Horoskop 2022 Býk

Roční Horoskop Zdraví 2022 - Býk

Detailní Horoskop 2022 Býk - Zdraví v roce 2022

Zdraví Býka bude v roce 2022 podmíněno jeho problémy v lásce, ale i pracovním vytížením. V úvodu roku zasáhne retrográdní Venuše v 9. astrologickém domě i zdraví Býka, kdy bude hledat hlavně psychický klid. Někteří Býci, hlavně ti, kteří jsou citlivější, budou pociťovat touhu po úplné samotě, budou vyhledávat dlouhé procházky samotě, nebo chvíle, kdy si mohou dopřát ticho a samotu. Pokud se nacházíte ve vztahu s býkem měli byste tento fakt brát na vědomí, a během ledna dopřát vašemu býku více pohody, méně starostí, a dokonce také samotu.

Psychický restart v úvodu roku je mimořádně důležitý pro celoroční pohodu. Budete přemýšlet o velkých tématech života, a když se Venuše v zpětném pohybu nachází v 9. domě obětujete i blízkost a lásku druhých k tomu, abyste dosáhli vlastní vnitřní klid. Zdravotní starosti, které vás v minulé době trápily, a které se s vámi nesou už nějaký ten čas, budete během Couvající Venuše analyzovat, a snažit se najít řešení tohoto problému. Leden vás obohatí o silný pocit souznění se sebou samým, a v oblasti zdraví posílí hlavně vaši psychiku. Dokážete dosáhnout výjimečnou hladinu klidu, a uzavřít negativní minulé aspekty, které zasahují i ​​vaše zdraví, i když si to častokrát ani neuvědomujete.

Leden 2022 je pro vás mimořádně důležitý na to, abyste harmonizovaly své tělo se svou duší, abyste dosáhli novou hladinu klidu, abyste našli odpovědi na otázky ohledně vašich zdravotních potíže. Snažte se však nevyhýbat lidem, kteří vám přejí štěstí a zdraví, protože tito lidé mohou být nápomocni při analýze vašich problémů. Skvělou příležitostí k léčení, na vlastní duševní spiritualitu, a pro posílení zdraví nastává hned v úvodu roku, a to 9. ledna, kdy se první měsíční čtvrt nachází v 12. astrologickém domě. Postupujte podle své fyzické zdraví, ale i duši. Jakýkoliv problém, který se ve vašem životě vyskytl v předchozím roce můžete nyní zpomalit, a můžete jej dokonce vyléčit. Plně se v lednu soustřeďte na své zdraví, i když vás energie astrologických tranzitů budou odklánět jiným směrem. To, jak se hned v úvodním měsíci roku postavíte k vašemu zdraví se odrazí i na následujících měsících roku 2022.

Sledujte také, jaké zdravotní předpoklady vám dává váš datum narození a hlavně vaše znamení zvěrokruhu. Kompletní Charakteristika Znamení Býk vás seznámí ze základními vlastnostmi znamení Býk iv roce 2022.

Zdravotní Horoskop 2022 Býk během dalších měsíců roka 2022

Během února neexistují žádné tranzity ovlivňující zdraví Býka, a proto se předpokládá, že u Býka nenastanou žádné nečekané komplikace po fyzickém nebo psychickém zdravotním stavu. Únor patří Kračany v davu, patří jiným hodnotám, a zaměřuje se na jiné životní směry. Nebude vás trápit zdraví, ba naopak, budete pociťovat vyrovnané energie, které vám pomáhají překonávat všední dny, a všední problémy. 02. března se slunce nachází v sextile s Uranem v 11 domě, a slunce v tomto domě přináší pomoc od těch, kteří vám pomáhají uvědomovat si vlastní životní hodnotu, a kteří vás milují. Nebraňte se pomoci od ostatních, řadí roční Horoskop 2022 Býk, hlavně pokud se tato podpora týká vašeho zdravotního stavu. V úvodu března si dávejte pozor na své fyzické zdraví, které se vám může zdát z vaší strany lhostejné. Budete zanedbávat zdravou stravu, nebudete se soustředit na pravidelný pitný režim, a stravování bude z celkového hlediska nevhodné, a vaše tělo nebude schopné získat dostatek energie ze stravy, kterou si dopřejete.

Právě 9. březen je vynikajícím dnem na obrat v tomto směru, kdy byste měli přemýšlet nad tím, jak se stravujete. Celý březen bude vaše myšlenky směřovat velmi intenzivně na snahu o zdokonalování vašeho stravování, a dosažení celkové dokonalosti a harmonie mezi tělem a psychikou. Snaha o dokonalost přichází se vstupem slunce do 12. astrologického domu, od 20. března až do 29. dubna. Pro Býka jsou tyto dny obdobím, kdy si může začít budovat vztah k fyzickému pohybu, a může motivovat i ostatní členy rodiny. Účtu i malé děti v rodině, že talíř nemusí být vždy přeplněný na to, aby byly spokojeny. Určete jejich zdravému životnímu stylu, zdravému stravování a fyzickému pohybu. Právě v období od 20. března až do 29. dubna budete mít množství příležitostí k tomu motivovat členy vaší rodiny ke zdravému životnímu stylu. Vitalita přichází is přesunem slunce do prvního domu. Celkový restart vašeho života i z pohledu zdraví, přináší nejen sebevědomí, ale zesiluje se i vaše fyzická energie.

Od 20. dubna se slunce přesouvá vaším znamením zvěrokruhu, což je skvělé období pro harmonizaci vašich myšlenek. Právě myšlenky, a starosti z prvního čtvrtletí roku 2022 ovlivnily i váš pocit stresu a úzkosti. Jelikož měsíc leden byl vhodný k dokončení důležitých pracovních povinností, mohl vás ubrat io jistou energii, kterou nyní budete muset znovu načerpat. V květnu existuje také množství negativních tranzitů, které ovlivňují vaši celkovou pohodu v emocích a v lásce. Horoskop května 2022 naznačuje, že vás může zradit někdo z přátel, že rodinné vztahy budou narušené, a dokonce může nastat i mírné zhoršení vaší celkové finanční situace. Celkový emocionální úpadek v měsíci květen 2022 překonáte pouze skvělou psychickou kondicí, kterou budete muset budovat ještě v úvodu roku. Nepodceňujte tedy jarní měsíce roku, kdy potřebujete dostatek energie na zvládnutí negativní aury působící směrem k vašemu znamení zvěrokruhu.

15. května působí slunce v kvadratuře se Saturnem na první dům. Tento negativnější tranzit tak přináší vnitřní nejistotu. Cítíte napětí, disharmonii, cítíte celkový úpadek ve vašich vztazích a emocích. Tuto vnitřní nejistotu překonáváte relaxaci a odpočinkem. Ideální, pokud se k vám přidá milovaný člen vaší rodiny nebo chlupatý přítel - pejsek nebo kočka, kteří budou v roce 2020 pro vás velkým léčitelem. Pokud nemáte domácí zvířátko, právě měsíc květen vás vícekrát upozorní na to, že byste měli svou lásku rozložit i mezi tyto němé tváře. Sdílení lásky podporuje vaše psychické zdraví a vaši odolnost, podtrhuje Horoskop na rok 2022 Býk. Zvíře vám pomůže relaxovat, pomůže vám více fyzicky se hýbat, a bude pro vás tím nejlepším psychologem roku 2022. Pokud jste v minulosti uvažovali o domácím mazlíčkovi, není ideálnější období jako letos. Zdraví, energii, a vitalitu vám pomůže povzbudit i vonný olej Jasmín, který je vaším olejem roku 2022. Kdykoliv budete tedy překonávat zlé myšlenky, depresivní stavy, nebo celkový úpadek energie či psychiky, sáhněte po jasmínem oleji, a nechte ho obohatit svou energií celou vaši domácnost. Umístěte si olej na místa, kde vám jeho vůně pomůže odpočívat a přijít na jiné myšlenky. Květen je z celkového hlediska tím nejkomplikovanější měsícům roku 2022.

Vaše zdraví během dnešního dne? Na všechny otázky o zdraví během dnešního dne vám odpoví Horoskop na Dnes Býk, připravený na rok 2022, vždy aktuální, horoskop od věštkyně!

Horoskop 2022 Býk v oblasti zdraví a vitality

Zdraví Býka v druhé části a v závěru roku 2022

Od 24. května až do 20. srpna 2022 byste neměli nikam cestovat, protože na váš dům zdraví působí Mars v 12. domě, který přináší varování před nebezpečím, násilím, ale i nečekanými úrazy při cestování. Toto dlouhé období roku 2022 opravdu není vhodné na žádné rizikové aktivity, které by mohly vaše fyzické zdraví nalomit. Nebezpečí přichází hlavně při rizikových aktivitách, a při cestování na dlouhé trasy. Buďte tedy opatrní, pokud musíte v tomto období cestovat, nezastavujte stopařem, a nebuďte příliš důvěřivý. Jelikož se nebezpečí a násilí prolínají z hlediska tohoto astrologického tranzitu, budete muset být opatrnější než dosud, zejména na oblast svého zdraví. 26. srpna vstupuje direktivní Merkur do 6. astrologického domu, a pozitivně zasáhne zdraví každého Býka. Merkur v 6. domě se orientuje hlavně na zdravotní záležitosti, a na duševní schopnosti jednotlivce. Minulé negativní období zůstane zapomenuté, a vy můžete pracovat na oblasti svého zdraví a seberealizace. Můžete najet na novou dietu, nebo na nové cíle, které chcete v oblasti svého zdraví dosáhnout. Tento tranzit signalizuje i vyléčení dlouhodobého problému, nebo alespoň nalezení řešení či správné cesty. Najdete odpověď na to, kterým směrem se ubírat. Z jistého hlediska může být člověk s tímto Merkurem citlivý na fyzickou bolest, a proto to není vhodné období na podstupování operačních zákroků. Citlivější jedinci, a hlavně ženy narozené ve znamení býk, budou tedy těžší zvládat jakoukoliv fyzickou bolest. Z druhého pohledu, analytické myšlení a vaše inteligence vám pomůže, abyste jednoduše analyzovány zdravotní problém nejen vás, ale také členy vaší rodiny.

Pokud se tedy setkávat s lidmi, kteří řeší dlouhodobý problém, můžete jim vhodně poradit v oblasti lepšího stravování, v oblasti pitného režimu, nebo jejich směřovat na radu odborníků. Budete to právě vy, kdo může pomoci ostatním, hlavně pokud mají ve vašem okolí zdravotní problém Váhy, Rak, Býk, Štír nebo Střelec, popisuje Horoskop 2022 Býk. Tímto znamením budete v oblasti zdraví velmi blízký, a budete pro ně skvělým rádcem. Až do konce září může vaše intuice pomoci nejednomu člověku při řešení komplikovaných zdravotních potíže.

Od 20. září vstupuje slunce do 6. astrologického domu, a vy se zaměřujete na své zdraví, a na budování silné obranyschopnosti vašich dětí. Některé z vašich dětí, nebo z blízkých členů rodiny, ba dokonce vy, můžete v tomto období prochladnout, či řešit jiný, nepříliš závažný zdravotní problém. Řešení nachlazení nebo chřipky, i jiné zdravotní zátěže, vás obere o velké množství energie, kterou budete muset během následujícího měsíce opět nahromadit. V září vás energie směřují hlavně na to, abyste se věnovali své vlastní domácnosti, své rodině, a zdravotnímu stavu všech vašich milovaných. V září také astrologický graf nenaznačuje, že by existovaly negativní tranzity na velký zásah do vašeho zdravotního stavu. Rovněž se astrologický graf dívá i na měsíc říjen, který je z pohledu zdraví vyrovnaný a harmonický. Měsíc listopad bude specifický tím, že se ve vašem životě projeví hlavně vaše ženská stránka, a tedy se můžete pasovat i se ženskými onemocněními. V listopadu by tedy měli zpozornět hlavně ženy, které již dříve prodělaly nějaké nepěkné onemocnění. Třeba být velmi opatrný, protože v měsíci listopad by nesprávná strava, nedostatek pohybu, nebo úplná ignorace příznaků mohla vést až k vážnému onemocnění, nebo k návratu nemoci z minulosti, předpovídá roční Horoskop 2022 Býk. Ženy, soustřeďte se v listopadu více na své zdraví, a buďte opatrné vůči minulým onemocněním. Celý prosinec se u býků nese hlavně v rovině psychického rozvoje a velmi dobrého zdraví.

Prosinec nespecifikuje negativní aspekty zdraví Býka, ba naopak. Podaří se vám posílit vaši obranyschopnost, a psychická pohoda výrazně posiluje i vaše fyzické zdraví. Množství Býkov si uvědomí jaké jsou pravé životní hodnoty, i když energie Marsu vás orientují na oblast financí. Vícero Býkov však hlavně kolem období vánoc pochopí, že důležité je hlavně zdraví rodiny a sebe sama na to, aby byli všichni ve vašem okolí šťastní. Rok 2022 znamená i ze zdravotního hlediska komplikovanější období pro Býka, během kterých budete muset postupovat opatrně a obezřetně. Býků astrologický graf na rok 2022 jednoznačně upozorňuje na tranzity, které by mohly být z hlediska zdraví nebezpečné. Pokud se tedy zajímáte o to, jak se bude vaše zdraví vyvíjet v roce 2022, soustřeďte se hlavně na data, na které tento Horoskop upozornil v části zdraví býka v roce 2022.

MĚSÍČNÍ PŘEDPOVĚĎ, kterou popisuje HOROSKOP 2022 OD věštkyně

V seznamu jednotlivých měsíců roku 2022 najdete i data, která představují upozornění ze zdravotního hlediska. Jaké dny budou pro Býka nejlepší na posílení zdraví, detox, relaxaci ...? Jaké data budou pro muže nebo ženu Býka varovnými dny před onemocněním, nebo nehodami?

Poznejte i týdenní horoskop Býk. Horoskop na rok 2022, i na každý týden exkluzivní od věštkyně. Týdenní horoskop Býk je vždy přesný a aktuální. Od věštkyně i na rok 2022.


HOROSKOP 2022 Býk - LÁSKA, PRÁCE, ZDRAVÍ ...

Klikněte na obrázek a čtěte dál ...

Horoskop Býk 2022 od věštkyně - Pozitíva a Negatíva roka 2022:

Minulost budete řešit hlavně se sebou samým, ale budete hledat i pomoc u vašich blízkých, kterým důvěřujete, vyzdvihuje horoskop na rok 2022 ... Čtěte Horoskop lásky Býk 2022 dál ...

Horoskop Býk 2022 od věštkyně - Láska a Vztahy v roce 2022:

Kompatibilita v lásce Býka s ostatními znameními zvěrokruhu naznačuje, že býk, hledající bezpečně prostředí v životě, si nejvíce porozumí s vodním znamením rak, se znamením Štír, Kozoroh, s dalším Býkem a také se znamením Ryby ... Čtěte Horoskop lásky Býk 2022 dál ...

Horoskop Býk 2022 od věštkyně - Rodina, Přátelé, Manželství, Těhotenství:

Láska zasáhne život býka během roku 2021 ve velmi silné rovině. I rodinné vztahy Býka budou vyžadovat pozornost, protože se budete soustředit nejen na osobní růst a materiální zabezpečení, ale i na osobní dosažení klidu, a na rodinné vztahy ... Čítajte Horoskop Škorpión 2022 ďalej...

Horoskop 2022 Býk - Práce a Finance:

Vvládnoucí planeta Býků - Venuše, která je retrográdní po většinu lednových dní usměrňuje i vaši stabilitu a pohled na kariéru. Leden nepřinese nové možnosti pro Býky, který momentálně hledají zaměstnání, protože během pohybu retrográdní Venuše není vhodné dělat rázně rozhodnutí... Čtěte Horoskop 2022 Býk práce a peníze dál ...

Horoskop Býk 2022 - Zdraví:

Zdraví Býka bude v roce 2022 podmíněno jeho problémy v lásce, ale i pracovním vytížením. V úvodu roku zasáhne retrográdní Venuše v 9. astrologickém domě i zdraví Býka, kdy bude hledat hlavně psychický klid ... Čtěte Horoskop zdraví 2022 Býk dál ...

Retrográdni pohyby planét PŮSOBÍCÍ NA HOROSKOP 2022 Býk

Retrográdní Merkur a Horoskop 2022 Býk
Retrográdni Venuše - Horoskop 2022 Býk
Retrográdní Mars - Horoskop 2022 Býk
Retrográdní Jupiter - Horoskop 2022 Býk
Retrográdní Saturn 2022 - Horoskop Býk 2022
Retrográdní Uran - Horoskop 2022 Býk:
Retrográdní Neptun 2022 - Horoskop Býk:
Retrográdní Pluto 2022 - Horoskop Býk 2022

Zdraví - Horoskopy 2022 pro 12 Znamení zvěrokruhu:

Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.