Horoskop 2022 Býk

Láska zadaných, vztahy, rodina a přátelství Býka v roce 2022

Partnerský Horoskop Lásky 2022 pro zadané Býk

Kompatibilita v lásce Býka s ostatními znameními zvěrokruhu naznačuje, že býk, hledající bezpečně prostředí v životě, si nejvíce porozumí s vodním znamením rak, se znamením Štír, Kozoroh, s dalším Býkem a také se znamením Ryby. Jinak tomu nebude ani v roce 2022, kdy bude trpělivý býk vyžadovat dostatek intimity s milovanou osobou.

Hned během úvodních dnů roku, během měsíce leden, se od 01. až 29. ledna nachází retrográdní Venuše v 10. domě Býka. Začátek roku může pro Býka znamenat náročnější období, kdy se bude pokoušet zpracovat všechny minulé problémy a emocionální rány z minulosti. Býk může během ledna pociťovat i nepochopení lásky od lidí z minulosti. Problematické budou vztahy, které jsou nevyřešené nebo ukončené nedorozuměním. Pokud patříte k býkům, kteří byli v minulosti v lásce zranění, tyto energie se dostanou do popředí právě v době, kdy se vaše vládnoucí planeta pohybuje zpětným směrem. Retrográdní Venuše se z pohledu Býka nachází v 10. astrologickém domě, což býkovi připomene potřebu kráčet vpřed takovým směrem, aby naplnil své životní touhy. Retrográdní Venuše přináší také velkou přecitlivělost, a proto může býk přehnaně reagovat na kritiku jeho osoby. Zvláště od svého milovaného, ​​nebo od nejbližších přátel ho může kritika velmi zranit. V důsledku retrográdní Venuše a velké citlivosti se budete v tomto období soustředit více na potřeby ostatních lidí. Budete mít touhu potěšit pocity ostatní, aby k vám byly ostatní mnohem bližší. Býk nyní vyžaduje množství lásky a pozornosti, a proto je toto období vhodné zejména pro chvíle s milovanými.

Během retrográdní Venuši přijímáte názory a postoje starších žen, protože ženská energie je silná a dokáže poradit muži i ženě býkovi v problémech a při citových starostech. Pokud řešíte nějaký problém z minulosti, zeptejte se na jeho řešení starší a chytřejší ženy, předpovídá roční Horoskop 2022 Býk. Žena býk může mít během ledna problém pochopit své kamarádky, což způsobuje hlavně problém proniknout hlouběji do pocitů ostatních. V tomto období může Býk obvykle pozorovat i množství tvůrčí činnosti, kterou může využít na kreativní vytvoření dárku pro svého milovaného. Potěšte svou lásku v období zpětné Venuše.

Od 01. do 18. ledna se planeta Uran ve zpětném pohybu nachází v prvním domě. Tato pozice uranu naznačuje nevhodné období pro uzavírání manželství a také upozorňuje na nepředvídatelné konání partnera. Od prvního do 18. ledna tedy astrologické pohyby nedoporučují uzavírat sňatky, a doporučují soustředit se na analýzu svého vlastního nitra a klidu hlavně z hlediska emocí. Leden bude v emocích a v lásce býka patřit hlavně osobnímu růstu a dosahování vlastního vnitřního klidu. Emoce budou zdát sice napjaté, ale Býka tento tranzit negativně nezasáhne. Do 18. ledna by se každý Býk měl vyhýbat podepsání důležitých dokumentů, ke kterým patří i manželská smlouva.

Denní horoskop Býk vás připraví na akutální den. Horoskp 2022 od věštkyně znamená i možnost denní věštby pro znamení Býk.

Co předpovídá v láske Horoskop 2022 Býk na příští měsíce?

V únoru se retrográdní Venuše překlopí do přímého směru a 6. února vstoupí do znamení Vodnář v 10. domě. Toto období ovlivňuje nejen postavení Býka ve společnosti, ale i manželství a lásku. Období Venuše v prvním astrologickém domě znamená velmi přátelské energie a půvabné vyzařování krásy navenek. Tyto dny v úvodu února jsou výjimečně vhodné pro ocenění dobrých povahových stránek partnera, na chválu a na spojení duši a těl. Pokud hledáte příležitost k tomu, jak v úvodu roku zesílit váš přetrvávající milostný vztah, právě dny kolem 6. února jsou vhodné na společné aktivity s partnerem. Žádné neharmonické aspekty v tomto období neovlivňují tento přechod Venuše, a proto máte možnost nahlédnout do duše vaší lásky a okouzlit půvabem a krásou. Během následujících únorových dní, uprostřed února, bude na lásku a na rodinné vztahy, či na celkovou emocionální stabilitu Býka působit měsíční úplněk ve znamení Lev a také tranzit slunce do znamení ryby.

Měsíční úplněk se z pohledu Býka odehrává v 4. astrologickém domě, pokračuje Horoskop 2022 Býk, což pro Býka znamená hluboké spojení s domovem. Střed února tak patří spojení s domovem a přenášení tradici do domácnosti. Člověk má také tendenci cítit se spojený s minulostí, a proto může cítit nejistotou v emocionální rovině. Jelikož tento astrologický dům je v býku posazený velmi příznivě, dodává možnosti na ozvláštnění domácnosti, a na zkrášlení obydlí pro společné blaho s partnerem a rodinou. Měsíc ve 4. astrologickém domě se cítí hekticky, a proto může způsobovat blok v intimní oblasti.

Dny uprostřed měsíce jsou ideálním obdobím na komunikaci, a na duševní projevy lásky. Od 18. února se slunce přesouvá do 11. astrologického domu Býka, a tedy slunce soustřeďuje své působení ve znamení ryby. Během zbytku února tedy přináší možnost seberealizace v domácnosti, a také silnou orientaci na uznání od svého partnera. Býk bude sice tolerantnějším člověkem, ale bude potřebovat, aby ho partner podporoval. Býk se může cítit vyčerpaný hlavně kvůli hektickému období v práci, a proto potřebuje opěrný bod, kterým je právě Býkov partner.

V únoru by měl být Bykov partner obzvláště obezřetný, upozorňuje astrologický Horoskop 2022 Býk. Měli byste mu věnovat více pozornosti než dosud. Pocítíte velkou potřebu po přátelských kontaktech a také je slunce v 11. domě znakem lepšího intimního života. Když se slunce přesouvá 11. domem Býka je to vhodné období vzít partnera za ruku a vyrazit do společnosti těch nejbližších a přátel. 23. února ovlivní milostné energie Býka planeta Mars v 10. astrologickém domě v sextile s Neptunem v 11. domě. Toto postavení planet v pozitivním sextile symbolizuje touhu po duševním spojení. Z partnera se v jistém okamžiku stává váš nejbližší přítel, se kterým máte otevřené a upřímně vztahy. Závěr února upozorňuje každého Býka na obrovskou příležitost vyložit všechny karty na stůl, a snažit se s partnerem prodiskutovat každý negativní aspekt společného vztahu. Je to vynikající období na pročištění domácnosti, protože pozitivní aura musí do konce února vstoupit do býků domova.

Od závěru února až do středu března nemusíte očekávat žádné negativní aspekty z pohledu astrologického horoskopu, které by škodlivě zasáhly emocionální stabilitu. Od 18. února ovlivňuje komunikaci ve vztazích tranzit slunce v sextile s Plutem. Slunce v 11. domě a Pluto v 9. domě ovlivňuje styl komunikace Býka, což může být hodnotně využity iv milostném životě. Následující víkend od 18. do 20. března je vynikající na otužování přátelských, rodinných a milostných vztahů. Pokud máte možnost, udělejte si piknik v přírodě, a věnujte se jeden druhému. Zatímco je slunce v sextile s Plutem v 11. a 9. domě Býka, klíčovým slovem se stává vyšší myšlení. Máte možnost proniknout do hloubky duše vašeho partnera, a odhalit všechny jeho pozitivní stránky, které vás okouzlí.

Horoskop lásky 2022 pro znamení Býk vám vysvětlí vztazích a lásce. Pro kompletní kopatibilitu lásky však čtěte Horoskop Lásky Býk, kde najdete procentuální shodu s vaší láskou!

HOROSKOP BÝK 2022 DÁLE PRACUJE SO SLUNCEM putujícím DO ZNAMENÍ BeRAN

Velmi vitální energie v emocích přicházejí s přestupem slunce ze ryb do znamení Beran v 12 domě. Býk bude prožívat dvojí období. Na jedné straně budete cítit obrovskou snahou po dosažení dokonalosti v domácnosti. Každá špatně položená věc, nebo velký nepořádek, vás mohou rozrušit natolik, že se vychýlíte ze svých dobrých zvyků, a budete reagovat na partnera podrážděně. Z druhého pohledu je to však období nové lásky, nové energie, a nových možností. V dlouhotrvajícím vztahu přichází s přesunem slunce do znamení Beran ideální příležitost k zdokonalení vzájemného porozumění. I když je vaše láska již lety zkoušena, dostanete v těchto dnech ideální příležitost na zacelení minulých ran. Uvědomíte si, jaké krásné je mít po svém boku někoho, kdo vám podá pomocnou ruku vždy, když to potřebujete. Právě takové energie protlačí slunce v 12. domě do vašeho života, během celého zbytku měsíce března a v úvodních dnech dubna.

V dubnu astrologický Horoskop předpovídá, že najdete řadu příležitostí na to, jak překonat každý problém v lásce. Budete mít silné analytické schopnosti, které dokonale využijete na to, abyste zjistili příčiny problémů ve vašem vztahu. Ti Býci, kteří si nejsou jisti silou svého vztahu, mohou právě teď zjistit pravdu. Retrográdní pohyby Pluta v 9. astrologickém domě symbolizují hlubokou analýzu vztahů, ale i možnosti, že tato zjištění zabolí. Obezřetní ve svých vztazích by měly být hlavně ti býci, kteří nejsou stoprocentně přesvědčeni o upřímnosti partnera. Ti, kteří mají podezření, nebo dosud uvažovali o tom, proč láska partnera ochladla, budou právě během dubna konfrontováni s úplnou pravdu.

Mars se v dubnu přesouvá do 11. astrologického domu, ovlivňuje Horoskop 2022 Býk a zesílí přátelské a sociální vazby býka. Právě díky tomuto přesunu Marsu zvládnete i těžké emocionální zkoušky mnohem jednodušší. Pokud hledáte pravdu o svém vztahu, a nejste si stoprocentně jistý loajalitou partnera, rok 2022, konkrétně měsíc duben, vám ozřejmí vaše postavení v tomto vztahu. Astrologický graf pro Býka naznačuje, že měsíc duben přinese mnoho možností k tomu, abyste posílily přátelské pouta, a aby se povrchní vztahy překlopily na přátelství. 20. března se slunce přesouvá do prvního astrologického domu. Přináší silné pocity vitality, znovuzrození, a soustředíme se na nové energie lásky ... Poznáváme svou vlastní identitu.

První čtvrtletí roku 2022 může být pro Býka v emocionálním směru velmi náročný, ale druhé čtvrtletí přeskupila pozornost Býka na jiné životní hodnoty. Slunce v prvním domě zesiluje vlastnosti Býka, kterými jsou schopnost naslouchat, velká trpělivost, praktické a logické uvažování. Vytrvalost a stabilita Býka se tedy od 20. dubna naplno projeví iv soukromém životě. Během dubna, hlavně v úvodních dnech, mohly nastat v emocionálním směru problémy. Ale právě slunce přináší nahromadění a udržování stabilní povahy Býka. Budete moci zkombinovat své logické uvažování i s rozhodováním o milostném vztahu. Aspekt přináší také určitou stabilitu a schopnost uvolnit napjaté energie v domácnosti. V úvodu roku se tak býkovi podaří vyřešit emoční nestabilitu v životě. Zjistí, co zapríčiňovalo pocity negativních energií plynoucích od partnera. V následujících dnech a měsících bude vhodnější soustředit se na zvelebování domácnosti, a na lásku, která je budována hlavně komunikací, dotyky a polibky.

Horoskop lásky 2022 pro znamení Býk vám vysvětlí změny ve vztazích a lásce. Pro kompletní kopatibilitu lásky však čtěte? Týdenní Horoskop Lásky Býk kde najdete procentuální shodu s vaší láskou!

DRUHÝ retrográdní MERKUR A JEHO VLIV NA HOROSKOP 2022 BÝK

Od 10. května do 3. června potrápí Býka retrográdní Merkur ve druhém a prvním astrologickém domě. Couvající pohyb Merkura bude mít za následek přemýšlení o problémech z minulosti, hlavně v oblasti lásky. Tyto minulé přetrvávající problémy mohou souviset i s penězi. Emocionální stabilita Býka může být narušena přes komunikaci, nebo přes zhoršení finanční situace. Takové vyhlídky Býka ovlivní i stabilitu v rodinném životě a v emocích. Býk bude velmi rychle a jednoduše spadat do myšlenek na minulost, a bude se fixovat na jeden minulý neúspěch za druhým. Hlavně milostný vztah může tento retrográdní Merkur ovlivnit z negativního hlediska, protože budete celou svou pozornost orientovat na dosažení finančního přilepšení. Budete zapomínat na potřebu každodenních emocionálních projevů lásky a vztah tak může vychladnout.

Člověk s retrográdní Merkurem ve druhém a prvním astrologickým domě může mít někdy problém vidět skutečné hodnoty a soustřeďuje se pouze na jednu oblast života, podtrhuje roční Horoskop 2022 Býk. U býka to bude hlavně oblast financí, která v období od 10. května do 3. června ovlivňuje i hluboko zakotvené emoce a překlápí pozornost Býka, na materiální zabezpečení sebe a rodiny. Můžete mít obavy o finanční stabilitu rodiny do budoucnosti, a proto můžete ve společné domácnosti s býkem v tomto období cítit větší napětí. K překonání této couvací fáze Merkuru je vhodné, aby se býk soustředil na své zájmy a záliby, které bude prožívat se svou rodinou. Býk má ideální příležitost učit děti ručním a domácím pracím, nebo se soustředit na nějaký konkrétní velký projekt, který bude nabírat na síle. Můžete si společně s členy rodiny vytvořit množství nových fotografií v přírodě, poznávat okolí, nebo věnovat celou svou pozornost domácím pracím, které budou zvelebovat společné vztahy. Takto jednoduše překonáte negativní působení retrográdního Merkuru na vaši osobnost, která se bude orientovat i na jiné oblasti, než je dosahování zisku a stres z nedostatku příští financí.

Býk by se měl ztotožnit se všemi důležitými věštbami pro jeho život. Upřete vaši pozornost i na Horoskop na Dnes Býk který sleduje nejen předpověď Lásky, ale i energie propojené se zdravím a prací během aktuálního dne, pro sluneční znamení Býk.

VÝZNAM NÁSLEDUJÍCÍCH aspektů na HOROSKOP BÝK PRO ROK 2022

Následující tranzity naznačují napjaté vztahy a období celkového emocionálního úpadku - kolem 25. až 28. května, kdy se domovská planeta Venuše dostává do kvadratury s Uranem. Tento Tranzit má za následek napjaté vztahy. Zde je třeba vyzdvihnout hlavně fakt, že zdravé a hluboké vztahy nebudou čelit žádné mimořádné dramatu. Pokud jste k partnerovi otevřený, a upřímný, a totéž cítíte od vašeho partnera, negativní květnový aspekt se vás nedotkne. Na druhé straně, pokud se budete pokoušet o nějakou změnu, nebo o vzrušení z jiné než partnerovy strany, mohou vás čekat velmi těžké dny. Toto období je ideální na zábavu, kterou byste však měli prožívat se svým partnerem. Tranzit Venuše v kvadratuře s Uranem přináší i výstřednost, která může ovlivnit mravní zásady. Při jakékoliv životní změně je tedy vhodné vyhýbat se tranzitu kdy se domovská Venuše dostává do kvadratury s Uranem, a to hlavně při změnách milostném životě. Tyto dny nejsou ani vhodným časem na manželství, protože pokud je nevěsta narozená ve znamení býk, bude se potýkat s velkým množstvím organizačních problémů a překážek. Na druhé straně, od 29. května po celý zbytek měsíce přichází velmi laskavé a pozitivní období z emocionálního hlediska. Specifikuje Venuši v prvním domě a neguje nervózně působení zpětného Merkuru. Přináší pozitivní auru a radost z lásky.

Býk pocítí couvající Saturn v 10. domě ale i retrográdní Neptun v 11. domě, a tyto aspekty zasáhnou Horoskop 2022 býk. Přichází období obětavosti a soustředění na rodinu, a také hledání smyslu života. Býk bude sice soustředěný i na jiné oblasti života, jako je kariéra, rodina, přátelství a finance, ale na druhé straně jeho pozitivní postoj k životu posílí jeho lásku a vztahy. Od 03. Června je doba skvělá na uzavírání manželství, nebo na rozhodování o velkých životních změnách, jako je například nový přírůstek do rodiny, nebo i společná dovolená. Komunikace s partnerem bude otevřena, a láska k materiálním věcem povzbudí Býka k tomu, aby svého partnera obdaroval něčím mimořádným a nádherným. Během června se může stát, že i svobodný býk, který momentálně není v manželství, ale má stabilního partnera, bude obdarovaný něčím mimořádným a výjimečným. Býk přežije krásný červen, během kterého bude mít možnost účelům nejen vzájemné vztahy s partnerem, ale i rodinné a přátelské pouta. Od 22. července se slunce přesune do 4. astrologického domu, který přináší bezpečnost a jistotu ve finančním směru. Býk, k tomu aby byl v spokojený v každé oblasti života, potřebuje hlavně finanční stabilitu a kariérní zázemí. Tyto pozitivně energie přináší právě vstup slunce do 4. astrologického domu, kdy se můžete plně soustředit na čerpání energie z vašeho bezpečného domova.

Už 4. srpna Merkur v 5. astrologickém domě, znamená harmonizaci lásky a vztahů. Venuše v 4. domě kolem 11. srpna zesiluje přátelské a rodinné pouta. August se zdá být výjimečným měsícem pro ty páry, které se touží stát rodiči nebo touží po dalším potomkovi. Právě období, kdy slunce vstupuje do 5. domu - kolem 23. srpna, znamená propojení duší dvou partnerů, a znamená také zesílení plodnosti. Retrográdní Uran způsobuje od 24. srpna až po zbytek roku mírný úpadek sexuální energie v býků životě. To však neznamená, že osobní vztahy Býka budou narušeny. Znamená to spíše přesměrování soustředění na komunikaci, a jiné, než intimní projevy lásky. Tento Uran přinese také dny, kdy nebudete chápat svého partnera. Na druhé straně, v následujících měsících přicházejí i pozitivni tranzity, které negují napjaté energie couvajícího uranu.

O základních vlastnostech znamení Býk vám vypráví nejen Horoskop 2022 Býk. I Charakteristika Znamení Býk je důležitá. Od věštkyně, pro vás. Muž Býk i Žena Býk v podrobné charakteristice na rok 2022.

ZÁŘÍ, ŘÍJEN, LISTOPAD A PROSINEC 2022 působí i na HOROSKOP LÁSKY býka 2022

V Září musí být Býk mimořádně opatrný, protože Venuše v 6. astrologickém domě znamená milostné pletky - hlavně v zaměstnání, nebo s někým z minulosti. Pro stabilitu v lásce musíte uvažovat. Může být totiž zkoušena vaše věrnost. Co by pro váš trvalý vztah znamenal neuvážený románek? Sepsali jste všechny pro a proti vašeho řízení? Horoskop upozorňuje, že v září je nutné být mimořádně opatrný, protože býk si kvůli milostnému románku může způsobit velké životní problémy, které ho zasáhnou nejen v zaměstnání, ale v partnerském životě. Pokud ublížíte tomu kdo vás miluje, zbývající měsíce roku 2022 budou pro vás extrémně náročné. Pokud však odoláte zářijových pokušení, můžete se těšit na harmonické ukončení roku 2022 v náručí svého partnera, a s příjemnými novinkami, které okoření váš společný život.

Retrográdní Mars ve druhém domě, který bude Býk cítit od 30. října až po zbytek roku, ještě více posílí nervozitu ve vztazích. A to hlavně kvůli silné touze po intimním spojení, a kvůli žárlivosti. Budete pociťovat silnou touhu nejen po intimním spojení s partnerem, ale i velkou žárlivost, pokud se tyto touhy nenaplní. Abyste překonali tento negativnější aspekt s úsměvem na tváři je nutné naučit se pracovat se svými pocity a požadavky. Pocit samoty může býku přinést úplněk měsíce v 12. domě, který nastává 9. října. Tehdy mohou být v popředí i žárlivé scény, kterým byste se však z pohledu horoskopu měli určitě vyhýbat. Venuše v 7. domě kolem 23. října znamená vynikající období na manželství a na upevňování vzájemných milostných vztahů. Láska bude citelná všude kolem, a toto období přináší ideální příležitost na čas strávený s dětmi, a na pomáhání v jejich životním pokroku. Až do konce roku 2022 nenastává mnoho negativních aspektů, které by zasáhly býků energie v lásce. Jestliže býk v září překonal nástrahy, které by mohly rozbít jeho dlouhotrvající vztah, přichází období dlouhodobého plánování budoucnosti, období vyrovnaných financí a vztahů.

Koncem listopadu Horoskop 2022 Býk předpovídá i odhalení ženské stránky, která býkům pomůže v komunikaci s partnerem. Měsíční Nov v 9. domě, který přichází v období Vánoc - kolem 23. prosince, dává býkům příležitost na nové názory a budování pevnějších rodinných vztahů. Závěr roku v emocionální rovině záleží hlavně na tom, jak se býk v září postaví k příležitosti na milostný románek. Býci, kteří podlehnou vášni a touze po něčem novém se dostanou do velkých komplikací. Býk, který si je vědom skutečných životních hodnot a lásky od partnera, která nemusí být vždy naplno projevována, bude k závěru roku odměněn skvělými zprávami, novinkami, a silným partnerským svazkem, který vás bude motivovat k pozitivnějšímu pohledu na celý svět kolem.

Tarot je důležitou součástí věštby. Věštění tarotem se snoubí s předpovědí, kterou popisuje Horoskop 2022 Býk, a také prostřednictvím tarotových karet připravila věštkyně předpověď pro znamení býk. Tarotová Karta Dne vám navíc ozřejmí předpověď na aktuální den, podle vaší osudové karty, pro znamení Býk.

PARTNERSKÝ HOROSKOP LÁSKY 2022 - PŘEDPOVĚĎ pro svobodného Býka

Couvající Venuše zasáhne energie nezadaných Býkov hned v úvodu roku. Později se budete soustředit hlavně na přátelství a na rodinu, či na vlastní výše myšlení. Příležitosti ve vztazích a lásce nezadané přicházejí až v květnu, kdy Venuše vstupuje do prvního astrologického domu Býka. I retrográdní Merkur v průběhu května a června zasáhne pocity svobodných v pozitivním směru. Dalšími příležitostmi na lásku budou měsíce září a říjen. Přicházejí také i některé varovné dny, kdy není vhodné navazovat dlouhotrvající vztahy, nebo se snažit o ukončení své osamělosti.

Astrologické tranzity naznačují, že v roce 2022 pocítí svobodný býk i několik negatívnejších dní. Býk bude v těchto dnech upadat do smutných myšlenek, a bude se soustředit na svou minulost. Na býků čeká v lednu dost chaotické období, a tento pohyb Couvající Venuše zasáhne i nezadané. Během období retrográdní Venuše nastávají několik výjimečné události pro Býka, což nebude jinak ani u těch svobodných. Existuje množství dní, kdy se bude býk upoutávat k minulosti, a bude frustrovaný z toho, jak se jeho nový rok začíná. Retrográdní Venuše je tranzitem, který z tohoto pohledu nelze podceňovat, protože ovlivňuje postoj k milostnému životu ale také k sexuálním touhám. Venuše, jak planeta hojnosti, krásy a lásky, ve zpětném směru varuje všech Bykov, aby v životě nedělali rychlé a důležité změny. Proto je toto období varovné i pro nezadané, kteří by se snažili velmi rychle spadnout do vztahu, ba možná až do manželství. Venuše vám dá množství příležitostí na to, abyste okouzlily takových lidí ve vašem okolí, o kterých máte zájem, ale na druhé straně vás bude nabádat k tomu, abyste dělali rychlé a rázně rozhodnutí.

Tomuto vlivu Venuše byste se však měli v lednu snažit vyhnout. Jakékoliv rychlé a nárazové rozhodnutí budou mít velký dopad na vaši budoucnost. Můžete dokonce tisknout na vaši novou známost, která bude vystrašená vašim entuziasmem, a může ji to odradit před budoucími kroky ve vztahu. Pokud vám například vadí minulé vztahy člověka o jehož máte zájem, v tomto čase projevíte stres a vaše obavy naplno. Retrográdní Venuše zasáhne každého Býka, a vrátí nás do dávné minulosti, kdy jsme snili o romantické lásce a o princi na bílém koni, zda o vysněné princezny. Energie nezadaných mužů, ale i žen narozených ve znamení Býk budou ovlivněny emotivní energií zpětné Venuše. Každý býk by měl být pozornější. Na jedné straně nebýt příliš paranoidní, a na straně druhé nebýt ani příliš překotný. Lépe se orientujete iv oblasti komunikace, a proto můžete své energie soustředit své hlavně tímto směrem. Pokud se v úvodu ledna naučí nezadaný býk zvládat tyto chaotické energie couvající Venuše, závěr měsíce přinese harmonizaci těchto silných energií.

Poznejte i týdenní horoskop Býk. Horoskop na rok 2022, i na každý týden exkluzivně od věštkyně. Zítřejší horoskop Býk je vždy přesný a aktuální. Od věštkyně i na rok 2022.

JAKÉ ZMĚNY V LÁSCE předpovídá ROČNÍ HOROSKOP LÁSKY 2022 BÝK?

Na Býka nečekají výjimečné příležitosti na lásku ani v únoru, březnu, nebo v dubnu. Většina tranzitů bude u svobodných Býkov znamenat ovlivňování snů, které vám budou motat hlavu hlavně během března. Budete se více soustředit na vašich přátel, a na vaši budoucnost, o níž budete přemýšlet pozitivně. Pozitivní tranzity naruší až nov měsíce v 12. astrologickém domě během prvního dubna, který může výrazně zesílit pocity osamění těch nezadaných. 15. dubna zas Astrologické tranzity varují před vstupem planety Mars do 11. domu, kdy mě svobodný býk tendenci vytvářet povrchní vztahy. Pokud tedy hledáte pouze rychlé a povrchní potěšení, Mars svým vstupem do 11. domu dává takovým býkům možnost na rychlou, ale ne hodnotnou zábavu. To, co zažijete kolem 15. dubna nebude mít žádný silný význam pro vaši budoucnost v lásce. 30. dubna se s vašimi energiemi pohraje měsíční nov v prvním domě, který ovlivňuje hlavně na ženy narozené ve znamení býk ,. Ty pocítí silné mateřské instinkty, které nezadaným ženám připomenou že čas na pravou lásku teprve přijde. Několik Býkov si nyní uvědomí, že v životě má řadu možností, jen je třeba otevřít své oči dokořán.

Silné mateřské instinkty budou soustřeďovat pozornost nezadané býků, ať už ženy nebo muže, na malé děti v rodině, věští Horoskop 2022 Býk. Proto je 30. duben vhodným obdobím na restart energie. Můžete se věnovat dětem v rodině, kterým je třeba nyní věnovat hodně vaší pozornosti a času. To vám pomůže jistým způsobem meditovat a uvědomit si, po čem v životě toužíte. A také to, jakým směrem se budete dále ubírat. Od 10. května do 3. června se mohou v životě svobodných Býkov objevit jisté problémy z minulosti. Neukončené minulé vztahy, nebo jakýkoli disharmonický minulý vztah může nyní zasáhnout vaše běžné dny. Buďte proto ve střehu, protože se vám ozve někdo, na koho máte těžké srdce. Perfektní příležitost na lásku pro nezadané přináší vstup planety Venuše do prvního domu v období od 28. května až do 3. června. V těchto dnech je býk atraktivní, je charismatický, Vyzařuje z něj pozitivní energie a sebevědomí. Proto by každý nezadaný býk v těchto dnech měl vyrazit mezi lidi, měl by poznávat co nejvíce nových zajímavých osob, a může se také zaměřit na okouzlení někoho, o koho má dlouhodobý zájem. Energie Venuše ve vašem domovském znamení zesiluje každou pozitivní rysem vaší osobnosti a přináší silnou schopnost okouzlit a zaujmout ostatních lidí. Je to nejen skvělá příležitost pro nezadané, ale i pro ty nezaměstnané, a vlastně pro všechny Býkov, který v životě chtějí dosáhnout něco výjimečného na základě svých vlastních osobnostních charakterových rysů. Nyní máte možnost ukázat co se ve vás skutečně skrývá a jaká krása je ukryta před ostatními ve vašem nitru.

Každý svobodný býk by si proto měl zapamatovat období od 28. května do 3. června, řadí roční Horoskop býk, kdy je vaše síla a energie nekonečná. Od závěru června až do prosince budete silné zaměřen na hledání vlastního smyslu a hodnoty života. Pokud se vám podaří v červnu okouzlit toho po kom jste toužili, budete mít možnost vést tímto člověkem velmi smysluplné rozhovory, které vás oba dovedou k pozitivnímu pohledu na svět a k lásce věcí kolem. Astrologické tranzity doporučují každému, komu se během května a června podařilo najít novou lásku, aby společně trávili více času poznáváním jeden druhého, procházkami v přírodě, a dokonce seznamováním s rodinnými členy. svobodný býk může v případě nových vztahů, které začnou v období května a června tyto vztahu zrychlit, protože ani jeden z vás nebude cítit přílišnou spěchu, nebo tlak. Vztahy které se začnou v období od 28. května do 3. června mají předpoklad setrvat po celý život. Další takovou příležitost k poznání osudové lásky přináší vstup Venuše do 5. domu Býka. Tento vstup nastává od 5. září. Tyto energie budou pozitivně od 3. až do 10. září.

Horoskop 2022 Býk věští zajímavé možnosti pro svobodné

Svobodný býk tak opět dostává příležitost projevit svou charismatickou osobnost, popisuje Horoskop na rok 2022, a zaujmout ostatních lidí. Během Září však musíte být opatrný. V závěru září - od 29. září až do 9. října cítí každý nezadaný býk aspekt Venuše v 6. astrologickém domě. Každý nezadaný býk si tak musí dávat pozor na milostné pletky hlavně v zaměstnání. Máte tendenci vytvářet takové vztahy, které naruší manželství nebo současný vztah druhého člověka. Z pohledu tranzitů jsou tam vztahy, které většinou nemají dlouhého trvání, a svobodným býkům by takový vztah v závěru září přinesl pouze příští smutek a neštěstí. Astrologický Graf naznačuje, že milostné pletky se zadaným kolegou z práce by mohly dopadnout velmi špatně, a přinést býkům pouze množství zklamání a úpadku. Na druhé straně, pokud se svobodný býk zajímá o jinou osobu v práci, která také nemá partnera, je Venuše v tomto směru velmi srdečná a dobrotivý. Nezadaný býk si však musí dávat pozor na vztahy, které by rozvrátily jiné manželství, nebo dlouhotrvající vztahy druhé osoby. 9. a 10. října zasáhne nezadaných býků silný a hluboký pocit samoty. Pokud v tyto dny cítíte psychický úpadek, je to možná ideální příležitost poradit se s odborníkem o tom, jak snášet tyto návaly samoty, radí váš roční Horoskop na rok 2022. Pokud se v závěru roku naučíte kvalitnější zpracovávat vaše vlastní emoce přinese vám to množství pozitivní energie v dlouhodobém směru.

23. listopadu se odhalí ženská stránka každého Býka, a tak muž, ale žena cítí silné emoce. Pociťujete silnou touhu po mateřství, po manželství, a po orientaci svého života pouze na dlouhodobé a kvalitní vztahy. Jakýkoliv býk, který si do tohoto období chtěl užívat povrchní a bezstarostný život svobodného mládence, nebo svobodné slunečno, bude od 23. listopadu cítit, že musí život dostat do jiné hladiny. Nezadaný býk tak bude až do konce roku přemýšlet nad tím, jak svůj život posunout novým směrem. Směrem k budování vlastní rodiny. Tyto silné emoce zesílí také období kolem Vánoc, tedy konkrétně od 23. prosince, kdy bude svobodný býk přijímat nové názory na to, jak vylepšit svůj život.

Díky numerologické shodě partnerů máte iv roce 2022 možnost pochopit vaši lásku. Numerologie znamení Býk odhalí vaši kompatibilitu lásky podle data narození. Všechny Horoskopy od věštkyně jsou přesné a pravdivé.


HOROSKOP 2022 Býk - LÁSKA, PRÁCE, ZDRAVÍ ...

Klikněte na obrázek a čtěte dál ...

Horoskop Býk 2022 od věštkyně - Pozitíva a Negatíva roka 2022:

Minulost budete řešit hlavně se sebou samým, ale budete hledat i pomoc u vašich blízkých, kterým důvěřujete, vyzdvihuje horoskop na rok 2022 ... Čtěte Horoskop lásky Býk 2022 dál ...

Horoskop Býk 2022 od věštkyně - Láska a Vztahy v roce 2022:

Kompatibilita v lásce Býka s ostatními znameními zvěrokruhu naznačuje, že býk, hledající bezpečně prostředí v životě, si nejvíce porozumí s vodním znamením rak, se znamením Štír, Kozoroh, s dalším Býkem a také se znamením Ryby ... Čtěte Horoskop lásky Býk 2022 dál ...

Horoskop Býk 2022 od věštkyně - Rodina, Přátelé, Manželství, Těhotenství:

Láska zasáhne život býka během roku 2021 ve velmi silné rovině. I rodinné vztahy Býka budou vyžadovat pozornost, protože se budete soustředit nejen na osobní růst a materiální zabezpečení, ale i na osobní dosažení klidu, a na rodinné vztahy ... Čítajte Horoskop Škorpión 2022 ďalej...

Horoskop 2022 Býk - Práce a Finance:

Vvládnoucí planeta Býků - Venuše, která je retrográdní po většinu lednových dní usměrňuje i vaši stabilitu a pohled na kariéru. Leden nepřinese nové možnosti pro Býky, který momentálně hledají zaměstnání, protože během pohybu retrográdní Venuše není vhodné dělat rázně rozhodnutí... Čtěte Horoskop 2022 Býk práce a peníze dál ...

Horoskop Býk 2022 - Zdraví:

Zdraví Býka bude v roce 2022 podmíněno jeho problémy v lásce, ale i pracovním vytížením. V úvodu roku zasáhne retrográdní Venuše v 9. astrologickém domě i zdraví Býka, kdy bude hledat hlavně psychický klid ... Čtěte Horoskop zdraví 2022 Býk dál ...

Retrográdni pohyby planét PŮSOBÍCÍ NA HOROSKOP 2022 Býk

Retrográdní Merkur a Horoskop 2022 Býk
Retrográdni Venuše - Horoskop 2022 Býk
Retrográdní Mars - Horoskop 2022 Býk
Retrográdní Jupiter - Horoskop 2022 Býk
Retrográdní Saturn 2022 - Horoskop Býk 2022
Retrográdní Uran - Horoskop 2022 Býk:
Retrográdní Neptun 2022 - Horoskop Býk:
Retrográdní Pluto 2022 - Horoskop Býk 2022

Láska & Vztahy - Horoskopy 2022 pro 12 Znamení zvěrokruhu:

Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.