Horoskop Březen 2024 Blíženci

Horoskop Blíženci - Březen 2024

V tomto měsíci ovlivní vaše znamení mocný Měsíc, který má sílu usnadnit pochopení našeho nitra. Měsíc také pozitivně ovlivňuje schopnost vnitřního léčení našich problémů, těžkostí a emocionálních zklamáni. Doslova léčí duši a jeho vliv ma velmi silný dopad na naše zlepšení vnitřních pocitů. V tomto měsíci tak máte možnost pracovat se svým vnitřkem a intenzivně se věnovat pochopení svých pocitů a emocí. Měsíc je také tím, který vás táhne k vašemu domovu. Ať už jde o vámi vytvořený domov, nebo dům, který si pamatujete ze svého dětství, je každopádně čas na to, aby jste upevňovaly pouta se svými blízkými. Pod vlivem Měsíce budete přesně vědět jak uspokojit emocionální nedostatek lidí, které milujete. Každý z vaší rodiny potřebuje cítit vaši blízkost, podporu a lásku.

Horoskop Březen 2024 Blíženci - Láska a Vztahy: V tomto měsíci budete cítit sílu a energii pod vlivem silného Marsu. Během měsíce budete mít možnost více se věnovat svému partnerovi. Dokončete vše potřebné a potěšte svého partnera malým dárkem. Zkuste si s partnerem udělat romantické chvíle častěji, než předtím. Můžete jít také na společnou víkendovou dovolenou. Pokud jste nezadaný nenechte se ovládnout svými zvířecími pudy a hlavně v druhé polovině tohoto měsíce se vyhněte jednorázovým vzplanutím a flirtem. Mohlo by to ztížit vaše budoucí rozhodnutí. Stůjte si za svými zásadami, ale nenastavujte laťku příliš vysoko. V rodinném prostředí se více zajímejte o to, jak se ostatní členové rodiny skutečně cítí. Zaměřte se na jejich vnitřní a dokonce i na tajné pocity. Potřebují vyléčit duši a vy můžete být tím, kdo poskytne útočiště před slzami. Neobávejte se této vaší síly, protože budete mít možnost vyčistit energie někoho, kdo vám za to bude navždy vděčný. Tento měsíc vás staví do role pomocníka až učitele. Využívejte tyto dary s rozumem. Niektorý z vašich priateľov vám oznámi prekvapivú správu. Možno nebudete súhlasiť s jeho rozhodnutím, no je lepšie ako ho podporíte.

Měsíční Horoskop Březen Blíženci - Zdraví: V tomto měsíci budete potřebovat hodně sil na to, aby jste překonali všechny činnosti a povinnosti, které na vás čekají. Nejen vy, ale i vaše rodina se bude spoléhat hlavně na vaši sílu a energii. Horoskop na tento měsíc vám tak radí, aby jste se během tohoto měsíce dobře postarali o to, jakou stravu dodáváte svému tělu, aby jste si dali záležet na čerstvosti a vyváženosti. Uvědomte si, že k tomu aby vaše tělo mělo dostatek energie bude potřebovat i kvalitní stravu. Tento měsíc by měl patřit hlavně odpočinku při činnosti které milujete se šálkem dobrého horkého bylinného čaje, který vám pomůže uvolnit se a lépe usnout. Pokud trpíte nějakými závislostmi, které se s vámi už déle táhnou, v tomto měsíci je nejvhodnější doba na to, aby jste je omezili. Horoskop na tento měsíc vám také důrazně doporučuje mýt si ruce po každé návštěvě veřejných prostranství.

Horoskop Březen Blíženci - Kariéra a finance: V tomto měsíci musíte slevit z vašich nároků v práci. Nepokládejte si toho na ramena víc, než unesete. Mohlo by se stát, že se zavalíte prací, která se vám následně bude kupit a nebudete mít čas na dokončování úloh. I když někdy neulahodíte všem neznamená to, že by jste se měli obávat pomluvy. Vaši kolegové nemusí být vašimi přáteli a vy se nemusíte snažit aby vás všichni milovali.


Měsíční horoskop Březen pro všechna Znamení Zvěrokruhu:

Váš aktuální Měsícní Horoskop Březen 2024 Blíženci od věštkyně vám připomíná důležitost lásky, vztahů a přátelství pro znamení zvěrokruhu Blíženci. Přečtěte si nejen Horoskop Březen, ale také Svůj Dnešní Horoskop Blíženci , nebo si otočte svou Tarotovou Kartu Dne Blíženci - pro online věštbu Tarotem. Všechny Horoskopy připravila věštkyně a tak můžete spoznat budoucnost i v tomto měsíci. Přejeme vám úspěšný Březen 2024!


Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.