Horoskop 2022 Blíženci

Manželství, rodina, přátelé, těhotenství v roce 2022

Rodinný Život Blíženci - Horoskop na rok 2022

Rok 2022 může patřit pátrání po vašich předcích a po vašem dávném původu. Spojíte tak období velké zvědavosti s touhou po poznání sebe sama. Leden přináší do života Blíženců retrográdní planetu, která vám vládne, ale také couvající Venuši, která přináší nedůvěru v lidi kolem vás. U Blíženců však nejsou zasaženy domy, které by během ledna působily na váš rodinný život. 01. února však cítíte měsíční Nov v 9. domě, což znamená, že budete cítit potřebu rozvíjet schopnosti a inteligenci ostatních. Může vás to dostat dokonce do nelichotivé pozice, kdy budete mít potřebu poučovat ostatní, a tak se může stát, že nebudete ve společnosti velmi oblíbený. 1., 2. a 3. února je ideální příležitostí na vlastní duchovní studium, a na osobní duchovní růst. Je vhodné nepoučil členy vaší rodiny o věcech, které i tak vy sám nedokážete změnit nebo ovlivnit.

Od 11. února cítíte konjunkci planety Merkur s Plutem ve 8. astrologickém domě, což zvyšuje schopnosti lhát ostatních. Tato vaše síla osobnosti přesvědčit ostatní o tom, co chcete vy, souvisí is vaším rodinným životem a se vztahy v budoucnosti, věští Horoskop 2022 Blíženci. Měli byste se vyhýbat lžím, které by mohly narušit vaše rodinné vztahy i když lži se zdají být přijatelnější. Vaši rodinní příslušníci budou mít pocit že jim rozumíte, a že dokážete nahlédnout do hloubky jejich duše. Budou se vám chtít svěřit s nějakými tajemstvími, nebo s informacemi, které můžete použít ve svůj prospěch. Únor bude více tranzitní orientovaný na rodinný život, například i kolem 16., 17. a 18. února na vás ovlivňuje měsíční úplněk v 3. domě, a tento aspekt je vynikající možností pro analyzování problémů vašich milovaných. Měsíc není blokován negativním tranzitem v tomto období, a tak vytváří velmi pozitivní energetickou auru směřující hlavně k vašemu rodinnému životu. Velkou opatrnost třeba směřovat na závěr února 2022, kdy Merkur v kvadratuře s Uranem v 9. a 12. astrologickém domě znamená náklonnost k nesprávným lidem, vztahové potíže, a dokonce obrovské hádky mezi členy rodiny. Tento aspekt zesiluje také duševní choroby a chronické nemoci, a proto dávejte pozor na zdraví ty členy rodiny, kteří trpí přetrvávajícími zdravotními problémy.

Od 25. února až do 6. března tedy věnujte plnou pozornost zdraví vašich milovaných tak, abyste stihli rychle zachytit začínající nemoc, připomíná Horoskop na rok 2022 Blíženci. Od 6. března vstupuje planeta Venuše do 9. domu, a pozitivně ovlivňuje možnosti vašeho odpočinku při kreativní činnosti, v blízkosti vašich rodinných příslušníků. Venuše se v 9. domě nachází od 6. března, až do 5. dubna, a sbližuje vás nejen s rodinnými příslušníky, ale směřuje vaše zájmy i jinou cestou. Máte možnost uklidit si v domácnosti z hlediska domácích prací, pročistit energie, a vpustit do vašeho domova množství pozitivních vibrací tím, že očistíte energie které vás zasahují a žijí s vámi. Z rodinného hlediska vás přitahuje cestování a cizí kultury, a proto můžete s rodinnými příslušníky komunikovat o cestování, o poznávání dálek, nebo o zážitcích. Tak to nejlepší upevníte a zvelebuje vaše rodinné vztahy. 20. března se slunce přesouvá do 11. domu a nachází se ve vynikající pozici svého povýšení. Směrem k Blížencem vyzařuje velmi silné energie vhodné k seberealizaci a upevňování roztržených rodinných vztahů. Svou pozornost směřuje hlavně na sourozence, proto pokud máte s některým ze sourozenců problém, je nejvyšší čas tento problém vyřešit a uklidnit, doporučuje roční Horoskop 2022 Blíženci. Zklidňuje i rozvrácené vztahy s matkou nebo otcem. Dávejte pozor na nejmenší členy vaší rodiny, protože tento tranzit způsobuje nevolnost děti, a menší obranyschopnost, a proto je třeba sledovat jejich zdraví a zdravé stravování. Od 20. března tedy zaměřte celou svou pozornost těm nejmenším, který vyžadují vaši péči.

Poznejte i týdenní horoskop Blíženci. Horoskop na rok 2022, i na každý týden exkluzivní od věštkyně. Týdenní horoskop Blíženci je vždy přesný a aktuální. Horoskop od věštkyně, na rok 2022.

HOROSKOP 2022 věští ZMĚNU v myšlení Blížence

V dubnu nezasahuje množství tranzitů rodinný život Blíženců. Od 20. dubna vstupuje slunce do 12. domu, což má pozitivní i negativní dopad na život Blížence. V pozitivním směru je však orientován na rodinné štěstí, kdy můžete využít energie proudící ze slunce na posílení vašich svobodných rozhodnutí. Někdo z vaší rodiny bude potřebovat vaši dobře míněnou radu, a vy budete právě tím rádcem, kterého hledá. Budete rozhodovat nejen o své budoucnosti, ale také o důležitých krocích někoho z vaší rodiny. 30. dubna by měl být každý blíženec opatrný, protože měsíce v 12. domě může znamenat negativní dopad na zdraví někoho z vaší rodiny. Orientujte se hlavně na ty, kteří v životě již někdy podlehly jistým závislostem nebo vědomému poškozování zdraví. Tito lidé budou mít v tomto období velký problém sladit své energie se sebou samým, a bude třeba, abyste jim věnovali celou svou pozornost a energii, připomíná celoroční Horoskop na rok 2022 Blíženci. Vaše dobrosrdečná povaha tak pomůže někomu v tom, aby se přestal cítit osamoceně a aby hledal uplatnění v životě. V květnu zasáhnou energie rodinného života několik astrologické tranzity, ale hned v úvodu května - od 10. května, do 01. června, pocítíte změnu ve svém myšlení, protože na Blíženců působí zpětně pohybující se Merkur.

Hledáte svou vlastní identitu, a nerovnováha vztahu může nastat hlavně mezi vámi a vašimi sourozenci nebo rodiči. Hledáte sebe sama a svou vlastní identitu, a proto vám právě někdo z členů vaší rodiny může při tomto hledání dopomoci. Vaše komunikační dovednosti jsou však působením couvající Merkuru oslabené, a proto mohou vznikat různé hádky a nedorozumění iz malých a nepodstatných věcí. Je třeba vážit svá slova tak, abyste během května, a v úvodu června někoho neurazili špatně míněnými slovy. V červnu budete budovat hlavně svou vlastní osobnost, a budete více zaměřený na práci a finance. 14. června vnímáte pozitivní úplněk měsíce v 7. astrologickém domě, který přináší stabilní atmosféru ve vašich celkových vztazích, specifikuje Horoskop 2022 Blíženci. Měsíc v střelci je v neutrální pozici, a tedy máte možnost poznávat ostatních lidí a postupovat prostřednictvím svých vlastních pocitů. Je to vhodná doba vycestovat za rodinou, která se vaší návštěvě velmi potěší. Celý červen a červenec se zdá být vhodný pro rodinné setkání a na utužování rodinných pout.

5. července vstupuje vaše domovská planeta do druhého domu, a tak si budete cenit i malé věci v životě. Pozitivní vztah k materiálním otázkám vám umožní poučit ostatních o tom, jak hospodařit se svými financemi. I vaše komunikační dovednosti jsou velmi silné, a tedy můžete svůj pozitivní postoj vůči světu, věcem a finančně sdílet s rodinnými příslušníky. Ne všichni ve vašem okolí mají takové štěstí, že dokáží ocenit i maličkosti, a proto je třeba připomenout jim hodnotu věcí, které v životě mají. Nezapomínejte na pozitivní motivaci členů rodiny, která je nesmírně důležitá i pro vaše štěstí v roce 2022. V témže měsíci se v 19. července přesouvá domovská planeta do 3. domu, což opět pozitivně ovlivňuje váš rodinný život. V tomto okamžiku se soustřeďujete na nové metody vzdělávání, které z vás dělají ještě lepšího člověka. Můžete navštívit nový kurz, do kterého zapojíte i vašich nejbližších, definuje Horoskop na rok 2022 Blíženci. Vaše rodina by měla vědět o každém vašem kroku, protože jste pro ně inspirací, i když to tak někdy necítíte. Právě v červenci vám rodina připomene, jakou důležitou součástí jejich života ve skutečnosti jste.

V srpnu jsou energie rozloženy nerovnoměrně, a několik tranzity ovlivňují rodinný život. Retrográdní Uran od 24. srpna, který působí až do konce roku 2022, může některé vztahy uvést do disharmonie. Týká se to hlavně vztahů, které si již prodělali nejedno těžké období, a tato negativní aura z těchto vztahů nebyla odstraněna. Blíženec se celkově v tomto období soustředí pouze na jednoduché, nekomplikované vztahy, a tak to bude i z hlediska rodinného života, popisuje Horoskop 2022 blíženci. Někteří Blíženci budou mít tendenci utíkat od komplikovaných vztahů, ale na druhé straně retrográdní Uran vám v tomto domě dává ideální příležitost uspokojit emocionální nejistotu a způsobené problémy v rodinném životě. 23. srpna se slunce přesouvá do 4. domu, kdy si můžete pořídit věci, po kterých toužíte. Negativní energie budou směřovat k vašim finance, a někteří z vašich rodinných příslušníků budou potřebovat vaši finanční pomoc. Váš rodinný život může zasáhnout i nečekaná zdravotní komplikace, která vás může postihnout v období kolem 23. srpna.

Zatímco se slunce nachází ve 4. domě, tedy až do 23. září, je vhodné období probrat s rodinnými příslušníky všechny vaše rodinné chronické problémy a zdravotní obtíže, které vás mohou postihnout v pozdějším věku, řadí Horoskop 2022 Blíženci. Toto slunce upozorňuje Blíženců hlavně na chronické choroby, které jsou dědičné, a na které byste si určitě měli dávat pozor. Zjistíte si vše o zdravotních problémech i starší generace ve vaší rodině, a možná konečně odhalíte příčinou toho, že se cítíte unaveně a někdy bez energie.

V září převládá vliv 5. astrologického domu, který je dům radosti. Retrográdní Merkur vás zasahuje od 10. září do 02. října, a velký tok myšlenek vás může obrat o dobrý spánek. Snažte se vytvářet rodinnou stabilitu iv případě, že někdo z vaší rodiny vás poprosil o menší finanční půjčku. Vše si dobře zvažte, a vyhýbejte se půjčování peněz od 10. září do druhého října, kdy na to opravdu není vhodná doba z pohledu vaší domovské couvající planety. Je důležité připomenout, že tyto dny nejsou vhodné ani k podepisování jakýchkoliv dokumentů souvisejících s rodinou. Je to nevhodný čas na prodej domu, na změny v domácnosti nebo na velké nákupy. A hlavně není dobrým nápadem půjčovat peníze. Chcete-li někomu pomoci v oblasti financí, vhodná doba je na to do 10. září, nebo od 02.októbra.

Kolem 9. října budete velmi toužit po společenských událostech, jakož i po tom, abyste byli společnosti oblíbený, tvrdí roční Horoskop na rok 2022. Je to vynikající příležitost k setkání s přáteli, a na propojení vašich přátel s vaší rodinou. Pozvěte ty, kteří jsou vám nejbližší na nějakou společenskou událost, která vás všechny velmi potěší a přinese vám novou radost ze života. 25. říjen zasáhne nov měsíce v 6. domě vaše energie z negativního pohledu. Během období 3 dnů bude ovlivněno nejen vaše zdraví, ale také zdraví členů vaší rodiny. Měli byste dávat pozor na starší členy vaší rodiny, kteří se mohou jednoduše dostat k špatnému úrazu, nebo může být ohrožena jejich páteř či končetiny.

Závěr roku 2022, konkrétně měsíc listopad, patří hlavně vašim vlastním emocím a vaší lásce. Z pohledu rodinného života nenastávají žádné negativní aspekty, které by zasáhly rodinnou harmonii. 23. listopadu pocítíte touhu po objevování nových míst, a proto se můžete vybrat na výlet s rodinou, po blízkých místech, kde je vždy co objevovat. V posledním měsíci roku 2022 budete přehodnocovat vaše dosavadní cesty a budete se soustředí na rekapitulaci toho, co vám tento rok přinesl. I z pohledu rodiny budete uvažovat, zda byly některé vaše kroky správně a reakce oprávněné. Právě závěr roku 2022 - období od 21. prosince až do 29. prosince znamená velmi silné energie směřující k harmonizaci rodinného života. Pokud jste si dosud nevyřešily všechny problémy s vašimi milovanými, toto období vám dává několik ideálních příležitostí otevřít celé své srdce a projevit svou dobrotu.

Horoskop lásky 2022 pro znamení Blíženci vám vysvětlí vztahy v lásce. Pro kompletní kopatibilitu lásky však čtěte Horoskop Lásky Blíženci kde naleznete procentuální shodu s vaší láskou!

HOROSKOP 2022 Blíženci - PŘÁTELÉ Blížence

Jak to bude s vaším přátelstvím v roce 2022? Získáte nové přátele, kteří budou ve vašem životě důležití, nebo znamená rok 2022 ukončení některých přátelství, klepy z jejich strany, nebo negativní aspekty zasahující přátelské vztahy?

Úvod roku 2022 není vhodný z hlediska retrográdní Venuše a retrográdního Merkuru na žádné nové závazky. Dokonce upozorňuje na to, že se musíte více věnovat vlastní duchovní cestě, protože se v nejbližších vztazích necítíte dobře, a můžete v nich vytvářet ještě větší chaos. Celý leden by měl z hlediska astrologických pohybů patřit vaší meditaci, a práci s vlastní myslí. Leden proto bude pro většinu Blíženců zdát osamocený, a někteří Blíženci budou mít tendenci žít izolovaně. Budete mít potřebu, a možnosti odpočinout si se sebou samým, nebudete muset rozdělovat energii mezi váš život, a řešení problémů ostatních. Nezapomínejte však, že si musíte najít dostatek času na slyšení problémů vašeho nejbližšího přítele, i během ledna, upomíná astorlogický Horoskop 2022 Blíženci. Přátelství je ve vašem životě postavené i na tom, že jeden druhého posloucháte, a snažíte se vyřešit každodenní problémy, které vás trápí. Upřímnost, oddanost a úplná svoboda ve vašich vzájemných vztazích je nesmírně důležitá iv roce 2022, pokud chcete, aby byly přátelství pro život stále hodnotné. Od prvního února můžete vašich přátel zapojit do humanitární činnosti, která vám dodá potřebnou životní radost a energii. Můžete jít pomáhat starším lidem, nebo se zeptat v útulku, jestli nepotřebují nějaké věci. Tato společná humanitární činnost bude utužovat vaše přátelské pouta, a bude to přesně ta cesta, kterou se potřebujete v úvodu roku ubírat.

Od 11. února jste vynikajícím posluchačem a tím nejlepším přítelem. Vaši nejbližší přátelé budou mít pocit, že jim dokonale rozumíte, a že dokážete nahlédnout do maximální hloubky jejich duše. Budou se před vámi cítit jako nahý, protože budete znát každé jejich tajemství, a máte tak dostatek sil otevřít jim svou mysl do nových hloubek. Právě vy budete tím, kdo přinese nové nápady do života přátel, a pomůžete jim překonat každý problém. Pozor na přátele, kteří vám nejsou velmi blízcí, protože skrývají jisté tajemství, které souvisí s vaší osobou. 16. února zasáhne tuto oblast vašeho života měsíční úplněk v 3. domě, který posiluje vaše analytické schopnosti, a proto analyzujete, který z vašich přátel je vám nejbližší. Měsíc v této pozici není blokován negativním aspektem, a proto vyzařuje velmi pozitivní energii na vaše přátelské vztahy, které můžete zvelebovat, říká Blíženců Horoskop 2022. Pokud během února uvažujete o setkání s přáteli, právě 16. 17. a 18. únor je vhodnou dobou na malé posezení při dobré kávě nebo při dobrém jídle. V únoru budete i ve větší pozornosti ostatních, a proto vám hlavně úvod měsíce může poskytnout nové přátelství, které budou v celku zajímavé. 25. února cítíte kvadraturu domovské planety s Uranem, což znamená zvýraznění pocitů osamění, a dokonce zesílení vašich charakteristických nedostatků. Tento Tranzit může vyvolávat konflikty mezi přáteli, kteří se vám snaží poradit v jistém životním směru. Mohou být z vaší strany nepochopení, a vy budete reagovat horší, než byste měli. Dávejte si proto v závěru února pozor na způsob komunikace vůči svým přátelům.

Díky Věštění Online máte i vy možnost pochopit váš osud do hloubky. Poznejte odpověď osudu na důležitou životní otázku. Zeptejte se věštkyně rychlá a online.

JAKOU PŘEDPOVĚĎ věští HOROSKOP 2022 Blíženci V DALŠÍCH MĚSÍCÍCH?

Od 6. března vstupuje Venuše do 9. domu, a vy máte možnost prostřednictvím komunikace posilovat přátelské vztahy, jejichž hlavním tématem může být sdílení zážitků z cestování a jiná dobrodružství. Někdy je i výchova dítěte velkým dobrodružstvím vhodným na dlouhé rozhovory. Právě v březnu si budou rodiče vyměňovat informace a novinky o svých dětech. Vzájemné přátelství a propojení se dostávají na vyšší úroveň, kdy vám váš nejbližší přítel připadá spíše jako člen vaší rodiny, protože vás chápe a rozumí vám. Celý březen se bude nést ve velmi pozitivní rovině, protože několik pozitivních aspektů ovlivňuje vaše emoce a na váš způsob myšlení.

Hned prvního dubna máte vynikající příležitost ke spolupráci s ostatními, a máte velkou příležitost zapojit do svého podnikání, zda do své práce vašich přátel. Velice rádi vám pomohou, a je to pro ně vynikající příležitost k tomu, aby s vámi trávili více času, abyste měli čas vyprávět si vše potřebné. Duben bude směřovat pozornost Blížence hlavně na lásku a na zdraví, a vaše přemýšlivá povaha bude připravena k výměně myšlenek s ostatními, dodává váš Horoskop na rok 2022. Vyměňujte si informace, fakta, a stahujte hlavně taková témata, které máte s daným přítelem společné. Přátelství nenarušují téměř žádné negativní tranzity během roku 2022, a proto je tento rok vynikajícím obdobím na přetvoření i slabších přátelství na ty silnější.

Květen soustřeďuje svou pozornost na dům osobnosti Blížence, a proto máte tendenci být netrpělivý a vytvářet vztahy s mladšími osobami, protože i vy sám působíte dětinsky. Tento váš postoj k životu je možno využít i pozitivním směrem, na až dětskou radost ze života, která vám pomůže hledat sebe sama. Zapojte do vaší životní cesty, do vašeho hledání vašich kořenů, i svého nejbližšího přítele, který vám poskytne svou inteligenci a postřehy. Rozvíjejte své myšlenkové bohatství, určete se, a propojujte své myšlenky s vaším nejlepším přítelem, který tyto vaše kroky ocení a bude jimi okouzlen. Z hlediska lásky nezadaných tranzity naznačují dokonce fakt, že některé přátelství mohou v roce 2022 přerůst až do lásky. Dokonce i takové, o kterých byste to nikdy neřekli. Každopádně, pozitivní přátelské vztahy zasahují život Blížence během celého června a svůj pozitivní postoj vůči věcem kolem můžete učit vašich přátel i během celého července.

Měsíc srpen patří tématům, protože planetární pohyby naznačují vliv na velké množství astrologických domů Blížence, tvrdí osobní Horoskop Blíženci 2022. Budete více orientovaný na vaši práci, rodinu a lásku. Z hlediska přátelských vztahů byste měli být ochoten změnit své myšlenky, a ocenit všechny pozitivní vlastnosti ostatních, protože tento váš postoj vás velmi sblíží s ostatními. Pokud si z některých přátelství nesete negativní auru, právě období retrográdního uranu - od 24. srpna až do konce roku je velmi vhodné k řešení těchto vztahů, které vás podvědomě obírají o energii. Pokud se cítíte při myšlence na jistého člověka z vaší minulosti vyčerpaně a negativní, je nejvyšší čas, abyste to napravili.

HOROSKOP přátelství Blížence NA MĚSÍCE ZÁŘÍ, ŘÍJEN, LISTOPAD A PROSINEC 2022

Merkur se od 10. září do 02. října usazuje nejprve ve znamení váhy a později ve znamení Panna. Přesunem do Panny se přesouvá do svého přátelského znamení zvěrokruhu, kdy se cítíte zvědavě a máte tendenci přeskakovat z jednoho plánu na druhý. Toto je nelichotivá pozice, která může znervózňovat vašeho přítele, který se s vámi pustil do malého podnikání, nebo do jistého projektu, který můžete svým nerozhodným jednáním táhnout dozadu. Orientujte se tedy na dosažení společné jednoty s přítelem, hlavně s tím, se kterým spolupracujete na nějakém projektu. Pouze souhrnných vašich myšlenek vám umožní uspět ve vaší vzájemné spolupráci. Říjen je zaměřen hlavně na dům zdraví a práce, tedy na 6. dům, a žádné negativní aspekty nenarušují přátelské vztahy Blížence.

Listopad není zaměřen na přátelství a myšlenky Blížence přesměruje na jiné životní hodnoty. Koncem Listopadu zatoužíte po užších citových spojeních s vašimi přáteli a začnete objevovat možnosti, jak spolu trávit více času. 20. Prosince se Jupiter nachází v domě přátelství Blíženců. Nastává ideální příležitost ukázat všechny vaše dobré stránky osobnosti, pokud chcete získat nové přátele. Tento tranzit je velmi pozitivní a přináší nejen nové přátele, ale i štěstí s tím spojené. Můžete například na podnět těchto lidí vyhrát nějaké peníze, nebo se můžete s jejich pomocí začít zajímat o téma, které vás obohatí. Prosinec vám přinese celkovou vnímavost vůči hodnotám a názorům ostatních. Závěr roku vám několikrát připomene, jaký důležití jsou pro vás vaši přátelé a vaše rodina.

Blíženci by se měl ztotožnit se všemi důležitými věštbami pro jeho život. Upřete vaši pozornost i na Horoskop na Dnes Blíženci který sleduje nejen předpověď Lásky, ale i energie propojené se zdravím a prací během aktuálního dne, pro sluneční znamení Blíženci.

HOROSKOP Blíženci NA ROK 2022 - MANŽELSTVÍ A TĚHOTENSTVÍ

HOROSKOP 2021 Blíženci - MANŽELSTVÍ

Je pro Blížence rok 2020 vhodný k uzavření manželství? Bude manželství Blížence, ke kterému přistoupíte v roce 2022 šťastné a dlouhotrvající? Které dny jsou těmi nejideálnějšího na naplánování blížící se svatby během roku 2022?

Velké NE na manželství mluví hlavně období pohybu retrográdní Venuše a retrográdního Merkuru. Každý blíženec, který se chystá do uzavření manželského svazku během roku 2022 by si měl sledovat dny couvajícího Merkuru a couvající Venuše, které představují absolutně nevhodné dny na uzavírání manželství. Mohou vás totiž zasáhnout negativní vlivy, které komplikují svatební plány, ale vaše vlastní emoce.

K tomu, abyste do manželství vstoupili bez pochybnosti, a s co největší jednoduchostí je třeba sledovat i Astrologické pohyby soustřeďující energie na 5. a 7. astrologický dům. Když se díváme na astrologický Graf Blíženců je zřejmé, že první vhodnou příležitostí k uzavření manželství bude období od 10. října až do 23. října, říká astrologický Blíženců Horoskop na rok 2022. Tyto dny znamenají tu nejideálnější příležitost k tomu, aby vám vaše plány vyšli úplně podle vašich představ, aby bylo vaše budoucí manželství pevné a založené na emočních a duševních základech. Domů radosti, ve kterém se nachází vaše vládnoucí planeta vám také dává možnost rozvíjet svůj talent a užívat si naplno pozemské krásy života, a tedy předpovídá tomuto vztahu uzavřenému v daném období i množství dětí, množství zábavy a lásky. Také velká vášeň bude vaše manželství doprovázet během všech společných dní, předpovídá tato pozice vaší vládnoucí planety.

Bohužel, až do měsíce října 2022 astrologické vlivy neurčují žádné pozitivně tranzity vhodné k uzavírání manželství. Pokud se tedy chcete řídit i podle doporučení astrologa, zaměřte se hlavně na měsíc říjen, který je pro Blížence spolu s listopadem tím nejvhodnějším obdobím.

Listopad soustřeďují všechny své energie na lásku a na dům partnerství. Venuše vstupující do 7. astrologického domu je v pozici, která znamená šťastné, dlouhotrvající a naplněné manželství. Venuše se v tomto domě nachází od 16. listopadu až do 10. prosince, a tudíž je toto období další příležitostí pro uzavírání manželství.

Úvod roku tedy nepřeje těm, kteří se rozhodli vstoupit hned v počátečních měsících do nového manželského svazku. Opět, každý blíženec by si měl sledovat hlavně pohyb vládnoucí planety Merkur. Retrográdní období Merkuru znamená i nevhodnou pozici na podepisování dokumentů, jakým je i manželská smlouva. Leden se tedy zdá být nejnevhodnějším obdobím na tento velký krok. Následně od 10. května do 3. června, od 10. září do 02. října, a v závěru roku 2022, od 29. prosince až do roku 2023 jsou tranzity retrográdního Merkuru rušivé, ve vztahu k manželství.

Jaký je ve skutečnosti muž narozený ve znamení Blíženci? Nebo iv JINÝCH obrovskou zvěrokruhu? Článek Tajomstvý Muže Blížence je komplexním přehledem vlastností mužů podle jejich znamení. Od věštkyně.

Horoskop 2022 Blíženci v předpovědi TĚHOTENSTVÍ

V roce 2022 přichází množství příležitostí na vpuštění nového kousku štěstí do svého domova. Existují několik dní z astrologického pohledu vhodné k početí prvního nebo dalšího vytouženého miminka. Tento Horoskop se zaměřuje hlavně na předpověď pro ty, kterým se nedaří otěhotnět, a pro Blíženců, kteří se chtějí dozvědět, zda je rok 2022 vhodný na zplození potomka. Úspěšným rokem na početí miminka bude rok 2022 pro ty Blíženců, kteří jsou ve vysoké kompatibilitě lásky. Je to však dobrý rok i pro Blížence, kteří z astrologického hlediska nedosahují velkou kompatibilitu. V každém případě, zkušební měsícem pro váš partnerský vztah a svazek, kdy si uvědomíte velmi mnoho věci ve vašem vztahu, je měsíc leden 2022. Leden znamená z pohledu lásky až dvě zkušební Astrologické tranzity, které se zaměřují na přezkoušení hloubky vaší lásky. Leden vás tedy nasměruje tím správným směrem a poradí vám v tom, zda je rok 2022 vhodný na nového potomka. Pokud leden zasáhne vaši lásku negativní je jasné, že s miminkem byste měli ještě počkat, dokud se váš vzájemný vztah s partnerem nedostane do potřebných hloubek a do potřebné harmonie. V lednu tedy není vhodná příležitost k otěhotnění hlavně z toho důvodu, že se budete muset spíše zaměřit na přezkoušení hloubky vašeho vzájemného vztahu s partnerem. Chcete přece dítě přivést do milujícího domova, který bude vždy chráněn nejen z vaší strany. Dejte tedy měsíci leden šanci k tomu, aby vám poradil, zda by bylo toto rozhodnutí pro vás tím správným. Pokud v lednu necítíte žádné napjaté energie, nenastávají ve vašem vztahu žádné hádky, a dokonce s partnerem dokážete otevřeně mluvit o tomto vašem vytouženém kroku, je nejvyšší čas představit si vhodné data roku 2022, pro znamení Blíženci, na zplození vytouženého miminka.

Únor je bohatý na pozitivní tranzity říká celoroční horoskop od věštkyně na rok 2022 Blíženci. Období od 9. do 10. února představuje velmi vhodnou pozici pro ty, kteří se již dlouhodobě snaží o miminko. Je to skvělá pozice z astrologického hlediska, vhodná právě na početí prvního nebo dalšího potomka. Nyní vám energie dodávají potřebnou odvahu, ale tranzit také vybízí k přemýšlení o tomto kroku. Je to ideální krok pro toto velké rozhodnutí v roce 2022, v případě, že je váš vztah stabilní, a že jste si jistý, že váš partner vám poskytne dostatečnou podporu v tomto období. Nevhodným obdobím pro velké životní rozhodnutí je z obecného pohledu období couvající Merkuru. Tyto pohyby nastávají od 14. ledna do 4. února, a následně zasahují energie v květnu av prvních červnových dnech, měsíci září av prvních říjnových dnech, av závěrečných 3 dnech měsíce prosince 2022. Tyto dny jsou jednoznačně nevhodné na velké životní kroky a velké životní rozhodnutí.

Blíženec který má zájem rozšířit svou rodinu tedy cítí vhodné příležitosti hlavně v úvodu února, a později je vynikajícím časem pro tento velký krok 9. a 10. březen, který je také považován za velmi plodné období vhodné na snahu o dítě. Z astrologického grafu pro znamení Blíženci vyplývá, že blíženec dostal do daru až 5 celých období, během měsíců únor, březen, duben a květen, a později Během prosince k tomu, aby si užíval rodičovské povinnosti, a odvážil se k velkým životním rozhodnutím. Dalším vhodným termínem je 5.6. a 7. Duben, a také 2.3. a 4. Květen, připomíná Horoskop 2022 Blíženci. Následně, od 10. května neexistují tranzity, které by naznačovaly zjednodušení otěhotnění nebo vliv na plodnost Blížence. Následujícím vhodným obdobím je až měsíc prosinec - konkrétní dny od 6. do 10. prosince, kdy tranzity pozitivně působí na znamení blíženec. Pokud jste s partnerem ve vysoké kompatibilitě lásky, když s partnerem překonáte úvodní období vlivu couvající Venuše, tyto měsíce uvedené měsíce budou těmi nejvhodnějšími na tyto důležité kroky. Zapamatujte si, že uvedené data nemusí být exaktní, a je třeba sledovat svůj reprodukční cyklus. Měsíce únor, březen, duben a květen, a měsíc prosinec jsou však vhodnými měsíci na zplození vašeho miminka. Vyhýbejte se však obdobím retrográdní vládnoucí planety Merkur retrográdní Venuše.

Tarot je důležitou součástí věštby. Věštění tarotem se snoubí s předpovědí, kterou popisuje Horoskop 2022 Blíženci, a také prostřednictvím tarotových karet připravila věštkyně předpověď pro znamení Blíženci. Tarotová Karta Dne vám navíc ozřejmí předpověď na aktuální den, podle vaší osudové karty, pro znamení Blíženci.


HOROSKOP 2022 Blíženci - LÁSKA, PRÁCE, ZDRAVÍ ...

Klikněte na obrázek a čtěte dál ...

Horoskop Blíženci 2022 od věštkyně - Pozitíva a Negatíva roka 2022:

Blíženec je známý svou jemností, zvědavostí a schopností rychle se učit. Jinak tomu nebude ani v tomto roce, kdy prostřednictvím některých negativních tranzitů mohou Blíženci pociťovat nekonzistentní a nerozhodnou povahu, která je Blíženci blízká, definuje Horoskop 2022 Blíženci ... Čtěte Horoskop lásky Blíženci 2022 dál ...

Horoskop Blíženci 2022 od věštkyně - Láska a Vztahy v roce 2022:

Nejvíce obsazen 5. dům radosti, a potěšení planetami vidíme hlavně v měsíci září, kdy Blíženců zasáhne několik pozitivních tranzitů ovlivňujících lásku zadaných Blíženců ... Čtěte Horoskop lásky Blíženci 2022 dál ...

Horoskop Blíženci 2022 od věštkyně - Rodina, Přátelé, Manželství, Těhotenství:

Rok 2022 může patřit pátrání po vašich předcích a po vašem dávném původu. Spojíte tak období velké zvědavosti s touhou po poznání sebe sama. Leden přináší do života Blíženců retrográdní planetu, která vám vládne, ale také couvající Venuši, která přináší nedůvěru v lidi kolem vás ... Čítajte Horoskop Škorpión 2022 ďalej...

Horoskop 2022 Blíženci - Práce a Finance:

Vliv lednové retrográdní Venuše v 8. domě, od 01. až do 29. ledna 2022, ovlivňuje nejen energii lásky a touhy, ale i důvěru vůči lidem a zájem o věci kolem. Blíženec bude překonávat období nedostatku zájmu o věci, které mu nepřipadají v životě hodnotné ... Čtěte Horoskop 2022 Blíženci práce a peníze dál ...

Horoskop Blíženci 2022 - Zdraví:

Z hlediska zdraví naznačuje rok 2022, že každý z vás by si měl do své domácnosti zajistit vonné oleje, které jsou z hlediska aromaterapie cennou pomůckou při řešení akutních bolestí hlavy, nebo v případě velkého vyčerpání ... Čtěte Horoskop zdraví 2022 Blíženci dál ...

Retrográdni pohyby planét PŮSOBÍCÍ NA HOROSKOP 2022 Blíženci

Retrográdní Merkur a Horoskop 2022 Blíženci
Retrográdni Venuše - Horoskop 2022 Blíženci
Retrográdní Mars - Horoskop 2022 Blíženci
Retrográdní Jupiter - Horoskop 2022 Blíženci
Retrográdní Saturn 2022 - Horoskop Blíženci 2022
Retrográdní Uran - Horoskop 2022 Blíženci:
Retrográdní Neptun 2022 - Horoskop Blíženci:
Retrográdní Pluto 2022 - Horoskop Blíženci 2022

Rodina, Vztahy & Manželství - Horoskopy 2022 pro 12 Znamení zvěrokruhu:

Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.