Horoskop 2022 Lev

Manželství, rodina, přátelé, těhotenství v roce 2022

Rodinný Život Lev - Horoskop na rok 2022

Rodinné vztahy budou v první polovině roku mimořádně stabilní, předpovídá Horoskop 2022 Lev muži i ženě narozené v ohnivém znamení zvěrokruhu, kterému vládne mocně a horké slunce. V úvodu roku se soustředíte hlavně na 7. dům partnerství, tedy na váš dům harmonie, a vaše energie směřuje k sobě samému, k mileneckým vztahem, k manželství, ale také k vlastnímu životnímu seberozvoji.

Měsíce leden, únor a březen, budou patřit dobrým vztahům se sebou samým, a osobnímu seberozvoji, podtrhuje Horoskop 2022 Lev. Měsíc únor vnáší do života Lva množství příležitostí na zvelebování lásky a osobních vztahů, ale také množství příležitostí pro nezadané lvů k tomu, aby do svého života vpustili jiskřičky lásky. Každý váš krok bude doprovázen velkou podporou členy vaší rodiny, protože první polovina roku 2022 nenaznačuje žádné negativní aspekty nebo tranzity, které by zasahovaly váš rodinný život. Znamená to, že váš rodinný život bude v potřebné stabilitě, a vy se tak můžete soustředit na důležitější oblasti vašeho života, které můžete naplno rozvíjet. Jedinou brzdou ve vašem rychlém rozvoji vpřed budou retrográdní pohyby planet Merkur a Venuše, které budou mít převahu hlavně v úvodu roku 2022.

Poznejte i týdenní horoskop Lev. Horoskop na rok 2022, i na každý týden exkluzivní od věštkyně. Týdenní horoskop Lev je vždy přesný a aktuální. Horoskop od věštkyně, na rok 2022.

HOROSKOP 2022 věští ZMĚNU v myšlení Lva

Vaše rodina se dostane ke slovu až od 23. října, kdy Venuše působící ve 4. domě, ve znamení svého exilu, pozmění vaši povahu a soustřeďuje vaši mysl k faktu, že největší štěstí prožíváte hlavně v kruhu svých nejbližších u rodinného krbu. Od 23. října až do konce roku 2022 si každý Lev uvědomí důležitost dobrých rodinných vztahů a důležitost rozvíjení mezilidských vztahů iv rodinném kruhu. Horoskop 2022 Lev říká, že bude zasažen 4. astrologický dům Lva, který je domovem rodiny a je to velmi silný domů, který je spojován s domácími záležitostmi, s rodiči a s vaším dětstvím. Lev se může plně soustředit na to, co ho dělá šťastným. Používejte aktivity, které vás dělají šťastným k tomu, abyste se osvobodili od stresu a od každodenního napětí v práci. Zesilování rodinných pout v druhé polovině roku 2022 je nesmírně důležité.

Od 23. října, kdy se Venuše nachází ve znamení svého exilu, až do 16. listopadu, mohou nastat rodinné roztržky, které poprvé naruší harmonii roku 2022 ve vaší rodině. Budete mít touhu a potřebu dělat věci v domácnosti tak, aby bylo vše uhlazené a uspořádány, věští roční Horoskop Lev 2022. Tato vaše, až přílišná snaha o dokonalost v domácnosti, vás bude stavět do nejednoho konfliktu s ostatními členy rodiny. Budete mít vysoké nároky na jejich pomoc v domácnosti, a budete od nich vyžadovat více, než vám dokážou v tomto směru dát. Tranzit Venuše ve 4. domě ve znamení exilu může zesilovat napětí v harmonických rodinných vztazích. Tento negativní aspekt Venuše může pro Lva znamenat velký problém při snaze o dokonalost, který bude vnímat velmi osobně. Stručně řečeno, od 23. října do 16. listopadu cítíte disharmonické období, kdy veškerou snahu o čistou a příjemnou domácnost ruší někdo z vnějšího prostředí, na koho nemáte velký vliv, popisuje roční Horoskop 2022 Lev. S nadirem tohoto rušivého tranzitu prochází slunce do 4. domu, kde setrvává do 22. listopadu.

Horoskop 2022 Lev dále tvrdí, že od 01. listopadu jsou tyto negativní energie Venuše ve znamení exilu zeslabené, a do popředí vstupuje vaše vládnoucí planeta slunce procházející domov rodiny a domova. Ve své rodině se cítíte mimořádně bezpečně, zakládáte si na mocných kořenech v rodině a v domově. Rodina a domov jsou vám nyní bližší než kdykoliv předtím. Máte silný instinkt pro zachování rodinné pohody a pro zvelebování mezilidských vztahů které nyní musí být silné a neochvějné. Uvědomujete si že pouze tehdy, pokud bude vaše rodina držet zcela pohromadě dokážete překonávat úplně každou životní překážku, kterou vám postaví do cesty. Od 23. října si uvědomujete sílu a potřebu vaší rodiny, přizvukuje Horoskop 2022 Lev. Snažíte se zajistit blahobyt a teplo domova pro každého tak, aby se ve vaší blízkosti cítili co nejlépe. Budujete si bezpečný domov plný lásky a harmonie, ale na druhé straně dovolíte ostatním členům rodiny aby žili svobodně a podle svých vlastních představ. Jste chápavým a milujícím člověkem, který je mimořádně oblíbený, říká roční Horoskop na rok 2022, protože do života milovaných vnáší pocit bezpečí a lásky.

Krásné období pro vás proto nastává hlavně od začátku listopadu do 22. listopadu, kdy si můžete naplno užívat teplo a pohodu s členy vaší rodiny, kdy nevznikají žádné konflikty či nedorozumění ve vašich mezilidských vztazích. Přirozeně, budete narážet i na jisté problémy, a hlavně při výchově vašich ratolesti, kdy budou vaše děti prosazovat samostatný a nezávislý styl života. Jste však silnou osobou, dokonalým rodičům, který nyní chápe potřeby svých dětí, a nyní jim dokážete pomoci a poradit, definuje Horoskop 2022 Lev. Pokud se ptáte, jaké období je nejvhodnější pro řešení konfliktů mezi rodiči a dětmi, je to právě listopad 2022, který vám poskytuje řadu příležitostí k tomu, abyste nasměrovali vaše děti správnou životní cestou a pomohli jim při jakémkoliv problému. Váš výchovný způsob života během listopadu inspiruje vaše děti k tomu, aby byly lepší, aby vám pomáhali v domácnosti a aby si vážili vaši skutečnou hodnotu v jejich životě. Užívejte si harmonické listopadové období, které má velký význam v celém roce 2022 pro vaši celkovou životní harmonii a pohodu. V listopadu má každý Lev také příležitost osvěžit svou domácnost tím, že prodá nepotřebné věci, nebo jejich daruje někomu, kdo je potřebuje. Listopad je ideální na každou činnost související s vaší domácností a rodinou, tvrdí Horoskop na rok 2022 lev, a na činnosti, které posílí mezilidské vztahy a zbaví vaši domácnost negativních energií.

K pozitivním energiím směřujícím od vaší vládnoucí planety se také přidává planeta Merkur vstupující do Štíra a také Venuše v 5. astrologickým domě vytvářející láskyplného a tvůrčího člověka. Váš rodinný život bude během listopadu vzkvétat, a vaše osobnost bude oceněna od členů vaší rodiny. Budete nejen vynikajícím rodičům, ale i dobrým rádcem, který pomůže členům rodiny vyřešit jakýkoliv problém, a dokáže vysvětlit každému jeho vlastní problémy a najít řešení. Vaše rodina si vás váží a miluje vás, připomíná vám Horoskop 2022 Lev. Toto láskyplné a harmonické období potrvá až do konce roku 2022, protože nenastávají žádné rušivé aspekty které by zasahovaly rodinné štěstí, či negativně zapůsobily na vaše energie v domácnosti. Pozitivní vyzařování planet směrem k vašemu rodinného rodinnému životu tak můžete využít k vynikající ukončení roku 2022 v kruhu vaší rodiny, která je pro lva milující oporou v těžkých životních časech, a při kterých se cítíte šťastně a vesele.

Prosincové tranzity také naznačují množství možností na uzavření roku oslavou, a pohodu v kruhu rodiny, popisuje roční Horoskop Lev 2022. I rodinný členové, kterých jste dosud nemohli vystát, nebo kteří byli dříve zdrojem konfliktu než lásky, vám v tomto období ukáží svou novou tvář , kterou budete mít mnohem raději. Bude to zajímavé období, kdy se na ostatní členy vaší rodiny budete moci podívat novým pohledem, takovým, který je vám milejší, a díky kterému se budete v kruhu vaší rodiny cítit bezpečněji než dosud.

Užívejte si proto rok 2022, který je plný velkých benefitů ve vašich vlastních emocích a vztazích, a který vám ukáže, jak silná a potřebná je pro vás vaše vlastní rodina. Některým lvem, kteří touží rozšířit vlastní rodinu přináší Horoskop 2022 Lev i množství rad a příležitosti k tomu, kdy je nejvhodnější období na početí prvního nebo dalšího potomka. I tímto směrem bude mít lev příležitost zvelebovat své rodinné vztahy, a vzkvétat ve svém osobním emočním životě. Rok 2022 je tedy silně orientovaný na emoce a city lva. Lev nesmí zapomenout na to, jak důležitá je upřímnost v životě. Nesmíte se bát projevovat emoce vůči členům rodiny. Právě díky tomu, že otevřete vaše srdce, a že ostatním ukážete vaše právě emoce mohou vaše vztahy vzkvétat, a mohou se dokonce měnit k nepoznání. I vztahy, které byly napjaté a rozvrácené můžete v roce 2022 zacelit a přetvořit do přátelských a inspirativních vztahů. Buďte inspiraci celé vaší rodiny, protože právě v roce 2022 můžete ukázat svou sílu, energii a láskyplnou povahu, která je vám přirozená.

Horoskop lásky 2022 pro znamení Lev vám vysvětlí vztahy v lásce. Pro kompletní kopatibilitu lásky však čtěte Horoskop Lásky Lev kde naleznete procentuální shodu s vaší láskou!

HOROSKOP 2022 Lev - PŘÁTELÉ Lva

V roce 2022 budete mít možnost posilovat vaše přátelství, protože rok 2022 patří podle tranzitů hlavně přátelským a rodinným vztahům lva. Vaše energie nebudou směřovat pouze k lásce, k práci, k finančně, ale podstatnou část vašeho života budou tvořit právě vaši nejbližší přátelé či rodinní příslušníci, kterým musíte projevovat plnou důvěru a lásku. Horoskop 2022 Lev vám ve více případech připomene období, kdy je potřeba ukázat milovaným, jak moc vám na nich záleží. Rok 2022 bude v první polovině nestabilní, hlavně z hlediska emocí lva. Nestabilitu v životě Lva posílí i problematičtější období v kariéře, ale na druhé straně vyrovnávají tyto energie harmonické finanční záležitosti, protože Lev se nemusí obávat o svůj finanční status. Z tohoto pohledu se můžete orientovat na posilování přátelských vztahů, a na chvíle s přáteli, kteří jsou vám blízcí.

Úvod roku 2022 však orientujte hlavně směrem k sobě. Na utužování, nebo vytváření nových přátelských vztazích nebude čas, protože plnou energií byste měli věnovat vašemu vlastnímu vnitřnímu rozvoji a vlastnímu já. Vaše energie budou aspekty směřovat k minulosti a k ​​minulým rozhodnutím, protože právě během ledna 2022 budete analyzovat všechny své minulé rozhodnutí, které vás dostali tam kde se momentálně nacházíte. Leden může přezkoušet i vaši psychickou odolnost, protože z pohledu minulých zážitků a minulých rozhodnutí bude psychika nestabilní, upozorňuje roční Horoskop na rok 2022 Lev. Máte tendenci klást si za vinu množství věci, které negativně zasáhly váš život. Leden však přináší obrovskou příležitost na to, abyste smířili s vašimi minulými rozhodnutími, které již nyní nezměníte ... Abyste se soustředili i na vaši další budoucnost. Právě tento krok bude mít za následek nová přátelství, které v roce 2022 vytvoříte, a nové hodnotné vztahy, které budete budovat. Přátelé vám budou v roce 2022 obrovskou oporou, tvrdí celoroční Horoskop Lev 2022, ale nesmíte se bát ukázat, že jejich přátelství potřebujete. Leden i únor je velmi bohatý na astrologické tranzity, které se zabydlují v 7. domě partnerství, a proto budete více než přátelské vztahy řešit ty milenecké.

Od 6. března do 15. dubna se planeta Venuše nachází v 7. domě. Tato pozice planet lásky vás může šokovat. Šokuje vás z toho pohledu, že někteří z vašich přátel vám může oznámit termín svatby, který je rychlý a nepromyšlený. Dávejte si však pozor jak na tuto novinku zareagujete, protože impulzivní projevy vašeho nesouhlasu s tímto krokem mohou vašeho přítele připravit o důležitý vztah ve vašem životě. Snažte se tohoto přítele usměrnit a vnímejte hlavně to, co vám říká on sám, ne to, co si myslíte vy. Možná to, co by pro vás samotné nebylo životě dobře je velmi dobré pro vašeho přítele. Nezapomínejte na to, že všichni jsme jiní, vyrozumívá Horoskop Lev 2022, a každý v životě hledá vlastní cesty a vlastní životní uspokojení. Tento fakt byste si měli pamatovat hlavně v období od 6. března do 5. dubna, kdy vás některý z vašich přátel překvapí, nebo šokuje nečekanou zprávou.

Díky Věštění Online máte i vy možnost pochopit váš osud do hloubky. Poznejte odpověď osudu na důležitou životní otázku. Zeptejte se věštkyně rychlá a online.

JAKOU PŘEDPOVĚĎ věští HOROSKOP 2022 Lev V DALŠÍCH MĚSÍCÍCH?

Až do 02. května se budete nadále soustředit na blízké osobní a milenecké vztahy, a vaše přátelství nebude žádným způsobem zasaženy. Od 02. května do 28. května však Venuše vstupuje do znamení svého exilu, kdy způsobuje spory hlavně v přátelských vztazích. Vyvolává konflikty a nedorozumění hlavně v takových přátelských vztazích, ve kterých dochází ke střetu zájmů a filozofických otázek. Pokud se nacházíte v přátelství, kde si nerozumíte v oblasti náboženství, nebo v jiných životních otázkách je možné, že Venuše ve znamení svého exilu způsobí roztržky, a dokonce silné hádky v tomto směru, varuje osobní Horoskop 2022 Lev. Může tedy nastat zemětřesení mezi přátelskými vztahy, při kterých sdílejte stejné názory na život. Dávejte si však pozor na přehnané reakce, které by mohly způsobit špatné vnímání vaší osobnosti i ze strany ostatních přátel, kteří vás dosud vnímali jako přátelskou osobu s dobrým srdcem. Vaše přehnané až agresivní reakce směřující k názorům jistého vašeho přítele mohou otřást i vaší reputací. V období od 02. do 28. května tedy opatrně přistupujte k jakýmkoli nedorozuměním a konfliktům ve vašich přátelských vztazích. V závěru května se situace opět stabilizuje a vy máte možnost seberealizace prostřednictvím vašich přátel a kolektivu. Budou vzkvétat nejen vztahy mezi spolupracovníky, ale i vaše nejbližší přátelské spojení, které vám nyní nejsou lhostejné. V závěru května se sice můžete vyhýbat hlubším emocionálním kontaktem s přáteli, ale na druhé straně vám bude blízký přítel ještě bližší. Uvědomíte si potřebu do toho nejvěrnějšího a nejhodnotnějšími přítele, se kterým budete ztotožňovat svou vlastní osobní integritu, věští Lvů Horoskop na rok 2022. Tyto energie k vám směřuje slunce vstupující do 11. domu, kde setrvává až do 21. Maja, kdy máte množství dnů k tomu, abyste budovali nejlepší přátelství, které mají pro váš život smysl.

V druhé polovině června znamená poloha Merkuru v 11. domě vaši inteligentní mysl se širokým pochopením světa. Vnímáte různorodost lidí a různorodost jejich názorů, a jste schopni přijmout jakékoliv postoje vůči jiným, ale i vůči vaší vlastní osobě. Jste připraven přijmout jakékoliv názory a nápady, které souvisí s vaším životem a s minulými rozhodnutími, protože víte, že vaši přátelé vám chtějí pouze to nejlepší. K této příznivé poloze planety Merkur se také od 23. června přidává Venuše v 11. domě, která poukazuje na obrovské výhody ve vašem životě, získané právě prostřednictvím přátel. Nyní máte možnost využít hodnotné přátelské vztahy k tomu, abyste postupovali ve své kariéře, svých myšlenkách a nápadech, dodává Horoskop 2022 Lev. Přátelé vám nyní dodávají nejen možnosti na vlastní osobní duševní seberozvoj, ale i možnosti na zachycení příležitosti v práci a nové inovativní nápady, které vám pomohou v podnikání, nebo v jakémkoli projektu který plánujete začít. Přátelé se vám mohou zdát jako samozřejmost, ale snažte se jednat s lidmi tak jak byste si přáli, aby jednali s vámi. Nesoustřeďte se pouze na výhody vašich přátel, ale buďte i vy tím, kdo výhody poskytuje jim. Nezapomínejte, že vaše přátelské vztahy musí být vyrovnané, aby byly vaše dny harmonické.

HOROSKOP přátelství Lva NA MĚSÍCE ZÁŘÍ, ŘÍJEN, LISTOPAD A PROSINEC 2022

Od 11. srpna do 5. září vnímáte Venuši vstupující do prvního astrologického domu v neutrálním znamení zvěrokruhu. Venuše v prvním astrologickém domě znamená nejen velký půvab a charisma osobnosti, ale i nové způsoby vnímání světa, a jednání s ostatními lidmi. Mimořádný osobní půvab a příjemné vystupování Lva má za následek řadu možností pro poznávání nových přátel, a množství krásných okamžiků strávených s těmi, kteří Lva milují. Vaši přátelé budou jako hvězda zářící ve vašem životě, popisuje osobní Horoskop 2022 Lev. Přinesou vám radost, a krásné pocity blízkosti. Budete rádi za každého přítele ve vašem životě, který vás podpoří vždy, když to potřebujete. V roce 2022 znamenají přátelské vztahy velmi hodně ve vašem životě. Pocit bezpečí ve společnosti vašich přátel vám přináší právě Venuše vstupující do prvního astrologického domu od 11. srpna, která v tomto domě působí až do 5. září. Z hlediska kariéry i společenského života tak můžete očekávat nové, radostné zážitky, které dokážete ocenit. Krásné stránky života se nyní vyjádřeny v každém dni Lva, předpovídá roční Horoskop 2022 Lev. Toto období bude oslavou přátelství, a skutečných mezilidských vztahů. Budete přívětivý a přátelský, ale zároveň bude ve vašem životě obrovská potřeba být milován, ale také sdílet lásku s ostatními. Právě při této příležitosti nezapomínejte na všechny, kteří vám v životě pomohli. Po odeznění tohoto úžasného tranzitu Venuše v 1. domě vás až do konce roku 2022 nic nepříjemné nepřekvapí.

Přátelé vám budou oporou i během závěrečných dní roku 2022. Od 22. listopadu se slunce nachází v 5. domě. Prochází tímto domem až do 21. září. Znamená velmi tvůrčí povahu vaší osobnosti, a silnou touhu po rozvíjení přátelských vztahů. Znamená nejen rozvoj vaší kreativity, tvořivosti a umění, ale i velkou potřebu ocenění. Právě teď máte sklon působit v očích ostatních co nejlépe, a proto se zamýšlíte i nad těmi přáteli, kterým jste v minulosti jakkoli ublížili, specifikuje Horoskop 2022 Lev. Zasáhne vás dávná minulost, která s sebou nese prvky bolesti z ublížení ostatním. Možná jste to tak na první pohled nevnímali, ale s příchodem času víte, že jste se v minulosti mohli zachovat jinak.

Od 22. listopadu až do 21. prosince máte možnost tyto křivdy z minulosti napravit. Ba více, máte povinnost udělat si pořádek v minulých přátelstvích, které vás dosud trápí. Abyste se vyhnuli smutné budoucnosti, je třeba uzavřít vše minule. Vězte, že jakékoliv vaše minulé zaváhání nemusí být v očích toho druhého takové tragické, připomíná Lvem Horoskop 2022. Možná to vy prožíváte horší, než to prožívala ta druhá osoba. Je načase ozvat se komukoliv, koho jste v minulosti zklamali, a napravit tyto vztahy, které vám brání v tom, abyste posouvaly v životě dál, abyste naplno rozvíjely vaše sebevědomí a sebedůvěru. Slunce v 5. domě v tomto období podporuje vaši sebedůvěru, podporuje vaše vyjadřování, a přináší řadu příležitostí k tomu abyste uzavřeli minule životní kapitoly a vykročili do roku 2022 s čistým štítem a s duší plnou spokojenosti. Rok 2022 se zdá být z hlediska přátelských vztazích plný pravých mezilidských vztahů, a plný nekonfliktních setkání. Některé tranzity však naznačují, že byste měli zkrotit vaši přirozenost. Snažte více se zajímat o svůj vlastní život, než o život druhých, radí každému Lvu Horoskop na rok 2022. Vyhýbejte se poučování, a zapomeňte na to, že vaše vlastní názory musí prolínat do života ostatních lidí. Ať si každý žije život podle vlastních představ, ale nejbližším přátelům neváhejte poradit, pokud budou vaši radu potřebovat a vyžadovat.

V závěru roku najdete v sobě samém mír, uklidníte i minulé vztahy, které vás v roce 2022 a v předchozích letech trápily. Možná trápí jen vás a zjistíte, že jste v životě svobodnější, než si ve skutečnosti uvědomujete.

Lev by se měl ztotožnit se všemi důležitými věštbami pro jeho život. Upřete vaši pozornost i na Horoskop na Dnes Lev který sleduje nejen předpověď Lásky, ale i energie propojené se zdravím a prací během aktuálního dne, pro sluneční znamení Lev.

HOROSKOP Lev NA ROK 2022 - MANŽELSTVÍ A TĚHOTENSTVÍ

HOROSKOP 2021 Lev - MANŽELSTVÍ

Chystáte se v roce 2022 vstoupit do svazku manželského a jste narozený ve znamení Lev? Ptáte se, které období je nejvhodnější k uzavření manželství tak, aby byla vaše svatba podle vašich představ, bez komplikací, nebo nečekaných překvapení. Astrologické tranzity v roce 2022 popisují také období, které je vhodné na svatbu, kterou máte vysněnou. Svatbu, během níž nebudete muset řešit žádné nepříjemné překvapení. Na druhé straně, astrologický Horoskop 2022 Lev vám odpoví i na to, kterým datem se v roce 2022 se vyhýbat, a kdy je lepší odložit svatbu na později. Z celkového pohledu je třeba upřesnit, že na uzavírání jakýchkoliv smluv není vhodné období během působení Couvající Merkuru, či retrográdní Venuše. V roce 2022 můžeme pozorovat tyto tranzity ve více termínech.

V měsíci leden 2022 vnímá znamení Lev pohyb Couvající Merkuru, ale i zpětné Venuše. Leden proto není vhodným obdobím pro uzavírání manželství z toho důvodu, že vaši svatbu by mohly poznamenat komplikace, a takto uzavřený manželský svazek by mohl mít problémy i v budoucnosti. Pokud se tedy v roce 2022 chystáte do manželského svazku, astrologický Horoskop Lev 2022 vám doporučuje vynechat měsíc leden, který je na taková rozhodnutí absolutně nevhodný. Naopak, od 4. února můžete přemýšlet o svatbě, která bude jako z pohádky. Únorové tranzity jsou od 4. až do 25. února velmi příznivé, kdy několik aspektů působí na 7. dům partnerství. Manželský svazek uzavřený v těchto dnech bude šťastný a harmonický. Od 4. února se slunce nachází v konjunkci Saturnu, a tento aspekt je velmi příznivý. Od 14. února zas planeta Merkur vstupuje do 7. domu, kde setrvává po zbytek února a zajistí vám tak ničím nerušenou, vysněnou, pohádkovou svatbu s vaším milovaným.

Pozor byste si však měli dávat v závěru února, konkrétně od 25. února kdy se formuje kvadratura Merkuru s planetu Uran a toto období je absolutně nevhodné pro uzavírání manželského svazku. Vyhýbejte se tedy posledním 5 dnem měsíce únor, pokud chcete mít svatbu dokonalou, a vydařenou. Svatba je výjimečným okamžikem v životě každého z nás. Proto byste si i vy měli ty nejvhodnější termíny soustřeďující pozitivně energie na svatbu bez problémů naplánovat i podle horoskopu. I měsíc březen je vhodným obdobím na podstoupení tohoto životního kroku. Venuše se nachází v 7. domě, a Mars v témže domě podporuje vaši bojovnost, a proto zařídíte vše potřebné.

Od 6. března až do 15. dubna znamenají tyto tranzity šťastné manželství do budoucnosti, říká roční Horoskop Lev 2022, a zcela dokonale společenské události, kterými může být i vaše vysněná svatba. Pokud se tedy ptáte, které měsíce roku 2022 jsou nejvhodnější pro uzavření manželského svazku, odpověď je právě v prvních dvou měsících roku 2022, které jsou na takový velký krok muže narozeného ve znamení Lev, nebo ženy Levice úplně nejvhodnější. Celý duben tak můžete ještě využít k tomu, aby byla vaše láska potvrzena manželstvím, které bude iv budoucnu šťastné a nebude rušeno žádnými problémy, které si nesete do vašeho svatebního dne. Tyto pozitivně tranzity ukončí první polovinu roku 2022.

Druhá polovina roku je orientována na přátelské a rodinné vztahy, které budou pod vlivem astrologických tranzitů vzkvétat. Horoskop 2022 Lev popisuje hlavně měsíc říjen a listopad, kdy vzkvétají rodinné vztahy, které znamenají šťastné mezilidské spojení. Tyto dokonale rodinné vztahy, kdy máte možnost harmonizovat i minulé rodinné problémy přinášejí opět možnosti na svatbu podle vašich snů. Pokud jste si vysnili svatbu v létě, žádné Astrologické tranzity nenaznačují, že by byla svatba něčím překažena nebo komplikovaná. Neutrální tranzity nenaznačují ani pozitivní ani negativní aspekty během léta. Pokud jste se rozhodli mít svatbu během krásných letních dnů, můžete si užívat vynikající mezilidské vztahy a společenské události. Celý rok 2022 se tak zdá být z hlediska astrologických tranzitů vhodný pro uzavírání manželství, dodává manželský Horoskop Lev 2022. Opět však připomínáme, že každý lev by se měl vyhýbat hlavně obdobím retrográdního Merkuru. Tato období nastávají od 14. ledna do 4. února, No celý leden je ovlivněn i retrográdní Venuší, a tudíž je zcela nevhodný na manželství.

Následuje období od 10. května do 3. června, kdy opět působí Couvající Merkur. Potřetí vás zasáhne od 10. září do 02. října, přičemž tyto dny opět nejsou vhodné na podepisování důležitých dokumentů, jakými je i manželská smlouva. Posledním termínem, který byste měli vyřadit ze svého seznamu potenciálních termínů vhodných pro svatbu jsou poslední 3 Dny roku 2022, konkrétně 29., 30. a 31. prosinec, kdy na znamení Lev opět ovlivňuje zpětný pohyb planety Merkur. Opatrnost byste měli zvýšit i v posledních dvou měsících roku 2022, kdy své působení projevuje retrográdní Mars, od 30. října až do úvodu roku 2023. 63 dny v roce 2022 by tedy bylo komplikovanějších v oblasti zařizování vaší svatby, a mohlo by se zdát komplikovanější udržet vše tak, jak si představujete. Horoskop 2022 Lev vám tedy doporučuje využít hlavně měsíce únor a březen, a letní měsíce, kdy budou společenské události, jako je svatba zdařilé a nerušené. Pro dokonalou, vysněnou a pohádkovou svatbu soustřeďte se na doporučení astrologických tranzitů, které zasahují nejen vaše energie, ale také celkový přístup společnosti ke změnám v životě.

Věříme, že Horoskop 2022 Lev v předpovědi termínů na manželství vám odpověděl na otázku ohledně toho, kdy je nejvhodnější termín roku 2022 k uzavření tohoto důležitého životního kroku. Pokud se chystáte uzavřít v roce 2022 manželství přejeme vám šťastnou a ničím nerušenou svatbu a spokojené manželství, které dokonale naplnit vaše očekávání.

Jaký je ve skutečnosti muž narozený ve znamení Lev? Nebo iv JINÝCH obrovskou zvěrokruhu? Článek Tajomstvý Muže Lva je komplexním přehledem vlastností mužů podle jejich znamení. Od věštkyně.

Horoskop 2022 Lev v předpovědi TĚHOTENSTVÍ

V kompletním ročním Horoskope jsme si dosud uvedli nejvhodnější termíny na uzavírání manželství, ale i období které budou znamenat rodinnou harmonii a lásku. Také jste si měli možnost přečíst o dnech, kdy byste měli ubrat plyn a raději kráčet v davu. Máte množství možností zazářit a ukázat sílu, která se ve vás skrývá díky působení ohnivého elementu a vaší vládnoucí planety - slunce. Rok 2022 bude vhodný na důležité životní kroky na vaší životní cestě. Důležitým životním krokem je i početí prvního nebo dalšího potomka, o čem už nejeden Lev přemýšlí. Je rok 2022 vhodný na početí potomka, a věští roční Horoskop 2022 Lev štěstí? Které dny roku 2022 jsou prospěšné pro plodnost Lva, a kdy byste se naopak měli vyhýbat zplození vašeho potomka z hlediska astrologického tranzitů?

Lev dostane během roku 2022 opravdu velké množství příležitostí stát se rodičům, nebo pokračovat v tomto životním poslání v podobě dalšího potomka. Z celkového pohledu nám Astrologické tranzity roku 2022 naznačují, že nevhodnými obdobími pro tento velký životní krok je hlavně měsíc leden, měsíc květen, červen, srpen, září a říjen. Na druhé straně však Lev dostává mnohem více příležitostí na početí potomka, než jiné znamení zvěrokruhu. Každý Lev si však musí během roku sledovat své plodné dny. Horoskop 2022 Lev vás však může usměrnit v tom, které měsíce jsou z astrologického hlediska plodné, a během nichž se vám naopak nepodaří počít potomka ani při větší snaze s vaším partnerem.

První ideální příležitostí na početí miminka je období od 5. do 17. února. Celý únor se zdá být vhodný měsícem na tento životní krok. Pokud v tomto období počnete děťátko je pravděpodobné, že těhotenství proběhne bez komplikací a podle vašich očekávání. Astrologický Graf dokonce naznačuje, že těhotenství v únoru vás obdaří pohlavím děťátka, které jste si vysnili. Únorové těhotenství bude probíhat bez jakýchkoliv komplikací, a takto narozené děťátko bude zdravé a spokojené. Dalšími vhodnými obdobími na těhotenství pro ženu narozenou ve znamení Lev je období od 11. do 18. března. V březnu budou i muži narození v tomto znamení plodní, a tak se mohou aktivně zapojit do této radostné činnosti, která vám přinese hodně štěstí a spokojenosti. Sledujte nejen doporučené termíny astrologického horoskopu, ale také dny, které se kolem tohoto termínu nacházejí a jsou vašim plodnými dny. Naopak nejnevhodnějším obdobím na početí potomka jsou dny působení retrográdní planet Merkur a Venuše.

Další možností na otěhotnění a na bezproblémový průběh těhotenství je období od 01. do 13. dubna. Všechny Astrologické tranzity se v tomto období nacházejí v souladu, a dokonce i lunární fáze přejí lvu štěstí a úspěch. Měsíce květen a červen nejsou na tento velký životní krok vhodné, protože těhotenství by vám mohlo způsobit nejednu komplikaci, varuje těhotenský Horoskop Lev 2022. Těhotenství v tomto období musí být sledovány, a těhotné Levice by si měli dávat velký pozor na své zdraví hlavně v měsících květen a červen, kdy není vhodné dělat nic navíc. Odpočívejte a nedělejte činnosti, které nemusíte. Poslouchejte rady svého lékaře, a nezapomínejte na pravidelné preventivní prohlídky, které jsou nyní mimořádně důležité. Od 01. do 7. července přeje Horoskop ženám které touží otěhotnět ale i těm, které jsou těhotné. Budete mít více energie a vitality, a vaše přání se v tomto období mohou naplnit. Dopřejte si s partnerem romantický víkend, buďte spolu, a těšte se vzájemné blízkosti, doporučuje Horoskop 2022 Lev. Pouze tak vám osud dopřeje možnost stát se rodičem, který bude vychovávat své dítě bez jakýchkoliv komplikací, jejichž život bude jako z pohádky.

Těhotné Levice mohou v období od prvního do 7. července cítit velký nárůst energie a vitality, což bude vynikající z pohledu vašeho celkového zdraví a vaší celkové duševní stability. V srpnu, září a v říjnu byste měli více odpočívat, a zaměřovat se na jiné oblasti vašeho života. Astrologické tranzity nenaznačují žádné podpůrné termíny na početí vytouženého miminka, a proto byste tuto vaši touhu měli přesměrovat až na období od 22. listopadu do 21. prosince, popisuje závěr roku Horoskop 2022 Lev. V těchto dnech působí na znamení Lev vládnoucí slunce v 5. domě, které pozitivně zasáhne plodnost a energii lva. Ovlivňuje nejen těhotenství žen narozených ve znamení Lev, ale i plodnost mužů narozených v tomto znamení.

Pokud tedy toužíte po prvním miminku, nebo plánujete v roce 2022 zapracovat na rozšíření vaší rodiny neváhejte, a následujte termíny v tomto horoskopu, který vám představil ty nejvhodnější dny na zplození vašeho milovaného miminka. Vyhýbejte se termínem retrográdní Venuše a retrográdního Merkuru, který blokuje vaše rozhodnutí, a zpomaluje veškeré dění ve vašem životě. Pokud se chystáte k tomuto velkému kroku v roce 2022, milé lvi, přejeme vám množství úspěchů ve vašem rozhodnutí, které bude během uvedených termínů jistě tím správným.

Tarot je důležitou součástí věštby. Věštění tarotem se snoubí s předpovědí, kterou popisuje Horoskop 2022 Lev, a také prostřednictvím tarotových karet připravila věštkyně předpověď pro znamení Lev. Tarotová Karta Dne vám navíc ozřejmí předpověď na aktuální den, podle vaší osudové karty, pro znamení Lev.


HOROSKOP 2022 Lev - LÁSKA, PRÁCE, ZDRAVÍ ...

Klikněte na obrázek a čtěte dál ...

Horoskop Lev 2022 od věštkyně - Pozitíva a Negatíva roka 2022:

Každý člověk, který je narozen ve znamení Lev je rozený vůdce, popisuje Lva Horoskop 2022. Vaše vůdčí schopnosti se dostanou na povrch iv roce 2022, kdy budete moci projevit vaši kreativní a veselou stránku osobnosti ... Čtěte Horoskop lásky Lev 2022 dál ...

Horoskop Lev 2022 od věštkyně - Láska a Vztahy v roce 2022:

Z hlediska lásky a vztahů Horoskop z pozitivního hlediska popisuje měsíc únor jako vhodný na diskuse o vztahu a na zacelení problémů z minulosti. Měsíc únor je tak po dlouhé odmlce velmi pozitivní měsícem hlavně z hlediska osobních vztahů Lva, a z hlediska mileneckých vztahů, i pro nezadané ... Čtěte Horoskop lásky Lev 2022 dál ...

Horoskop Lev 2022 od věštkyně - Rodina, Přátelé, Manželství, Těhotenství:

Přátelství bude vzkvétat hlavně během druhé poloviny roku 2022, kdy se ke slovu dostávají i vynikající mezilidské vztahy v rodině. Dokonce dokážete zacelit i takové vztahy, které byly v minulosti rozvrácené ... Čítajte Horoskop Škorpión 2022 ďalej...

Horoskop 2022 Lev - Práce a Finance:

V únoru se vám bude dařit, můžete uvažovat o zahájení podnikání, či o rozjíždění projektů s rodinou či přáteli. Rodina a přátelé budou silnou součástí vašeho roku 2022, a proto je můžete zapojit i do své práce ... Čtěte Horoskop 2022 Lev práce a peníze dál ...

Horoskop Lev 2022 - Zdraví:

Celá první polovina roku je příznivá i z hlediska zdraví, a hned v úvodu roku můžete využít sílu eukalyptového oleje a bylinek, protože tyto vaše kroky jsou prospěšné v mnoha ohledech. V úvodu jara a během prvních letních dnů vsaďte na zdravou stravu ... Čtěte Horoskop zdraví 2022 Lev dál ...

Retrográdni pohyby planét PŮSOBÍCÍ NA HOROSKOP 2022 Lev

Retrográdní Merkur a Horoskop 2022 Lev
Retrográdni Venuše - Horoskop 2022 Lev
Retrográdní Mars - Horoskop 2022 Lev
Retrográdní Jupiter - Horoskop 2022 Lev
Retrográdní Saturn 2022 - Horoskop Lev 2022
Retrográdní Uran - Horoskop 2022 Lev:
Retrográdní Neptun 2022 - Horoskop Lev:
Retrográdní Pluto 2022 - Horoskop Lev 2022

Práce & Peníze - Horoskopy 2022 pro 12 Znamení zvěrokruhu:

Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.