kteří se živí podvody a mohli by vás stáhnout do své pyramidy výdajů a nulových zisků, upozorňuje finanční Horoskop 2022 Lev. Buďte tedy velmi obezřetní, a předtím než se pustíte do velkého prodeje, nebo do nového podnikání si dobře ověřte pravdivost tvrzení vašich známých.

Z hlediska zdraví vás potrápí pouze pár dní v úvodu roku, a trápí ty lvů, kteří trpí bolestmi páteře. Prvních 5 dní v roce 2022 může být náročnější. V květnu av úvodu léta si na své zdraví musí dávat pozor hlavně těhotné Levice, které by měly zvýšit příjem kyseliny listové a vitamínů skupiny B. Z celkového pohledu horoskop 2022 nepředpovídá žádné onemocnění, které by vás překvapily nebo narušily váš stabilní rok 2022. Jisté data vám však doporučují zvýšit vaši pozornost, a také byste se měli více zaměřit na zdraví členů vaší rodiny. Více o tom, jaké zdraví na vás čeká během roku 2022 si řekneme v horoskopu zdraví 2022. Kdy by měl Lev zvýšit opatrnost ve zdraví?

Z celkového hlediska vás negativně ovlivní snad jen pohyby retrográdního Mekrúru, který vás může v roce 2022 zastiahnuť až čtyřikrát. Například retrográdní Merkur od 10. května do 3. června může zasáhnout váš osobní život, kdy se cítíte smutně a nešťastně. Tento Merkur totiž ve svém životě vyvolává minulou karmu připadající vaším velkým očekáváním, které nebyly naplněny. Máte sklon pochybovat o svých vlastních rozhodnutích, a následkem toho mohou vaše myšlenky upadat do deprese. Pracujte proto na své vlastní karmě, a najděte v sobě odpuštění minulosti, která souvisí s kýmkoliv ve vašem okolí.

Dalším negativním tranzitem roku 2022 je závěr měsíce červen, kdy se slunce nachází v kvadratuře Neptunu a zasáhne celoroční Horoskop 2022 Lev. Můžete cítit mentální zábrany, omezení a frustraci. Tyto energie se projevují v závěru června, ale ve vašem životě představují značné výzvy, které budete muset překonat. I další letní měsíc, a jeho druhá polovina přezkouší sílu vašich myšlenek. Opět budete přemýšlet nad tím, co jste v životě chtěli stihnout, a nad tím, co jste nedosáhli. Velký přísun informací v práci vás může deptat, protože nebudete mít čas na osobní život. Tato síla planety Merkur v prvním domě vás zasáhne od 19. července do 4. srpna. Zároveň je to i poslední negativní tranzit roku 2022, který ovlivňuje život muže nebo ženy narozených v ohnivém znamení Lev, kterému vládne slunce.

Seznamte se nyní s kompletním horoskop na rok 2022, který do detailů přehodnocuje oblasti vaší lásky, emocí, mezilidských vztahů, kariéry, financí a zdraví na rok 2022.

Denní horoskop Lev vás připraví na akutální den. Horoskp 2022 od věštkyně znamená i možnost denní věštby pro znamení Lev.

Roční Horoskop 2022 Lev a jeho pozitiva na rok 2022

Horoskop na rok 2022 hovoří o pozitivních i negativních tranzitní přepravě, které zasáhnou energie lva. V této části se podíváme na pozitivní tranzity ovlivňující život lva během roku 2022, ve všech oblastech jeho života.

Z hlediska lásky a vztahů Horoskop z pozitivního hlediska popisuje měsíc únor jako vhodný na diskuse o vztahu a na zacelení problémů z minulosti. Měsíc únor je tak po dlouhé odmlce velmi pozitivní měsícem hlavně z hlediska osobních vztahů Lva, a z hlediska mileneckých vztahů, i pro nezadané. Měsíc leden se soustřeďuje na 7. dům, ale během těchto dní na vás působí i retrográdní Merkur a Venuše. Je to měsíc vhodný na přehodnocování a analyzování vašich minulých rozhodnutí a na poučení se z minulosti. Později, v první polovině roku 2022 je láska Lva jako na houpačce, specifikuje roční Horoskop Lev 2022. Tranzity Února dávají nezadaným příležitosti na poznání spřízněné duše a na přerod přátelství do vztahu, vyzdvihuje roční Horoskop 2022 Lev. Březen zas orientuje pozornost Lva na finance a na jiné směry života a může pomůţe hlavu i nezadaným. Ti se budou na vztah zpočátku dívat pouze skrz finanční přilepšení, ale tyto vztahy mohou později přerůst do hodnotnějších a hlubších emocí. Pokud z toho nebude láska, určitě z tohoto vztahu vytvoříte hluboké a silné přátelství. Co se na první pohled bude zdát povrchní bude ve skutečnosti velmi hodnotné.

V dubnu si může lev opět užívat harmonický měsíc, říká Horoskop 2022 Lev, který soustřeďuje pozitivní energie na osudovou lásku, pokud patříte k zadaným i nezadaným lvem. Nezadaní, pozor však na velký věkový rozdíl, který může být reálnou překážkou vašeho začínajícího vztahu, varuje nezadané Horoskop 2022 Lev. Nebude to jen pomyslná překážka, protože velmi brzy pocítíte rozdíly ve vašich názorech a očekáváních. Ve druhé polovině roku si dávejte pozor na to, aby lidé ve vašem okolí nevyužívaly vaši srdečnou povahu a vaši dobrotu pro vlastní prospěch. Z hlediska lásky nezadaných lvů je velmi pravděpodobné, že nezadaný Lev začal rok 2022 sám, ale tento rok ukončí v náručí své osudové lásky. Lvem se v lásce bude dařit, ale měli byste využít každé příležitosti k posilování a zvelebování vztahu.

Přátelské a rodinné vztahy budou během celého roku stabilní, věští roční Horoskop Lev 2022. Uvědomíte si hodnotu nejbližšího přítele a budujete hodnotnější mezilidské vztahy v rodině. Dostanete možnost usměrnit děti, vytvořit útulnější domov plný lásky, změnit věci v domácnosti, a máte také možnost rekonstrukce nebo drobných změn. I přátelství bude vzkvétat, předpovídá Horoskop na rok 2022 pro znamení Lev. Nejlepší přítel vám bude oporou iv těch dnech, kdy ztratíte hlavu a přehnaně zareagujete vůči ostatním, se kterými nesdílíte stejné životní filozofie. Přátelství bude vzkvétat hlavně během druhé poloviny roku 2022, kdy se ke slovu dostávají i vynikající mezilidské vztahy v rodině. Dokonce dokážete zacelit i takové vztahy, které byly v minulosti rozvráceno. Z hlediska manželství, nebo svatby, nabízejí astrologické tranzity mnoho příležitostí na dokonalou svatbu. Pokud chystáte letní svatbu žádné tranzity nemluví o negativním působení. Vše by tedy mělo probíhat podle vašich představ.

V roce 2022 však existují i ​​vhodnější dny na uzavírání manželství, než jsou letní měsíce. Více o tomto tématu si můžete přečíst v horoskopu manželství, který si rozebereme později. Astrologický Horoskop 2022 Lev také hovoří o tom, že Lev má obrovské množství možností na početí prvního nebo dalšího potomka. Rok 2022 dopřeje radost každému Lvu, který se snaží o rozšíření vlastní rodiny. V tomto směru tranzity popisují dokonalé štěstí. V porovnání s ostatními znameními zvěrokruhu vám tranzity nabízejí mnoho příležitostí na otěhotnění a několik tranzitů naznačuje bezproblémový průběh těhotenství během celého roku. Takové budou emoce, vztahy a příležitosti Lva v lásce během celého roku, dodává roční Horoskop 2022 Lev.

Co říká věštkyně a Horoskop na rok 2022 na kariéru a finance Lva během roku 2022? V lednu vám tranzity umožňují dokončit vše tak, abyste mohli do nového roku vykročit s čistým štítem. Leden je nutné použít na dokončení všech rozjetých projektů, na vyčištění svého mailboxu, na odpovědi na všechny dopisy nebo zprávy, na které byste měli odpovědět. Do února si tak s sebou vezmete pouze pozitivní karmu. V únoru se vám bude dařit, můžete uvažovat o zahájení podnikání, či o rozjíždění projektů s rodinou, či přáteli, řadí pracovní Horoskop Lev 2022. Rodina a přátelé budou silnou součástí vašeho roku 2022, a proto je můžete zapojit i do své práce.

V pozdějších měsících roku 2022 tranzity nenaznačují žádné enormní změny, možná jen samé negativní působení na vaši kariéru o kterém vám Horoskop Lev 2022 řekne později. V závěru roku se váš život orientuje na osobní vztahy. Práce je stabilní. Nezaměstnaní dostávají příležitosti zachytit šance. Dostanou více šancí, než jiné znamení zvěrokruhu. Cesty do zahraničí jsou vhodné téměř během celého roku, s výjimkou retrográdního Merkuru. Nezaměstnaným lvem se nabízí šance rozjet kariéru v zahraničí, která vám přinese finanční zisk. Nezaměstnaný Lev tak může zkusit štěstí v zahraničí, protože Horoskop 2022 vám v tomto směru skutečně přeje. Máte dostatek odvahy a pracovitosti. Rok 2022 je tedy vynikajícím rokem na rychlý kariérní růst, na změny, a také na publikační činnost. Z hlediska financí přinášejí má Lev možnost pokračovat. Celá první polovina roku je z hlediska financí příznivá a ve financích budete mít štěstí téměř po celé období. V dubnu naznačují tranzity mimořádný finanční zisk, který obohatí váš rodinný rozpočet. Finance budou mimořádně stabilní, předvídá Horoskop 2022 Lev, ale třeba si dávat pozor i na jisté data, kdy chtějí vaši známí, no ne nejbližší, využít vaši pracovitost, dobrotu a štědrost.

Z hlediska zdraví by měl mít každý Lev v roce 2022 po ruce eukalyptový olej, který vám pomůže nejen překonávat stres, ale také v tom abyste cítili vitálnější. Z hlediska aromaterapie je eukalyptový olej vaším olejem roku 2022 pro posílení vašeho psychického a fyzického zdraví. Dalším doporučením, které Horoskop 2022 přináší, je zařazení rozmarýnu do běžné stravy Lva. Můžete si dopřát rozmarýnový čaj, který je plný zdraví pro váš mozek, i pro váš imunitní systém. Celá první polovina roku je příznivá i z hlediska zdraví, a hned v úvodu roku můžete využít sílu eukalyptového oleje a bylinek, protože tyto vaše kroky jsou prospěšné v mnoha ohledech.

V úvodu jara a během prvních letních dnů vsaďte na zdravou stravu. Nezapomínejte doplňovat vitamíny skupiny B a kyselinu listovou, a to hlavně během letních měsíců, řadí zdravotní Horoskop na rok 2022 Lev. Jak jsme již zmínili, rozmarýn je bylinkou roku 2022 pro každého Lva. Můžete ho přidat nejen do vaší každodenní stravy, ale také použít pro přípravu čaje, který je svou netradiční chutí plný zdraví a energie. Zabrání například vzniku pozdějších onemocnění souvisejících s činností mozku nebo souvisejících se stresem ve vašem životě. Druhá polovina roku povzbudí i ty, kteří chtějí zhubnout a začít zdravější životní styl. Ti, kteří zhubnout musí, budou v roce 2022 pasovat s více překážkami, no druhá polovina roku bude pro vás mnohem příznivější.

Horoskop 2022 tedy naznačuje, že Lva čeká klidný a harmonicky rok 2022, pouze s malými překážkami, které si uvedeme v části negativního působení astrologických tranzitů na život lva. V Lednu je obsazen 6. a 7. dům Lva, a proto se leden dívá na lásku, na psychické a fyzické zdraví Lva, ale i na milenecké vztahy. Z roku 2021 si Lev přináší do letošního horoskopu direktivní Mars v 5. astrologickém domě, který v této poloze chvíli setrvá. Připojuje se k retrográdní Venuši a k ​​zpětnému Merkuru. Tato kombinace zasáhne 7. astrologický dům lva. Pozitivním tranzitem je i lednový měsíční úplněk v 12. domě, protože tento dobře postavený měsíc vám otevírá jasné vědomí, a získáváte schopnosti porozumění a podpory. Věci můžete předvídat, a proto se spoléhejte na svou intuici, hlavně období od 15. do 18. ledna 2022.

V dubnu vás z pozitivního hlediska nejvíce zasáhne retrográdní pohyb planety Pluto, který bude působit od 29. dubna až do 8. října ve znamení Kozoroh, i na roční Horoskop Lev 2022. I když se vaše myšlenky orientují na dalekou minulost a na analytiku toho, co jste minulosti prožívali, můžete z těchto myšlenek vytěžit pozitivni energie do budoucna. V těchto chvílích je však nutné, abyste co nejvíce posilovaly své fyzické a psychické zdraví, protože tranzit může přezkoušet vaši odolnost, udává roční Horoskop Lev 2022. Váš život se však bude praktický, a ostatním můžete porozumět na nové úrovni. K tomuto pozitivnímu přechodu planety Pluto se od 10. května přidává i Jupiter vstupující do 9. domu. Celý květen a červen pozitivně tranzity přerušují ty negativní, a tak máte možnost objevovat své vlastní nitro, a dokonce i cestovat. Celý rok 2022 se zdá vhodný na cestování, ale v období od 10. května až do konce roku 2022 je na to období nejideálnější.

Od závěru Června až do prvních prosincových dní působí na každého Lva i Couvající Neptun ve 8. domě. Nachází se ve svém domově a je to velmi silná pozice, která vám dává hluboký pohled do vašeho vlastního nitra, věští roční Horoskop 2022 Lev. Dokážete chápat nejen sebe, ale i ostatních. Opět se naplno projeví vaše dobré srdce, protože máte tendenci pomáhat ostatním v překonávání jejich problémů. Velmi silně vás zasáhne hlavně zářijový retrográdní Merkur, kdy bude až 5 planet retrográdní, a to znamená, že vaše pokrok v jakémkoliv životním směru bude pomaleji. Více o tom, jak retrográdně planety zasáhnou rok 2022 si můžete přečíst na naší stránce. V závěru roku patří 3 dny zpětnému Merkuru v 6. domě, ale jinak jsou tranzity pozitivně. Vaše energie se orientuje na vaši rodinu, definuje osobní Horoskop na rok 2022, a planeta Jupiter se od 20. prosince přesouvá do 9. domu. Je to velmi příznivá poloha Jupiteru, která se označuje také za postavení králů. Je to typický aspekt posilování karmy, svých myšlenek, a pokroku v osobnostní rovině. Takové pozitivní tranzity čekají na každého lva v roce 2022, a proto se každý Lev může těšit na množství příležitostí a možná i změn ve svém životě.

Měsíční Horoskop Lev vám odpoví na to, co si aktuální měsíc připravil pro vaše znamení. Horoskp 2022 Lev je propojen i s měsíční věštbou. Přečtěte si všechny důležité horoskopy od věštkyně na rok 2022.


HOROSKOP 2022 Lev - LÁSKA, PRÁCE, ZDRAVÍ ...

Klikněte na obrázek a čtěte dál ...

Horoskop Lev 2022 od věštkyně - Pozitíva a Negatíva roka 2022:

Každý člověk, který je narozen ve znamení Lev je rozený vůdce, popisuje Lva Horoskop 2022. Vaše vůdčí schopnosti se dostanou na povrch iv roce 2022, kdy budete moci projevit vaši kreativní a veselou stránku osobnosti ... Čtěte Horoskop lásky Lev 2022 dál ...

Horoskop Lev 2022 od věštkyně - Láska a Vztahy v roce 2022:

Z hlediska lásky a vztahů Horoskop z pozitivního hlediska popisuje měsíc únor jako vhodný na diskuse o vztahu a na zacelení problémů z minulosti. Měsíc únor je tak po dlouhé odmlce velmi pozitivní měsícem hlavně z hlediska osobních vztahů Lva, a z hlediska mileneckých vztahů, i pro nezadané ... Čtěte Horoskop lásky Lev 2022 dál ...

Horoskop Lev 2022 od věštkyně - Rodina, Přátelé, Manželství, Těhotenství:

Přátelství bude vzkvétat hlavně během druhé poloviny roku 2022, kdy se ke slovu dostávají i vynikající mezilidské vztahy v rodině. Dokonce dokážete zacelit i takové vztahy, které byly v minulosti rozvrácené ... Čítajte Horoskop Škorpión 2022 ďalej...

Horoskop 2022 Lev - Práce a Finance:

V únoru se vám bude dařit, můžete uvažovat o zahájení podnikání, či o rozjíždění projektů s rodinou či přáteli. Rodina a přátelé budou silnou součástí vašeho roku 2022, a proto je můžete zapojit i do své práce ... Čtěte Horoskop 2022 Lev práce a peníze dál ...

Horoskop Lev 2022 - Zdraví:

Celá první polovina roku je příznivá i z hlediska zdraví, a hned v úvodu roku můžete využít sílu eukalyptového oleje a bylinek, protože tyto vaše kroky jsou prospěšné v mnoha ohledech. V úvodu jara a během prvních letních dnů vsaďte na zdravou stravu ... Čtěte Horoskop zdraví 2022 Lev dál ...

Retrográdni pohyby planét PŮSOBÍCÍ NA HOROSKOP 2022 Lev

Retrográdní Merkur a Horoskop 2022 Lev
Retrográdni Venuše - Horoskop 2022 Lev
Retrográdní Mars - Horoskop 2022 Lev
Retrográdní Jupiter - Horoskop 2022 Lev
Retrográdní Saturn 2022 - Horoskop Lev 2022
Retrográdní Uran - Horoskop 2022 Lev:
Retrográdní Neptun 2022 - Horoskop Lev:
Retrográdní Pluto 2022 - Horoskop Lev 2022

Horoskopy 2022 pro 12 Znamení zvěrokruhu:

Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.