Horoskop 2022 Býk

Práce, peníze, kariéra, možnosti pro nezaměstnané na rok 2022

Velký Pracovní Horoskop 2022 Býk - příležitosti a pády roku 2022

Vládnoucí planeta Býků - Venuše, která je retrográdní po většinu lednových dní usměrňuje i vaši stabilitu a pohled na kariéru. Leden nepřinese nové možnosti pro Býky, který momentálně hledají zaměstnání, protože během pohybu retrográdní Venuše není vhodné dělat rázně rozhodnutí, měnit zaměstnání, a tento astrologický Tranzit není ani příznivý pro ty, kteří chtějí začít něco nového. Planeta Venuše vládne u býka nejen lásce a harmonii, ale je to také planeta financí a životních hodnot. Jelikož v býkům životě sehrává kariéra velmi významnou roli, lednová zpětná Venuše ovlivní i priority v tomto směru. Můžete si tak znovu zvážit, zda jste ve svém životě na správném místě, zda děláte to, co vás skutečně baví. V tomto období je nejvhodnější, pokud se ohlédnout krátce dozadu, a zhodnotíte si předchozí úspěchy, které vás přivedly na místo kde jste teď. Venuše je zodpovědná také za vaše kreativní cítění, a její couvajíci pohyb dodává hlubší a smysluplnější pohled na kreativní činnost.

Ženy narozené ve znamení býk mají během retrográdní Venuši možnost vytvořit něco krásné svýma rukama, nebo svou duší, popisuje roční Horoskop 2022 Býk. Je to příznivé období pro ty, kteří jsou domácnosti, a pohrávají se s myšlenkou malé rekonstrukce nebo výměny některého nábytku. Velké nákupy se však určitě nedoporučují. Každý, kdo se ve svém životě živí kreativní činností bude cítit dary, které přináší tento pohyb Venuše. Děti, které se narodí v době, kdy je Venuše retrográdní, bývají častokrát méně sebevědomé, a mohou na ostatní působit samotářský. Takto se bude cítit i většina lidí během tohoto období, a zvláště vaše znamení býk, a znamení váhy, se kterým sdílíte vládnoucí planetu. I když budete bojovat s pocity vlastní hodnoty hlavně v oblasti kariéry, leden vám pomůže analyzovat klady a zápory vašeho nynějšího zaměstnání, které později buď opustíte, nebo si ho budete ještě více vážit. Venuše se nachází ve vašem 9. domě, a proto je to vhodné období na přemýšlení o vaší kariéře, o vizích, o budoucnosti, a o snech, které si toužíte naplnit. Je velmi pravděpodobné, že energie Venuše v lednu vám pomohou pochopit svůj budoucí cíl.

Od 14. ledna do 4. února zesiluje vliv na kariéru Býka i retrográdní Merkur, který ovlivňuje 10. a 9. astrologický dům. Jelikož se prolíná s obdobím zpětné Venuše, přináší opatrnost v sebevyjádření, a ve vlastní prezentaci. Z tohoto pohledu nenastává období příznivé na pracovní pohovory, na prezentace, nebo na rozběh nových projektů. Co bylo zahájeno musí být v práci dokončeny tak, abyste do nového období vykročili s čistým štítem, s čistým stolem, a s dokončenými úkoly. 04. února ovlivňuje práci a kariéru Býka slunce v konjunkci se Saturnem v 10. domě, specifikuje Horoskop na rok 2022 Býk. Můžete se tak plně soustředit na vaše dlouhodobé cíle a práci, která vám přinese pozitivní reputaci. Každá společenská událost, kterou podniknete se svými kolegy bude mít za následek vynikající odezvu na vaši osobu. 8. února upozorňuje každého Býka na to, že vás zasáhne trigon Marsu s planetu Uran v 9. a v 1. domě, což bude mít za následek jakýsi fanatismus při přesvědčování ostatních. Vaše vlastní názory budete chtít prosadit mezi ostatní kolegy, což může způsobovat komplikované období. I ti, jejichž práce představuje péče o domácnost budou vykazovat zvláštní chování, kdy bude logické uvažování v konfliktu s tím, co vám říká vaše srdce. Období zvláštního chování z vaší strany prolomí až vstup planety Merkur do 10. domu, kdy se můžete opět plně soustředit na své vlastní osobní cíle a ambice.

Závěr února nepřináší žádné výrazné změny, či negativní tranzity, které by mohly zasáhnout energii v práci nebo při provádění vašeho povolání, vyzdvihuje roční Horoskop 2022 Býk. V závěru měsíce bude péče o malé děti složitější, protože Venuše v konjunkci s planetou s Marsem v 9. domě znamená konflikty hlavně mezi porozuměním a učením. Až do konce měsíce tak bude náročnější pomáhat dětem s domácími úkoly, a bude také těžší porozumět jejich emočním potřebám. Tato oblast práce zasáhne hlavně těch, jejichž náplní života je péče o děti, a může zkomplikovat i celkovou rodinnou pohodu v závěru února. Doposud, během ledna a února, nebylo množství vhodných příležitosti pro ty, kteří hledají nové zaměstnání. Astrologické tranzity nenaznačují velké nebo rychlý pokrok pro nezaměstnané, což se však změní se vstupem Marsu do 10. domu.

Kariérní Horoskop 2022 Býk během dalších měsíců roku 2022

Od 4. až do 10. března přichází ideální příležitost pro Býka zazářil a ukázat ostatním všechny své silné stránky, a velmi pozitivně odprezentovat svou osobu. Nezaměstnaní by tedy měli zbystřit pozornost, protože tyto dny jsou silné zaměřeny na kariéru Býka, a do popředí protlačují vůdčí schopnosti a velké charismatické vyzařování osobnosti. V únoru je tedy ideální doba na posílání životopisů, a začátkem března můžete posbírat ovoce své snahy. Toto pozitivní období bude citelné od začátku března až do 17. března, kdy pomalu začíná na Býka ovlivňovat úplněk měsíce v 6. astrologickým domě.

17., 18. a 19. března se budete marně snažit postupovat, změnit zaběhnuté věci v práci, nebo přinést inovace do mysli ostatních, definuje celoroční Horoskop 2022 Býk. Marně snažení vám může přinést negativní pohled na vaši dosavadní práci. Nezoufejte však, protože tyto energie má na svědomí silný měsíční úplněk, který ovlivňuje právě na váš dům zdraví a práce. Pokud budete velmi zapálený pro nové projekty, nebo pro dokončování komplikovaných věci, může vám to přivodit více stresu, a tento váš postoj v práci může zapříčinit velké vyčerpání, ba dokonce onemocnění. Více o tom, jak bude práce Býka ovlivňovat zdravotní stav si řekneme v části zdraví v roce 2020. K této březnové energii úplňku v 6. domě se přidává i kvadratura vládnoucí planety Venuše s Uranem, které negativně zasáhne hlavně vaši pracovní výdrž a píle . Budete líný, což však pouze naznačuje potřebu většího odpočinku a relaxace. Své tělo a svou energii byste v březnu měli poslouchat více než dosud, protože díky zmírnění tempa můžete předejít zdravotnímu problému, který bude následkem vaší horlivosti a stresu. Se vstupem slunce do znamení Beran kolem 20. března se každý z vás snaží dosáhnout dokonalosti v životě. Týká se to nejen oblasti lásky, zdraví, ale také kariéry a financí.

Vstup slunce do 12. domu zasáhne každého Býka, který cítí, že si v jistém směru života potřebuje udělat větší pořádek, přizvukuje váš Horoskop na rok 2022 Býk. Dotkne se to hlavně Býkov, kteří hledají zaměstnání nebo ty, kteří jsou v zaměstnání nespokojeni. Jelikož zpětný Merkur pocítíte až od 10. května, tato druhá polovina března, a měsíc duben bude vynikajícími příležitostmi na změnu povolání, nebo alespoň na změnu pozice, ve které nyní působíte. Pokud se tedy pohráváte s myšlenkou na změnu ve svém kariérním životě, právě druhá polovina března a období až do 10. května soustřeďuje silné vibrace na kariérní úspěch. Varovným obdobím pro ty Býkov, kteří působí v domácnosti je úplněk měsíce v 6. domě, kdy budete soustředit energii k provádění práce hlavně pro uspokojení potřeb druhých. Tento silný vliv měsíčního úplňku cítíte 15., 16. a 17. dubna, kdy vás práce kterou vykonáváte nebude bavit. Budete se potýká s myšlenkami opustit vše dosud budované, ale uvědomte si, že se tyto velké výkyvy nálad na vaši kariéru, zda na vaši činnost v domácnosti, může hlavně silný měsíční úplněk ovlivňující vaše zdraví a na vaši práci. Znovu, v tomto období musíte relaxovat a zaměřovat se hlavně k odstranění stresu v životě a minimalizovat řešení problémů, které by se nyní řešily těžce a přivodili by vám pouze množství stresu a neklidu. Obrovský pocit vitality a sebevědomí cítíte se vstupem slunce do vašeho prvního domu, který nastává 20. dubna.

Od 20. dubna do 10. května dostávají příležitost i ti, jejichž zaměstnáním je péče o domácnost, říká Horoskop 2022 Býk. Býk bude generovat obrovské množství dobrých nápadů, které pomohou zlepšit fungování domácnosti. Můžete si vytvořit domácí plán úkolů, které bude plnit každý člen domácnosti. Můžete si koupit nový spotřebič, který vám pomůže při provádění každodenní činnosti. Právě druhá polovina dubna vám přináší možnost koupit si věc, kterou už déle potřebujete. Zvládnete to ale do 10. května, kdy se planeta Merkur dostává do zpětného pohybu v druhém a v prvním domě Býka. Tranzit přináší řadu problémů z minulosti týkajících se i vaší kariéry a financí. Od 10. května máte tedy silné nutkání soustředit se hlavně na seberealizaci a na celkový relax těla a duše. I když práce je velmi důležitá, cítíte z tohoto směru vnitřní nejistotu, která souvisí s nedokončenými minulými úkoly, nebo s věcmi, které jste neudělali správně, věští Horoskop Býk 2022. soustředit se nejen na materiální hodnoty, ale i na vaši kariérní budoucnost. Komunikace je také nyní narušena, a proto období retrográdního Merkuru v květnu a začátkem června nepřeje nezaměstnaným býkům nebo těm, kteří chtějí udělat kariérní změny.

Pokud plánujete změnu zaměstnání, je vhodnější nechat to na ukončení vlivu Merkuru. Dokončete si raději vše minulé, což může negativně ovlivnit vaši reputaci a vaši stabilitu v kariéře. I ti, kteří se starají o domácnost, musí nyní sesbírat veškerou energii a pořádně si pročistit celou domácnost, která musí po 3. červnu zářit novou energií a štěstím. Je načase zbavit se všech nepotřebných věci, udělat analýzu těch věci nepoužívané, a nabídnout je k prodeji, nebo jejich darovat někomu, kdo tyto věci ocení a potřebuje. Do vaší domácnosti je nutné vpustit novou energii, tvrdí roční Horoskop 2022 Býk, a proto zvolte i vhodné vonné oleje, které pozitivním způsobem ovlivní vaše myšlení a vaši náladu. Znalost aromaterapie pro rok 2022 určuje i pozitivní vůni pro znamení Býk, pro zvýšení výkonnosti a energie. Obklopte se vůní jasmínu, která přináší energii, sebejistotu, vitalitu, a z hlediska aromaterapie znamená také podporu kreativní mysli. Zde budete potřebovat hlavně při malých změnách nebo při třídění nepotřebných věcí. Jasmín vyzvedne pozitivní energii vaší domácnosti, a očistí negativní auru od každé hádky nebo neshody, která v minulosti zasáhla energie vaší ctnosti. Vliv jasmínového vonného oleje na vaše zdraví a energie bude v roce 2022 patrný. Ovlivní nejen vaše vnímání stresu, ale uklidní i váš nervový systém a stimuluje oblasti mozku, které ovlivňují vaše pozitivní myšlení. Vsaďte na jasmínovou vůni vždy, když budete potřebovat utlumit hladinu stresu, nebo se uklidnit po náročném dni, či po hádce. Pomáhá řešit stres, úzkost depresi. V roce 2022 je vhodným hlavně pro znamení Býk. V okamžicích, kdy budete potřebovat uklidnit mírnou bolest nebo regulovat pracovní stres je jasmín neocenitelný. Měl by být proto součástí kanceláře a domácnosti každého býka. Od druhé poloviny června budete mít množství příležitostí na to, abyste vzdělával v oblasti, ve které působíte.

LETNÍ MĚSÍCE A PODZIM - HOROSKOP 2022 BÝK Z HLEDISKA KARIÉRY

Býk, který již dlouhodobě uvažuje o rozšíření svých schopnosti může v druhé polovině června realizovat tyto sny, a zapsat se na nový jazykový kurz, nebo se vzdělávat v jiných směrech, které ho motivují a baví. Měli byste obětovat nějaké finance navíc na budování vašich znalosti a rozšiřování vědomosti. Nikdy není pozdě na to, abyste začali s učením nového jazyka, který vám v budoucnu může přinést mnohem více peněz, nemluvě o vynikající reputaci a o tom, jaký pozitivní dojem zanechte na ostatních. Tento rozvoj vaší osobnosti bude v druhé polovině června souviset i s vaším zdravím, varuje zdravotní Horoskop 2022, protože každé takové rozhodnutí vám zlepší sebevědomí, a posílí vaše psychické zdraví. Od 5. srpna mají hlavně ženy narozené ve znamení býk obrovské možnosti na kariérní úspěch.

Až do 13. srpna se do vašeho života protlačuje obrovská bojovnost a síla řešit každý problém, který se naskytne v práci nebo v domácnosti. Ženy budou se vstupem Marsu do prvního domu, který začne 5. srpna, velmi silné a motivované, a proto pokrývat každou povinnost i tu, kterou jindy nechávají na své polovičky. Užívejte si titeto dny, protože můžete naplno projevit nejen vaši ženskost, ale také schopnosti, které jindy ostatní nevidí. 20. Augusta přináší opozice slunce s Plutem v 3. domě slunce a v 8. domě Pluta, obrovský pozitivní efekt při činnosti s lidmi. Pokud pracujete v oblasti, kde je vyžadována práce s lidmi, nebo se zajímáte o takové zaměstnání, právě od 20. srpna až do konce tohoto měsíce máte energii, která znamená silnou vůli překonávat překážky. Hlavně kariéra Býka bude v srpnu velmi slibná, a přináší množství příležitostí nejen pro ženy, ale i pro muže, kteří chtějí kariérní postupovat, podtrhuje Horoskop 2022 Býk. Jakékoliv překážky, jakékoli výzvy nebo nedokončené projekty jsou v srpnu zvládnuté s lehkostí. Pro Býka nenastává během letního období dobrá příležitost na cestování, nebo na dovolenou. Měl by se zaměřit právě na budování a posilování svého kariérního statusu, a na růst své vlastní osobnosti učením, a získávání nových znalosti.

V úvodu srpna dokonce dostanou velkou příležitost i nezaměstnaní, jejichž aura září všude kolem, a od 10. až do 15. srpna existují mimořádně vhodné Astrologické tranzity soustřeďující energie na získání takového povolání, po kterém toužíte. Energie jsou silné, a proto jejich využití ve svůj prospěch zejména v případě, pokud už dlouho hledáte nové zaměstnání. Srpen představuje v roce 2022 již druhou silnou příležitost k získání vytouženého zaměstnání, zejména pro nezaměstnané Býkov. Retrográdní Merkur od 10. září až do druhého října v šestém a následně v sedmém domě soustřeďuje energii Býka na uspořádání vlastního života a na jeho správné řízení. Býk se může cítit nervózně v přítomnosti ostatních lidí, což může zpomalovat jeho kariérní růst. Problematické období nastává hlavně pro ty, kteří poskytují služby ostatním lidem, jejichž hlavní zdroj příjmu tvoří práce s lidmi. Můžete se cítit brzděn energií retrográdního Merkuru.

Od 10. září do 02. října byste měli více odpočívat a soustředit se na dokončení neuzavřených úkolů, indikuje roční Horoskop Býk 2022. Je to také ideální období na odpočinek, i když to není ideální období pro cestování do dálek. Vyberte si raději destinaci k odpočinku, kterou máte ve své blízkosti, nebo kterou jednoduše zvládnete krátkým letem nebo nedaleko cestou autem. Budete sice cítit nervozitu v přítomnosti ostatních lidí, to se však netýká vaší vlastní rodiny. Pokud se vám podaří od 10. září do 02. října pořádně odpočinout, a zregenerovat vaši mysl, závěr roku bude pro vás velmi jednoduchý, a překonáte dokonce listopadové problémy v dlouhodobém plánování. Závěr října zasáhne energie Býka vliv couvajícího Marsu v druhém domě, který se soustřeďuje hlavně na projevování úcty vůči starším lidem, a vůči vašim nadřízeným. Od října až do závěru roku 2022 lze očekávat mírně konflikty zejména v případě, pokud se necháte zatáhnout do pomluv v práci, které poškozují ostatních. Zůstaňte loajálním člověkem, který se zajímá sám o sebe, a jehož nezajímají bezvýznamné klepy, a narážky na životy jiných. Tato pozice couvajícího Marsu vám od 30. října po celý zbytek roku přináší možnosti ukázat jakým jste hodnotným a loajálním člověkem. Vyhýbejte se pomluvám jiných, a nedělejte to ani v případě, pokud toužíte zapadnout do kolektivu. Projevování úcty vůči ostatním je základním bodem toho, jak si udržet vynikající reputaci ve vašem zaměstnání. Pokud vychováváte ratolesti nebo pracujete v domácnosti, je také vhodné učit vaše děti tomu, jak se chovat vůči ostatním.

PRÁCE V závěru roku 2022 A HOROSKOP NA ROK 2022 BÝK

Zpětný Mars může zasáhnout vaše energie velkým tlakem, a přináší velmi emotivní touhy po ukončení roku v lepším postavení, nebo s větším obnosem peněz na účtu. Tento tlak na vaši vlastní osobu může způsobovat napětí a stres projevující se ve vašem soukromém životě, ale i na zdraví. Období couvajícího Marsu je lépe překonat se svým vlastním nitrem. Máte možnost učit se, pokračovat, pomáhat ostatním v jejich pokroku, a učit děti vzájemné úctě. Učte se růst, a vyhýbejte se drbům, které mohou negativně zasáhnout názor ostatních na vaši vlastní osobu. 8. listopadu cítíte i problémy v dlouhodobém plánování, protože nastává úplněk měsíce v prvním astrologickým domě ovlivňující kariéru Býka. Budete se cítit pod tlakem a ve stresu z toho, že do konce roku nestihnete všechno. Švihněte však rukou, protože kvůli tomu že nestihnete podepsat nějaký dokument, nebo dokončit odpovědi na všechny maily se svět nezhroutí. V listopadu musíte více relaxovat a soustředit se na vlastní zdraví a na členy vaší rodiny. Venuše v Kozorohu během prosince a také Jupiter v 12. domě, pozitivně ovlivňují kariéru, na kreativitu a na práci v domácnosti.

Horoskop 2022 Býk popisuje, že December 2022 bude patřit hlavně tím, jejichž domácnost vyžaduje více lásky a více pozitivní energie. Nezapomínejte si naplánovat Vánoce v náručí vašich milovaných, protože právě láska k ostatním posílí i vaše nové nápady a kreativitu. Od 20. prosince až do konce roku přicházejí dny ovlivňující lidi, kteří se zabývají kreativní nebo literární činností. Plánujete již dlouho napsat knihu, nebo alespoň publikovat nějaký článek na webu? Právě od 20. prosince až do konce roku má býk příležitost k tomu, aby začal se svou kreativní činností, která bude obohacovat váš život do budoucnosti. Rok 2022 tedy znamená zajímavé možnosti pro nezaměstnané, a to až dvakrát během celého roku. Pracující budou muset překonávat problémy, ale většina roku se zdá být opět velmi příznivá pro kariéru Býkov. Problémy, vyčerpání, a úpadek energie nebudou časté, a proto má Býk možnost dosáhnout silné uspokojení při své práci. S nervozitou pomůže jasmín a krátkodobé negativní aspekty tak překonáte jednodušší.

Vaše práce během dnešního dne? Na všechny otázky o kariérních možnostech dnešního dne vám odpoví Horoskop na Dnes Býk, připravený na rok 2022, vždy aktuální, horoskop od věštkyně!

Finanční Horoskop 2022 Býk

Finance Býka na rok 2022 - Horoskop od věštkyně

Během ledna se couvající Venuše nachází v 9. domě filozofie, ale z pohledu financí ovlivní i Býka, kterému je vládnoucí planetou. Období retrográdní Venuše je ve financích obdobím, které je vhodné na přemýšlení o minulých snech, které jste chtěli dosáhnout. V době zpětné Venuše není ničím neobvyklým, pokud pociťujete finanční nedostatek, nebo se více zabýváte tím, jaké výdaje vás během tohoto roku čekají. Leden zasáhne Býka z tohoto pohledu výrazně, a finance mohou být důležitým tématem rodinných rozhovorů. Budoucnost ve financích se může nyní zdát být neurčitá, ale měli byste si uvědomit, že tyto energie má na svědomí hlavně couvající Venuše, která odezní už koncem ledna.

Venuše může způsobit i nějaké nečekané ztráty, nebo mezery ve vašem finančním rozpočtu, upozorňuje Býkov Horoskop 2022. Lednové období není pro Býka vhodným měsícem na utrácení financí, které jste neměli předem naplánované. Nekupujte nic, co nepotřebujete ba naopak, snažte se zbavit nepotřebných věcí, které můžete prodat a můžete si tak vylepšit rodinný rozpočet. Ani kariérní příležitosti, nebo štěstí ve hře nenaznačují lednové astrologické tranzity. I když nebudete hodně utrácet, budete cítit nestabilitu a nejistotu pro vaši budoucnost, která pramení z velkých minulých výdajů. Takový vliv bude mít na Býka hned první měsíc roku 2022, který může finance dostat mezi vaše priority, nad kterými budete uvažovat a přemýšlet. Pokud uklidníte tyto energie, aby vám nezpůsobovaly stres a problémy, můžete si udělat finanční plánování a analýzu toho, co se vám podařilo za minulý rok ušetřit. Dělejte si cíle a plány, které budete během roku 2022 naplňovat, a znovu si zvažte, co v životě skutečně potřebujete, a bez čeho se neobejdete. Venuše v couvající pohybu má také za následek, že býk kupuje věci jen proto, aby okouzlil ostatních. Uvědomte si, co v životě potřebujete, a čím chcete pouze okouzlit oko ostatních lidí. Není nutné shromažďovat množství majetku na to, abyste v životě byli šťastnější. Právě tento fakt vám chce během ledna připomenout vaše vládnoucí planeta ve zpětném pohybu. Měsíc únor, březen, a téměř celý duben nepřináší žádné negativní aspekty, které by výrazně zasáhly finance. S uplynutím zpětné Venuše - 29. ledna, se Býk dostává do vytoužené psychické stability z hlediska financí, dodává horoskop na rok 2022, kdy odeznívá pocit nedostatku, a finance jsou harmonizovány. Hlavně vaše podvědomí vám naznačí, že máte dostatek peněz na to, abyste zvládli každý nečekaný výdaj během prvního čtvrtletí roku 2022.

Kolem 29. dubna pocítí býk vstup planety Merkur do druhého astrologického domu, který je právě domem majetku a bývá spojován s vaším vlastním znamením zvěrokruhu. Z pohledu přechodu přímého Merkuru do druhého astrologického domu můžete generovat nové nápady, které ještě během roku 2022 výrazně vylepší vaše finance. Tato pozice planety Merkur také spojuje finanční záležitosti a majetek s domovem Býka. K finančnímu vylepšení přichází hlavně u takových Býkov, kteří se zabývají vzděláváním jiných lidí. Pokud se již déle pohráváte s myšlenkou na rozběhnutí kariéry v oblasti předávání svých znalosti, právě závěr dubna vám velmi přeje k tomu, abyste udělali první krok. Musíte rozumně investovat do sebe sama, do svého času, a sdílet své schopnosti a znalosti s ostatními lidmi, řadí roční Horoskop 2022 Býk Právě tak se některým býkům podaří získat ještě více financí během roku 2022 do své peněženky, což význačně odlehčí vaše finanční starosti. Během května vnímáte tranzit Merkuru v sextile s Venuší, přičemž Merkur se nachází v domě majetku a financí. Tento pozitivní Tranzit zesiluje vaši charisma, a díky tomu si můžete jednoduše vytvářet nové přátelství, které zasáhnou hlavně váš finanční rozpočet z pozitivního hlediska. Můžete získat přátelství, které vám do budoucna otevřou oči ve směru, ve kterém můžete podnikat, nebo vám poradí, jak zlepšit váš celkový rodinný rozpočet. 10. května začíná období zpětného Merkuru, ale také planeta Jupiter vstupuje do 12. domu Býka.

Od 9. do 10. května máte skvělou příležitost zariskovat v oblasti financí, a zkusit si vsadit v loterii. Jupiter je planetou štěstí, a když se nachází v 12. domě znamená odměnu, výhru, jednoduše řečeno - nečekané a rychlé přilepšení do finančního rozpočtu. Neváhejte proto, a využití těchto vhodné dny, kdy vám štěstí přeje hlavně v oblasti financí. Od 10. května do 3. června ovlivňuje Bykov zpětný Merkur nejprve v druhém, a později v prvním domě. Období couvajícího Merkuru nedoporučuje býkům dělat velké rozhodnutí, podepisovat důležité dokumenty, stěhovat se, nebo riskovat při hře nebo při finančních záležitostech. Do života Býkov vnáší vnáší hledání identity, a možnosti jak vylepšit svou budoucnost. Můžete očekávat mírnou nerovnováhu ve financích, protože v období tohoto pohybu Merkuru je velmi časté, že se kazí spotřebiče, nebo budete mít nějaký problém s malou elektronikou. Z tohoto pohledu budete muset starý kus nahradit novým, což může negativně, ale do malé míry, zasáhnout vaše finance, a jarní rodinný rozpočet, varuje finanční Horoskop 2022 Býk. Začátkem června se budete mít problém psychicky osvobodit, a vpustit do života nové nápady a myšlenky. Vytváříte si touhy po fyzických potěšení nového druhu, a proto máte sklon k přejídání. Tato zvýšená chuť k jídlu může ovlivnit i vaše výsledné hospodaření během měsíce červen. Vynikajícími nápady vás obohatí i vstup planety Merkur do znamení Blíženci během 13. června, kdy se vám nahrnou dobré nápady jak ušetřit a jak si odpočinout i bez toho, abyste na relax míjely obrovské množství peněz. Následující den patří úplňku ve osém domě, který z hlediska financí znamená celkovou intuici. Tato intuice souvisí také s vaší finanční budoucností, kdy raději odkládáte nějaké peníze navíc, které by se mohly v budoucnu hodit.

Červen vás přezkouší iz hlediska vaší velké lásky k materiálním věcem, kdy budete mít tendenci kupovat zbytečnosti, a utrácet peníze na věci pro sebe, nebo pro jiné. Pokud se nechcete dostat do finančních potíží během léta, horoskop vám jednoznačně doporučuje zkrotit své touhy hlavně kolem 23. června, kdy Venuše vstupuje do druhého domu, a máte tedy tendenci bezhlavě utrácet našetřené peníze. Toto období Býk pocítí až do konce června, a proto je vhodné soustředit své energie na jiné životní oblasti, abyste nesoustředili na kupování zbytečností.

Finanční Horoskop 2022 Býk v druhé polovině roku 2022

Až do 22. neexistují negativní tranzity zasahující finance, a 22. července se slunce nachází ve 4. astrologickém domě, který znamená bezpečí nejen v emočním směru, ale i ve financích. Slunce je v tomto čase zaměřené na finanční zdroje, a na přehodnocování osobních a jistot, které v životě máte. Toužíte po dosahování materiálního úspěchu, a můžete se cítit i unaveně, protože dosud nebylo množství času na odpočinek. Rok 2022 bude z pracovního a finančního hlediska pro býky náročný, protože si ani neuvědomí, jak rychle jeho první polovina uplyne. Právě 22. červenec vám připomene, že musíte zpomalit, i když vás navádí k tomu, že musíte upevňovat nejen svou pozici v práci, ale i ve finanční stabilitě. Dávejte si pozor hlavně na žádostivost ostatních ve vašem okolí, kteří budou chtít využít vaši dobrou povahu k tomu, aby se finančně obohatily, řadí Býku Horoskop 2022 od věštkyně. Peníze dávejte jiným lidem, pouze pokud na to mají dostatečně dobrý důvod z vašeho pohledu. Budete vědět dobře zhodnotit to co potřebujete koupit, jaké výdaje mají ve vašem životě smysl. Takto se budete moci vyhnout nepodstatným nákupem nebo utrácení financí ze strany členů vaší rodiny. Bude to však chtít tvrdou ruku z vaší strany.

Do 20. srpna si dávejte pozor na finance, a výdaje se snažte zastabilizovať. Od 20. srpna cítíte direktivní Mars ve druhém astrologickým domě, a tak je opět zasažena vaše touha po zvelebování financí a majetku. Mars se svou energií vás může nutit do toho, abyste utráceli všechny peníze, které jste vydělali. Období kolem září je také vhodným obdobím na dovolenou, a proto se tyto energie mohou prolínat, a tak bude mít býk tendenci utratit velké množství peněz hlavně tímto směrem. Snažte se však vybrat si dovolenou rozumně. Tento rok není ani vhodným rokem pro cestování do dalekých zemí, a proto zvolte raději blízké cesty, kde si můžete dopřát více luxusu za peníze, které jste měli naplánováno na letošní dovolenou. Musíte se naučit vymezit jasná pravidla nejen sobě samému, ale členům své rodiny. Silné posazený Mars ve druhém astrologickým domě upozorňuje také na podnikatelské aktivity. Proto toto období není vhodné na zahajování podnikání, ani na změnu povolání a zaměstnání. Finance se při působení Marsu dosahují všemi možnými prostředky, a proto by se býk neměl divit, pokud bude jeho vášeň po dosahování zisku převládat nad jiným racionálním uvažováním. Planeta Mars se usazuje v Blížencích až do konce roku 2022, a proto se po zbytek roku budete soustředit hlavně na dosahování finančního zisku, předpovídá Horoskop býk 2022. Býk bude soustředit celou svou pozornost a celou svou energii hlavně na vylepšení rodinného rozpočtu, a na dosahování svých finančních cílů. Z tohoto pohledu může být závěr roku pro býky komplikovaný, protože budou zapomínat na důležitější životní hodnoty. Soustředění se na materiální zabezpečení rodiny vás natolik zaměstná, že bude těžké vnímat lásku své rodiny, přátelství, nebo krásu každodenních okamžiků. Jediným doporučením pro Býka v oblasti financí pro závěr roku 2022, od 20. srpna, je to, abyste se snažili diverzifikovat vaše zájmy mezi lásku, kariéru, finance, rodinu a samozřejmě se musíte orientovat i na péči o své zdraví ať už o psychické nebo fyzické. I když to může být pro vás komplikované hlavně kvůli působení mocného Marsu na druhý astrologický dům, musíte si uvědomit že peníze nejsou všechno, a že skutečné hodnoty čekají na to, až si je všimnete a budete se jim naplno věnovat.

Z pohledu astrologických tranzitů závěr roku už nenaznačuje žádné komplikace, ani mimořádně možnosti na nečekaný zisk, definuje býkův roční Horoskop 2022. Právě proto, že energie působící na finance Býka se zdají být vyrovnané, by se býk nemusel obávat žádné finanční ztráty, a nemusí se také soustředit na rychlý zisk. Přílišná snaha o rychlý výdělek, nebo silná orientace na dosahování financí prostřednictvím kariéry vás obere o chvíle, které byste měli trávit se svými blízkými. Tato horlivost směrem k finančně vás může obrat nejen o čas strávený s milovanými, ale io jiné důležité chvíle, které byste v závěru roku určitě neměli promeškat jen kvůli tomu, že soustředíte celou svou energii na vydělávání peněz. Někdy je lepší spokojit se s tím, co v životě máte, jak se honit za věcmi, které vás ubírají o ostatní důležité chvíle a zážitky v životě. Tento fakt tvoří hlavní věc, kterou by si měl býk pamatovat během roku 2022.

Poznejte i týdenní horoskop Býk. Horoskop na rok 2022, i na každý týden exkluzivní od věštkyně. Týdenní horoskop Býk je vždy přesný a aktuální. Od věštkyně i na rok 2022.


HOROSKOP 2022 Býk - LÁSKA, PRÁCE, ZDRAVÍ ...

Klikněte na obrázek a čtěte dál ...

Horoskop Býk 2022 od věštkyně - Pozitíva a Negatíva roka 2022:

Minulost budete řešit hlavně se sebou samým, ale budete hledat i pomoc u vašich blízkých, kterým důvěřujete, vyzdvihuje horoskop na rok 2022 ... Čtěte Horoskop lásky Býk 2022 dál ...

Horoskop Býk 2022 od věštkyně - Láska a Vztahy v roce 2022:

Kompatibilita v lásce Býka s ostatními znameními zvěrokruhu naznačuje, že býk, hledající bezpečně prostředí v životě, si nejvíce porozumí s vodním znamením rak, se znamením Štír, Kozoroh, s dalším Býkem a také se znamením Ryby ... Čtěte Horoskop lásky Býk 2022 dál ...

Horoskop Býk 2022 od věštkyně - Rodina, Přátelé, Manželství, Těhotenství:

Láska zasáhne život býka během roku 2021 ve velmi silné rovině. I rodinné vztahy Býka budou vyžadovat pozornost, protože se budete soustředit nejen na osobní růst a materiální zabezpečení, ale i na osobní dosažení klidu, a na rodinné vztahy ... Čítajte Horoskop Škorpión 2022 ďalej...

Horoskop 2022 Býk - Práce a Finance:

Vvládnoucí planeta Býků - Venuše, která je retrográdní po většinu lednových dní usměrňuje i vaši stabilitu a pohled na kariéru. Leden nepřinese nové možnosti pro Býky, který momentálně hledají zaměstnání, protože během pohybu retrográdní Venuše není vhodné dělat rázně rozhodnutí... Čtěte Horoskop 2022 Býk práce a peníze dál ...

Horoskop Býk 2022 - Zdraví:

Zdraví Býka bude v roce 2022 podmíněno jeho problémy v lásce, ale i pracovním vytížením. V úvodu roku zasáhne retrográdní Venuše v 9. astrologickém domě i zdraví Býka, kdy bude hledat hlavně psychický klid ... Čtěte Horoskop zdraví 2022 Býk dál ...

Retrográdni pohyby planét PŮSOBÍCÍ NA HOROSKOP 2022 Býk

Retrográdní Merkur a Horoskop 2022 Býk
Retrográdni Venuše - Horoskop 2022 Býk
Retrográdní Mars - Horoskop 2022 Býk
Retrográdní Jupiter - Horoskop 2022 Býk
Retrográdní Saturn 2022 - Horoskop Býk 2022
Retrográdní Uran - Horoskop 2022 Býk:
Retrográdní Neptun 2022 - Horoskop Býk:
Retrográdní Pluto 2022 - Horoskop Býk 2022

Práce & Peníze - Horoskopy 2022 pro 12 Znamení zvěrokruhu:

Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.