Horoskop 2022 Býk

Manželství, rodina, přátelé, těhotenství v roce 2022

Rodinný Život Býk - Horoskop na rok 2022

Láska zasáhne život býka během roku 2021 ve velmi silné rovině. I rodinné vztahy Býka budou vyžadovat pozornost, protože se budete soustředit nejen na osobní růst a materiální zabezpečení, ale i na osobní dosažení klidu, a na rodinné vztahy. V lednu budete cítit, že v životě potřebujete množství svobody. Budete odmítat názory členů rodiny, kteří se budou snažit vyvrátit Bykov názor nebo postoj. Každý býk potřebuje osobní prostor, kdy nedovolí ostatním, aby omezovaly jeho rozvoj a jeho pokrok. U některých Býkov taková pozice Venuše projeví v obrovské lásce k duchovnímu pokroku. Budete také toužit po jisté formě samoty. V lednu se nebudete orientovat na rodinné vztahy, protože vás zasáhne pocit budování vlastního duchovního štěstí. Někteří Býci se v tomto období stávají samotářští, a často obětují blízkost druhých, aby porozuměli sobě samému.

Měsíc leden velmi silně ovlivní každého Býka, a působí i na Horoskop 2022 Býk, neboť vládnoucí planeta ve zpětném pohybu konkretizuje a zesiluje množství energie. Býk se bude snažit dosáhnout výjimečný stupeň svého vnitřního klidu. Do života Býka se přenese i pozůstatek emocí z minulosti. Pokud byly minule rodinné vztahy narušeny, býk jejich nyní bude harmonizovat. Toužíte ukončit každou neshodu s členem rodiny, nebo jakýkoli negativní aspekt, který zasahoval do harmonických rodinných vztahů. Díky síle motivace a uklidnění energií budete velmi oblíbený u členů rodiny. Venuše však ovlivňuje i jiným způsobem. Buď se býk v lednu zcela utáhne sám do sebe, v případě že všechny vztahy v rodině jsou harmonické, nebo bude léčitelem všech rodinných vztahů v případě, že cítí jisté napjaté energie. Každopádně, rodinný život bude díky tomuto silnému vlivu Venuše u býka vzkvétat. V únoru se soustředíte hlavně na kariérní růst, a na své nejbližší vztahy - vztahy se svým partnerem, rodiči, sourozenci, nebo s přáteli.

Kolem 02. března je tolerantnost Býka velmi silná definuje roční Horoskop 2022 Býk, protože působí Slunce v sextile s Uranem v 11. astrologickém domě. Pomoc, kterou nyní musíte poskytnout komukoliv ze své rodiny by měla směřovat z hloubi srdce. V dubnu se ke slovu dostává Couvající Pluto, ale i Mars přecházející 11. domem, který zesiluje sociální vztahy a rodinné štěstí. 02. května zaměřuje Venuše v 12. domě pozornost Býka na nefungující rodinné vztahy. V květnu mohou nastat hádky ohledně financí nebo ohledně rozhodnutí Býka. Můžete mít tendenci běžet hlavou proti zdi. Tyto hádky se budou týkat hlavně financí, nebo soukromého života. Nefungující vztahy mohou Býka zasáhnout natolik, že naruší příliv pozitivní energie v jeho životě, a celý květen tak může způsobovat narušené rodinné vztahy. Venuše v kvadratuře s Uranem 27. Května býkům připomíná, aby žili život podle vlastních pravidel. Květnový a červnový retrográdní Merkur v prvním a druhém domě zasáhne Býka natolik, že z hlediska rodinného života koná dětinsky. Na dobře míněné rady ostatních lze dívat jako na poučování a na snahu o ukradení jeho svobody. Stáváte se zaujatým člověkem, který přehnaně reaguje na pučovanie ze strany rodinných příslušníků.

Poznejte i týdenní horoskop Býk. Horoskop na rok 2022, i na každý týden exkluzivní od věštkyně. Týdenní horoskop Býk je vždy přesný a aktuální. Horoskop od věštkyně, na rok 2022.

HOROSKOP 2022 věští VYROVNÁNÍ napjatých vztahů býka

Napjaté Květnové a červnové energie v oblasti rodinných vztahů vyrovná až 11. červen, kdy se planeta Venuše dostává do konjunkce s Uranem v prvním býků domě. Slunce se vstupem do znamení rak ve 3. domě - 21. června, znamená silné nadání pro komunikaci s přáteli a rodinou. V červnu máte ideální příležitost k tomu, abyste potěšili členy rodiny setkáním, nebo jen svou pozitivní energií a aurou. Je to vhodná příležitost k zacelení jakéhokoliv narušeného rodinného vztahu, který zasahuje celkovou energii a auru Býka. Až do 24. srpna budete pociťovat dobré vztahy ve více směrech, a také mezi členy rodiny.

Od 24. srpna kdy se Uran stává retrográdní v 8. domě, mohou být rodinné a osobní vztahy mírně ztížené, věští Horoskop na rok 2022 pro znamení Býk. Jistí členové rodiny budou přespříliš zajímat o váš soukromý a osobní život, a budou se snažit nasměrovat váš život takovým směrem, jakým by si oni přáli, aby se ubíral. Býk však pociťuje energii Venuše procházející 4. 5. 6. a 7 astrologickým domem, která silné připomíná býku potřebu prezentace osobní svobody a vlastního názoru na budoucnost. Býk, který sám a záměrně narušil v minulosti jisté rodinné a mezilidské vztahy bude až do konce roku skľučovaný myšlenkami na minulost. Bude vám připomenuto, jakým sobeckým člověkem jste byli v minulosti. Tyto negativní energie z minulosti býk v tomto období lituje. Měli byste udělat i kroky směrem k jejich nápravě. Ještě není pozdě na to, aby byly vztahy napraveno.

Býk bude mít během 2022 několik příležitosti k tomu, aby trávil chvíle častěji v kruhu své rodiny. Některým býkům se podaří počít potomka, což bude znamenat ještě větší rozšíření vlastní rodiny. Na zdraví členů rodiny by si měl býk dávat pozor hlavně kolem 20. března, 20. dubna, 23. října a 25. listopadu. Tyto dny mohou negativně zasáhnout vašich nejbližších. Proto je třeba věnovat zvýšenou pozornost hlavně členům rodiny, kteří se potýkají s nějakým dlouhodobým zdravotním problémům.

Horoskop lásky 2022 pro znamení Býk vám vysvětlí vztahy v lásce. Pro kompletní kopatibilitu lásky však čtěte Horoskop Lásky Býk kde naleznete procentuální shodu s vaší láskou!

HOROSKOP 2022 Býk - PŘÁTELÉ Býka

Retrográdní Venuše nacházející se v 9. domě, v trvání od 01. až do 29. ledna působí nejen na milostný život Býka, ale i na jeho osobní růst a vyrovnané přátelské vztahy. Jelikož v období od prvního do 18. ledna se v Couvající pozici nachází i planetu Uran, na upevňování přátelských pout bude čas až od 18. ledna. V lednu Couvající Venuše učí důležité lekce toho, jak se dívat na partnerské vztahy, ale i na nejužší vazby s přáteli, předpovídá roční Horoskop na rok 2022. Zaměřuje pozornost na přehodnocování vztahů, které jsou pro budoucnost smysluplné, a na ukončení takových vztahů, které nemají význam. Z přátelství si berete nejvíce, jak dokážete, a snažíte se přítelem nabídnout svou pravou, nefalšovanou tvář. Soustřeďujeme se hlavně na aspekty důležitých hodnot a vnitřní harmonie. Právě proto budou po vašem boku stát takoví lidé, kteří zesilují vaši vlastní hodnotu a sjednotí se s vašimi potřebami či představami. Rozladěná Venuše k závěru ledna může zapůsobit i na disharmonii vztahů se spolubydlícími, nebo s přáteli, se kterými nemáme ten nejpevnější přátelsky svazek. Právě proto je leden měsícem, kdy byste se měli plně soustředit na nejbližších přátel.

Přátelství bude pro Býka velmi důležitou součástí života i během roku 2022, protože většina tranzitů, které ovlivňují energie Býka, budou pro přátelské vztahy příznivé, specifikuje celoroční Horoskop 2022 Býk. V únoru se budete soustředit hlavně na vlastní budoucnost, a 16. února býku měsíční úplněk ve znamení Lev v 4. astrologickým domě přináší úzké spojení s rodinou a rozšiřování přátelských vztahů. Je to ideální příležitost na malý večírek, na který můžete pozvat i nové lidi, kteří se později mohou stát vašimi přáteli. V únoru vám slunce vstupující do znamení ryby v 11. astrologickým domě dodává šarm a výjimečnou prezentaci sebe sama. Na ostatních budete působit charismatický, což vám pomůže i při navazování nových vztahů, nebo při získávání nových kontaktů. Únor bude pro Býka důležitý nejen z hlediska přátelství, ale i nových kontaktů, které budou mít hodnotu do budoucna. 23. únor, a období až do konce tohoto měsíce, přináší působení sextile Marsu s planetou Neptun v 10. a v 11. domě. Ovlivňuje býků povědomí, a soustřeďuje energii na hluboké poznání duchovna, a síly vědomí. K přátelství se stavíte jiným stylem, a snažíte se proniknout do hloubky emocí nejbližších, a jste tak trochu zvědavým člověkem, popisuje vaši osobnost Horoskop býk 2022. Můžete být neodbytný, co mohu vnést napětí do takových přátelství, které nezvládají přílišnou blízkost a intimitu. Budete se snažit proniknout do emocí přátel tak hluboko, že váš přítel může mít pocit, že příliš zasahujete do jeho soukromí.

Možná je někdy lepší soustředit se na vlastní osobní růst, než radit takovým lidem, kteří o vaši radu ani nestojí. Právě tento fakt vám připomene závěr února. 3. měsíc roku 2022 - měsíc březen, znamená hlavně tolerantnost, soustředění se na budoucnost a sladění péče s vašimi přátelskými vztahy. Kolem 20. března vstoupí slunce do 12. domu, který znamená přerod a nový začátek. Tyto silné energie ovlivňují znamení býk a na jeho přátelské vztahy zajímavým způsobem, protože některé přátelské vztahy mohou právě v tomto období přerůst v něco hlouběji. Sdílená láska a intimita na přátelské úrovni se 20. března může překlopit do jiného poznání lásky hlavně v případě, že již déle snažíte o pozornost toho druhého. Březen je ideální příležitostí pro ty Bykov, kteří touží po jiném, než přátelském vztahu s někým, koho už dobře znají. První čtvrtletí roku 2022 tedy znamená pozitivní vyzařování astrologických tranzitů na přátelství býků.

Díky Věštění Online máte i vy možnost pochopit váš osud do hloubky. Poznejte odpověď osudu na důležitou životní otázku. Zeptejte se věštkyně rychlá a online.

JAKOU PŘEDPOVĚĎ věští HOROSKOP 2022 BÝK V DALŠÍCH MĚSÍCÍCH?

Druhý kvartál roku může zásadně otřást přátelstvím. Na býky působí retrográdní Merkur ve druhém a prvním astrologickém domě. Předtím, od 29. dubna, však ještě pocítíte možnost pomalého duševního růstu. Zjistíte příčiny problémů v některém z vašich přátelství. Tento dar přináší býkům zpětný pohyb planety Pluto v 9. domě Býka, který Bykov soustřeďuje na analýzu přetrvávajících problémů. Pokud máte tedy nevyřešené vztahy s jistými přáteli, a hlavně vztahy z minulosti, retrográdní Pluto vám dává ideální příležitost na analýzu a vyřešení problémů, které skľučujä vaši duši. Uvědomte si, že problematické přátelské vztahy mohou v roce 2022 silně zasáhnout vaši osobnost, a mohou vás brzdit na celkovém rozvoj osobnosti. Kvůli nedořešených vztahem tak můžete vnímat i velký pocit osamělosti a narušení spojení se svým vlastním nitrem. Horoskop na rok 2022 upozorňuje hlavně na měsíc květen, kdy byste měli celou svou pozornost soustředit na harmonizaci nevyrovnaných přátelských vztahů.

Od prvního do 10. května máte tak výjimečnou příležitost a dokonce i sebevědomí a odhodlání k tomu, abyste konečně doriešili disharmonické vztahy z minulosti. Období, kdy byste se měli zaměřit na své vlastní kvality, a vyhýbat se poučování ostatních, nebo společenským akcím, je od 10. května do 3. června, kdy zpětný pohyb Merkuru zasáhne Býka ve druhém a později i v prvním astrologickém domě. Úvod května, jeho střed a konec tedy ovlivní i přátelství, a některým býkům vyrazí dech. Období retrográdního Merkuru znamená nesoulad mezi myšlenkami a komunikačními schopnostmi. Soustřeďuje energie i na budoucí plány. Některých Býkov čeká obrovské probuzení. Můžete se potýkat s pravdou, která byla před vámi dosud skrytá. Tato pravda může i zabolet. Období retrográdnaho Merkuru znamená, že narušené přátelství mohou selhat, varuje býků Horoskop 2022. Budete se muset podrobněji věnovat přátelům, o kterých si myslíte že vás za zády pomlouvají, nebo kteří vnášejí drby mezi ostatní. Musíte si přehodnotit každého přítele, se kterým se v současnosti stýkáte, protože pokud si neuděláte pořádek v této oblasti vztahů, může ve vašem životě nastat obrovský zmatek. Toto období není vhodné na komunikaci, ale spíše na přehodnocení vztahů a úklid v emocích. Musíte více poslouchat své srdce, a soustředit se hlavně na to, co vám říká vážně nejbližší přítel. Existují totiž předpoklady, že právě v květnu vás někteří z přátel ošklivě zradí. Vyhýbejte se i takovým přátelstvím, které jsou zde pro vás pouze pokud od vás něco potřebují. Na druhé straně, pokud jste v minulosti již uzavřeli jisté přátelství kvůli vaší chybě, právě retrográdní Merkur vám dává prostor a možnost na to, abyste tento příběh otevřeli a začali psát jeho novou kapitolu. Budete schopni pochopit to, co jste v minulosti pokazili a přinést nápravu do smysluplných minulých vztahů.

Od 3. června opouští Couvající Merkur první astrologický dům a 4. června působí Saturn v 10. domě i na oblast přátelství, zapůsobí také na Horoskop 2022 Býk. Couvající pohyby planet budou v roce 2022 silné usměrňovat hodnoty, priority a vývoj osobnosti Býka. I zpětný pohyb Saturnu v 10. domě ovlivňuje přátelství. V těchto měsících, až do 23. října, byste si měli dávat pozor na vztahy, které mohou zneužívat vaši dobrou energii. Můžete se potýkat s novými setkáními, a s novými přátelstvími, které se budou snažit o vaši přízeň pouze proto, že budou mít boční úmysly. Tyto měsíce nejsou ideální pro vytváření nových přátelství, protože byste mohli vstoupit do vztahů, které jsou jen povrchní a které od vás vyžadují více, než nabízejí. Červen, červenec, srpen, září a první polovina října budou v přátelských vztahů neutrální. Býk však může cítit větší úpadek energie hlavně kvůli tomu, že v červnu nebo v říjnu bude jeden z přátel potřebovat vaši finanční pomoc. V tomto směru se budete muset rozhodovat, zda obětovat našetřené peníze ve prospěch druhého člověka, nebo jej raději nasměrovat jinam. Jelikož retrográdní Saturn otevírá v býku velkou obětavost budete to právě vy, kdo bude v tomto období harmonizovat nejden vztah a konflikt mezi přáteli. Tyto měsíce však znamenají z v oblasti vlastního osobního pokroku i velmi pozitivní postoj k životu. Budete rádcem a pomocníkem pro duši nejednoho ztraceného přítele, který velmi ocení vaši radu, která bude v jednom případě pro něj životně důležitá. Snažte se tedy analyzovat problémy ostatních, tak, abyste nenarušili vztahy mezi jednotlivými přáteli.

HOROSKOP přátelství býka NA MĚSÍCE ZÁŘÍ, ŘÍJEN, LISTOPAD A PROSINEC 2022

Od 10. září až do druhého října zasáhne přátelství opět Couvající Merkur. Tentokrát zasáhne šestý a sedmý dům, který ovlivňuje řízení vlastního života. Býk se bude cítit nervózně v přítomnosti ostatních lidí, a proto má možnost zaměřit se na práci, a na dlouhodobé cíle. Retrográdní Merkur během září jistě není vhodným obdobím na navazování nových přátelských vztahů. Od 28. září až do 01. října pocítíte vstup domovské planety Venuše do 6. astrologického domu. Nastávají dny plné opatrnosti, protože jistý přítel má s vámi hlouběji úmysly. Odhodlá se, a může se dokonce snažit narušit váš harmonický milostný vztah. Někdo bude mít o vás velký zájem, a nebude se dívat na to, kolik vztahů může zničit. Horoskop 2022 doporučuje býkům - buďte tedy opatrní když uslyšíte jakoukoliv pomluvu o vaší osobě, protože to v tomto období může znamenat snahu o narušení vašeho milostného života. Až přílišný zájem o vaši osobu ze strany někoho vám dosud blízkého může být až strašidelný, a tento vztah může vést k jisté posedlosti. Buďte tedy obezřetní hlavně ke konci září a zapamatujte si že vaše milá a otevřená povaha může být z druhé strany pochopena úplně jinak.

9. října vás zasáhne jistý pocit samoty, který vám pomůže překonat vstup Venuše a Slunce do 7. domu - kolem 23. října. Od 30. října se Couvající Mars dostává do druhého astrologického domu což znamená velmi silné touhy k projevování úcty. Přichází však i žárlivost, která má své místo i v nejužších přátelských vztazích. Budete si chtít ukrást svého společníka pouze pro sebe, a vaše volné chvíle budete orientovat hlavně na čas strávený s nejbližšími. 25. listopadu vnímáme měsíční nov v 7. domě, který se svým působením ovlivňuje i kvalitnější a lepší mezilidské vztahy. Závěr listopadu znamená ideální dny na malý večírek, nebo na zábavu ve společnosti přátel. Pokud potkáte nových, zajímavých lidí, přátelství které v závěru listopadu získáte budou hodnotné a dlouhodobé.

Poslední čtvrt roku nepřináší žádné disharmonické aspekty, které by odhalovaly nepokoje v přátelských vztazích. V lásce iv přátelství budou energie nenarušené. 23. prosinec přináší měsíční nov v 9. domě, a tedy i nové názory a nové objevy. Dozvíte se novinky, které budou pozitivně, a které ve vás zanechají celou škálu radostných emocí. Pro Býka bude závěr roku spokojen, bez neočekávaných negativních vlivů.

Býk by se měl ztotožnit se všemi důležitými věštbami pro jeho život. Upřete vaši pozornost i na Horoskop na Dnes Býk který sleduje nejen předpověď Lásky, ale i energie propojené se zdravím a prací během aktuálního dne, pro sluneční znamení Býk.

HOROSKOP Býk NA ROK 2022 - MANŽELSTVÍ A TĚHOTENSTVÍ

HOROSKOP 2021 Býk - MANŽELSTVÍ

Je rok 2022 vhodným rokem na manželství pro znamení býk? Retrográdní Venuše v úvodu roku 2022 vám připomene důležitější témata než je uzavírání manželství. Soustřeďuje energii hlavně na budování vlastního já, a jelikož silně zasahuje energie Býka je dost možné, že vás odtrhne od každodenní životní reality. V roce 2022 však astrologická tabulka naznačuje i vhodné příležitosti k uzavírání manželství, a také období, kdy uzavírání takových důležitých kroků není doporučeno.

Stejně jako v těhotenství, i při uzavírání manželství se nedoporučují období retrográdní Venuše a retrográdního Merkuru. V následujících řádcích si můžete přečíst, kdy toto období nastává, a tedy jaké jsou nevhodné pozice na uzavírání manželství. Od prvního ledna až do 04. února se prolíná působení Couvající Venuše s Merkurem ve stejném pohybu. Od prvního do 18. ledna se k tomuto tranzitu přidává ještě i planetu Uran, která tak znamená velmi špatnou pozici pro uzavírání manželství. Tyto sňatky většinou nebývají dlouhotrvající, a musí si během společného vztahu procházet množstvím problémů.

Dalšími termíny, kterým by se měli budoucí manželé vyhýbat k uzavření manželství jsou data od 10. května do 3. června, od 10. září do 02. října, a také závěr roku - od 29. prosince až do roku 2023, říká svatební Horoskop 2022 Býk. Na druhé straně, pokud jste pár tvořený býkům a vaší druhou polovičkou, který se v roce 2022 odhodlal na vstoupení do svazku manželského, ideálními, a těmi nejlepšími dny pro manželství je období od 05. do 14 února, kdy prochází Venuše 10 domem. Další skvělou příležitostí jsou dny od 04 - 26. Června. Tyto dny přejí manželským svazkem, a dlouhotrvajícímu a spokojenému manželství do budoucnosti. Následující výjimečnou příležitostí pro uzavírání manželství, které bude milující a laskavé až do konce života, jsou dny od 02. srpna až do 09. září. Uvedené dny jsou nejvhodnějším obdobím roku 2022 na uzavírání manželského svazku. Toto manželství je podle astrologie výjimečně pevné, uspokojivé, a trvá po celý zbytek společného života.

Pokud jste tedy býkům, který zvažuje ideální termín pro uzavření manželství v roce 2022, letos vám dopřeje několik možností. Nejvhodnější a nejideálnější možností na naplánování termínu pro úspěšné manželství, podle astrologického grafu, je období od 02. srpna až do 09. září, jak jsme již uvedli. Tyto dny ukončují ty nejideálnější termíny na manželství pro znamení býk. Zbytek roku orientuje Býka na jiné životní hodnoty, nebo soustřeďuje býků energii na rozhodování o jiných životních cílech a hodnotách. Právě tato fakta by mohly odvést vaši pozornost od plánování si společné budoucnosti jiným, nechtěným směrem. Proto je poslední vhodnou příležitostí roku 09 září 2022.

Jaký je ve skutečnosti muž narozený ve znamení Býk? Nebo iv JINÝCH obrovskou zvěrokruhu? Článek Tajomstvý Muže Býka je komplexním přehledem vlastností mužů podle jejich znamení. Od věštkyně.

Horoskop 2022 Býk v předpovědi TĚHOTENSTVÍ

V roce 2022 dostanete výjimečné množství příležitostí na to, abyste zplodili vytoužené miminko. Pro ty Bykov, kteří se nacházejí ve vztahu s jiným znamením zvěrokruhu, nebo s dalším býkem, nastává několik ideálních příležitosti. Právě znamení, které jsou ve vysoké kompatibilitě v lásce, budou mít velký úspěch. Pokud se snažíte o první dítě, přichází až 5 období v roce 2022, kdy jsou energie velmi silně orientované na zplození nového nebo prvního potomka.

Nevhodnou dobou na početí potomka je na druhé straně období retrográdní Venuše, která je vládnoucí planetou Býka, a také období Couvající Merkuru - který ovlivňuje energie Býka až 4x během roku 2022, vyzdvihuje Horoskop býk 2022. Merkur se v lednu prolíná se zpětnou Venuší a proto není od 01 ledna až do 04. Února ideální příležitost k zplození miminka. Komplikovanějšími dny na otěhotnění budou i dny od 10. května do 3. června, od 10. září do 02. října, a také závěr roku - od 29. prosince do konce roku 2022.

Prvními vhodnými dny pro každého Býka, který se snaží o početí potomka je 07. až 08. únor 2022. V tomto období není patrný žádný negativní aspekt, který by působil směrem ovlivňujícím početí dítěte. Pokud se dlouhodobě snažíte o zplození miminka se svým partnerem, další možností, a tím nejvhodnějším obdobím roku 2022 budou dny 6., 7. a 8. března. Pokud toužíte po hubeňourovi je třeba vynechat hlavně období rušivých elementů, a tedy zpětného pohybu Merkuru a Venuše. Následující příležitostí jsou dny 3. a 4. dubna, a potom tomto termínu nastává období klidu, kdy neexistují žádné pozitivní tranzity naznačující posílení plodnosti, nebo jednodušší početí dítěte. Od 5. dubna až do 6. listopadu nastává více než půl roční období na to, aby se každý býk regeneroval a soustředil hlavně na zlepšení svého fyzického zdraví. Tělo musí být v harmonii s duševním klidem, abyste mohli plnohodnotně zachytit další příležitosti na otěhotnění, které vám přinese měsíc listopad a prosinec.

Dalšími vhodnými dny, které Horoskop 2022 podtrhuje s kdy bude býk obdařen zvýšenou platností, budou dny 7. 8. a 9. listopadu a také 5. a 6. prosince. V roce 2022 tedy dostane býk až 5 možností na otěhotnění - v měsíci únor, březen, duben, listopad a prosinec. Astrologický graf na rok 2022 pro znamení býk tedy doporučuje každému býku který touží po dítěti následovat tato data, které specifikují silné plodné dny, a také ty nejlepší možnosti na zplození vašeho vytouženého miminka.

Tyto termíny nemusí být exaktní, a proto je třeba sledovat reprodukční režim Býka, a nastavit se co nejblíže tímto datem. Býk by se měl tedy hlavně vyhýbat období retrográdní Venuše a retrográdního Merkuru, které nepřinese v oblasti početí potomka velký úspěch, nebo bude těhotenství komplikované.

Tarot je důležitou součástí věštby. Věštění tarotem se snoubí s předpovědí, kterou popisuje Horoskop 2022 Býk, a také prostřednictvím tarotových karet připravila věštkyně předpověď pro znamení býk. Tarotová Karta Dne vám navíc ozřejmí předpověď na aktuální den, podle vaší osudové karty, pro znamení Býk.


HOROSKOP 2022 Býk - LÁSKA, PRÁCE, ZDRAVÍ ...

Klikněte na obrázek a čtěte dál ...

Horoskop Býk 2022 od věštkyně - Pozitíva a Negatíva roka 2022:

Minulost budete řešit hlavně se sebou samým, ale budete hledat i pomoc u vašich blízkých, kterým důvěřujete, vyzdvihuje horoskop na rok 2022 ... Čtěte Horoskop lásky Býk 2022 dál ...

Horoskop Býk 2022 od věštkyně - Láska a Vztahy v roce 2022:

Kompatibilita v lásce Býka s ostatními znameními zvěrokruhu naznačuje, že býk, hledající bezpečně prostředí v životě, si nejvíce porozumí s vodním znamením rak, se znamením Štír, Kozoroh, s dalším Býkem a také se znamením Ryby ... Čtěte Horoskop lásky Býk 2022 dál ...

Horoskop Býk 2022 od věštkyně - Rodina, Přátelé, Manželství, Těhotenství:

Láska zasáhne život býka během roku 2021 ve velmi silné rovině. I rodinné vztahy Býka budou vyžadovat pozornost, protože se budete soustředit nejen na osobní růst a materiální zabezpečení, ale i na osobní dosažení klidu, a na rodinné vztahy ... Čítajte Horoskop Škorpión 2022 ďalej...

Horoskop 2022 Býk - Práce a Finance:

Vvládnoucí planeta Býků - Venuše, která je retrográdní po většinu lednových dní usměrňuje i vaši stabilitu a pohled na kariéru. Leden nepřinese nové možnosti pro Býky, který momentálně hledají zaměstnání, protože během pohybu retrográdní Venuše není vhodné dělat rázně rozhodnutí... Čtěte Horoskop 2022 Býk práce a peníze dál ...

Horoskop Býk 2022 - Zdraví:

Zdraví Býka bude v roce 2022 podmíněno jeho problémy v lásce, ale i pracovním vytížením. V úvodu roku zasáhne retrográdní Venuše v 9. astrologickém domě i zdraví Býka, kdy bude hledat hlavně psychický klid ... Čtěte Horoskop zdraví 2022 Býk dál ...

Retrográdni pohyby planét PŮSOBÍCÍ NA HOROSKOP 2022 Býk

Retrográdní Merkur a Horoskop 2022 Býk
Retrográdni Venuše - Horoskop 2022 Býk
Retrográdní Mars - Horoskop 2022 Býk
Retrográdní Jupiter - Horoskop 2022 Býk
Retrográdní Saturn 2022 - Horoskop Býk 2022
Retrográdní Uran - Horoskop 2022 Býk:
Retrográdní Neptun 2022 - Horoskop Býk:
Retrográdní Pluto 2022 - Horoskop Býk 2022

Rodina, Vztahy & Manželství - Horoskopy 2022 pro 12 Znamení zvěrokruhu:

Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.