Horoskop 2022 Blíženci

Roční Horoskop Zdraví 2022 - Blíženci

Detailní Horoskop 2022 Blíženci - Zdraví v roce 2022

Z hlediska zdraví naznačuje rok 2022, že každý z vás by si měl do své domácnosti zajistit vonné oleje, které jsou z hlediska aromaterapie cennou pomůckou při řešení akutních bolestí hlavy, nebo v případě velkého vyčerpání. Během celého roku by měl být eukalyptový a citrónový olej součástí vaší domácnosti. Pár kapek tohoto oleje vám pomůže při psychické relaxaci hlavně tehdy, pokud si potřebujete plnohodnotně odpočinout od vašich starostí. Uvedené oleje budou mít velmi pozitivní účinky iv případě migrény nebo nachlazení. Vaše domácnost a kancelář by měla být obklopena vůní eukalyptu během celého roku 2022, protože tato vůně je z hlediska aromaterapie vůní roku 2022 pro každého Blížence. Čisté vonné oleje si v dnešní době můžete zabezpečit kdekoliv, ale dbejte na jejich kvalitu a hlavně si vybírejte přírodní oleje, které nijak nepoškozují vaše zdraví. Kromě tohoto důležitého poznatku je vhodné vědět, jaké tranzity budou během roku 2022 působit na vaše zdraví.

Z hlediska astrologických tranzitů zasáhne leden Blíženců ve více směrech. Kvůli retrográdní Venuši budete mít pocit, že se musíte skrývat před vlastními pocity, a celý leden může být pro Blížence psychicky náročný. Významnější však každý blíženec pocítí pohyb Couvající Merkuru ve 8. domě od 26. ledna, kdy se můžete stát obětí destruktivních myšlenek a depresi. Přechod retrográdního Merkuru potrvá od 14. ledna, ale nejsilnější zásah do vašeho zdraví pocítíte od 26. ledna do 4. února. Pro Blíženců bude leden náročným měsícem, kdy budete zpochybňovat hodnotu svého vlastního intimního života, a svého smýšlení. Budete hluboce přemýšlet o všem minulém, a připomene se vám každá chyba, kterou jste v minulosti udělali. Jelikož jste velmi vnímavým člověkem, v těchto dnech budete vzpomínat i na špatné věci, které jste v minulosti zažili. Tyto pochmurné, černé myšlenky, mohou tedy zasáhnout i vaše psychické zdraví, a mohou nalomit vaši novoroční energii. Nesmíte se držet takových myšlenek, protože pokud nezbavíte se negativního myšlení bude to blokovat váš další růst.

Od 4. února cítíte odchod zpětné planety Merkur z vašeho energického pole, a vnímáte slunce v konjunkci Saturnu v 9. domě. Uvědomujete si, že vaše minulé cíle byly příliš idealistické a tento aspekt na pár dní negativně zasáhne vaše zdraví. Budete se soustředit na práci, což bude způsobovat napětí a propracovanost. Slunce v konjunkci Saturnu v 9. domě vás obere o energii, a můžete se cítit vyčerpaně. Z astrologického tranzitů vyplývá, že tranzity ovlivňující zdraví se týkají hlavně únavy, a zesílení duševních chorob. I 25. únor, kdy nastává kvadratura planety Merkur a Uranu v 9. domě zesiluje smutek, a povzbuzuje duševní choroby. V únoru by stemali do života zařadit více pohybu, který vám pomůže překonávat úpadek energie, a zhoršené psychické zdraví. Celý únor byste se měli soustředit na své přátele a rodinu, a na svou lásku, protože tranzity naznačují i ​​vztahové potíže a rozpad některých přátelství. Tato fakta budou ještě zhoršovat vaše duševní zdraví, které může být po úvodu roku nalomené. Vyhýbejte se záměrným hádkám, a raději se soustřeďte na svůj vlastní osobní rozvoj. Graf nenaznačuje žádné nečekané, nebo nové onemocnění, ale na druhé straně upozorňuje chronicky nemocných lidí že jejich onemocnění může v únoru zhoršit a rozvíjet. Vsaďte na zdravou stravu a hlavně na dostatek pohybu v přírodě, která vám pomáhá překonávat nástrahy každodenních dní.

Sledujte také, jaké zdravotní předpoklady vám dává váš datum narození a hlavně vaše znamení zvěrokruhu. Kompletní Charakteristika Znamení Blíženci vás seznámí ze základními vlastnostmi znamení Blíženci iv roce 2022.

Zdravotní Horoskop 2022 Blíženci během dalších měsíců roka 2022

Od 6. března zažijete pozitivní vliv Venuše vstupující do 9. domu, která působí i na vaše zdraví. Budete mít možnost relaxovat a věnovat se hlavně své rodině a svým přátelům. Vaše rodinné a přátelské pouta jsou silné, a tyto vztahy vám pomáhají zvelebovat i vaše vlastní zdraví. Venuše v 9. domě vnáší do vašeho života možnosti na odpočinek a na úklid vlastních energií. V tomto znamení se Venuše nachází od 06. března až do 05. dubna, kdy se nemusíte obávat žádných nečekaných nebo vážných onemocnění. V březnu si můžete dopřát celkový restart vaší duše a také vašeho těla. Příroda vám otevírá svou náruč, a vaše řízení bude ovlivňovat i vaše psychické zdraví. Proto nesmíte sedět zavřený doma. Soustřeďte se na zdravý fyzicky pohyb, a na zdravější stravování.

Od 20. března vás astrologický graf upozorňuje, abyste věnovali pozornost pitnému režimu. Energie slunce směřující na 11. dům od 20. března znamená možnosti seberealizace a také upevňování zdraví. Slunce se nachází ve znamení svého povýšení, a ze zdravotního hlediska je třeba sledovat vlastní zdraví a stravování. Od 20. března do 20. dubna máte příležitost k posílení vaší obranyschopnosti. Proto se stravujte zdravě a dělejte všechno proto, aby bylo vaše zdraví pevné a připravené na těžší období roku 2022. Přechod slunce od 11. do 12. domu (od 20 Března do 20 dubna) může znamenat i nevolnost děti které jsou narozené ve znamení Blíženci . Proto, pokud se ve vaší domácnosti nachází dítě v tomto znamení je třeba sledovat jeho zdraví a stravování se zvýšenou opatrností. Děti mohou mít tendenci objevovat nové chutě, což může vést ik závažnějším problémům se zažíváním.

V dubnu je třeba dodržovat pravidelný pohyb, a vyváženou stravu. Jelikož se můžete cítit líně, a unaveně, bude žádané dodržování správného pitného režimu, a vyřazení limonád a slazených nápojů z vašeho jídelníčku. 15. dubna vám planeta Mars svým vstupem do 8. domu připomene, že musíte být na sebe samého opatrnější. Mars se v rybách nachází od 15. dubna do 24. května, a v těchto dnech můžete častěji čelit zraněním nebo úrazem. Horoskop v tomto období upozorňuje, že existují velké předpoklady na nečekané a rychlé poranění. V druhé polovině dubna - až do 24. května tento aspekt znamená i vysokou inteligenci a vnímavost Blížence. Měli byste proto tyto dary využít k tomu, abyste předešli zraněním. Tento aspekt klade velký důraz na zdraví Blíženců, nejen z hlediska úrazů a poranění. Může také znamenat i náhlou smrt v rodině, nebo poranění, které bude mít následky do budoucna. Dávejte si proto pozor při běžných činnostech, jako je řízení, úklid, nebo vaše každodenní práce, při které může číhat nebezpečí. Období od 15. dubna do 24. května je velmi specifickým obdobím kdy je třeba být velmi opatrný na své zdraví. 28., 29. a 30. dubna cítíte měsíční nov v 12. domě, kdy se opět soustředíte na své zdraví. Blíženec se totiž může uchylovat k závislostem, které poškozují nejen vaše fyzické, ale psychické zdraví. Přistupujte tedy opatrně ke konzumaci jakékoli látky, která způsobuje závislost.

Kolem 15. května se prolínají energie dubnového Marsu také se sluncem v kvadratuře Saturnu. Takto položené slunce je v neutrální pozici, ale naznačuje problémy s chronickými onemocněními. Opatrnost by měly zvýšit hlavně Blíženci, kteří se dlouhodobě léčí na jisté onemocnění, které se v tomto období může zhoršit. Horoskop upozorňuje zejména diabetiky, a lidi kteří mají problémy s vysokým krevním tlakem a se srdcem. Neustálá snaha o finanční vylepšení rodinného rozpočtu vám také přinese stres, který může znamenat zdravotní komplikace. Horoskop dosud naznačuje, že zdraví Blížence bude v první polovině roku velmi náročné.

Vaše zdraví během dnešního dne? Na všechny otázky o zdraví během dnešního dne vám odpoví Horoskop na Dnes Blíženci, připravený na rok 2022, vždy aktuální, horoskop od věštkyně!

Horoskop 2022 Blíženci v oblasti zdraví a vitality

Zdraví Blížence v druhé části a v závěru roku 2022

V měsíci červnu 2022 nepředpokládají tranzity žádné vážné změny na vašem zdraví, protože energie astrologických tranzitů se soustřeďují hlavně na dům osobnosti a do majetku. Druhá polovina roku bude z hlediska zdraví příznivější. Od 22. července vstupuje slunce do 3. domu, kdy pro vás nastává obrovská příležitost na to, abyste duševně rostly a vzdělávali se. Máte možnost pokračovat ve svých vlastních vztazích, nebo v rodinných či přátelských spojeních. Vaše komunikace s druhými lidmi bude velmi svěží. Tato doba je vhodná nejen na péči o sebe sama, ale také o děti v rodině. Vzdělávejte se v oblasti zdraví, a zajímejte se více o meditaci a o různé formy posílení duševního zdraví. Duševní a fyzické zdraví jde v roce 2022 ruku v ruce, a proto musíte udržovat své tělo ve vynikající kondici a dopřát vaší duši harmonické období v druhé polovině roku 2022.

Celý srpen 2022 se zabývá otázkou rodinného života. Blíženec přemýšlí o tom, že jeho rodina je pro něj velmi důležitá. Blíženci dostanou šanci na zvelebování svého vlastního bydlení, a budou se orientovat na jiné životní oblasti. Zdraví vás v srpnu nepotrápí no opět by měli být opatrní ti, kteří trpí chronickými onemocněními. Blíženec může v tomto období pátrat i po svých kořenech. Hlavně z hlediska zdraví, kdy byste se s rodinnými příslušníky měli promluvit o dědičný chorobách, které vás mohou během života postihnout. Je dobře vědět o těchto onemocněních předem, abyste dokázali předcházet zhoršení zdraví. Právě období od 23. srpna až do poloviny září je ideální na pátrání po nemocech, které vás mohou potenciálně ohrozit. Poznávejte rodinnou minulost.

Září patří většině planetám pohybujícím se v domě radosti, a vaše zdraví bude posíleno a neměnné. Ti, kteří se dosud trápili s bolestmi budou mít v září možnost toto trápení ukončit. Získáte buď potřebný lék, nebo se naučíte s danou bolestí pracovat svým vlastním způsobem tak, aby vás více tyto bolesti netrápili. V říjnu se pozornost astrologických tranzitů opět zaměřuje na vaše zdraví a na vaši práci. Od 23. října vstupuje slunce do 6. astrologického domu - přesouvá se do domova zdraví a práce. U Blíženců se zvyšuje touha po úspěchu a toto silně postavené slunce znamená i možnosti léčení a zbavení se nemocí.

Velmi pozitivně postavené slunce vám dává od 23. října možnost na vyléčení onemocnění, které souvisí s vaší pokožkou, s vaší váhou, nebo vašim celkovým životním stylem. Každé onemocnění, za které si můžete sami bude nyní stát v popředí vaší pozornosti, a dostanete příležitost k tomu změnit vaše stravování k lepšímu. Někteří z vás budou muset zhubnout kvůli zlepšení zdraví. Od 25. října bude několik ideálních příležitosti na hubnutí a posílení kondice. Konec října může potrápit lidi, kteří mají problémy s bolestí svalů, nebo s plícemi. Všichni Blíženci, které zajímá zdraví do hloubky, budou mít od 29. října do 17. listopadu možnost najít příčinu svého onemocnění. Merkur vám pomůže plně se soustředit na vaše zdravotní problémy a dopřeje vám odpovědi na vaše otázky ohledně zdraví.

Od 6. prosince znamená Merkur ve 8. astrologickém domě, který je silně obsazen, snahu zjistit vše o věcech, které vás zajímají. Znamená nejen finanční jistotu a pozitivní vztah ke studiu, ale i rozvíjení komunikace a intelektu. Ze zdravotního hlediska však pohled na tento aspekt není takový pozitivní. Od 6. prosince až do konce roku 2023 si musíte dávat pozor na nebezpečí, jakým jsou například dopravní nehody nebo pády. Dalším zásahem do vašeho zdraví bude úplněk měsíce v prvním domě, který bude na vás působit 8., 9. a 10. prosince. Tento úplněk přináší proměnlivou povahu - reagujete přehnaně na názory ostatních. Vaše vlastní zájmy a názory se mohou dostat do konfliktů s ostatními, a proto bude třeba hledat svou vlastní vnitřní sílu a psychický balanc. Na to, abyste udrželi svou psychiku v rovnováze budete potřebovat chvíli klidu jen pro sebe, kterou si od 8. prosince musíte dopřát každý den, až do konce roku 2023.

Závěr roku 2022 vás už nepřekvapí žádným negativním tranzitem na vaše zdraví. Každopádně Horoskop doporučuje, abyste si od 6. prosince dávali velký pozor hlavně při řízení, protože Merkur svým vstupem do 8. domu naznačuje již zmíněno nebezpečí nebo nehody. Z celkového pohledu na Horoskop zdraví během roku 2022 vidíme více těžkých období, které budete muset překonat po psychické i fyzické stránce.

Horoskop vás v této části seznámil s věcmi, na které si musíte dávat pozor v roce 2022, a s měsíci, které znamenají posílení zdraví a vitality. V roce 2022 přejeme každému Blíženci nalezení vnitřní rovnováhy a posílení fyzického zdraví. Nezapomínejte, že v případě pocitu únavy nebo nevolnosti můžete vždy sáhnout po eukalyptový nebo citrónové oleji, který je vaší záchranou při nachlazení nebo při bolesti hlavy, či v dobách kdy cítíte úpadek vitality. Nezapomínejte také na bylinky, které by měly hlavně v jarním období tvořit součást každodenní stravy.

Ze zdravotního hlediska přináší závěr roku 2022 možnosti na úbytek na váze těm, kteří potřebují zhubnout. Tento cíl lze dosáhnout i vynecháním jednoho jídla, které nahradíte výživnou polévkou. Zdravé stravování, dostatečný pitný režim, a pohyb v přírodě patří k základním klíčovým bodem na vylepšení a udržianie zdraví v roce 2022.

MĚSÍČNÍ PŘEDPOVĚĎ, kterou popisuje HOROSKOP 2022 OD věštkyně

V seznamu jednotlivých měsíců roku 2022 najdete i data, která představují upozornění ze zdravotního hlediska. Jaké dny budou pro Blížence nejlepší na posílení zdraví, detox, relaxaci ...? Jaké data budou pro muže nebo ženu Blížence varovnými dny před onemocněním, nebo nehodami?

Poznejte i týdenní horoskop Blíženci. Horoskop na rok 2022, i na každý týden exkluzivní od věštkyně. Týdenní horoskop Blíženci je vždy přesný a aktuální. Od věštkyně i na rok 2022.


HOROSKOP 2022 Blíženci - LÁSKA, PRÁCE, ZDRAVÍ ...

Klikněte na obrázek a čtěte dál ...

Horoskop Blíženci 2022 od věštkyně - Pozitíva a Negatíva roka 2022:

Blíženec je známý svou jemností, zvědavostí a schopností rychle se učit. Jinak tomu nebude ani v tomto roce, kdy prostřednictvím některých negativních tranzitů mohou Blíženci pociťovat nekonzistentní a nerozhodnou povahu, která je Blíženci blízká, definuje Horoskop 2022 Blíženci ... Čtěte Horoskop lásky Blíženci 2022 dál ...

Horoskop Blíženci 2022 od věštkyně - Láska a Vztahy v roce 2022:

Nejvíce obsazen 5. dům radosti, a potěšení planetami vidíme hlavně v měsíci září, kdy Blíženců zasáhne několik pozitivních tranzitů ovlivňujících lásku zadaných Blíženců ... Čtěte Horoskop lásky Blíženci 2022 dál ...

Horoskop Blíženci 2022 od věštkyně - Rodina, Přátelé, Manželství, Těhotenství:

Rok 2022 může patřit pátrání po vašich předcích a po vašem dávném původu. Spojíte tak období velké zvědavosti s touhou po poznání sebe sama. Leden přináší do života Blíženců retrográdní planetu, která vám vládne, ale také couvající Venuši, která přináší nedůvěru v lidi kolem vás ... Čítajte Horoskop Škorpión 2022 ďalej...

Horoskop 2022 Blíženci - Práce a Finance:

Vliv lednové retrográdní Venuše v 8. domě, od 01. až do 29. ledna 2022, ovlivňuje nejen energii lásky a touhy, ale i důvěru vůči lidem a zájem o věci kolem. Blíženec bude překonávat období nedostatku zájmu o věci, které mu nepřipadají v životě hodnotné ... Čtěte Horoskop 2022 Blíženci práce a peníze dál ...

Horoskop Blíženci 2022 - Zdraví:

Z hlediska zdraví naznačuje rok 2022, že každý z vás by si měl do své domácnosti zajistit vonné oleje, které jsou z hlediska aromaterapie cennou pomůckou při řešení akutních bolestí hlavy, nebo v případě velkého vyčerpání ... Čtěte Horoskop zdraví 2022 Blíženci dál ...

Retrográdni pohyby planét PŮSOBÍCÍ NA HOROSKOP 2022 Blíženci

Retrográdní Merkur a Horoskop 2022 Blíženci
Retrográdni Venuše - Horoskop 2022 Blíženci
Retrográdní Mars - Horoskop 2022 Blíženci
Retrográdní Jupiter - Horoskop 2022 Blíženci
Retrográdní Saturn 2022 - Horoskop Blíženci 2022
Retrográdní Uran - Horoskop 2022 Blíženci:
Retrográdní Neptun 2022 - Horoskop Blíženci:
Retrográdní Pluto 2022 - Horoskop Blíženci 2022

Zdraví - Horoskopy 2022 pro 12 Znamení zvěrokruhu:

Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.