Horoskop 2022 Blíženci

Láska zadaných, vztahy, rodina a přátelství Blížence v roce 2022

Partnerský Horoskop Lásky 2022 pro zadané Blíženci

Kompatibilita lásky Blížence s ostatními znameními zvěrokruhu v roce 2022 naznačuje, že vaše vzdušné Astrologické znamení si v lásce a v romantických vztazích, zda v nových začínajících vztazích, porozumí nejvíce se vzdušným znamením Vodnář, a s ohnivým znamením Střelec. S těmito dvěma znameními dosáhne v roce 2022 hlavně nezadaný blíženec vysokou kompatibilitu, a manželství takových spojení lásky nebudou zasaženy velkými negativními aspekty roku 2022. Takové spojení budou stabilní a pevné.

Nejvíce obsazen 5. dům radosti, a potěšení planetami vidíme hlavně v měsíci září, definuje roční Horoskop 2022 Blíženci. V Září Blíženců zasáhne několik pozitivních tranzitů ovlivňujících lásku zadaných Blíženců. V listopadu je zas nejvíce zasažen 7. dům partnerství, a tyto energie se soustřeďují hlavně na romantické vztahy. Z pohledu na zasažení domů Blížence v roce 2022 vnímáme, které období bude pro zadaných blížence znamenat renovaci vztahu, posílení emocí, a zvelebování lásky.

V měsíci leden - od 01 do 29. ledna, se Couvající Venuše nachází v 8. domě, který negativně ovlivňuje sexuální energii Blíženců, jejich potřeby a touhy, a ovlivňuje také na Horoskop 2022 Blíženci. Může být ovlivněna důvěra ve vašich blízkých, a proto mohou nastat jisté konflikty, a hádky. Období zpětně se pohybující Venuše je nevhodným na manželství, nebo na nové vztahy. Leden tedy zaměřuje nejsilnější energie hlavně na finance, a kariéru Blíženců. Od 14. ledna pocítíte také přechod Couvající Merkuru ve 8. astrologickém domě, který zpochybňuje atraktivitu Blíženců. První zasažení vaší vládnoucí planety v retrográdní pohybu pocítíte od 14. ledna do 4. února, a tento tranzit vás může vnořit do depresivních myšlenek vzhledem na vaši lásku, dodává Horoskop na rok 2022 Blíženci.

Ve druhém měsíci roku 2022 Astrologické pohyby také nenaznačují žádný negativní nebo pozitivní efekt na lásku zadaných. Vaše energie bude směrována na jiné oblasti vašeho života, a budete se soustředit nejen na kariéru, ale i na posilování rodinných a přátelských vazeb. Slunce přesouvající se z 9. do 10. astrologického domu znamená vaši životní socializaci, a proto je toto společenské postavení slunce vhodné na malé oslavy, nebo večírky v kruhu vašich milovaných, doporučuje Horoskop 2022 Blíženci.

Oblast lásky je po tomto období nejblíže zasažena až 18. března, kdy se úplněk měsíce nachází ve znamení váhy a zasáhne vaši lásku z negativního pohledu. Zastihne však negativní pouze ty, kteří setrvávají v nevhodných vztazích a manželstvích. Tito Blíženci budou muset všechnu svou energii během 3 dnů - 17. až 19. března, soustřeďovat hlavně na to, aby nevyvolávaly konflikty a hádky ohledně financí. Úplněk měsíc ve znamení váhy, v 5. domě může blížence zasáhnout pouze v případě, že váš vztah je už navzdory tomuto tranzitu slabý a nestabilní, říká roční Horoskop 2022 Blíženci. Upozorní vás na to, že na harmonii ve vztahu záleží, a že pokud chcete tuto lásku budovat, musíte na ní neustále pracovat. První kvartál roku tedy z pohledu lásky bude představovat více problémů, než potěšení.

Denní horoskop Blíženci vás připraví na akutální den. Horoskp 2022 od věštkyně znamená i možnost denní věštby pro znamení Blíženci.

Co předpovídá v láske Horoskop 2022 Blíženci na příští měsíce?

Následně, 11. duben představuje pozici Merkura svým vstupem do 12. astrologického domu vliv na emoce a logické myšlení. Opět, tento Tranzit lásce zasáhne hlavně Blíženců, kteří si nejsou svým vztahem jisti. Tento vliv Merkuru pomotá vaši mysl, a tlačí vás k pokušení, protože budete cítit, že někdo cizí je s vámi duševní propojen více, než váš aktuální partner, předpovídá Horoskop na rok 2022 Blíženci. Tento vliv Merkuru v 12. domě přetrvává od 11. dubna, až do 29. dubna, kdy byste si měli dávat pozor hlavně na vaši vlastní loajalitu vůči vašemu milovanému. Nepouštějte do vztahů, které jsou založeny pouze na fyzických projevech vášně, protože v závěru roku, kdy se ohledy za svými emocemi a rozhodnutími, budete tento váš krok nesmírně litovat. Nenechte se pomůţe vlivem planety Merkur na váš 12. dům, řadí roční Horoskop 2022 Blíženci, protože vaše logické myšlení může nyní stát v pozadí. Během dubna vyrovná negativní vliv Merkura úplněk měsíce v 5. domě, který nastává 16. dubna. V období 3 dnů tedy přináší pozitivní aspekty do lásky ve více směrech. Budete mít vynikající příležitost k zesílení citového základu ve vztahu. Dokonce jsou to vhodné dny i na zábavu a radosti z intimního života s vaším partnerem. Nevyhýbejte se dotykem, polibkem a objetí, které od 16. do 18. dubna mohou pomoci utužit partnerský vztah.

Následně v dubnu opět převládá negativní směrování Merkuru v 12. astrologickém domě. Od 20. dubna vstupuje slunce taktéž do 12 domu, kteří tyto energie uklidňuje. Budete mít nutkavou potřebu vytvářet dobré skutky, a pomáhat ostatním. Budete zapomínat na své vlastní štěstí a na svou vlastní lásku, což může v jistém okamžiku vnést negativní energii do vašich partnerských vztahů. V dubnu se budete učit tomu, jak se k vašemu partnerovi dostat blíže, a jak uhasit ohnivou energii, která vás zkouší ve vaší oddanosti a ve vztahu, říká váš roční Horoskop 2022 Blíženci. Duben přezkouší lásku každého Blížence, a bude hlavně na vás, jak se rozhodnete - ať budete za svůj vztah a dlouhotrvající lásku bojovat, nebo se necháte okouzlit zcela novým člověkem, se kterým je budoucnost velmi nejistá a nejasná.

Retrográdní Pluto působí od 29. dubna ve 8. domě na celoroční Horoskop 2022 Blíženci, a přináší ideální příležitost ke zkoumání vlastní životní hodnoty. Už v závěru dubna se tak ohlédnout za celým měsícem a uvědomíte si, co je v oblasti lásky pro vás skutečně tím nejdůležitějším. Od tohoto období se blíženec soustřeďuje hlavně na hledání smysluplných vztahů, a je to jakési znovuzrození pro dlouhotrvající lásku, která nyní vyžaduje vaši pozornost, oběť, a odhodlání na její vylepšení.

Horoskop lásky 2022 pro znamení Blíženci vám vysvětlí vztazích a lásce. Pro kompletní kopatibilitu lásky však čtěte Horoskop Lásky Blíženci, kde najdete procentuální shodu s vaší láskou!

HOROSKOP BLÍŽENCI 2022 DÁLE PRACUJE S úplňkem V 7. DOMĚ Astrologie

Velmi náročný duben uklidní přeorientování energii Blížence během měsíce květen, na 8. astrologický dům, který je spojován nejen s velkým obchodem, ale také s vlastní sexuální energií. 16. května pocítí zadání Blíženci pozitivní úplněk měsíce v 7. astrologickým domě, kdy budete plně zaměřen na vytváření pevnějších přátelství, a pevnějších osobních vztahů. Zasáhne celkově váš rodinný život, a pozitivně vyzvedne vaši lásku k partnerovi, manželovi, zda k vašim potomkům, specifikuje Horoskop 2022 Blíženci. Tento Tranzit znamená vyhledávání bezpečí a jistoty v milostných vztazích, a připomíná Blížencem jako velmi důležité je mít po svém boku někoho, o koho se můžete opřít iv náročnějších dnech a časech. V měsíci květen soustřeďují astrologické tranzity své působení hlavně na 8. astrologický dům a zasahují i ​​zdraví našich rodinných příslušníků. Nyní budeme více, než kdykoliv předtím potřebovat oporu a blízkost člověka kterého milujeme, protože některé aspekty působí negativně, a budete potřebovat pevný opěrný bod pro překonání jakýchkoliv trápení. V květnu se energie soustředí také velkou silou na rodinu a přátele, popisuje Horoskop na rok 2022 Blíženci, protože několik planet je ve vynikající pozici na to, aby uspokojovaly emocionální potřeby Blíženců.

Horoskop lásky 2022 pro znamení Blíženci vám vysvětlí změny ve vztazích a lásce. Pro kompletní kopatibilitu lásky však čtěte? Týdenní Horoskop Lásky Blíženci kde najdete procentuální shodu s vaší láskou!

VÝZNAM NÁSLEDUJÍCÍCH aspektů na HOROSKOP BLÍŽENCI PRO ROK 2022

Druhé čtvrtletí roku 2022 uzavírá červen, kdy se energie zaměřují hlavně na práci a finance. 14. června zasahuje měsíční úplněk 7. dům velmi pozitivně. Vnáší do vašeho života pozitivní a stabilní atmosféru ve vztazích a lásce. 14., 15., 16. června máte možnost budovat pevnější vztahy, a dokonce se promluvit se svým milovaným io letošní dovolené, předpovídá Horoskop na rok 2022 Blíženci. Měsíc v střelci je v neutrální pozici, a své okolí tak budete poznávat hlavně prostřednictvím svých vlastních emocí a pocitů. Uprostřed června vám astrologická předpověď věští příležitostí odhalit vůči milovanému vaše tajemství ... Abyste plně vyslechli jeho starosti o vaši společnou budoucnost ... Tento červnový Tranzit zasáhne nejen Horoskop 2022 Blíženci, ale i emoce a lásku Blíženců velmi intenzivně, protože harmonizuje i vztahy, které se dosud cítili být v napětí.

Od 21. června budou Blíženci orientovaní hlavně na materiální oblast svých vztahů, a někteří Blíženci budou mít tendenci utrácet velké množství peněz. To může negativně zasáhnout i vzájemné vztahy s partnerem, protože váš partner nebude chápat vaši vášeň pro kupování nových věci. Horoskop na rok 2022 pro blížence doporučuje tento chtíč překonat, abyste do lásky nevnášely negativní vibrace. Hned 23. červen dává příležitost blíží na to, aby svého partnera okouzlily, protože blíženec cítí mimořádný osobní půvab a silnou fyzickou krásu.

Venuše v prvním astrologickém domě znamená až do 18. července velké množství příležitostí na zvelebování vztahu, a na budování osobních emocí. Je to vynikající období nejen pro nezadané Blížence na zvýraznění své atraktivity, ale i pro ty nezadané, kteří budou mít nyní největší možnost poznat novou lásku, věští Blíženců Horoskop 2022. I Nov měsíce v druhém domě, který nastává 29. června, znamená pozitivní cítění tohoto aspektu hlavně v oblasti emocí. Venuše tedy pozitivně působí na znamení Blíženci až do 18. července, kdy je tento pozitivní tranzit ještě zesílen vstupem vládnoucí planety do druhého domu. Nejenže budete mít velkou radost ze svých osobních vztahů, ale budete vědět sdílet svůj pozitivní pohled na váš vztah a na všechny věci kolem, se svou láskou. Komunikace je také velmi silná, a proto si s partnerem dokážete všechno vykomunikuje, i věci, které vás po minulé období velmi trápili. Využijte této příležitosti, kdy planeta Merkur a planeta Venuše pozitivně vibruje směrem k blíží, doporučuje celoroční astrologický Horoskop Blíženci 2022. Posiluje a zvelebuje váš emocionální status a ty nejblíže vztahy. Pozitivní Tranzit Venuše v prvním domě vyruší měsíční úplněk v 8. domě, protože měsíc se nachází v exilu, a tudíž se tam necítí příliš dobře. Člověk trpí v měsíc v Kozorohu bývá přehnaně spořivý, zda přehnaně reaguje i na problémy v rodinných financích. Pokud tedy patříte k blíží, kteří věnují mnoho času řešení nedostatku rodinných financí, období kolem 12., 13. a 14. července bude pro vás obzvlášť náročné. Dávejte si pozor na vzniklé konflikty nebo hádky, protože vaše slova by mohli jednoduše ranit ty, které milujete. Snažte se vážit svá slova tak, abyste neublížili pocitům jiných. 18. července se Venuše přesouvá do druhého domu, a své soustředění směřuje hlavně na finance a na lásku nezadané, kterou si rozebereme v dalších řádcích horoskopu.

Na lásku zadaných následně ovlivňuje období vstupu Merkuru do 3. domu - od 19. července, až do 4. srpna. Jakékoliv obavy, které jsme ve vztazích měli ohledně emocí druhých jsou nyní objasněny. Blíženec se během druhé poloviny července, a začátku srpna může dozvědět nové zprávy, které ovlivní váš pohled na aktuální vztah. Ve svém emočním životě Blíženec buduje lepší vztahy, a dokonce prosazuje nové nápady a metody vzdělávání. To souvisí is posilováním pout mezi blíží a jeho dětmi nebo dětmi v rodině. Horoskop 2022 Blíženci říká, že je to období příznivé nejen směrem k soukromým vztahům, ale i vůči Blížencovy emocím. Zesiluje i přátelské rodinné vztahy. Blíženec může bez obav projevovat své myšlenky, protože názory ostatních jsou sdíleny s těmi jeho. Budete se cítit jako na obláčku štěstí, kdy vaši blízcí souhlasí s vašimi rozhodnutími a s vaším postojem vůči lásce a emocím. Období od 19. července do 4. srpna tedy posílí i takové vztahy, které cítili v úvodu roku oslabení. Pokud jste tedy blíženec, kterému v roce 2022 záleží na budování dobrých vztahů a lásky, právě celý červen, druhá polovina července a úvod srpna, ovlivňuje pozitivně na vaše osobní milostné vztahy.

Srpen je z prvního pohledu chaoticky obsazen planetami, a tedy ovlivňuje několik aspektů Blížencova života. Do 4. srpna cítí blíženec velmi pozitivně vibrace směrem k lásce, a následně se energie uklidňují. 20. srpna vstupuje planeta Mars do prvního Blížencova domu, kde se nachází v neutrální pozici a ukončuje negativní působení hlavně na kariérní šance Blížence, které si ozřejmíme později, podtrhuje Horoskop Blíženci 2022. Tento Přechod Marsu do prvního astrologického domu se představuje hlavně přes vlastní emoce a schopnosti posilovat lásku, specifikuje váš horoskop na rok 2022. Projeví se pozitivním směrem nejen v práci, ale iv soukromí Blíženců. Přináší Blížencem sílu k překonání starosti s výchovou dětí, a na překonávání únavy z péče o domácnost. Období přechodu Marsu v prvním astrologickém domě znamená také možnosti Blížence na plánování dovolené. Pro Blížence bude tedy vhodné období na odpočinek hlavně v závěru srpna 2022, a chvíle oddechu by měl trávit hlavně v náručí svých milovaných. 26. srpen je dalším pozitivním dnem, kdy tato neutrální pozice planety prochází domem radosti a vášně. Tento dům se označuje i za domov vášně a sexuality, ale také soustřeďuje energii na péči o děti. 5. astrologický dům, na který nyní působí planeta Merkur specifikuje velkou hravost a toto období je ideální na dovolenou s vašimi ratolestmi, a se svým milovaným, tvrdí Horoskop 2022 Blíženci. Rodinné pouta jsou velmi hluboké, a tento pozitivní tranzit působí na znamení Blíženci od 26. srpna až do 10. září, kdy se z přímého Merkuru stává Merkur retrográdní. Pokud tedy hledáte odpověď, kdy je nejvhodnější doba na plánovanou rodinnou dovolenou roku 2022, jistě je to období od 23. srpna do 10. září.

Blíženci by se měl ztotožnit se všemi důležitými věštbami pro jeho život. Upřete vaši pozornost i na Horoskop na Dnes Blíženci který sleduje nejen předpověď Lásky, ale i energie propojené se zdravím a prací během aktuálního dne, pro sluneční znamení Blíženci.

MĚSÍCE ZÁŘÍ, ŘÍJEN, LISTOPAD A PROSINEC 2022 působí i na HOROSKOP LÁSKY BLÍŽENCI 2022

Od 10. září se Merkur stává retrográdní v 5. astrologickém domě, a později od 23. září v domě 4. Od 10. do 23. září je Merkur usazen neutrální, což Blíženců soustřeďuje hlavně na hledání vlastní identity, a na ztotožnění svých názorů se svým partnerem. Budete hledat průnik ve vztahu, a hledáte, v čem si nejlépe porozumíte, říká roční Horoskop 2022 Blíženci. Druhá polovina září - od 23. září do 02. října znamená umístění zpětného Merkuru, který je domovskou planetu Blíženců, do 5. domu radosti. Blíženec zažije přehnaný tok myšlenek, které bude chtít realizovat. Obrovská zvědavost, a obrovské množství věci, které chce blíženec provést, budou oddělovat pozornost Blížence od sexuálních tužeb, a od budování vlastního vztahu. Toto období se tedy stává časem, kdy nebude láska pro Blížence až taková zajímavá, a dokonce v popředí stojí zájem netrvalé a dětinské vztahy. V období zpětně pohybujícího se Merkuru vchází i slunce do 5. astrologického domu. Slunce je ve znamení váhy v pozici pádu, a proto jsou energie tohoto slunce působící na Blíženců oslabené. Pokud se díváme na celkový výklad horoskopu pro zadaných je zřejmé, že Blíženci budou mít pocit, že se jejich vztah nikam neposouvá. Tyto dny jsou specifické i touhou po rodičovství. Blíženec touží po rozšiřování své rodiny, po nových potomcích, touží po miminku ... Tyto energie zasáhnou nejen ženy narozené ve znamení Blíženci, ale i mužů, kteří budou hledat v životě nový smysl.

25. září zasáhne 5. astrologický dům i měsíční Nov ve znamení váhy a zasáhne tak celkový Horoskop 2022 Blíženci, kdy dává člověk velkou váhu mileneckým vztahem. Blíženec může v tomto období emocionální ubližovat těm lidem, kteří nyní potřebují vaše povzbuzení a psychickou pomoc. Budete se až příliš soustředit na uklidnění svých zvířecích tužeb, a nepřikládáte tak velkou váhu emocím a náladám svého partnera. Tranzit tedy ovlivňuje rušivě hlavně na lásku zadaných.

02. říjen 2022 ukončuje přechod retrográdního Merkuru přes 5. astrologický dům, a ukončuje váš dětinský přístup k vlastním emocím a dlouhotrvajícím vztahům, zvýrazňuje Horoskop na rok 2022 Blíženci. 10. října dostáváte darem vynikající schopnost vyjadřování, a dokonce možnosti na více romantiky v životě. Merkur se přesouvá do 5. astrologického domu od 10. října až do 29. října. Několik dní tedy zasáhnou Blíženců, kteří se věnují duševní činnosti, a svému duchovnímu růstu. Blíženec bude mít schopnost rozvíjet nejen svůj talent, ale užívat si i pozemské radosti života, jak je pravá láska, radost děti, nebo zábava v náručí toho druhého. Blíženec dostává ideální příležitost na užívání si milostných her, na zvelebování svého sexuálního života s partnerem, a protože tento tranzit je mimořádně pozitivní, vybízí Blíženců k tomu, aby učinily další krok ve svém vztahu. Tento aspekt výrazně ovlivní Blíženců, který se v roce 2022 rozhodují o důležitém životním kroku. Právě v období od 10. října do 29. října má každý blíženec možnost posunout svůj trvající, fungující a láskyplný vztah na novou úroveň, předpovídá Blíženců Horoskop 2022. Ať už se to týká nového člena rodiny, prvního děťátka, nebo uzavření manželství. Není lepší období roku 2022 jako čas, kdy planeta Merkur ovlivňuje váš 5. astrologický dům radosti a užívání si života. Měsíc říjen však přináší i obrovské varování pro Blížence, kteří jsou na pochybách o svém vztahu. Období od 23. října, kdy se planeta Venuše nachází v 6. domě znamení, přezkouší hlavně disharmonické vztahy. Venuše se nachází v znemní svého exilu a proto se blíže soustředí na vztahy znamení zvěrokruhu. Venuše se podívá na to, zda váš trvalý vztah dokáže překonat takový negativní aspekt, nebo zda se zalomí nebo rozpadne, popisuje Horoskop 2022. Pokud jste blíženec, který se nachází v nevyrovnaném vztahu plném slz a bolesti, je velmi pravděpodobné, že právě druhá polovina října, a první polovina listopadu ukončí tento disharmonický aspekt. Jelikož Venuše nyní působí na vás 6. astrologický dům může to ovlivnit hlavně na ukončení manželství, milostných nebo mileneckých vztahů. Toto ukončení vztahu půjde zejména z iniciativy Blížence, který už víc nechce tápat v slzavými údolí, ale chce se ještě před koncem roku 2022 pohnout v svých emocích a v lásce vpřed. Každému Blíženců, který se nachází v násilnických nebo přespříliš disharmonických vztazích, které vám způsobují pouze bolest a utrpení, doporučuje Horoskop využít období od 23. října do 16. listopadu vhodné k ukončení takových spojení.

O základních vlastnostech znamení Blíženci vám vypráví nejen Horoskop 2022 Blíženci. I Charakteristika Znamení Blíženci je důležitá. Od věštkyně, pro vás. Muž Blíženci i Žena Blíženci v podrobné charakteristice na rok 2022.

Oslabené vztahy tedy budou čelit v říjnu velké zkoušce, která přetrvává až do přechodu Venuše do 7. astrologického domu - 16. listopadu. Velkou nejistotu v mileneckých vztazích může způsobit i retrográdní Mars, který působí od 30. října na všech 12 znamení zvěrokruhu ,. U Blížence působí konkrétně na první dům. Mohou se proto vyskytnout mírné komplikace v dlouhodobých mileneckých vztazích, které nemají přílišný a pevný emocionální základ. Blíženec bude svou energii orientovat více na svou budoucnost, a o svých krocích a touhách se bude chtít dělit s někým, kdo je mu emocionální blízký, definuje astrologický Horoskop na rok 2022 Blíženci. Proto budete mít tendenci ukončovat vztahy, které pro vás nemají budoucí význam. I tento aspekt posiluje Blížencovy odhodlanost k tomu, aby ukončil přetrvávající bolestný vztah. Venuše svým přechodem do 7. astrologického domu 16. listopadu je ve velmi laskavé pozici a ovlivňuje hlavně na zvelebování štěstí v manželství a v dlouhotrvající vztazích. Blíženec přemýšlí více než dosud o sobě samém a o sdílení lásky s tím pravým partnerem. Zapomínáte na pokušení, které zkoušeli vaši lásku v roce 2022, a všechny malé emoční úpadky Blížence jsou od tohoto času z partnerovy strany zapomenuté. Máte možnost užívat si emocionální blízkosti svého vztahu a budovat ještě smysluplnější vztahy se svou rodinou.

Druhá polovina listopadu je prudce orientována na 7. astrologický dům, který je domovem partnerství a bývá spojován s úspěchy manželství a s pozitivními partnerskými vztahy, pokračuje Horoskop 2022 Blíženci. Pokud tedy hledáte odpověď na otázku, který měsíc bude nejromantičtějším měsícem pro Blížence v roce 2022, jednoznačně je to měsíc listopad, který přináší vstup Merkuru do 7. astrologického domu, přechod slunce tímto domem, a také měsíční Nov v domě partnerství, který zesiluje touhu po úzkých citových kontaktech s vaším milovaným. Tyto tranzity a pozitivně obsazení 7. astrologického domu přináší velké množství energie na budování vašich vlastních vztahů, a dokonce vám pomůže v tom, abyste se stali rádcem ve vztazích ostatních, ozřejmuje roční Horoskop 2022 Blíženci. Budete oblíbeným a charismatickým člověkem, kterému se bude dařit hlavně ve vlastních emocích a v milostných vztazích. Období pozitivních myšlenek, pozitivních vibrací, a silných emocí pro vás nastává v měsíci listopad 2022.

Jaké bude ukončení roku 2022, a tedy poslední měsíc roku z pohledu lásky a partnerských vztahů? Silné obsazen 8. dům během měsíce prosinec, v kombinaci s působením retrográdního Marsu, Blížencem ubírá ze sexuální energie. Blíženec si neužívá intimní spojení, a zaměřuje se více na zdraví sebe sama a členy své rodiny. Prosinec rázně obsazuje hlavně oblasti zdraví, práce a osobního růstu Blížence, ale zaměřuje své Astrologické působení i na rodinu a přátele. Astrologické tranzity se v prosinci zaměřují na lásku a vztahy zadaných Blíženců. Až 23. prosinec přináší měsíční nov v 8. astrologickém domě, kdy se měsíc nachází ve znamení svého exilu. Vyvolává citové a sexuální potřeby, a tento aspekt znamená rozpad takových vztahů, které mají svůj základ položený pouze na intimním potěšeni. Působením retrográdního Merkuru v závěru roku si Blíženci velmi dobře uvědomují jaké věci mají v jejich životě smysl, připomíná Blížencem Horoskop 2022. Proto ukončují nesmyslné vztahy, které nemají žádný pevný základ, a neznamenají pro Blížence žádné budování vztahů do budoucna. Pokud vaším vztahem chybí emoční základ, závěr roku 2022 vám připomene zbytečnost těchto spojení, které vám přinášejí slzy a ubírají vás o pozitivní emoce. Měsíc prosinec výrazně nezasáhne zadaných Blíženců, kteří jsou ve svém vztahu zcela spokojeni. Ti se mohou těšit na přesměrování energií a ještě lépe rodinné a přátelské vztahy, a na zvelebování majetkového a finančního zázemí. Více o tom, jak rok 2022 zasáhne ostatní oblasti Blížencova života si rozebereme dále.

Tarot je důležitou součástí věštby. Věštění tarotem se snoubí s předpovědí, kterou popisuje Horoskop 2022 Blíženci, a také prostřednictvím tarotových karet připravila věštkyně předpověď pro znamení Blíženci. Tarotová Karta Dne vám navíc ozřejmí předpověď na aktuální den, podle vaší osudové karty, pro znamení Blíženci.

PARTNERSKÝ HOROSKOP LÁSKY 2022 - PŘEDPOVĚĎ pro svobodného Blížence

Lednové období retrográdní Venuše specifikuje i možnosti na lásku nezadaných. Tranzit Couvající Venuše posiluje vztahy, které jsou pevné, a častokrát může za rozpad takových vztahů, které nemají hluboké základy v důvěře. Pokud je vztah dvou lidí silný, nezničí ho ani tento zpětný pohyb lednové Venuše. Co však tento přechod planety lásky znamená pro nezadané?

Z obecného hlediska se leden nezdá být vhodným obdobím pro uzavírání nových vztahů, pokud nemáte jistotu, že tento vztah přeroste do hlubokého porozumění a lásky, upozorňuje Horoskop 2022 Blíženci. Mnoho lidí si v tomto období uvědomuje jak potřebuje druhého člověka ve své blízkosti, a lásku ke svému životu. Proto může nezadaný Blíženec cítit trochu smutku životě, hned v úvodu roku, protože leden připomíná nejen minulé vztahy, ale i aktuální situaci v lásce. Ačkoliv nahánění se za láskou nebude v roce 2022 pro vás ideálním přístupem k životu, leden vám musí připomenout, že láska je lepší, než osamělost.

Od 26. ledna posiluje couvající Venuši i vstup zpětného Merkuru do 8. astrologického domu, kdy se nezadaný Blíženec bude potýkat s nepříjemnými destruktivními myšlenkami, nebo s depresemi. Tato energie retrográdního Merkuru potrvá až do 4. února, kdy je v případě velkého smutku nebo negativního pohledu na život vítané, pokud budete v okruhu těch, které milujete. V případě, že vám myšlenky na minulost v lednu ubraly spánek, nebo vás obrali o množství energie, či dobré nálady, je možno vhodné vyhledat odbornou pomoc, kdy vám už pár setkání s odborníkem může pomoci pokročit v životě a posunout se dál. Leden je tedy způsobilý na přemýšlení o svém životě, o svých minulých vztazích, a o své budoucnosti. Pro některé Blíženců může znamenat velmi těžké období, kdy budou čelit svým minulým rozhodnutím, a své aktuální životní pozici. Nejen vaše vlastní rozhodnutí vás budou trápit, ale budete mít některým lidem za zlé, jak se vůči vám v minulosti zachovaly, varuje roční Horoskop na rok 2022 Blíženci. Tyto komplikované emoce můžete zvládnout sami, pokud jste silnou a odolnou osobou, ale lepší by bylo soustředit se hlavně na vaši rodinu, která vám podá pomocnou ruku vždy, když to potřebujete.

V únoru nejsou z astrologického hlediska patrné žádné aspekty, které by ovlivňovaly nezadaných. Totéž platí i pro měsíc březen, a tedy pro celý první čtvrtletí roku 2022. Pro nezadané se tedy láska výrazně nezmění. Pouze v první měsíc roku budou muset Blíženci překonat jisté negativní energie působící na jejich psychické zdraví, které se také propojuje s fyzickou energií. Nezapomínejte, že to, jaká energická a vitální je vaše mysl záleží hlavně na vás. Pouze vy můžete dovolit vaší mysli přemýšlet negativní a depresivní, a naopak pouze vy dokážete toto myšlení přetvořit na něco krásné, co vás inspiruje do budoucnosti. Nezaměřujte se na negativní aspekty vaší minulosti a nepřenášejte je do přítomnosti. Raději se soustřeďte na vaše pozitivní vlastnosti, na sílu a energii, kterou můžete světu nabídnout.

Negativním aspektem na lásku nezadaných je Venuše v 8. astrologickým domě, která vám může pomůţe hlavu tak, že budete mít zájem pouze o vztah se zabezpečeným partnerem, předvídá Horoskop 2022 Blíženci. V dubnu může být vaše rozhodnutí pevné a neměnné, kdy směřujete svůj zájem hlavně na partnery, který vás finanční uspokojí. Tato pozice Venuše proto vyvolává vztahy založené na materiálních hodnotách, a mělké spojení, které nemají dlouhou budoucnost. Tento Tranzit Venuše trvá až do druhého května. Vaše povrchní zaměření na majetné osoby naruší během dubna úplněk měsíce v období 3 dnů - od 15. do 17. dubna, kdy se vaše pozornost přeorientuje na silný citový základ vztahu s dětmi v rodině. Tyto 3 dny vám také dávají obrovské možnosti na nové společenské kontakty a množství radosti z intimního života. Někteří nezadaní Blíženci budou hlouběji zkoumat své emoce, což vám pomůže najít spokojenost sama se sebou.

Poznejte i týdenní horoskop Blíženci. Horoskop na rok 2022, i na každý týden exkluzivně od věštkyně. Zítřejší horoskop Blíženci je vždy přesný a aktuální. Od věštkyně i na rok 2022.

JAKÉ ZMĚNY V LÁSCE předpovídá ROČNÍ HOROSKOP LÁSKY 2022 Blíženci?

Od 02. května tedy ukončí své působení i Venuše ovlivňující váš postoj k lásce, a opět upoutává vaši pozornost na skutečné životní hodnoty. Červen soustřeďuje pozornost hlavně na vlastní osobnost a na majetek. Nezadaní dostanou během červnového období do daru mimořádný osobní půvab, který se zesiluje od 23. června, kdy Venuše vstupuje do prvního astrologického domu. V této pozici se udrží až do 5. července, a tak máte možnost zvelebovat vaše osobní vztahy, a budovat nové, prosperující spojení. Je to vhodné období pro nezadané na to, aby vyrazili do společnosti, a ukázali všechny své pozitivní vlastnosti. Díky vaší enormní atraktivitě bude pro vás okouzlení jiných osob velmi jednoduché. Budete cítit velkou potřebu být milován, a tento fakt vás bude posouvat vpřed k tomu, as te nabrali odvahu a oslovili člověka, o kterého máte už dávno zájem.

Od 23. června až do 5. července nastávají dny vhodné pro rychlejší kroky vpřed, které mohou ovlivnit vaši budoucnost. 13. července naznačuje měsíční úplněk ve 8. domě negativní působení na vaše sexuální potřeby a intimní život, upozorňuje celoroční Blíženců Horoskop na rok 2022. Kozoroh v tomto v této pozici měsíce se projevuje neuvážené a spontánně, a takový bude i váš přístup ke vztahům a ostatním lidem. Máte tendenci využívat všechny své schopnosti a užívat si jednorázovou zábavu s někým novým, i když to není váš styl. Měsíc v Kozorohu vás však upozorňuje, abyste tuto jeho provokativní stránku odignorovali, protože můžete ublížit pocitem jiných.

18. července se planeta Venuše přesouvá do druhého astrologického domu, a tento tranzit zaměřuje svou pozornost hlavně na muže Blíženců. Ti budou mít tendenci vyhledávat ve vztahu starší ženy, které jsou materiální zabezpečené. Je to aspekt, který vyzdvihuje chamtivost muže Blížence a nezadaným Blížencem odemyká nové názory na budoucí vztahy. August zaměřuje pozornost Blíženců na lásku, rodinu a přátele. I práce bude pro Blížence v srpnu velmi důležitá, a tudíž nebude zůstávat čas na nová přátelství, na společenské události, nebo na novou lásku.

Od 10. září se nezadaný blíženec soustřeďuje hlavně na dosažení vlastní emoční stability pod vlivem retrográdního Merkuru, který působí až do 02. října a zasahuje i Horoskop 2022 Blíženci. Myšlenky Blíženců se orientují na dosažení jedinečnosti a dokonce na rozšiřování rodiny. Blíženec se pohrává s myšlenkou na takové vztahy, které mají pro jeho budoucnost praktický význam. Budete svou pozornost orientovat na to, co vám radí váš rozum, ne emoce. Můžete tak dát šanci někomu, kdo má ve svém životě spíše praktický, než emoční význam. Dobře si však promyslíte vaše následující kroky pod vlivem retrográdního Merkuru, protože vaše rozhodnutí mohou v budoucnu ranit toho druhého. Směřujte vaši energii správným směrem, abyste neměli pocit, že marníte nejen svůj drahocenný čas, ale plýtváte i emocemi ostatních lidí.

23. září na vás působí nejen zpětný Merkur, ale i slunce svým vstupem do 5. domu. Slunce je v pozici pádu, a u nezadané může způsobit silné touhy po dětech a po zakládání rodiny. Proto bude vaše logické uvažování ještě více přetištěny do popředí, a budete mít pocit, že vaše emoce musíte odložit stranou. Popřemýšlejte, zda je to však vhodné řešení pro vaši budoucnost. Časem budete totiž opět toužit po hluboké a vášnivé lásce, a tak ve vztahu nebudete nikdy spokojen. Horoskop 2022 Blíženci vám doporučuje - yhýbajte se tedy uzavírání vztahů pouze z rozumu, protože je lepší počkat si na lásku, než později litovat. 25. září vaše emoce zesílí i měsíční Nov v 5. astrologickém domě, který na vás ovlivňuje v období 3 dnů, od 24. do 26. září. Budete přikládat velkou váhu mileneckým vztahem. Zasáhne tedy hlavně lidí, kteří jsou v nevyrovnaných a nesmyslných vztazích, které jsou položeny pouze na mileneckém základě. Retrográdní Merkur působící na vaše pocity vás vybízí, abyste do života vnesli pozitivní auru a našli balanc mezi vaši logickým myšlením a emocemi. Pochopitelně, tento tranzit zvyšuje váš odpor vůči vztahům, které mají svůj základ pouze na zvířecí touze. September vám připomene, že je nejvyšší čas takové vztahy ukončit.

Horoskop 2022 Blíženci věští zajímavé možnosti pro svobodné

Od 02. října opět myslíte na svou přítomnost, a budoucnost i z hlediska vašich emocí. Úplněk měsíce v 11. domě přátelství touží po společenských událostech, a proto si můžete dopřát odpočinek ve společnosti. Rozšiřujte svůj okruh přátel, a dejte příležitost i novým známostem, doporučuje váš Horoskop 2022 Blížneci v oblasti lásky a vztahů. Z negativního pohledu zasáhne Venuše v 6. domě vaše emoce od 23. října až do 16. listopadu. Venuši se usazuje ve znamení exilu, a tato pozice znamená pravděpodobný rozpad vztahů, které jsou založeny pouze na jedné rovině. Může to být rovina finanční, rozumová nebo pouze milenecká. Uvědomte si však, že pokud Venuše způsobí rozpad vašeho nového a začínajícího vztahu, tento vztah by nikdy neměl pro vás žádnou budoucnost. Pokud jste tak neučinili během září, říjen vás opět posouvá k ukončení milostných románků, které nikam nevedou. Pro nezadané je to velmi důležitý krok roku 2022. Jinak se vám nepodaří v životě najít potřebnou harmonii a tento fakt zasáhne nejen vaše budoucí vztahy, váš vlastní vztah k sobě samému, ale dokonce já vaše psychické zdraví. Dalším astrologickým tranzitem ovlivňujícím lásku nezadaných je Venuše v 7. domě soustřeďující své energie od 16. listopadu do 10. prosince 2022. Tato Venuše v laskavé pozici znamená šťastné životní rozhodnutí. Uzavírá tak možnosti roku 2022 na šťastný partnerský vztah. Několik dní tak během listopadu a prosince přeje lásce nezadaným, a tato pozice Venuše je vynikající na projevy lásky k ostatním. Máte tendenci budovat smysluplné vztahy, které budou mít pevné základy do budoucna. V tomto období se planeta Mars nachází v Couvající pohybu, a tedy nezadaný blíženec více přemýšlí io sobě. Díky těmto dvěma tranzitem dokážete jednodušeji sdílet lásku s jinými, a také ji jednodušší projevovat. Vaše hodnoty se soustřeďují pouze na jednoho partnera, na takového, který má pro vás smysl nejen prakticky, ale i emocionální. Hned následující den, 17. listopadu, po vstupu Venuše do 7. domu, působí i Merkur v pozici svého exilu, také v 7. domě. Do 6. prosince tedy může způsobit změny nálad a vaše nestabilní rozhodnutí, varuje důrazně Horoskop na rok 2022 Blíženci. Od 17. listopadu do 6. prosince tedy pozitivně energie Venuše blokuje Merkur v Exile. Od 6. do 10. prosince zas cítíte obrovskou harmonii ve vašem rodinném životě a ve vašich emocích. Je velká škoda, že pozitivní vliv Venuše zasáhne vaše vládnoucí planeta ve znamení střelec, protože tento Tranzit vám naznačuje, že při výběru partnera musíte být mimořádně opatrný, a připomíná vám vaše předchozí vztahové problémy.

Měsíc prosinec patří hlavně vaším přítelem, zvelebování financí, ale také rodinným vztahům. Nezadaní se budou cítit neutrální od vstupu slunce do 8. domu - od 21. prosince. Budete více otevřený vůči názoru ostatních, a budete vnímat i jejich životní hodnoty, které budou pro vás inspirací. Tento pohyb slunce soustřeďuje svou energii i na finanční zdroje a majetek, a tudíž myšlenky nezadané obrátí jiným směrem. Opět, blíženec může mít tendenci hledat si takového partnera, který je i finanční zabezpečený. Není to však negativní tranzit, a proto nebude celá vaše pozornost směřovat pouze na tuto vlastnost potencionálního partnera.

Během roku 2022 vám energie ovlivňující vaše znamení zvěrokruhu vícekrát připomenou, jaká je pro vás důležitá skutečná láska, a jaké je zbytečné je udržování vztahů, které jsou postaveny pouze na sexuálních potřebách. Tento fakt vám opět připomene nov měsíce v 8. astrologickém domě od 23. prosince působící až do 26. prosince, který znamená rozpad takový vztahů, které nemají emoční základ. Horoskop lásky pro rok 2022 doporučuje Blížencem vyhýbat se v tomto roce vztahům, které nemají žádnou emoční hodnotu.

Díky numerologické shodě partnerů máte iv roce 2022 možnost pochopit vaši lásku. Numerologie znamení Blíženci odhalí vaši kompatibilitu lásky podle data narození. Všechny Horoskopy od věštkyně jsou přesné a pravdivé.


HOROSKOP 2022 Blíženci - LÁSKA, PRÁCE, ZDRAVÍ ...

Klikněte na obrázek a čtěte dál ...

Horoskop Blíženci 2022 od věštkyně - Pozitíva a Negatíva roka 2022:

Blíženec je známý svou jemností, zvědavostí a schopností rychle se učit. Jinak tomu nebude ani v tomto roce, kdy prostřednictvím některých negativních tranzitů mohou Blíženci pociťovat nekonzistentní a nerozhodnou povahu, která je Blíženci blízká, definuje Horoskop 2022 Blíženci ... Čtěte Horoskop lásky Blíženci 2022 dál ...

Horoskop Blíženci 2022 od věštkyně - Láska a Vztahy v roce 2022:

Nejvíce obsazen 5. dům radosti, a potěšení planetami vidíme hlavně v měsíci září, kdy Blíženců zasáhne několik pozitivních tranzitů ovlivňujících lásku zadaných Blíženců ... Čtěte Horoskop lásky Blíženci 2022 dál ...

Horoskop Blíženci 2022 od věštkyně - Rodina, Přátelé, Manželství, Těhotenství:

Rok 2022 může patřit pátrání po vašich předcích a po vašem dávném původu. Spojíte tak období velké zvědavosti s touhou po poznání sebe sama. Leden přináší do života Blíženců retrográdní planetu, která vám vládne, ale také couvající Venuši, která přináší nedůvěru v lidi kolem vás ... Čítajte Horoskop Škorpión 2022 ďalej...

Horoskop 2022 Blíženci - Práce a Finance:

Vliv lednové retrográdní Venuše v 8. domě, od 01. až do 29. ledna 2022, ovlivňuje nejen energii lásky a touhy, ale i důvěru vůči lidem a zájem o věci kolem. Blíženec bude překonávat období nedostatku zájmu o věci, které mu nepřipadají v životě hodnotné ... Čtěte Horoskop 2022 Blíženci práce a peníze dál ...

Horoskop Blíženci 2022 - Zdraví:

Z hlediska zdraví naznačuje rok 2022, že každý z vás by si měl do své domácnosti zajistit vonné oleje, které jsou z hlediska aromaterapie cennou pomůckou při řešení akutních bolestí hlavy, nebo v případě velkého vyčerpání ... Čtěte Horoskop zdraví 2022 Blíženci dál ...

Retrográdni pohyby planét PŮSOBÍCÍ NA HOROSKOP 2022 Blíženci

Retrográdní Merkur a Horoskop 2022 Blíženci
Retrográdni Venuše - Horoskop 2022 Blíženci
Retrográdní Mars - Horoskop 2022 Blíženci
Retrográdní Jupiter - Horoskop 2022 Blíženci
Retrográdní Saturn 2022 - Horoskop Blíženci 2022
Retrográdní Uran - Horoskop 2022 Blíženci:
Retrográdní Neptun 2022 - Horoskop Blíženci:
Retrográdní Pluto 2022 - Horoskop Blíženci 2022

Láska & Vztahy - Horoskopy 2022 pro 12 Znamení zvěrokruhu:

Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.