Horoskop 2022 Lev

Láska zadaných, vztahy, rodina a přátelství Lva v roce 2022

Partnerský Horoskop Lásky 2022 pro zadané Lev

Horoskop 2022 začíná úvodním měsícem leden, během kterého je obsazen hlavně 6. a 7. astrologický dům lva. Tento měsíc se tedy soustřeďuje hlavně na lásku, na zdraví, a v menší míře i na pracovní povinnosti každého lva.

Od 01. ledna až do konce měsíce vnímáme nejen retrográdní Venuši v 7. domě, ale také Merkur v daném pohybu až do 01. února zasahující Horoskop Lev 2022. Tyto dvě retrográdně planety během ledna signalizují, že Lev může prožívat zklamání ve svých osobních vztazích . Pro Lva může být nebezpečné potlačování vlastních pocitů a snaha o analytiku každého svého vztahu, hlavně v lednu 2022. Zadaný Lev bude mít tendenci vnořovat se hlouběji do svého vlastního života, a nebude chtít do svého srdce vpustit nikoho blízkého. Retrográdní Venuše a retrográdní Merkur během ledna způsobují, že člověk touží být sám, a touží uvažovat o své minulosti.

Na druhé straně nám však tyto Couvající lednové pohyby dávají možnost podívat se na problémy ve vztazích a v lásce i očima druhých lidí, věští Horoskop 2022 Lev. Tyto retrográdně pohyby planet během ledna mohou způsobit nerovnováhu během celého měsíce, protože nálada a pocity Lva se mohou měnit podle vašeho okolí. Snažte se tedy vyhledávat hlavně takovou společnost, která je vám blízká, a soustřeďte se na vaši domácnost a rodinu, která vás teď potřebuje. No více potřebujete vy jejich.

Jak jsme již uvedli v úvodu tohoto horoskopu, lev se v roce 2022 nesmí bát blízkosti ostatních. Musíte se učit přijímat náklonnost a lásku jiných. V lednu vám tedy váš dlouhodobý partnerský svazek nebo manželství může způsobovat více starosti, než po další měsíce roku 2022. Můžete prožívat frustraci a nedostatek ocenění ze strany vašeho partnera, což může vést k depresím, nebo k nedorozuměním ve vaší domácnosti. Nedorozumění se budou týkat hlavně nedostatku blízkosti, a nic nenaznačuje tomu, že by vaše rodinné problémy mohly zasáhnout i další aspekty jako jsou finance, práce nebo špatně zdraví. Můžete mít také pocit, že si dokážete najít dostatek času pro sebe samého. Proto vám Horoskop 2022 lev doporučuje, abyste během ledna hledali možnosti na meditaci a na odpočinek, který vám pomůže překonávat psychicky náročnější úvod roku 2022.

Možnosti k odpočinku a seberozvoj přicházejí od 20. ledna, kdy se slunce, vaše vládnoucí planeta, přesouvá ze dne 6. do 7. astrologického domu lva. Toto slunce neutralizuje napjaté vibrování cúvajúcich planet, a přináší větší rovnováhu do romantických a partnerských vztahů, které se dostávají do vytoužené roviny. Nastává období, kdy jsou energie přijatelnější a směřují k normalizaci vašich dlouhodobých partnerských vztahů, předvídá roční astrologický Horoskop Lev 2022. Máte tendenci realizovat se, ale nejen prostřednictvím sebe ale i prostřednictvím vašeho partnera, který je vám oporou, a může vám otevřít nové životní cesty .

V závěru ledna by bylo vhodné poslouchat partnera, a vnímat jeho nápady na nové projekty, které můžete dělat i společně. Přinese vám to mnohem větší blízkost, a v budoucnu i finanční přilepšení rodinného rozpočtu. Vládnoucí planeta Lva - slunce vstupující do Vodnáře od 20. ledna 2021 opět ovládá vaši náladu, která je ovlivněna názory vašich nejbližších. V lednu se tedy můžete cítit i zmanipulovaný ze strany okolí, upozorňuje osobní Horoskop 2022 Lev, protože se spoléháte na názory jiných více, než na ty vlastní. 29. ledna ukončuje Couvající Venuše své působení a odvrací tak negativní působení na osobní partnerský život lva.

Denní horoskop Lev vás připraví na akutální den. Horoskp 2022 od věštkyně znamená i možnost denní věštby pro znamení Lev.

Co předpovídá v láske Horoskop 2022 Lev na příští měsíce?

Od 01. února už na lva nepůsobí ani retrográdní Merkur, a tak jsou energie směřující k 7. domu zcela harmonické. Můžete si užívat silné a emotivní pocity k vašemu partnerovi, který vám vaši pozornost a lásku opětuje. 4. února, a v období kolem tohoto dne, pocítíte slunce v konjunkci Saturnu. Tento aspekt vám přináší paprsek světla, a přinese vám radost a štěstí ve vlastním osobním vyjádření života. Tento Paprsek světla směrem od vaší vládnoucí planety v konjunkci se Saturnem svítí na vaše partnerské a osobní vztahy, které jsou nyní ve velké harmonii a v rovnováze. Můžete si vychutnat okamžiky přítomnosti, a právě teď máte možnost pracovat i na své budoucnosti v lásce a vztazích, vyzdvihuje předpověď Horoskop Lev 2022. vymizely retrográdně energie planet, a tak se můžete plně soustředit na rychlejší pohyb vpřed, na hlubší seberozvoj, a na budování hlubokých vztahů s vaším partnerem. Energie lásky budou v únoru stabilní, což naznačuje i období od 14. února, kdy se planeta Merkur v direktivním pohybu přesouvá do 7. astrologického domu a setrvává tam až do 10. března. Tento Merkur ovlivňuje nejen vaše vnitřně emoce, ale také vaše vnější vyzařování a charisma, dodává roční Horoskop na rok 2022. Budete k sobě přitahovat inteligentních lidí, což způsobí, že do vašeho života mohou přibýt nový přátelé. Takový, kteří budou hodnotní pro budoucnost.

Ve vašich nejbližších osobních vztazích si můžete užívat obrovskou lásku a pozornost ze strany vašeho partnera. V únoru je vhodné sdílet se svým partnerem úplně všechno - vaše zájmy, názory, koníčky, ale i názory na politiku, náboženství nebo finance. Únor bude velmi harmonickým měsícem roku 2022 pro každého Lva, který si v minulém období prošel komplikovanějším obdobím se svým milovaným, předvídá Horoskop Lev 2022. Únor zcela odstraňuje všechny negativní působení astrologických aspektů, a soustřeďuje energii směrem k touze po vašem partnerovi, a po duševním spojení se svou láskou. Souzvuk vašich energii bude patrný nejen ve vaší domácnosti, ale i vaši blízcí si všimnou, jaký harmonický vztah se svou láskou skutečnosti máte. Únor je ideálním měsícem na znovuzrození vztahu, na utužení vztahu po konfliktu, a na opětovné prohloubení lásky, kterou jste v posledních měsících nemuseli naplno prožívat. Silná je nejen rozumová rovina vašeho vztahu. Dokážete také vnímat i emoce a pocity vašeho partnera, i bez slov, a tak spolu dokážete komunikovat o čemkoli, tvrdí Horoskop na rok 2022 pro znamení Lev. Silná potřeba komunikace s vaším partnerem je pro vás v únoru klíčová k tomu, abyste budovali váš vztah a rozvíjely hluboké poznání toho druhého. V únoru si uvědomíte, že intelektuální spojení s vaší láskou je důležitější než fyzická vášeň.

Jediným obdobím, které do 10. března naruší tento aspekt, bude kvadratura Merkuru s Uranem. V období od 24. do 27. února tak můžete cítit, že váš partner s vámi není v plné kompatibilitě, předpovídá osobní Horoskop Lev 2022. Kvůli vašim jednostranným názorem může vzniknout hádka a nedorozumění. Bude to však jen malá kapka v moři lásky, která nějak nenaruší váš duševní souznění. K vztahovým potížím může tato kvadratura vést pouze v tom případě, pokud je jeden ve vztahu lhář, a zamlčel před svým partnerem důležitá fakta ovlivňující láskyplnou budoucnost. Láska bude v březnu komplikovanější, protože i planeta Venuše se přesouvá do 7. domu ve kterém působí až do 5. dubna. Zároveň se také planeta Mars nachází v 7. domě. Tato kombinace astrologických tranzitů může znamenat jisté problémy v manželských vztazích, ale pouze v takových, které jsou položeny na materiální rovině. Pokud nejsou vaše emoce a city k vašemu partnerovi stoprocentně upřímně, a vaši lásku ovlivňuje i finanční status vašeho partnera, nastává období plné hádek a nedorozumění, které bude pro vás velmi komplikované, varuje celoroční Horoskop Lev 2022. V dlouhodobých vztazích může dojít k náhlému a nečekanému manželství, které si dobře nepřemýšlel.

Horoskop lásky 2022 pro znamení Lev vám vysvětlí vztazích a lásce. Pro kompletní kopatibilitu lásky však čtěte Horoskop Lásky Lev, kde najdete procentuální shodu s vaší láskou!

HOROSKOP LEV 2022 UPOZORŇUJE NA sobecké CHOVÁNÍ

Horoskop Lev 2022 z hlediska lásky a manželství varuje, abyste svou agresivní povahu a impulzivní projevy nechali stranou, a soustředili se více na meditaci, či uklidnění vašich vlastních energií. Tato pozice Marsu neotřese jen láskou, která je vypočítavá ale i tou, která si v minulosti procházela komplikovanými obdobími. V únoru jste se měli plně soustředit na komunikaci a na sbližování s partnerem tak, aby v březnu nenastaly žádné nedorozumění související s vaší minulostí. Nejlépe uděláte, když si vaši minulost - minulé hádky, nebo jakékoliv komplikace s partnerem vyprávět ještě během února, který se zdá být nejromantičtějším obdobím lásky pro každého Lva v roce 2022. V březnu totiž energie Marsu zasáhnou zejména ženy narozené ve znamení Lev, které budou mít tendenci očekávat od partnera víc, než vám dokáže dát, varuje váš Horoskop 2022 Lev. Vaše nespokojenost s tím, jak partner koná, co mluví, nebo jak rychle postupuje může zasáhnout i obvykle šťastné manželství, které bude cítit napětí a nervozitu. Lev se bude orientovat na fakt, že manželství by mu mělo přinést i blahobyt, který si zaslouží. V březnu budete jednat více sobecky, což může škodit vašim dlouhotrvajícím vztahům, ale i názoru vašeho partnera na vaše priority. Váš šarm, charisma a oblíbenost vás bude tlačit směrem od vašeho partnera k poznání nových lidí, kteří si budou vážit vaši přirozenost, lehkost a energii. Ve vaší mysli to může způsobovat jistý konflikt, kdy budete mít pocit že vám cizí lidé rozumějí více než váš dlouhotrvající partner, popisuje Horoskop Lev 2022.

Tyto energie působící od astrologických aspektů zasáhnou během března a v úvodu dubna hlavně ženy, které by namísto poznávání nových mužů měli vnímat velikost a hodnotu svého dlouhodobého partnera. V každém manželství občas nastává období, kdy máte pocit že vám partner nerozumí. Právě březen bude plný těchto chvil, kdy si však každá Lvice musí uvědomit, co je v životě skutečně hodnotné, říká roční Horoskop 2022 Lev. Březen však ukončí takové vztahy, které jsou násilnické nebo hluboce zasaženy negativní energií ze strany partnera Lva. Pokud se nacházíte ve vztahu, kdy vám váš partner pouze ubližuje, je v březnu třeba taková spojení ukončit. Nezáleží na tom jestli jste jen muž, nebo Lev žena, je jasné, že Astrologické pohyby během března 2022 způsobí rozpad hluboko rozvrácených a nevyrovnaných manželských či partnerských vztahů, které nemají žádnou budoucnost. Tyto březnové energie vás tak mohou emočně zasáhnout, a mohou být komplikované pro více lvů, kteří již dlouhodobě přemýšlejí nad tím, zda má vztah význam do budoucna. Pokud jste si v únoru nedokázali vyrovnat tyto negativní energie ve vaší domácnosti je načase podniknout kroky k vašemu lepšímu životu a ke světlejší budoucnosti.

Horoskop lásky 2022 pro znamení Lev vám vysvětlí změny ve vztazích a lásce. Pro kompletní kopatibilitu lásky však čtěte? Týdenní Horoskop Lásky Lev kde najdete procentuální shodu s vaší láskou!

VÝZNAM NÁSLEDUJÍCÍCH aspektů na HOROSKOP Lev PRO ROK 2022

Od 5. dubna překonává jakékoliv negativní vibrování směrem k lásce lvů Venuše vstupující do 8. astrologického domu, přecházející znamením svého povýšení. Až do 02. května vám Venuše přináší předzvěst silnější lásky a rekonstrukce vztahu, ale také materiálního zisku, který posílí vaše manželství. Materiální zisk přijde z nečekaného směru, a odvrátí tak vaši mysl od jakýchkoliv hádek v domácnosti, které souvisejí s nevyrovnaným rodinným rozpočtem, nebo s financemi. Velký důraz v dlouhotrvající vztazích se klade na sexuální uspokojení, a proto vám celý duben přináší množství vzrušení, a láskyplných spojení s vaším partnerem, věští osobní Horoskop Lev 2022. Tyto energie Venuše ve znamení svého povýšení zasáhnou každého zadaného Lva, ať už jste muž, nebo žena narozená v tomto ohnivém znamení zvěrokruhu. Lev se během dubna může zajímat o nové způsoby potěšení svého partnera. Můžete si přečíst více o tantrickém sexu, nebo si koupit knihu přinášející inovace do vaší posteli. Úvod roku 2022 je tedy z hlediska lásky, nebo dlouhotrvající vztazích nerovnovážný. V lednu překonáváte problematičtější období se sebou samým, kdy toužíte nahlédnout hlouběji do vlastní duše a na partnera vám nezbývá mnoho času. Únor harmonizuje lásku, a dává vám možnosti napravit to, co bylo v minulosti poškozeny. Březen opět rozvrátí nevyrovnané a zkažené vztahy, které tuto krizi nemusí překonávat s lehkostí, upozorňuje Lvů Horoskop 2022. Duben opět navrátí lásku a pozitivní energii do všech manželských a partnerských vztahů, kdy se však budete orientovat hlavně na fyzické a vášnivé vyjádření vašich vzájemných emocí.

Lásku jako na houpačce posílí opět další měsíc, květen 2022, kdy se Venuše přesouvá 9. astrologickým domem a dostává se do znamení svého exilu. Tato Venuše tak může způsobit konflikty a různorodé názory v domácnosti, kde nevyznává stejné hodnoty a filozofie. Pokud si s partnerem nerozumíte v jistém životním směru, jako je náboženství, politika, nebo názory na výchovu dětí, ve vašem životě a domově nastanou komplikace. Prvních 5 měsíců roku 2022 bude pro vás z hlediska lásky velmi náročných. Budete se muset vyrovnat s tím, že energie se budou silně prolínat s pozitivních do negativních a naopak. Na to, abyste toto náročné období překonali vám Horoskop Lev 2022 doporučuje více meditovat, a využít únor, který je ideální měsícem na komunikaci a na silné prohloubení vašeho vztahu s vaším milovaným. Únor je vynikajícím obdobím na prodloužené víkendy s vaší láskou, ale hlavně k posílení takových vztahů, které překonaly krizi. Soustřeďte svou energii na tento měsíc, který je klíčovým měsícem k tomu, abyste se během roku 2022 cítili v emocionální rovině stabilně.

Od 4. června do druhé poloviny roku 2022 se retrográdní Saturn přesouvá 7 astrologickým domem. Saturn se nachází ve svém domově a tudíž se v této poloze cítí bezpečně, popisuje roční Horoskop Lev 2022. Soustřeďuje vaši karmu a energii na všechno související s manželstvím. Budete mít pocit že váš je dlouhodobý svazek v harmonii. I vnímání vašeho vztahu z pohledu vašeho partnera je mnohem dospělejší. Ve druhé polovině roku je pravděpodobné, že Lev nacházející se v dlouhotrvajícím partnerském svazku posune tento svazek do manželství. V několika případech naznačuje retrográdní Saturn pohybující se 7 domem manželství se starší osobou, která vás v životě učí lekcím toho, jak se chovat ve vztahu. Manželství tedy v druhé polovině roku uzavřou hlavně Levy, které se nacházejí v dlouhotrvajícím partnerském svazku s někým starším, uzavírá Horoskop 2022 Lev.

První polovina roku 2022 byla z hlediska vztahů a lásky příliš hektická. Každý Lev měl však možnost učit se z vlastního přístupu ke svému partnerovi, a pokročit v osobních emocích. V letních měsících roku 2022 se energie astrologických tranzitů zaměřují hlavně na vaše přátelské vztahy, rodinu a domácnost. Několik tranzitů na budování hlubších přátelských vztahů, a harmonické dny s vaší rodinou, které nebudou ničím rušeno. Během letního období se tak můžete plně soustředit na vaši domácnost, kterou nebudou trápit žádné hádky, a vaše domácnost bude čistá, bez jakýchkoliv negativních energií, podtrhuje Horoskop Lev 2022.

Druhá polovina roku je jednotvárná. Z hlediska lásky už nebudete jako na houpačce, a čeká vás období které vás ničím negativním nepřekvapí. Tedy, až měsíc prosinec může opět zkoušet vaši lásku, ale o tom vám Horoskop 2022 Lev řekne později. Od 20. Augusta, až do závěru října 2022 se ve vaší lásce neděje nic výjimečného, ​​a soustředíte se na klidný život v domácnosti, který se vám může zdát nudný, ale na druhé straně si odpočinete po překonání hektického úvodu roku 2022.

Lev by se měl ztotožnit se všemi důležitými věštbami pro jeho život. Upřete vaši pozornost i na Horoskop na Dnes Lev který sleduje nejen předpověď Lásky, ale i energie propojené se zdravím a prací během aktuálního dne, pro sluneční znamení Lev.

MĚSÍCE ZÁŘÍ, ŘÍJEN, LISTOPAD A PROSINEC 2022 působí i na HOROSKOP LÁSKY Lev 2022

Od 23. října se planeta Venuše nachází ve 4. domě, ve znamení svého exilu. Venuše v 4. domě v klasickém postavení znamená šťastný a harmonický domov. Protože nyní se však Venuše nachází ve znamení svého exilu, můžete zatoužit po náhlé změně ve své domácnosti (po změně nábytku, věci, po koupi luxusnějších doplňků ...), se kterou váš partner nemusí souhlasit. Od 23. října až do 16. listopadu si proto dávejte pozor na hádky s partnerem ohledně vaší domácnosti, protože budete mít pocit, že partnerovi na vašem názoru nezáleží. Nedělejte nepromyšlené a náhle rozhodnutí bez vědomí vašeho partnera, radí osobní Horoskop 2022 Lev, protože partner by se mohl cítit méněcenný. Dejte si záležet na tom, že jakékoli změny týkající se vaší společné domácnosti byste měli konzultovat, a měli byste rozhodovat společně. Někdy můžete mít pocit, že jste se vydali cestou, kdy běžíte hlavou proti zdi, a názory vašeho partnera se vám mohou zdát zastaralé. Toto disharmonické Říjnové období ale způsobuje konflikty. Způsobuje ale pouze takové konflikty, které se spojují s vaší domácností, nebo s výchovou dětí. Proto se snažte najít kompromis, a hledejte cesty jak uspokojit požadavky a potřeby obou z vás. Od 16. listopadu vnímá Horoskop Lev 2022 Venuší vstupující do 5. astrologického domu Lva. Takto umístěná Venuše způsobuje obrovskou charisma Lva a fyzickou přitažlivost. Lev touží po romantice a po obdivu od svého milovaného. Venuše také přináší možnosti zapojit se do společenských setkání vašich přátel, nebo uspořádat večírek ve vaší vlastní režii. Společenské kontakty které získáte během měsíce listopadu jsou důležité pro vaši budoucnost. V dlouhotrvajícím partnerském vztahu se sex stává prostředkem vašeho vyjádření. Je to prostředek vyjádření vaší lásky, a tak si můžete užívat krásu, vášeň a přitažlivost ve vašem životě, tvrdí Horoskop na rok 2022. Váš partner si všimne vaši charisma, a bude mít o chvíle s vámi větší zájem než po jiné měsíce roku 2022. opět tak můžete vášní utužit váš dlouhotrvající vztah. Nezapomínejte v listopadu na možnosti posílení vašeho vztahu, a vyberte se společně s partnerem někam, kde budete odpočívat samotě, v náručí toho druhého. Posilte svou lásku a vztahy, protože prosinec přezkouší oddanost, věrnost a vznešenost lva.

Horoskop Lev 2022 přináší varování pro každého Lva od 10. prosince až do konce roku 2022. Planeta lásky Venuše se přesouvá do 6. domu a výrazně se pohraje s emocemi a pocity každého lva. Bude přezkoušená věrnost lva a jeho vlastní osobní důvěra ve vztahu. V práci, při nákupu, nebo mezi přáteli můžete podlehnout kouzlu někoho, koho už dlouho znáte. Venuše v Kozorohu upozorňuje na milostné poměry a aféry, které mohou zkomplikovat život a dlouhotrvající vztah lva. Největší upozornění roku 2022 pro Lva tedy nastává od 10. prosince, kdy byste měli mít dokonale srovnané vaše priority. Měli byste si uvědomit jak důležitý je váš vztah pro váš život, doporučuje Horoskop na rok 2022. Vaše velká Charisma a vaše vyzařování navenek totiž může do vašeho života přilákat zájem 3. osoby, která bude mít velký zájem narušit váš dlouhotrvající vztah a rozvrátit vaši rodinu. Z hlediska vašich romantických vztazích to tedy může znamenat nejen platonický milostný románek.

Tranzit Venuše procházející 6. astrologický dům může silně zasáhnout vztahy, které jsou dlouhodobě neharmonické, a které již nepociťují žádnou vášeň v životě. Tyto vztahy mohou být nejvíce ovlivněny, protože Lev si v prosinci uvědomí, že je nejen krásný, sebevědomý a hodnotný, ale také, že o jeho osobu mají stále zájem i jiní lidé. Od 10. prosince bude tedy velmi důležité jak se lev zachová ke svému dlouhotrvajícího vztahu a k manželství, tvrdí roční astrologický Horoskop 2022 Lev. Nic nezkazíte, pokud budete ve svém vztahu upřímný a předtím než uděláte krok, který nelze zvrátit, se promluvíte se svým partnerem o všech věcech, které vás ve vztahu trápí. Do roku 2023 totiž musíte vstoupit s čistým štítem, a vaše upřímnost vůči partnerovi musí být stoprocentní, pokud chcete, aby váš vztah fungoval iv dalším roce.

O základních vlastnostech znamení Lev vám vypráví nejen Horoskop 2022 Lev. I Charakteristika Znamení Lev je důležitá. Od věštkyně, pro vás. Muž Lev i Žena Lev v podrobné charakteristice na rok 2022.

Aspekty roku 2022 působící na vaši lásku a manželské vztahy vás mohou vyčerpat. Nezapomínejte však, že k tomu abyste byli v životě šťastný musíte mít jasno nejen v partnerových emocích vůči vám, ale i ve svých vlastních vůči partnerovi. Pouze tehdy, pokud si budete stoprocentně jistý věrností, upřímností a silou vašeho vztahu má váš vztah smysl i do budoucna. Horoskop 2022 Lev vám ve více obdobích připomene, jaký poklad se skrývá ve vašem partnerovi, zejména tehdy, pokud budete cítit stres z hlediska vaší práce, nebo zdraví. Jakékoliv důležitá rozhodnutí související s vaší láskou odložte v závěru prosince stranou, a nechte Venuši od 10. prosince vjíždějící do znamení Kozoroh, ať vám připomene, jakou hodnotu ve vašem partnerovi máte. Zapomeňte na platonické lásky, které by měly za následek pouze rozpad vztahu a řadu problémů v roce 2022. Koncem roku vás také vyčerpá množství povinností ve vaší práci, a proto bude podpora vašeho partnera opravdu vítaná.

Dlouhotrvající vztahy lva budou v první polovině roku jako na houpačce, opakuje Horoskop 2022 Lev. Druhá polovina roku přináší pouze pár varování, které mohou zasáhnout vaše emoce a vztahy. V případě, že je váš osobní vztah silný, a znáte vaše skutečné hodnoty které od života očekáváte, se v druhé polovině roku 2022 nemusíte bát žádných komplikací, které by negativně ovlivnily vaše milostné vztahy. Naopak, můžete si užívat období plné lásky a vášně. Astrologické tranzity na rok 2022 také nenaznačují, že by vám partner mohl připravit nečekané a negativní překvapení z jeho strany, upozorňuje Lvů Horoskop na rok 2022. Dříve vy si budete muset dávat pozor na hloubku vašich emocí a na způsob, jakým se během několika aspektů zachováte vůči vaší lásce.

Tarot je důležitou součástí věštby. Věštění tarotem se snoubí s předpovědí, kterou popisuje Horoskop 2022 Lev, a také prostřednictvím tarotových karet připravila věštkyně předpověď pro znamení Lev. Tarotová Karta Dne vám navíc ozřejmí předpověď na aktuální den, podle vaší osudové karty, pro znamení Lev.

PARTNERSKÝ HOROSKOP LÁSKY 2022 - PŘEDPOVĚĎ pro svobodného Lva

Přátelské a osobní vztahy Lva budou v roce 2022 na vysoké úrovni, budou vzkvétat. 7. astrologický dům harmonie a dům partnerství je silné obsazen hlavně v úvodních měsících roku 2022. V lednu vnímá i nezadaný Lev pohyby retrográdní planet Venuše a planety Merkur. Tyto planety v Couvající pohybu mohou vytvářet vnitřně napětí u každého nezadaného lva, upozorňuje úvodní Horoskop Lev 2022 pro nezadané. Tato vnitřní disharmonie vašich pocitů vám bude bránit v tom, abyste v životě pokročily, zejména v oblasti osobních vztahů. Lednové pohyby planety Venuše a Merkur však můžete využít velmi prospěšným způsobem ve vašem životě, kdy si nastavíte své životní zrcadlo a podívejte se na to, jaké chyby jste v minulosti udělali, a které chyby již nezopakujete. Celý měsíc leden bude orientovat vaši pozornost hlavně směrem k vaší minulosti a k ​​vašim minulým rozhodnutím. Horoskop 2022 ale upozorňuje, abyste nevnárali pouze do svých vlastních emocí, ale abyste vnímali i to, jak váš život hodnotí vaši rodinní příslušníci a přátelé. Právě ti vám dokáží odpovědět i na takové otázky, které si neumíte zodpovědět sám.

V lednu bude všechno směřovat k racionálnímu uvažování, a tento fakt se týká i vašich emocí a vztahů. Ze začátku můžete bojovat proti názorům a myšlenkám ostatních lidí, kteří vám chtějí v životě skutečně pomoci, protože budete mít pocit nízkého sebevědomí a méněcennosti. Leden se zdá být nejkomplikovanějším obdobím během roku 2022, hlavně z hlediska emocí a sebepoznání. Myšlenkami se vrátíte zpět do minulosti a snažíte se udělat pořádek v tom, čím jste si prošli a analyzujete vaše minulé kroky směrem k těm, které milujete, říká Horoskop Lev 2022. Neustále máte potřebu vracet se myšlenkami spát k těm lidem, kteří obklopují váš život . Vlivem retrográdního Merkuru vás může dokonce omotat vztek z nedávného přístupu ostatních lidí vůči vám. V přítomnosti ostatních lidí můžete být vlivem couvacích planet nervózní, a proto leden nepřináší žádnou příležitost pro nezadané k tomu, aby poznali nové lidi, nebo svou životní lásku. Na budování vztahu také není vhodná příležitost, protože právě teď si potřebujete budovat vztah se sebou samým a s vašimi vnitřními emocemi. K tomu abyste byli v budoucnu šťastný vám leden přináší ideální příležitost na poznání sebe sama, a na ztotožnění se s vlastní minulostí. Musíte si uvědomit, které kroky byly ve vaší minulosti ty správné, popisuje Horoskop 2022 Lev, a které vás naopak odvedly pryč od vašeho vlastního emocionálního uspokojení.

Rok 2022 vás však v druhém měsíci roku obdaruje zajímavou příležitostí, kdy přesně na Valentýna - 14. února 2022, vstupuje planeta Merkur do 7. astrologického domu. V této pozici setrvává Merkur až do 10. března, a působí na váš dům osobních vztahů. Vy sám jste přitahován inteligentními lidmi, a hledáte hlavně uspokojivé vztahy které jsou plné a hodnotné. Vaše Charisma a energie važarujúca navenek je lákadlem pro oči nejednoho zájemce o vaše srdce. Od 14. února do 10. března dostanete řadu příležitostí uplatnit se ve společnosti, emočně růst, a příležitostí k poznání nových lidí, kteří mohou tvořit součást vašeho života. Nezapomeňte tedy do kalendáře zapsat právě období od Valentýna do 10. března, kdy budete toužit hlavně po duševním spojení s druhou osobou. Horoskop 2022 Lev pro nezadané popisuje hlavně vztahy, které vznikají z přátelství, nebo takové, které vzniknou v práci. Každopádně je jisté, že objekt svého zájmu už dobře znáte, ale poznáte ho ještě lépe. Váš okruh přátelství může zúžit hlavně kvůli tomu, že přátelství přeroste do hlubších emocí. Vnímáte problémy a potřeby druhých lidí, a vaše velká zvědavost dám dodává odvahu k tomu, abyste udělali první krok k uchopení velké příležitosti roku 2022.

Lvy, které touží po hlubokém a smysluplném vztahu budou mít ve druhém měsíci roku 2022 množství šancí a štěstí. Levy, kterým vyhovuje jejich svobodný život dokáží ocenit výhody toho, že si mohou organizovat život za sebe samého. Uvědomujete si, jaké nesporně výhody má single život jen z hlediska vašich vlastních stabilních financí, a z hlediska volného času, který můžete utrácet podle vlastního uvážení. Únor tedy uspokojí obě skupiny nezadané - ty kteří lásku hledají i ty kteří lásku nehledají a chtějí si svobodný život užívat, předpovídá aktuální Horoskop 2022 Lev.

Od 6. března až do 5. dubna vás vyruší Mars v 7. domě. Tento Mars vás zasáhne jako blesk z čistého nebe, kdy můžete potkat někoho staršího, kdo vám otevře nové obzory v životě. Tento starší muž, či starší žena, zaujme vaši pozornost natolik, že se může rázem stát vaším životním partnerem, a dokonce velmi rychle i manželem či manželkou. Tyto ukvapené manželství bez rozmyslu způsobuje hlavně působení Marsu v 7. domě, ale k tomuto působení se přidává i Venuše ve znamení Vodnář, říká Horoskop Lev 2022. Muže Lva nebo ženu narozenou v tomto znamení padne starší osoba na první pohled, hlavně z důvodu jeho materiálního zabezpečení, ale později zjistíte, že si s touto osobou rozumíte i na jiné úrovni. Pozor však na začínající vztahy, které hned v úvodní fázi projevují prvky agrese a impulzivity. Pro Lva to znamená varovný signál k tomu, aby do těchto vztahů nevstupoval, protože později budou tyto vztahy plné problémů. Už první projevy násilnické povahy vašeho potencionálního partnera musíte zastavit, a vyloučit tuto osobu ze seznamu kandidátů o vaše srdce. Právě březen a první polovina dubna způsobuje, že agresivní projevy ostatních lidí se projevují navenek, a máte tak možnost zachytit násilnické vztahy ještě v jejich počátcích. Co se týče unáhlených rozhodnutí a vstupu do manželství nebo nerozvážného partnerského svazku vás Horoskop 2022 Lev upozorňuje, abyste si velké životní kroky určitě nechali na později a nepodléhaly vášnivým emocemi, které vyvolává tranzit Marsu přes 7. astrologický dům Lva.

Poznejte i týdenní horoskop Lev. Horoskop na rok 2022, i na každý týden exkluzivně od věštkyně. Zítřejší horoskop Lev je vždy přesný a aktuální. Od věštkyně i na rok 2022.

JAKÉ ZMĚNY V LÁSCE předpovídá ROČNÍ HOROSKOP LÁSKY 2022 Lev?

Následující měsíce roku 2022 - celý měsíc Květen 2022 a první polovina června, orientuje vaši pozornost na přátelství, které jsou nyní ve vašem životě nesmírně důležité. Vaše energie směřuje hlavně k materiálnímu a kariérnímu postupu, a tak nemáte čas řešit ostatní aspekty vašeho života, jako je například neopětovaná láska, či samota při výběru partnera. Horoskop 2022 Lev říká, že nebudete mít čas přemýšlet o vašem aktuálním stavu, protože máte množství práce která pohltí celou vaši energii. Od 23. června vnímáte Venuší vstupující do 11. domu, která zvýrazňuje výhody získané stykem s přáteli, nebo s novými společenskými kontakty, které získáte prostřednictvím práce, či prostřednictvím přátel. Zajímejte se tedy o každou společenskou akci ve vašem okolí, která by byla pro vás velmi hodnotná, hlavně z hlediska získávání zajímavých kontaktů. Během celého letního období mají pro vás přátelé velkou hodnotu, pokračuje Horoskop Lev 2022, a vy sám vyhledáváte úspěch, protože jste energeticky a vitální. Široký okruh vytváření známosti vám pomůže v tom, abyste se cítili uznány, hodnotně a milované.

Od 23. června až do 18. července, tedy nepromeškejte žádnou příležitost k seznamování ve společnosti, nebo na jakoukoliv společenskou akci, která souvisí s vaším zaměstnáním, nebo s vašimi přáteli. Od 20. srpna vstupuje planeta Mars do 11. astrologického domu, kde se usídlí až do konce roku 2022. Tento přesun Marsu způsobuje, že ve vašem životě se obklopujete větším množstvím lidí, a dokážete rozhodnout o tom, kdo je ve vašem životě skutečným a nejdůležitějším přítelem. Máte tendenci upínat se pouze k jednomu člověku, který tvoří důležitou součást vašeho života. K tomuto člověku cítíte hlouběji, než přátelské emoce, ale musí být z jeho strany opětované. Tento fakt vás druhé polovině roku může trápit, a může vás táhnout zpět od toho, kam máte ve skutečnosti kráčet, ozřejmuje osobní Horoskop Lev na rok 2022. Aspekt Marsu může narušit vaši životní cestu. Neopětovaná láska vás potrápí hlavně od 20. srpna, protože Mars zesiluje vaši touhu po skutečné a hluboké lásce, která je postavena na vášni k tomu druhému, ale i na vzájemném porozumění.

Negativní působení Marsu od 20. srpna přeruší 29. září, kdy planeta Venuše vstupuje do 3. domu lva. V tomto období máte možnost poznávat nové věci. Máte možnost cestovat, máte možnost zapojit se do společenských činností, nebo se přihlásit na kurz. Každá vaše aktivita v období od 29. září do 20. Října vám přináší nové možnosti. Rozvíjejte své komunikační a duševní schopnosti, radí celoroční Lvů Horoskop na rok 2022. Nebojte se poznávat nové lidi na cestách, nebo při jakékoliv příležitosti, kterou vám situace nabídne. Chcete-li zachytit další šanci roku 2022 na poznání své osudové lásky dobře si zapamatujte období od 29. září do 23. října, které je mimořádně vhodné na to, abyste přestali sedět na jednom místě a začali jednat. Tomu druhému máte co nabídnout, a proto se nebojte naplno projevit kouzlo vaší osobnosti. Až do 29. října se k tomuto pozitivnímu tranzitu připojuje i planeta Merkur ve 3. domě, který vám nabízí nový způsob uvažování a opět posiluje vaši touhu po cestování. Vydejte se novým směrem, neboť tato touha po cestování nemusí znamenat odlet do jiné země, ale může symbolizovat cestování minulostí a budoucností ve vašem vlastním srdci, signalizuje Horoskop 2022 Lev. Uvědomíte si, co je pro vás hodnotné a co v životě hledáte. Právě tato energie vyzařující z každého lva bude atraktivní, protože člověk který ví co chce působí v životě sebevědomě a charismatický. Nebojte se do vašeho života vpustit zvědavou stránka vaší osobnosti, která se může do konce roku 2022 naplno projevit.

Horoskop 2022 Lev věští zajímavé možnosti pro svobodné

Od 16. listopadu do 10. prosince, tedy v závěrečném období roku 2020, způsobuje Venuše v 5. domě obrovskou přitažlivost vůči druhé osobě. Vaše romantické představy související s jistou osobou ve vašem životě se nyní velmi pravděpodobně naplňuje. Dejte si však záležet, abyste nepodlehli přílišné vášni a neudělali něco, co vám za jiných okolností není přirozené, doporučuje Horoskop na rok 2022 Lev. Velké spěch se k fyzickým projevům vášně s druhou osobou, která vám není velmi blízká, může zničit tento začínající vztah, který by mohl být v budoucnu úspěšný. Partnerské vztahy však provádíte pouze s takovými lidmi, kteří jsou vám věkově a inteligenčně blízcí. Dávejte si pozor na vztahy s mnohem staršími osobami, které by mohly zneužívat vaši mládí a energii ve svůj vlastní prospěch. Tento aspekt Venuše v 5. domě soustřeďuje energii lva i na rodinné vztahy, které budou nyní vzkvétat, a celkově se budete cítit úspěšně, vitální a ohleduplně.

Jediným varováním roku 2022 je prosinec - konkrétně období od 10. prosince. Tehdy planeta Venuše vstupující do 6. astrologického domu upozorňuje každého Lva na milostné románky související se zaměstnáním, kterými byste mohli narušit vztah toho druhého a ohrozit vlastní reputaci, která by se později nedala zacelit. Nenechte se zlákat do milostného trojúhelníku, který nesvědčí vašemu životu, a přinesl by vám množství slz nilen do konce roku 2022, ale i během roku 2023. Horoskop upozorňuje každého nezadaného Lva, aby nebyl důvodem rozvrácených manželství druhých lidí. Nevyrušujte proto vztahy ostatních lidí, a zaměřte se hlavně na budování vlastní hodnoty a sebevědomí. Je velmi pravděpodobné, že Lev který byl v úvodu roku 2022 nezadaný ukončí rok 2022 v náručí nové lásky, která může být vaší osudovou.

Díky numerologické shodě partnerů máte iv roce 2022 možnost pochopit vaši lásku. Numerologie znamení Lev odhalí vaši kompatibilitu lásky podle data narození. Všechny Horoskopy od věštkyně jsou přesné a pravdivé.


HOROSKOP 2022 Lev - LÁSKA, PRÁCE, ZDRAVÍ ...

Klikněte na obrázek a čtěte dál ...

Horoskop Lev 2022 od věštkyně - Pozitíva a Negatíva roka 2022:

Každý člověk, který je narozen ve znamení Lev je rozený vůdce, popisuje Lva Horoskop 2022. Vaše vůdčí schopnosti se dostanou na povrch iv roce 2022, kdy budete moci projevit vaši kreativní a veselou stránku osobnosti ... Čtěte Horoskop lásky Lev 2022 dál ...

Horoskop Lev 2022 od věštkyně - Láska a Vztahy v roce 2022:

Z hlediska lásky a vztahů Horoskop z pozitivního hlediska popisuje měsíc únor jako vhodný na diskuse o vztahu a na zacelení problémů z minulosti. Měsíc únor je tak po dlouhé odmlce velmi pozitivní měsícem hlavně z hlediska osobních vztahů Lva, a z hlediska mileneckých vztahů, i pro nezadané ... Čtěte Horoskop lásky Lev 2022 dál ...

Horoskop Lev 2022 od věštkyně - Rodina, Přátelé, Manželství, Těhotenství:

Přátelství bude vzkvétat hlavně během druhé poloviny roku 2022, kdy se ke slovu dostávají i vynikající mezilidské vztahy v rodině. Dokonce dokážete zacelit i takové vztahy, které byly v minulosti rozvrácené ... Čítajte Horoskop Škorpión 2022 ďalej...

Horoskop 2022 Lev - Práce a Finance:

V únoru se vám bude dařit, můžete uvažovat o zahájení podnikání, či o rozjíždění projektů s rodinou či přáteli. Rodina a přátelé budou silnou součástí vašeho roku 2022, a proto je můžete zapojit i do své práce ... Čtěte Horoskop 2022 Lev práce a peníze dál ...

Horoskop Lev 2022 - Zdraví:

Celá první polovina roku je příznivá i z hlediska zdraví, a hned v úvodu roku můžete využít sílu eukalyptového oleje a bylinek, protože tyto vaše kroky jsou prospěšné v mnoha ohledech. V úvodu jara a během prvních letních dnů vsaďte na zdravou stravu ... Čtěte Horoskop zdraví 2022 Lev dál ...

Retrográdni pohyby planét PŮSOBÍCÍ NA HOROSKOP 2022 Lev

Retrográdní Merkur a Horoskop 2022 Lev
Retrográdni Venuše - Horoskop 2022 Lev
Retrográdní Mars - Horoskop 2022 Lev
Retrográdní Jupiter - Horoskop 2022 Lev
Retrográdní Saturn 2022 - Horoskop Lev 2022
Retrográdní Uran - Horoskop 2022 Lev:
Retrográdní Neptun 2022 - Horoskop Lev:
Retrográdní Pluto 2022 - Horoskop Lev 2022

Láska & Vztahy - Horoskopy 2022 pro 12 Znamení zvěrokruhu:

Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.