Horoskop 2022 Lev

Práce, peníze, kariéra, možnosti pro nezaměstnané na rok 2022

Velký Pracovní Horoskop 2022 Lev - příležitosti a pády roku 2022

Úvod roku 2022 vám dopřeje hned první měsíc, kdy můžete dokončit všechny své rozjeté úkoly a projekty, předpovídá Horoskop 2022 Lev. Retrográdní planety - Venuše, a planeta Merkur, vám během ledna poskytují čas na to, abyste si dokončili všechno zahájeno. Dokonce vás k tomu navádějí. Nejlepším způsobem, jakým využít pohyby cúvajúcich planet v roce 2022 pro svůj vlastní osobní prospěch, je jejich využití pro dokončení zahájených věci, projektů, úkolů nebo jakýchkoli povinností souvisejících s vaší prací. V období retrográdní planet není dobré začínat žádné nové projekty, a nedoporučuje se také podepisovat důležité smlouvy, či začínat podnikání, radí pracovní Horoskop Lev 2022. Tyto své velké kroky z hlediska kariéry byste si měli nechat na období, kdy vaše energie neovlivňují zpětné planety.

Z pohledu vašich pracovních povinností bude retrográdní Merkur od 14. ledna do 01. února ovlivňovat i na vaše pracovní povinnosti, neboť od 26. ledna se Merkur přesouvá 6. astrologickým domům lva. Díky tomuto pohybu zpětného Merkuru se budete na své projekty a na své povinnosti dívat i očima druhých lidí. Pochopíte, jak máte v práci postupovat, a co máte dokončit, říká kariérní Horoskop 2022 Lev. Dokonce i lvi, jejichž práce představuje péče o domácnost mohou v tomto období vyhodit vše staré, a osvěžit domácnost čerstvým vzduchem, čistou energií, která se u vás usídlí právě díky tomu, že se zbavíte nepotřebných věci. Tyto věci můžete darovat, čímž ještě více posilněte pozitivní karmické energie ve vaší rodině. Couvající pohyby lednových planet vyvolávají utiahnutejšiu, a samotářskou povahu. Pro vás je tento Tranzit však velkou výhodou, protože máte možnost vnořit se hlouběji do vašich povinnosti, které nyní dokončíte.

Úvodní měsíc roku 2022 použijte k dokončení všech úkolů, které by vás mohly brzdit. Pod tíhou množství povinností můžete mít pocit, že nemáte mnoho času na přemýšlení o sobě samém, předpovídá roční Horoskop na rok 2022 Lev. Soustřeďujete však svou energii hlavně na vaše emoce a na vaše pracovní povinnosti, protože z pohledu astrologických tranzitů procházejí tyto Couvající planety vašim 7. a 6. astrologickým domem. Přirozená flexibilita planety Merkur se nyní prolíná i do vašeho života. Tyto dary zpětné planety můžete využít naplno, pro vlastní prospěch. Celý leden vám tak dává příležitosti k zvládnutí úkolů iz roku 2021, které dokončíte, necháte za sebou, a můžete se následně hýbat rychleji vpřed.

Od 24. ledna se planeta Mars nachází v 6. domě, ve znamení svého povýšení. Tento Mars zasáhne i vaše mezilidské vztahy v domácnosti, nebo mezi spolupracovníky. Konkurence vám v těchto chvílích nebude dělat problém, a po odeznění pohybů retrográdní planet - od 4. února až do 6. března nabízejí Astrologické tranzity několik možnosti k zachycení nových šancí v kariérním životě Lva. Následující období bude příznivé nejen pro lvy, kteří chtějí v kariéře pokračovat, ale i pro ty, kteří přemýšlejí o životní změně. I nezaměstnaný Lev najde možnosti na uplatnění, předpovídá celoroční Horoskop Lev 2022. Důležité však je, abyste při každém svém kroku, který souvisí s vaší prací následovali svou inteligenci a zdravý rozum. Vztahy mezi spolupracovníky budou uctivé a vyrovnané, protože planeta Mars se přesouvá znamením svého povýšení. Pozitivní vlastností tohoto Marsu je také vysoké pracovní tempo, pracovní nasazení, spolehlivost a obrovská pracovitost každého lva. Únor je měsícem příznivým nejen z hlediska emocí a osobních příležitosti, ale také z hlediska kariéry lvů.

Kariérní Horoskop 2022 Lev během dalších měsíců roku 2022

Od 11. února se k pozitivnímu přesunu přidává i konjunkce planety Merkur s planetou Pluto v 6. domě lva. Dodává vám silný intelekt a velkou zvědavost, kterou orientujete hlavně směrem k vaší kariéře. Tento Tranzit intenzivně zasáhne hlavně nezaměstnaných lvů, kteří mají nyní možnost ukázat své komunikační dovednosti a všechny své kvality. Pokud jste dosud váhali s rozesláním životopisů nebo jste čekali na vhodnou příležitosti neváhejte, a od tohoto února až do 6. března využijte mimořádné příležitosti promarnila se z astrologického pohledu, které vám dávají první velkou šanci na úspěch v roce 2022, řadí Lvů Horoskop. Pokud jste Lev, který přemýšlí o změně povolání, nebo o zahájení podnikání, v roce 2022 je toto období tím nejideálnějším obdobím, kdy na vás pozitivně Astrologické tranzity směřují veškerou svoji sílu. Únor bude v životě Lva pozitivní nejen z hlediska lásky, ale i zdraví a kariéry. Jelikož vás nebudou trápit žádné jiné aktivity, můžete se plně soustředit na vaši práci, na váš rozvoj, kariérní růst, a na možnosti přicházející z vašeho okolí. Pokud přemýšlíte o podnikání, do vašich rozhodnutí předem zapojte vašeho partnera, rodinu nebo přátele, doporučuje osobní Horoskop 2022 Lev. Vaše emoce budou v roce 2022 silně prolínat s každým vaším rozhodnutím, do kterého byste měli vkládat nejen racionální myšlení, ale i názory ostatních lidí, kteří jsou vám vždy oporou.

Od 18. února na vás pozitivně ovlivňuje i slunce vstupující do 8. astrologického domu. Tato poloha slunce je zajímavá ve více ohledech, a do vašeho života přináší nejen kariérní možnosti ale i příliv hmotných prostředků. Od 18. února se projeví i vaše charitativní stránka osobnosti, protože budete mít tendenci pomáhat lidem v nouzi. Dotkne se to nejen lidí, ale také zvířat, protože teď soucítí s každým živým tvorem. Dávejte si však pozor, protože tuto vaši vlastnost mohou ve svůj prospěch využít spolupracovníci, kterým se v práci velmi nedaří, nebo si chtějí ukrást úspěch z vaší práce jen pro sebe. Samozřejmě, neváhejte pomoci ostatním, ale dávejte si pozor na vaši naivitu. Nenechte, aby ostatní využívali vaši dobrotu ve svůj prospěch na úkor ztráty vaší energie, doporučuje roční Horoskop Lev 2022. Vyhýbejte se lidem, kteří vám ve vašem životě odčerpávají energii, a kteří chtějí posílit svůj kariérní status prostřednictvím vašich nápadů a vašich úspěchů. Buďte tedy v závěru února ostražitý, a soustřeďte se více na svůj vlastní úspěch, což může vést ke zdravotním potížím, nebo k velkému stresu ve vašem životě. Soustřeďujete se pouze na vlastní projekty, a vaši neutuchající dobrosrdečnost nechte na chvíli stranou, hlavně pokud jde o pomoc někomu, kdo své věci dokáže zastřešit i sám. Závěr února vám dopřeje i odlišný způsob myšlení a komunikace. Vaše mysl a vaše nápady budou doslova provokativní, předvídá Horoskop 2022 Lev. Pokud působíte v sférách, kde jsou vaše nápady hodnotné, budete mít úspěch. Tyto nápady můžete přinést i do vaší domácnosti, protože naše myšlení je nyní velmi inspirativní, a povzbudí i ostatní členy vaší rodiny k činnosti, a k pomoci ve vaší domácnosti. Ačkoliv domácnost stojí častokrát pouze na vašich bedrech máte nyní možnost ukázat členem vaší rodiny, že pomoc z jejich strany velmi oceňujete.

Od 10. března se planeta Merkur přesouvá 8 astrologickým domem a nachází se ve znamení svého domova. Merkur v této pozici znamená spojení s domovem společných zdrojů. Z lva se stává přirozený výzkumník, který analyzuje věci ve svém okolí a snaží se přijít na to, jak v životě rychleji pokročit, a jak dosáhnout vytoužený finanční a kariérní status. Vaše kreativní myšlení a vaše nápady jsou velmi silné, popisuje osobní Horoskop Lev 2022, a měsíc březen opět nabízí každému lvu možnosti kariérního růstu, a kariérního úspěchu. Měsíce únor a březen se stávají měsíci vhodnými na změnu povolání, na rozjezd nebo zvelebení podnikání ... No možnosti se nabízejí i všem nezaměstnaným lvem, kteří dosud nevyužili příležitosti kolem. Únor a březen jsou nejsilnějšími měsíci roku 2022 pro nezaměstnané Lvů, kteří by neměli váhat, a měly by využít každou příležitost. Tyto příležitosti se mohou s postupem času přetvořit do těch nejlepších životních možnosti lva. Pokud v únoru a březnu zachytíte možnosti na nové zaměstnání a novou kariéru, Horoskop 2022 jednoznačně tvrdí, že tato kariéra vám pomůže ve vašem celkovém životem růstu. Od 20. března se slunce nachází ve znamení svého povýšení a prochází 9. domem. Tato poloha slunce dává každému lvu obrovské možnosti a zajímavé dispozice.

Od 20. března až do 20. dubna se ztotožňujete s myšlenkou cestování, a poloha slunce je příznivá hlavně pro studenty nebo pro ty lvy, kteří touží vycestovat. Pokud přemýšlíte, zda vycestovat za pracovními povinnostmi, za lepší kariérou nebo za životní změnou od základů otevřete svou mysl novým příležitostem. Období od 20. března do 20. dubna je tím nejideálnějším na tyto kroky, říká astrologický Horoskop 2022 Lev. Máte neustálou chuť vzdělávat se, vaše odvaha je velká, a vaše sebevědomí láká pozornost ostatních lidí. Máte tedy příležitosti zachytit nové kariérní možnosti. Můžete také rychleji pokročit ve svém dosavadním zaměstnání. Levy, jejichž náplní práce je péče o domácnost mohou nyní přemýšlet nad jarní dovolenou, kterou potřebujete pro komplexní odpočinek. Nemusíte cestovat daleko, podtrhuje Horoskop Lev 2022. Stačí pokud budete objevovat krásy svého okolí, přírody, nebo země v níž žijete. Jelikož vás budou zajímat cizí kultury, cizí náboženství, a vše co souvisí s cestováním, můžete svou pozornost orientovat i na meditace, na cvičení jógy, nebo na vzdělávání se o aromaterapii, či o dalších tématech, které vás zajímají. Možná právě tato témata vám ukáží směr, kterým se máte hýbat dále.

LETNÍ MĚSÍCE A PODZIM - HOROSKOP 2022 Lev Z HLEDISKA KARIÉRY

Jednoduchý život studentů posiluje nejen slunce v 9. domě, ale od 27. března se k tomuto působení přidává i Merkur vstupující do znamení Beran. Každý student ve znamení Lev prožívá vynikající období, ve kterém můžete pozorovat nejen lépe analytické a pozorovatelské schopnosti, ale i větší množství energie která vám napomáhá k tomu abyste zvládli své povinnosti s lehkostí. Od 27. března se daří také lvem, kteří dlouhodobě uvažují o zahájení podnikání, říká podnikatelský Horoskop 2022, které souvisí s publikační nebo literární činností. Pokud jste někdy uvažovali o napsání vlastní knihy, musíte využít této příležitosti koncem prvního čtvrtletí, kdy byste měli začít psát. Při této příležitosti si dobře odpočinete, zvětšíte vaši slovní zásobu, zlepšíte vaše komunikační dovednosti, a v neposlední řadě se z vás může stát i úspěšný spisovatel. Pokud spojíte vaše dobré nápady s cizími jazyky, nebo s cestováním či s objevováním jiných zemí, budete nejen úspěšný, ale také odpočinutý, podtrhuje Lvů roční Horoskop 2022. V závěru prvního čtvrtletí se tedy nebojte jednat, a pusťte se i do takových projektů, které vám dosud nebyly přirozené.

Od 5. Dubna vstupuje Venuše do 8. domu a prochází znamením svého povýšení. Znamená nejen materiální zisk, ale i ohodnocení vaší vlastní snahy ve vašem stabilním zaměstnání. Nezáleží na tom, zda pracujete dlouhodobě na jednom místě, nebo se staráte o domácnost. Vaše práce bude oceněna ze strany lidí, kterým pomáháte, a pro jejichž pracujete. Duben bude také poznamenán přechodem Merkuru přes znamení býk v 10. domě od 11. dubna, kdy můžete tento pozitivní Tranzit využít k ještě většímu úspěchu a uznání v zaměstnání, doporučuje celoroční osobní Horoskop Lev 2022. Je to vhodná příležitost i pro podnikatele narozených ve znamení Lev, kteří hledají nové zaměstnance. Od 11. dubna do 29. dubna tento rychlý pohyb planety Merkur zvýrazňuje vaše možnosti v kariéře, a vaše analytické uvažování bude tak silné, že vás zajímá spolupráce pouze s takovými lidmi se kterými má spolupráce skutečný význam. Opět můžete uplatnit své silné komunikační dovednosti, které jsou nyní vaší silnou zbraní, kterou můžete použít na dosahování osobních cílů a ambicí. Nejvíce se bude dařit těm, kteří pracují v oblasti žurnalistiky nebo v cestovním ruchu, tvrdí horoskop kariéry Lev 2022. Tranzit je také příznivý pro účetní a pro lidi pracující v administrativě.

Pokud hledáte zaměstnání hlavně v těchto směrech, od 11. do 29. dubna bude každý nezaměstnaný Lev určitě úspěšný. Nezapomínejte však na kvalitní životopis, který si můžete vytvořit právě v tomto období, kdy jsou vaše komunikační schopnosti a vyjádření velmi silné. Během celého dubna já silné obsazen hlavně 8. a 10. astrologický dům lva. Znamená nadání pro vyhledávání informací v jakémkoliv směru, kdy jsou vaše možnosti dokořán otevřené. Horoskop na rok 2022 Lev říká, že se můžete uplatnit ve školství nebo v oblasti žurnalistiky, ale tranzity přejí také zcela novým kariérním rozhodnutím a směrem, kterým se vydáte. Máte tedy příležitost zapomenout na všechno naučené a začít úplně od nuly, znovu. Můžete se zaměřit na takový směr studia nebo práce, o které jste dosud snili. Vaše sny se ve druhém čtvrtletí roku 2022 stanou realitou hlavně z kariérního hlediska. Musíte se však vyrovnat s hektičtější obdobím v oblasti lásky, ale na druhé straně můžete vaši frustraci v rodinných vztazích kompenzovat vynikající prací, a obrovským pracovním nasazení. Několik dubnových tranzitů také hovoří o finančních ziscích a finančním přilepšení, připomíná finanční Horoskop Lev 2022, takže tato stránka vašeho života vás nebude trápit.

Od druhé poloviny dubna až do 21. května se slunce usídluje v 10. domě. V těchto dnech Lev neunikne pozornosti veřejnosti. Vaše autoritativní chování a touha po moci vám umožní urvat si kousek slávy pro sebe. Tato poloha slunce přeje hlavně lvem, kteří se orientují v oblasti politiky, finančního poradenství, nebo v oblasti jakékoli práce s lidmi. Pokud si hledáte práci v tomto směru, budete opět úspěšný, vyzvihuje Horoskop 2022 Lev. Pokud chcete začít podnikání, ve kterém bude zdroj financí záviset hlavně na množství lidí nichž získáte, není vhodnější příležitost, jako období přechodu slunce v 10. domě do 21. května. Lev bude nyní toužit po respektu a společenském uznání, a vaše touha po společenském postavení vás bude hnát dopředu. Více lvů bude zajímat i dharitatívna činnost, protože přemýšlíte o své budoucnosti ve více směrech, nejen v oblasti kariéry. Slunce v 10. domě však nyní přemýšlí hlavně o svých plánech, a vynechává problémy ze svého života. Takto se bude cítit i každý Lev, který má brány úspěchu dokořán otevřené.

První polovina roku 2022 se zdá být z hlediska kariéry obrovským úspěchem v životě lva, vyzdvihuje Horoskop 2022 Lev. Dostáváte tolik příležitostí, až máte pocit, že váš život obklopuje hlavně pracovní uspokojení. Pozitivní tranzity přeruší snad pouze slunce v kvadratuře Saturnu v druhé polovině května, konkrétně v období kolem 15. května, kdy tento aspekt představuje testy a výzvy. Tyto výzvy se budou týkat vaší práce, a u některých lvů může vyvolávat pocit deprese nebo neúspěchu. Bylo by však zvláštní, pokud by se tento aspekt dotkl Lva do velké míry, protože všechny ostatní tranzity ovlivňující vaše znamení zvěrokruhu přehluší negativní aspekt slunce v kvadratuře se Saturnem. Z tohoto pohledu tento tranzit znamená pouze to, že se budete muset potýkat s větším množstvím povinnosti a odpovědnosti, definuje roční Horoskop 2022 Lev. Pokud do vašeho života zařadíte odpočinek, pozitivní myšlení a dobrou stravu, toto období překonáte aniž ovlivnilo vaši kariéru z negativního hlediska.

V červnu se vaše energie soustředí opět na možnosti objevování krás okolí a na cestování. Planeta Mars prochází svým domovem a znamená, že cestování se stává nutností vašeho života k tomu, abyste se cítili spokojenější. První polovina roku, kromě měsíce leden, je vhodná pro každého Lva, který si pohrává s myšlenkou odcestovat do cizích zemí a začít tam nový život, novou kariéru, říká Horoskop Lev 2022. Nastává skvělé období pro ty lvy, kteří si chtějí odpočinout a načerpat nové síly, které následně využijí v práci av osobním životě. Planeta Mars v 9. astrologickém domě naznačuje, že byste měli zvolit dovolenou po blízkém okolí, nebo odcestovat do Itálie, Řecka, Německa nebo Španělska, doporučuje osobní věštba a horoskop Lev 2022. Právě s těmito zeměmi se přechod Marsu ztotožňuje. Turecko je také vynikající volbou pro každého Lva, který si chce dokonale odpočinout, a chce mít svůj finanční rozpočet v bezpečí. S úvodem června se formují také nové šance pro nezaměstnané, jak jsme již uvedli, hlavně pro ty, kteří touží své znalosti uplatnit v zahraničí. Vaše diplomatické chování a vaše pozitivní vlastnosti jsou nyní ideálním předpokladem k vašemu úspěšnému postupu v kariérním životě. Nezapomínejte však projevit ochotu spolupracovat s ostatními, protože tato vaše vlastnost bude ze strany zaměstnavatele vyžadována.

PRÁCE V závěru roku 2022 A HOROSKOP NA ROK 2022 Lev

Dalším tranzitem ovlivňující kariéru Lva bude Venuše vstupující do 11. astrologického domu v období od 23. června do 18. července. Tato Venuše poukazuje na kariérní výhody, které získáte prostřednictvím přátelství nebo prostřednictvím rodinných vztahů. Někdo z vaší rodiny, nebo z vašich přátel přijde s vynikajícím nápadem, nebo vám pomůže při hledání nového zaměstnání, zda pomůže vyřešit úkol, která se vám ve vaší práci zdá být neřešitelná, upozorňuje Horoskop 2022 Lev. Každopádně, ze strany vašich přátel nebo rodiny přijde obrovská pomoc pro vaši kariéru. Váš zaměstnavatel, ale i vaši přátelé si všimnou vaše nadání pro organizační schopnosti, a budou od vás chtít pomoc hlavně s uspořádáním věcí v jejich domácnosti. Neodmítejte jakoukoliv pomoc pro vaše přátele, protože přátelství je základem roku 2022 pro každého lva. Vytvoříte si s přáteli nejen užší vztahy, ale poznáte i nové lidi, zajímavých pro váš život. Kariéra Lva je tedy v roce 2022 zatím velmi úspěšná ...

Přichází však přechod Marsu ve znamení svého exilu od první poloviny července, až do 20. srpna, který může zasáhnout váš kariérní život. Až do 20. srpna buďte obezřetní, protože Mars v této poloze znamená nečekanou ztrátu zaměstnání kvůli vaší nepozornosti, nebo kvůli zanedbání pracovních povinností. Může se také stát, že podceníte zbytkový alkohol z předchozího dne, co se vám stane v kariéře osudným. Buďte obezřetní, protože tato poloha planety Mars se pohraje s energiemi okolo Lva, a může zapříčinit ztrátu dlouhodobě budovaného postavení nebo dobré reputace. Energie se opět dostanou do rovnováhy se vstupem slunce do 2. domu od 23. srpna. Většina vaší energie však bude směrována k uspokojení po finanční stránce, kdy se budete orientovat hlavně na materiální zabezpečení rodiny a sebe samého, dodává Horoskop na rok 2022 Lev. 29. září opět nabízí příležitosti nezaměstnaným lvem, kteří nyní navazují mezilidské vztahy lépe než dosud. Opět soustřeďuje pozornost Lva na navazování kontaktů při cestách, nebo při studiu. Lev mě tedy z hlediska astrologického tranzitů možnost zachytit kariérní šance hlavně v zahraničí.

Celý říjen znamená příležitosti pro nezaměstnané lvů, předpovídá Horoskop od věštkyně na rok 2022 Lev. Můžete cestovat na krátké vzdálenosti, nebo uvažovat o studiu, které obohatí váš životopis. Buďte aktivní, a nezapomínejte na kvalitu vašeho životopisu pokud toužíte po zaměstnání, které jste si vysnili. Díky přechodu Merkuru v 3. domě od úvodu října, až do jeho závěru, můžete být úspěšnými především v oblasti školství, protože vaše nadání se spojuje také s vaším darem učit ostatních. V posledních měsících roku 2022 se budete orientovat hlavně na svou rodinu a na své přátele. Emoce vás odtáhnou pryč od pracovních povinností, varuje Horoskop 2022 Lev, kterých nebude mnoho a nemusíte se obávat toho, že zanedbáte něco důležité. Období od začátku října až do konce roku 2022 je vhodné k odpočinku, a na uvolněné pracovní tempo. Neexistují žádné negativní tranzity, které by zasahovaly vaše znamení zvěrokruhu z pohledu kariéry, a tak si můžete dopřát kýžený odpočinek po náročném, ale úspěšném roce 2022. Od 10. prosince se Venuše přesouvá 6. astrologickým domům, radí vám, abyste dokončili nepodstatné povinnosti , které pohlcují vaše myšlenky. Pokud se v práci vždy vracíte k jisté nedokončené roli, zda k mailem na které jste neodpověděli, koncem roku 2022 vám Venuše dává příležitosti, abyste uzavřeli rok 2022 s čistým stolem.

Z kariérního pohledu je tedy daný rok velmi úspěšný, a dává příležitosti lvem v domácnosti, lvem ve stabilním zaměstnání, ale i těm, kteří zaměstnání hledají. Nezaměstnaný Lev může svůj okruh zájmu rozšířit io zahraničí, protože Horoskop 2022 Lev doporučuje každému z vás se chytit se příležitostí v širokém hledišti. Nemusíte se také bát rozjet vlastní podnikání nebo rozjet psaní knihy. Lvu se nabízí množství příležitostí na změnu, a každý lev zajímající se o svůj kariérní úspěch by měl znát Horoskop Lev 2022 z pohledu kariéry a práce, který je připraven věštkyní s lety zkušenosti. Pokud se chcete dozvědět, jestli vás v roce 2022 čeká finanční stabilita a jistota, nebo zda máte předpokládat nečekané tranzity zasahující váš rodinný rozpočet, poznávejte další části horoskopu.

Vaše práce během dnešního dne? Na všechny otázky o kariérních možnostech dnešního dne vám odpoví Horoskop na Dnes Lev, připravený na rok 2022, vždy aktuální, horoskop od věštkyně!

Finanční Horoskop 2022 Lev

Finance Lva na rok 2022 - Horoskop od věštkyně

Velmi pozitivní Horoskop Lva na rok 2022 umocňuje i předpověď financí během celého roku. V lednu jdou finanční problémy, nebo jakýkoli finanční stres bokem, protože energie Lva jsou směřovány na lásku, mezilidské vztahy, a z menšího hlediska i směrem k vaší kariéře. První Tranzit, který zasáhne vaše finance je slunce předchozí vlastním astrologickým domem v období od 18. února do 20. března. Od 10. března se však k tomuto tranzitu přidá Merkur ve 8. domě ve znamení svého pádu. Období slunce ve znamení ryby znamená zajímavou pozici hlavně v oblasti financí, ale také z hlediska vaší kariéry. 8. dům je v únoru dobře obsazen, a proto dává lvem možnosti na finanční zisk, nebo finanční přilepšení. Paradoxně, toto získávání hmotných prostředků nepůjde z vaší vlastní iniciativy, ale prostřednictvím výhry, dědictví, a podobně. Dávejte si však pozor, protože tento aspekt také popisuje chamtivost, která vás může překvapit tak, jak nečekané finanční přilepšení.

Od 10. března přeruší tento tranzit Merkur přecházející 8 domem, který může zatížit váš finanční rozpočet. V březnu si tedy hlídejte svou peněženku více než obvykle, a neposkytujte citlivé údaje na internetu, které by mohly být použity třetími osobami. Snažte se být pozorný při jakékoliv činnosti, která souvisí s vašimi financemi. Horoskop také připomíná, abyste velké finanční rozhodnutí, nebo finanční plány nechávali na takové období, které nejsou zasaženy pohybem retrográdního Merkuru. Horoskop Lev 2022 vám také ozřejmí působení retrográdní planet během celého roku, a přečtěte si také o datech retrográdního Merkuru, kdy je absolutně nevhodné začínat nové aktivity, podepisovat nové dokumenty, nebo investovat ... Každopádně, od 10. března až do závěru měsíce si hlídejte své peníze, jak kupujte pouze potřebné věci.

Od 05. dubna do 02. května působí na každého planeta Venuše ve 8. astrologickém domě. Tato pozice znamená získávání financí hlavně prostřednictvím jiné osoby. Budete navádět vašeho partnera nebo vašich přátel, aby se pustili do projektů, které mohou vám, ale i jim přinést nečekané finanční přilepšení. Nebojte se jakýchkoliv nápadů, a zkoušejte. Horoskop 2022 Lev vás však upozorňuje, abyste do nových projektů nevkládali své vlastní finance, a abyste vyhýbali příliš lákavým ponukam, které mohou znamenat podvod. Soustřeďujete se hlavně na vlastní inteligencí a vlastní nápady, které mohou být zdrojem vašich finančních zisků v budoucnosti. Zapojte do vašich nápadů i rodinu a přátele, kteří vám jistě poskytnou trefné připomínky, které můžete později využít. Tato poloha Venuše naznačuje, že finance nebudou hraje důležitou roli ve vašem životě, protože je bude dostatek. Můžete však působit majetnický, a z pohledu ostatních i trochu skoupý. Je to však vaše dobrá vlastnost, protože víte které věci potřebujete, a které nemusíte kupovat. Někdy je třeba, abyste zkrotili i touhy vašich blízkých, kteří by nakupovali bezhlavě, řadí Horoskop financí na rok 2022 Lev. Ve financích, v následujících měsících nepocítíte žádné výrazné změny. Astrologické tranzity nemluví o žádném mimořádném štěstí, které by ovlivňovalo finance až do měsíce srpna 2022, kdy je silné obsazen 2. dům lva. Do tohoto období se nemusíte obávat finanční nestability, ani mimořádných výdajů souvisejících s vaší domácností, vaší rodinou nebo s vašimi vlastními potřebami.

Finanční Horoskop 2022 Lev v druhé polovině roku 2022

Od 4. srpna vstupuje Merkur do 2. astrologického domu, a v srpnu tímto domem prochází i slunce. Později v září i planeta Venuše. Tyto Astrologické tranzity ovlivní vaše finance. Dokonale si však uvědomuje hodnotu každé věci ve vašem životě. Uvědomujete si hodnotu nejen materiálních, ale její citových záležitosti, které vás dělají šťastným. Vytváříte si však až přehnanou lásku k věcem, které jsou v životě nahraditelné. Pozice astrologického působení na 2. astrologický dům Lva znamená obrovské zvýšení vaší bystrosti a inteligence. Tato bystrost se spojuje s vašimi financemi. Máte obrovské nadání pro finanční a komerční transakce, a pro prodej. Opět se lvu nabízí příležitost očistit svou domácnost od starých věci, a vnést do domácnosti čerstvý vánek svobody a inovace. Každému lvu se v srpnu naskytne příležitost k tomu, aby zlepšil svůj rodinný rozpočet tím, že bude vzdělávat jiných lidí. Horoskop doporučuje každému lvu. který se zajímá o finance, aby se v této oblasti vzdělával, což mu může v budoucnu přinést nečekaný zisk.

Od 23. srpna až do 5. září naznačují tranzity obrovské materiální štěstí. Polohy planet umožňují zachytit příležitost na nečekanou výhru, a dokonce naznačují, že některé hlavy mohou získat finance opravdu nečekaně. Znamená to mimořádné odměny, mimořádnou výhru, a obrovské štěstí ve hře, předvídá pozitivní Horoskop Lev 2022. Každý Lev, který však podléhá závislostem - například na hře, by měl být v srpnu opatrný, protože mimořádná výhra může vaši závislost prohloubit. Astrologické aspekty vám sice přinesou štěstí, ale upozorňují vás i na to, abyste na toto štěstí zapomněli od 5. září, kdy se Venuše přesouvá znamením svého pádu. Toto štěstí vás totiž opustí, a vy můžete následně ztratit vše, co jste v minulém období získali. Od 5. do 29. září vás Venuše v druhém astrologickém domě upozorňuje na to, abyste si hlídali svůj majetek, řadí roční Horoskop 2022 Lev. Venuše poukazuje na to, že vám může být ukrojené nejen z vašich financí, ale mohou vám být ukradené i šperky, drahé šaty, nebo jiné osobní věci, které mají pro vás velkou hodnotu ,. Tato poloha Venuše také znamená smůlu v materiálních záležitostech, zejména pokud tyto vaše finance souvisí s nějakou společenskou akcí, jako je například veřejný prodej věci, maleb, domu nebo auta. Tímto prodejem se od 5. do 29. září raději vyhněte. Vašich nabytých materiálních statků se zbavujte raději jindy. Od tohoto období již neexistují žádné tranzity, které by souvisely s financemi lva. Znamená to, že finance budou vyrovnané, protože neexistují žádné pozitivní ani negativní tranzity zasahující vaše domy příjmů nebo financí. Lev si tak může užívat jiné oblasti svého života, a nemusí se obávat o finance. Závěr roku jednoznačně patří vaší rodině a vaším přítelem, a proto zapomeňte na honbu za penězi. Věnujte se raději lepším životním hodnotám - rádi váš Horoskop 2022 Lev.

Finance Lva se tak zdají být během roku 2022 stabilní. Hlavně v měsíci říjnu existují několik tranzity povzbuzující k tomu, abyste zachytili vaše štěstí a okusili jaké to je, když nečekaně získáte nějaké peníze navíc. Úvod roku 2022 také naznačuje možnosti zisku prostřednictvím malé výhry nebo dědictví. Tento zisk však nebude tak markantní jako v závěru roku. Tyto příležitosti z hlediska astrologických tranzitů jsou tu pro každého Lva, který touží v roce 2022 zachytit své finanční možnosti a šance. Pracovní Horoskop 2022 také naznačuje, že Lev, který vstoupil do roku 2022 jako nezaměstnaný, bude mít možnost odcestovat do zahraničí a získat tak obrovské přilepšení do rodinného rozpočtu. Lvu nechybí v roce 2022 odvaha, pracovitost a inteligence. Rovněž i vaše komunikační dovednosti jsou na velmi vysoké úrovni. Tyto fakta o vaší osobnosti vám pomohou pochopit štěstí a kráčet rychle vpřed. Horoskop opět připomíná, abyste se vyhýbali obdobím retrográdního Merkuru, kdy je lepší odpočívat a věnovat se vlastní emocionální rovině.

Poznejte i týdenní horoskop Lev. Horoskop na rok 2022, i na každý týden exkluzivně od věštkyně. Týdenní horoskop Lev je vždy přesný a aktuální. Od věštkyně i na rok 2022.


HOROSKOP 2022 Lev - LÁSKA, PRÁCE, ZDRAVÍ ...

Klikněte na obrázek a čtěte dál ...

Horoskop Lev 2022 od věštkyně - Pozitíva a Negatíva roka 2022:

Každý člověk, který je narozen ve znamení Lev je rozený vůdce, popisuje Lva Horoskop 2022. Vaše vůdčí schopnosti se dostanou na povrch iv roce 2022, kdy budete moci projevit vaši kreativní a veselou stránku osobnosti ... Čtěte Horoskop lásky Lev 2022 dál ...

Horoskop Lev 2022 od věštkyně - Láska a Vztahy v roce 2022:

Z hlediska lásky a vztahů Horoskop z pozitivního hlediska popisuje měsíc únor jako vhodný na diskuse o vztahu a na zacelení problémů z minulosti. Měsíc únor je tak po dlouhé odmlce velmi pozitivní měsícem hlavně z hlediska osobních vztahů Lva, a z hlediska mileneckých vztahů, i pro nezadané ... Čtěte Horoskop lásky Lev 2022 dál ...

Horoskop Lev 2022 od věštkyně - Rodina, Přátelé, Manželství, Těhotenství:

Přátelství bude vzkvétat hlavně během druhé poloviny roku 2022, kdy se ke slovu dostávají i vynikající mezilidské vztahy v rodině. Dokonce dokážete zacelit i takové vztahy, které byly v minulosti rozvrácené ... Čítajte Horoskop Škorpión 2022 ďalej...

Horoskop 2022 Lev - Práce a Finance:

V únoru se vám bude dařit, můžete uvažovat o zahájení podnikání, či o rozjíždění projektů s rodinou či přáteli. Rodina a přátelé budou silnou součástí vašeho roku 2022, a proto je můžete zapojit i do své práce ... Čtěte Horoskop 2022 Lev práce a peníze dál ...

Horoskop Lev 2022 - Zdraví:

Celá první polovina roku je příznivá i z hlediska zdraví, a hned v úvodu roku můžete využít sílu eukalyptového oleje a bylinek, protože tyto vaše kroky jsou prospěšné v mnoha ohledech. V úvodu jara a během prvních letních dnů vsaďte na zdravou stravu ... Čtěte Horoskop zdraví 2022 Lev dál ...

Retrográdni pohyby planét PŮSOBÍCÍ NA HOROSKOP 2022 Lev

Retrográdní Merkur a Horoskop 2022 Lev
Retrográdni Venuše - Horoskop 2022 Lev
Retrográdní Mars - Horoskop 2022 Lev
Retrográdní Jupiter - Horoskop 2022 Lev
Retrográdní Saturn 2022 - Horoskop Lev 2022
Retrográdní Uran - Horoskop 2022 Lev:
Retrográdní Neptun 2022 - Horoskop Lev:
Retrográdní Pluto 2022 - Horoskop Lev 2022

Horoskopy 2022 pro 12 Znamení zvěrokruhu:

Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.