Horoskop 2022 Blíženci

Práce, peníze, kariéra, možnosti pro nezaměstnané na rok 2022

Velký Pracovní Horoskop 2022 Blíženci - příležitosti a pády roku 2022

Vliv lednové retrográdní Venuše v 8. domě, od 01. až do 29. ledna 2022, ovlivňuje nejen energii lásky a touhy, ale i důvěru vůči lidem a zájem o věci kolem. Blíženec bude překonávat období nedostatku zájmu o věci, které mu nepřipadají v životě hodnotné. Pokud patříte mezi ty Blíženců, kteří svou práci vykonávají s nechutí, a jejichž práce nebaví, hned úvod roku 2022 bude pro vás velmi psychicky a fyzicky náročný. Takto postavená Venuše přináší i velkou dávku trpělivosti, což se odráží i na kvalitě vaší vykonávané práce.

Můžete mít pocit, že vás za zády vaši kolegové pomlouvají, nebo lžou, a toto vaše vlastní vnitřně přesvědčení vás může ubírat o dobrou psychickou kondici, upozorňuje roční Horoskop 2022 Blíženci. Venuše ve 8. domě projevuje i závist vůči tomu, co mají ostatní lidé. V každém případě, v tomto období budete pociťovat větší izolaci od vašich kolegů, ale i od vašich životních cílů. Může vám připadat těžké v tomto období důvěřovat lidem, hlavně pokud se to týká důvěry vůči těm, s nimiž nemáte ty nejlepší vztahy. Leden tedy zasáhne hlavně ty, jejichž práce příliš nebaví a ty, kteří mají roztříštěné vztahy s kolegy, nebo s nadřízenými. Dávejte si pozor na to, co vůči ostatním lidem vyřkl, protože váš negativní postoj a uštěpačné připomínky mohou ještě zhoršit vzájemné mezilidské vztahy a vytvářet konflikty.

02. ledna, tedy během období Venuše v retrográdní pohybu působí i vaše domovská planeta Merkur v 9. domě, a propůjčuje vám velké dary. Nadání na svou práci budou mít hlavně ti, kteří se zabývají publikační činností, a ti, jejichž práce vyžaduje neustálé učení. Pociťujete velký zájem o nové informace, a vaše otevřená mysl vám dává možnosti na vlastní osobní a studijní růst. I když měsíc leden nepřináší žádné pozitivní aspekty vhodné na změnu povolání, nebo na postup v zaměstnání, ve kterém momentálně působíte, i tak je to měsíc vhodný na osobní růst, kdy se můžete učit a zdokonalovat v tom co děláte, podtrhuje Horoskop na rok 2022 Blíženci. Hledejte také drobné radosti v okolí, které vás potěší, i když vás vaše práce už příliš nebaví. Měsíc leden musí patřit psychické očistě vaší mysli od toho, že vaši práci vykonáváte pouze kvůli penězům. Snažte se najít jiskřičku radosti a naděje pro lepší pracovní budoucnost, protože toto vaše psychické nastavení bude klíčové pro celý rok 2022.

V lednu existuje řada tranzitů, které pozitivně zasahují do přechodu retrográdní Venuše. Například i 16. leden vnímáte slunce v konjunkci s Plutem, kdy do daru dostáváte velkou tvořivost a silné pochopení života. Jste schopný ve svém vlastním nitru pochopit cestu pokroku a vaši budoucnost, kterou máte pevně zdviženou ve vašich rukou. Leden není vhodný na důležité životní kroky, je však vhodný na přemýšlení o tom, co od budoucnosti očekáváte, doporučuje astrologický Horoskop 2022 Blíženci. Můžete si plánovat, a učit se, jak překonávat překážky a dokončovat rozpracované úkoly. Jednoduchá schopnost překonávání překážek, kterou vám daruje slunce v konjunkci s Plutem může znamenat i vaši vlastní bezohlednost při dosahování vlastních cílů. Dávejte si proto pozor, abyste nepovýšili váš kariérní růst nad vaše přátelství, nebo nad váš soukromý život.

20. ledna vás zasáhne slunce svým vstupem do 9. astrologického domu, kdy budete opět uvažovat o tom, že opustíte všechno a odejdete do dálek, popisuje Horoskop na rok 2022 Blíženci. Tato vaše energie může být úzce spojena hlavně s vaší pracovní motivací, protože váš vnitřní hlas vám bude našeptávat, abyste v práci změnili vše tak, aby vyhovovala hlavně vám. 24. leden, kdy Mars vstupuje do znamení Kozoroh ve 8. astrologickém domě, zasáhne hlavně lidí kteří se zabývají péčí o jiných. Směřuje pozitivně energie hlavně na lékaře, na ošetřovatelky, a na lidi, jejichž náplní práce je péče o domácnost. Podaří se vám najít uspokojení v této činnosti, a dokonce i energie související s vaším minulým životem vám přinesou množství radosti.

Energie těchto tranzitů přecházejí i do měsíce února, kdy budete dále cítit velkou touhu vzdělávat se, a několik tranzity pozitivně ovlivní váš vztah k práci. S koncem ledna odeznívá vliv zpětně pohybující se Venuše. Už 11. února, kdy vaše domovská planeta stojí v konjunkci Pluta ve 8. domě znamená množství možností pro nezaměstnané, dodává roční Horoskop 2022 Blíženci. Lidé ve vašem okolí budou mít pocit, že jim rozumíte, a že dokážete nahlédnout hluboko do jejich duše. Právě tyto vlastnosti okouzlí více budoucích zaměstnavatelů, a proto by se nezaměstnaní Blíženci měli soustředit hlavně na období 5 dní kolem 11. února, kdy máte velkou možnost pozitivně oslovit budoucího zaměstnavatele.

Druhá polovina února je prajna pro studenty, kdy planeta Merkur ve svém 9. domě přináší čas na vlastní rozvoj a vzdělávání, popisuje roční Horoskop na rok 2022 pro znamení Blíženci. Studenti, ale i pracující lidé, kteří se musí v práci neustále vzdělávat, mají možnost na rozvíjení vlastního intelektu. Ženy, zda muži, kteří působí v domácnosti a vychovávají své ratolesti mají v období od 14. února až do 10. března řadu příležitostí k tomu, aby své děti pozitivně motivovaly ve studiu a v učení se cizích jazyků.

Vaše pracovní nasazení zasáhne i měsíční úplněk v 3. domě - 16. a 17. února, který opět přináší pozitivní čas na studium a vzdělávání. Astrologický graf na rok 2022 jednoznačně Blížencem doporučuje, aby se vzdělávali v oblasti, která je zajímá a baví. Vaše rozvíjení intelektu a znalosti může pro vás do budoucna znamenat lepší pracovní podmínky, a rychlejší postup v práci. Vsaďte na vzdělávání během roku 2022, které vám pomůže růst. Nezáleží na tom, kolik máte let, nebo na tom, co jste se dosud naučili. Stále je prostor na rozvíjení svých znalosti a schopnosti.

Vynikající období na posezení s kolegy a na rozvíjení pevných a dobrých vztahů je období vstupu slunce do znamení ryby, do 10. astrologického domu Blíženců. Slunce je ve vynikajícím postavení v rybách, a tento tranzit zářící na 10. dům Blíženců velmi pozitivně zasahuje hlavně společenských vztahů a do vztahů v práci. Od 18. února až do 20. března si užíváte vzkvétající vztahy v každé oblasti vaší práce, pokud je vaší prací vlastní podnikání, budete mít v tomto směru úspěch.

Kariérní Horoskop 2022 Blíženci během dalších měsíců roku 2022

Astrologický Graf a roční Horoskop 2022 Blíženci dále naznačuje možnosti od 02. do 3. března pro nezaměstnané, kdy měsíční nov působí v 10. Směrem k vašemu znamení soustřeďuje pozitivní vibrace. Tato lunární pozice naznačuje změnu zaměstnání, a dokonce je to vynikající příležitost pro nezaměstnané. Nezaměstnaným se bude dařit uplatnit hlavně v oblasti prodeje, v oblasti služeb a zásobování. Pokud si tedy hledáte zaměstnání hned v úvodu roku 2022, závěr prvního únorového týdne bude ideální na pracovní pohovory a na rozeslání kvalitních životopisů. Tato lunární pozice vyzařuje energie hlavně na ženské povolání. V hledání zaměstnání se bude dařit zejména ženám narozeným ve vašem znamení zvěrokruhu. Rovněž se bude dařit lidem ve vedoucích pozicích a podnikatelům, předpovídá Blíženců Horoskop 2022. Tato pozice měsíce je ideální na motivaci zaměstnanců v případě šéfujete větší skupině lidí. Zbytek března je více zaměřen na jiné životní hodnoty - jako jsou láska, peníze, rodina a přátelé. Další aspekty působící na práci Blíženců nejsou během března patrné.

V dubnu se energie tranzitů soustřeďuje na 12. dům povědomí, a více Blíženci dostanou vynikající šanci na posílení spolupráce s ostatními. Podaří se vám rozvíjet vztahy v práci, přizvukuje Horoskop na rok 2022 Blíženci. I spolupráce s členy vaší domácnosti bude jednoduchá a ostatní vám pomohou v tomu, aby vám domácí práce šly lépe od ruky. Pokud působíte v domácnosti, a vaše práce představuje péče o děti a ostatní členy rodiny, osvobodíte se o od omezujících pravidel a zjistíte, jak vylepšit fungování domácnosti. Hned měsíční nov v období od 02. do 03. Dubna zesiluje Měsíční nov v 11 domě vaši charisma. Máte vynikající možnost rozšířit si obzory a budovat své znalosti.

15. dubna se Mars potuluje 8 domem a tak pro vás začínají nové povinnosti, které budete muset zastřešit. Mars se bude přesouvat 8 astrologickým domům od 15. dubna až do 24. května. Tato pozice planety Mars vyvolává vysokou inteligenci a dostáváte tak předpoklady k zastrašení jakýchkoliv důležitých povinnosti, které vám půjdou v tomto období velmi snadno. Máte možnosti dokončit důležité smlouvy, a zastřešit důležité projekty. Pokud působíte v domácnosti, máte možnost přeorganizovat váš nábytek, nebo vylepšit ještě více vaše vzájemné fungování v rodině tak, abyste si usnadnili domácí práce. Jelikož tranzit Marsu představuje i možnost zdravotních komplikací, musíte se vyhýbat stresu a jakýmkoli rizikovým činnostem. Více o tom, jak planetární tranzity zasáhnou rok 2022 v oblasti zdraví si rozebereme v části zdraví Blížence v roce 2022.

Nezaměstnaní Blíženci, nebo ti, kteří chtějí vyměnit své zaměstnání za takové, které je smysluplnější, dostanou obrovskou příležitost vstupem Venuše do 11. astrologického domu, podtrhuje osobní Horoskop 2022 Blíženci. Pozice Venuše znamená nové, hodnotné společenské kontakty, a blíženec se umí velmi dobře orientovat v oblasti komunikaci s lidmi. Své naučené znalosti používáte správně, a tak máte v květnu až 26 dny příležitost změnit kariéru, nebo si najít nové, vytoužené zaměstnání. I společenské akce, kterých se během těchto květnových dny zúčastníte budou hrát do vašich karet, a pomohou vám získat velmi důležité a hodnotné kontakty pro rok 2022, ale i pro další roky. Těchto 26 dní by měli plně využít hlavně nezaměstnaní, kteří se v minulém období marně snažili uspět. Musíte se pevně rozhodnout v tom, v jaké oblasti chcete postupovat, a co by ve vašem životě osvětlovala váš svět. Nyní bude nejvyšší čas napsat kvalitní životopis, se kterým vám mohou pomoci i zkušenější, a připravit se na množství pracovních pohovorů, které vám půjdou snadněji než dosud. Pokud jste uvažovali o změně kariéry, nebo o zahájení podnikání, právě v období od 02. května do 28. května je na to ideální.

Protože v těchto dnech působí na vaše energie a na Horoskop 2022 Blíženci i zpětně pohybující se Merkur v prvním a později ve druhém astrologickém domě, nebude silně ovlivnit vaše pracovní příležitosti. Každopádně, podepisování nové pracovní smlouvy se doporučuje až po období retrográdního Merkuru, tedy po 3. červnu. V květnu tak máte příležitost zazářil, protože přemýšlíte do hloubky a vaše inteligence je zřejmá. K podepisování dokumentů však přistupujte až po odeznění retrográdního Merkuru - po 3. červnu 2022, kdy budou všechny podmínky a smlouvy jistě přijatelnější.

Vynikající pozice Venuše se od 23. května spojuje is velmi vhodnou pozici Merkuru, který je až do 3. června sice v retrográdní pozici, ale působí pozitivně na první astrologický dům Blížence, a ovlivňuje také Horoskop na rok 2022 Blíženci. 3. června odezní Couvající Merkúrv prvním domě, který se tam nachází až do 13. června. Využijte dalších 10 pozitivních dní, které zvyšují vás důvtip a bystrost. Merkur se ve svém domovském znamení cítí velmi dobře a proto máte prostřednictvím tohoto tranzitu možnost vyjádřit navenek všechny své pozitivní vlastnosti. Jsou to dny vhodné nejen ke studiu a zlepšení známek pro studenty, ale je to také čas na zvelebování domácnosti a na práci která vám přinese budoucí finanční ohodnocení.

LETNÍ MĚSÍCE A PODZIM - HOROSKOP 2022 Blíženci Z HLEDISKA KARIÉRY

Blíženci během roku 2022 pocítí také vliv retrográdního Saturnu na 9. dům, který pozitivně zasáhne vaše pracovní nasazení, protože Merkur se usazuje v domě filozofie. Červen, Červenec, Srpen, Září a Říjen jsou měsíci vhodnými pokrok v práci. Máte možnost nejen vzdělávat se, ale i duchovní růst. Je to vynikající období pro studenty na rozvíjení znalosti a na vylepšení známek ve škole. Tento přechod Saturnu dává také možnosti těm, kteří se starají o domácnost a děti, protože děti budou poslušnější, a vám se podaří najít vhodný způsob jejich přípravy, analyzuje roční Horoskop blíženci 2022. Měli byste se nyní věnovat zejména rozšiřování znalosti dětí, ale i svých vlastních. Můžete se společně přihlásit na jazykový kurz, nebo si pořídit inteligentní hru, která rozšíří znalosti ve vaší rodině. I vy sám se můžete dále vzdělávat. Váš rozvoj vám v budoucnu přinese několik nové možnosti a mnohem lepší finanční ohodnocení. Zatímco na vaše znamení působí Couvající Saturn v 9. astrologickém domě budete cítit velmi pozitivní vibrace směrovány k vaší kariéře. Saturn vnese do vašeho života během těchto 5 měsících zralý pocit moudrosti a dokonce zvýší vaše logické uvažování. Na druhé straně budete pilnější, jak je někdy vhodné, čímž však mohou trpět ostatní oblasti vašeho života, a hlavně vaše zdraví, kterému nebudete věnovat dostatečnou pozornost, varuje Horoskop Blíženci 2022. Dávejte si také pozor na zahlcovat vašeho dne prací, kdy nebudete mít čas na rodinu, nebo na své vlastní koníčky. Retrográdní Saturn vám v období 5 měsíců připomene, že je nutné hledat balanc mezi vašimi pracovními povinnostmi a soukromým životem.

Tento neutrální tranzit přeruší od 5. července Mars vstupující do 12. domu, kdy mohou být energie komplikované a některé vztahy mohou být ukončeny. Mars v býkovi se nachází v exilu, proto se cítí nejistě a nesouhlas. Toto není příliš lichotivá pozice Marsu ovlivňující Blíženců, protože se mohou komplikovat nejen finance, ale i vztahy mezi spolupracovníky. Mars v býkovi od 5. července účinkuje na 12. dům Blíženců, kde setrvává až do 20. srpna. Pro nezaměstnané tedy v tomto letním období nepřicházejí vhodné příležitosti k nalezení nového zaměstnání, a pro zaměstnané znamená tento aspekt setrvání na místě kde se právě nacházejí. Není vhodné období na kariérní růst, nebo na žádost o zvýšení platu.

Během tohoto negativního tranzitu se objeví 3 dny v červenci, konkrétně 27. 28. a 29. července, které jsou pro nezaměstnané vhodné na pohovory, a na rozšiřování svých znalosti, vyzdvihuje dále roční Horoskop 2022 Blíženci. Uvedený Nov měsíce ve 3. domě, vám pomáhá vyjadřovat své znalosti a pomáhá vám vhodně reagovat při důležitých otázkách.

Měsíc srpen zasáhne energie Blížence ve více směrech. Opět připomene Blížencem jaké je v životě důležité učit se a vzdělávat. Připomene vám to nejen Venuše ve 3. domě od 11. srpna, ale i Mars v 01. domě od 20. srpna. Mars se v tomto období přesouvá ze svého exilu do neutrální pozice kdy ukončuje negativní působení na vaši kariéru a na vaše pracovní šance. Cítíte se reprezentativní, a tedy i nezaměstnaní mohou zabojovat o vytouženou šanci. Budete mít možnost projevit svou sílu v práci ale iv soukromí. Od 20. srpna prochází Mars 01. domem Blížence, a přináší vám pozitivně energie směřující na vaše kariérní štěstí. Práce bude stabilní od tohoto období, a astrologický graf nenaznačuje negativní aspekty ani v měsíci září. Využijte proto několik vhodných příležitostí k uspořádání všech svých pracovních povinností. Takovým postupem přesně zjistíte, co od své budoucnosti očekáváte.

10. října Merkur v 5. astrologickém do domě propůjčuje dobrou schopnost vyjadřování. Merkur se v této pozici cítí pohodlně, říká Horoskop Blíženci 2022, a proto je tato pozice pozitivní ve více směrech. Zasáhne hlavně těch Blíženců, kteří se věnují duševní činnosti - učitelů, herců a všechny, kteří mají umělecké nadání. Zasáhne vás v pozitivním směru a do života vám vtlačí obrovskou naději a energii. Právě lidé, kteří hledají pracovní příležitosti v oblasti uměleckých profesí, nebo učení mají možnost zachytit svou obrovskou životní šanci. Merkur prochází 5. domem radosti a proto můžete rozvíjet nejen svůj talent ale můžete si také užívat pozemské radosti života, což pozitivně zasáhne vaši příští energii.

Silné postavené slunce působí v 6. astrologickým domě od 23. října, kdy se přesouvá do domu práce a zdraví. U Blížence se tak kumuluje obrovská touha na úspěch v práci. Takto silně postavené slunce znamená i možnosti většího soustředění se na oblast vašeho zájmu, a na rozvíjení nového podnikání. Je to tedy skvělá příležitost pro ty, kteří již déle uvažují o zahájení podnikání, nebo o rozšíření své činnosti. Během listopadu 2022 Astrologický graf specifikuje hlavně zasažení vašeho domu partnerství, a neukazují žádné aspekty ovlivňující váš kariérní život. Vše tedy půjde tak jak má, a nemusíte očekávat žádné překvapení v oblasti kariéry.

PRÁCE V závěru roku 2022 A HOROSKOP NA ROK 2022 Blíženci

V úvodu prosince je 8. dům silné obsazen. Od 6. prosince vstupuje Merkur do 8. astrologického domu. Tento dům je spojován nejen se soukromým životem Blížence. Pod jeho vlivem vás zajímá vaše celkové pokrok v životě. Máte možnost upevňovat vztahy s kolegy prostřednictvím komunikace a vašeho silného intelektu. Merkur setrvává v této pozici až do úvodu roku 2023, kdy máte možnost rozvíjet hlavně vzájemné pracovní vztahy.

V závěru roku se objeví ještě 3 dny pod vlivem retrográdního Merkuru ve 8. domě, kdy budete mít vhodnou příležitost ukončit některé životní kapitoly a přehodnotit vaše životní cesty, přizvukuje roční Horoskop 2022 Blíženci. Od 29. prosince se soustřeďte hlavně na rekapitulaci toho, co vám rok 2022 přinesl. Budete mít ideální příležitost k ukončení některých zahájených věci, a dostanete možnost vkročit do nového roku s čistou myslí. Astrologický graf naznačuje kariérní vyrovnaný rok pro každého Blížence. Začátek roku bude pro některé Blíženců náročnější, a také můžete očekávat negativnější působení Marsu během července. V těchto měsících byste si měli dávat pozor na stabilitu ve vašem pracovním životě, a vyhýbat se takovým krokem, které by mohly ohrozit vaši pracovní budoucnost, která je úzce spjata s vašimi financemi.

Vaše práce během dnešního dne? Na všechny otázky o kariérních možnostech dnešního dne vám odpoví Horoskop na Dnes Blíženci, připravený na rok 2022, vždy aktuální, horoskop od věštkyně!

Finanční Horoskop 2022 Blíženci

Finance Blížencia na rok 2022 - Horoskop od věštkyně

Zajímá vás, zda vám rok 2022 z astrologického hlediska přinese možnosti na výhru většího obnosu peněz, nebo zda se vaše celková situace vylepší? Bude rok 2022 vhodný na riskantní investice, nebo je lepší své peníze hlídat doma pod polštářem? V této části se podíváme na finance Blíženců v roce 2022, a na to, jaké prostředky vám pomohou zlepšit váš rodinný rozpočet.

Úvodní měsíc roku 2022 přináší působení lunární pozice na 02. dům, kdy vám úplněk měsíce přináší jisté změny ve vašem materiálním zabezpečení a působí na Roční Horoskop Blížence 2022. Blíženec bude toužit po finanční jistotě, a budete tedy hledat materiální jistotu a možnosti na peněžní přilepšení v zaměstnání. Tato lunární pozice vám může způsobit pocit nesvobody a omezení v životě. Je to negativní aspekt, který může zasáhnout vaše finance menšími výdaji, které vám naruší rodinný rozpočet. V lednu se Astrologické energie soustřeďují na oblast financí, ale měli byste si být vědom toho, že s financemi je třeba zacházet opatrně hlavně v období, kdy se Venuše nachází v retrográdní pohybu. Během ledna se k tomu pohybu také přidává vaše domovská planeta - Merkur. Toto období je nevhodné na riskantní investice, nebo na uvažování o tom, že si koupíte drahou věc do domácnosti. V lednu byste se měli vyhýbat podepisování důležitých dokumentů, koupi velkých hodnotných věci nebo rozhodování o investicích. Během roku 2022 a budete mít řadu příležitostí vhodných pro správu svých financí. V lednu je raději nechte ležet tam, kde jsou.

Horoskop na rok 2022 pro znamení blíženci věští, že první příležitost na velký materiální úspěch dostanete kolem 25. Února, kdy se Merkur nachází v kvadratuře s Uranem. Tento Tranzit negativně zasáhne vaše přátelství nebo zdraví, ale na druhé straně působí velmi pozitivně na možnosti materiálního úspěchu. Přináší vám sílu expanze, a tak máte možnost zachytit vhodné příležitosti na investice. Poznáte, jaké šance vám život nabízí. Poznáte příležitosti, které vám pomohou vylepšit rodinný rozpočet v budoucnosti.

Příliš důvěřiví osobu z vás udělá úplněk měsíce v 5. domě od 18. do 19. března, kdy si musíte dávat velký pozor na vaše finanční rozhodnutí, ale i na vaši peněženku. Jelikož jste příliš důvěřivý, můžete naletět na dobře znějící nabídku, nebo na životní spoření, které vás obere o velké množství peněz. Kromě toho, že můžete podlehnout pokušení podepsat nevýhodnou smlouvu, měli byste si dávat pozor i na možnosti, že vás někdo okrade. Hlídejte si v tomto období svou peněženku a své peníze, protože vaše důvěřivá povaha vás může zaslepit a obrat o našetřené finance.

Od 5. dubna vstupuje Venuše do 8. domu, kde setrvává až do 02. května. Přináší zajímavý vliv na finanční život Blížence, popisuje finanční Horoskop Blíženci 2022. Motá Blížencem hlavu. Budete od partnera chtít, aby jednou provždy zajistil celou rodinu. Tento aspekt může vyvolávat nátlak na vašeho blízkého a napjaté vztahy v rodině. Hlavně pokud finance zajišťuje pouze jeden z rodiny. Přináší také vliv na lásku nezadané, která souvisí s financemi. Nezadaní mají totiž tendenci vyhledávat zámožných partnerů. Venuše soustřeďuje Blížencovy energii na získávání financí jakýmkoliv způsobem. Tento aspekt v jistém směru naznačuje i možnosti dědictví, nebo malé výhry.

Během celého května neexistují tranzity ovlivňující vaše finance a také na finanční Horoskop 2022 Blíženci, a tedy nemusíte očekávat žádné mimořádné ztráty, ale také žádný mimořádný zisk. Peníze se opět dostanou ke slovu až během měsíčního Novu v 02. domě, který ovlivňuje vaše finanční záležitosti. 29. a 30. června opět vyhledáváte pocit materiální jistoty. Tato pozice měsíčního Novu v 02. domě pozitivně zasáhne vaše finance, kdy můžete vyzkoušet štěstí ve hře. Měsíc červenec je silně působící na dům majetku a komunikace.

Finanční Horoskop 2022 Blíženci v druhé polovině roku 2022

Od 5. července vstupuje planeta Mars do 12. domu, a negativně působí na vaše peníze. Tato pozice Marsu může být dokonce odpovědná za ztrátu zaměstnání, a může zkomplikovat vaši finanční situaci. Neštěstí v penězích, které předpovídá Mars v 12. domě ve znamení exilu se neguje s Venuší v 2. domě od 18. července. Od 5. do 18. července si dávejte výjimečný pozor na vaše finance, které mohou být negativně zasaženy tímto tranzitem ve více směrech. Vyhýbejte se investicím, podepisování dokumentů ... Vyhýbejte se půjčkám, a také velmi dobře výhodně působícím smlouvám, které jsou hned na první pohled podezřelé.

Venuše svým vstupem do 2 domu od 18. července znamená obrovské štěstí v materiálních záležitostech Blíženců, udává Horoskop na rok 2022 pro znamení Blíženci. Pozice Venuše v Raku symbolizuje možnosti získávání materiálních prostředků i ze vztahů, a tento tranzit se týká hlavně mužů Blíženců. Muži budou své aktuální partnerky povzbuzovat v činnosti, která může vylepšit společný rodinný rozpočet. Nezadaný muž Blíženec zas bude mít tendenci vyhledávat materiální výhodné vztahy, což tedy zasáhne nejen finance Blíženců, ale i lásku. Tranzit naznačuje, že muž Blíženec bude v těchto vztazích mimořádně úspěšný. Působení této polohy Venuše ve 2. domě odezní až 11. srpna, kdy se Venuše přesune do znamení Lev.

V srpnu tranzity nespecifikují vliv na finance Blížence, pokračuje Horoskop 2022 Blíženci. Vaše finance budou vyrovnané. Od 10. září cítíte až 5 retrográdní planet ovlivňujících vaše znamení zvěrokruhu. Z celkového pohledu to znamená pomaleji pokrok, ale i několik nevhodných dní na velké životní změny, nebo na velké kroky. Z pohledu financí proto nemůžete očekávat žádné mimořádné zisky, nebo příležitosti ke zlepšení rodinného rozpočtu. 5 retrográdní planet ve vašem astrologickým grafu naznačují pomaleji budování cílů, které jste si umínili.

Říjen 2022 také nepatří k měsícům, kdy byste dostali příležitost k vylepšení rodinného rozpočtu. November zaměřuje svou pozornost hlavně na dům lásky a partnerství, a penězům nepřikládáte velkou váhu. Soustřeďujete se raději na jiné životní hodnoty. Rok 2022 bude však zakončen i mimořádnou příležitostí pro každého Blížence, který usiluje o materiální zisk.

Od 10. prosince vstupuje planeta Venuše do 8. domu, do neutrálního znamení Kozoroh, a tento aspekt je pro Blížence předzvěstí velkého materiálního zisku, který Blíženec nabude prostřednictvím jistých vztahů. Astrologický tranzit naznačuje, že finance získáte prostřednictvím manželství a podobně. Tento neutrální aspekt znamená hlavně finanční přilepšení, nebo mimořádný finanční zisk bez vašeho vlastního úsilí. Může to znamenat i vhodnou příležitost pro zkoušku vašeho štěstí ve hře, nebo možnosti rychlého zisku z rizikových investic. Jakkoli se díváme na tento přechod Venuše ve 8 domě, který bude citelný až do konce roku 2022, je jasné, že měsíc Prosinec přinese mimořádný finanční zisk, který bude významný pro váš budoucí finanční rozpočet, uzavírá finanční předpověď roční Horoskop 2022 Blíženci.

Poznejte i týdenní horoskop Blíženci. Horoskop na rok 2022, i na každý týden exkluzivně od věštkyně. Týdenní horoskop Blíženci je vždy přesný a aktuální. Od věštkyně i na rok 2022.


HOROSKOP 2022 Blíženci - LÁSKA, PRÁCE, ZDRAVÍ ...

Klikněte na obrázek a čtěte dál ...

Horoskop Blíženci 2022 od věštkyně - Pozitíva a Negatíva roka 2022:

Blíženec je známý svou jemností, zvědavostí a schopností rychle se učit. Jinak tomu nebude ani v tomto roce, kdy prostřednictvím některých negativních tranzitů mohou Blíženci pociťovat nekonzistentní a nerozhodnou povahu, která je Blíženci blízká, definuje Horoskop 2022 Blíženci ... Čtěte Horoskop lásky Blíženci 2022 dál ...

Horoskop Blíženci 2022 od věštkyně - Láska a Vztahy v roce 2022:

Nejvíce obsazen 5. dům radosti, a potěšení planetami vidíme hlavně v měsíci září, kdy Blíženců zasáhne několik pozitivních tranzitů ovlivňujících lásku zadaných Blíženců ... Čtěte Horoskop lásky Blíženci 2022 dál ...

Horoskop Blíženci 2022 od věštkyně - Rodina, Přátelé, Manželství, Těhotenství:

Rok 2022 může patřit pátrání po vašich předcích a po vašem dávném původu. Spojíte tak období velké zvědavosti s touhou po poznání sebe sama. Leden přináší do života Blíženců retrográdní planetu, která vám vládne, ale také couvající Venuši, která přináší nedůvěru v lidi kolem vás ... Čítajte Horoskop Škorpión 2022 ďalej...

Horoskop 2022 Blíženci - Práce a Finance:

Vliv lednové retrográdní Venuše v 8. domě, od 01. až do 29. ledna 2022, ovlivňuje nejen energii lásky a touhy, ale i důvěru vůči lidem a zájem o věci kolem. Blíženec bude překonávat období nedostatku zájmu o věci, které mu nepřipadají v životě hodnotné ... Čtěte Horoskop 2022 Blíženci práce a peníze dál ...

Horoskop Blíženci 2022 - Zdraví:

Z hlediska zdraví naznačuje rok 2022, že každý z vás by si měl do své domácnosti zajistit vonné oleje, které jsou z hlediska aromaterapie cennou pomůckou při řešení akutních bolestí hlavy, nebo v případě velkého vyčerpání ... Čtěte Horoskop zdraví 2022 Blíženci dál ...

Retrográdni pohyby planét PŮSOBÍCÍ NA HOROSKOP 2022 Blíženci

Retrográdní Merkur a Horoskop 2022 Blíženci
Retrográdni Venuše - Horoskop 2022 Blíženci
Retrográdní Mars - Horoskop 2022 Blíženci
Retrográdní Jupiter - Horoskop 2022 Blíženci
Retrográdní Saturn 2022 - Horoskop Blíženci 2022
Retrográdní Uran - Horoskop 2022 Blíženci:
Retrográdní Neptun 2022 - Horoskop Blíženci:
Retrográdní Pluto 2022 - Horoskop Blíženci 2022

Práce & Peníze - Horoskopy 2022 pro 12 Znamení zvěrokruhu:

Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.