Horoskop Srpen 2024 Blíženci

Horoskop Blíženci - Srpen 2024

Pod vlivem planety Mars pocítíte v tomto měsíci více síly a více energie, která vám v předchozím období chyběla. Tento měsíc tak bude pro vás novým douškem energie, kterou jste potřebovali. Věnujte se odpočinku, ale tomu aktivnímu. Rizikovému sportu se vyhněte. Klasickému sportu se věnujte raději méně, ale s pravidelností. Malé intenzivní cvičení obohatí váš život novou energií. Mars ovlivňuje také vaši bojovnost a proto se ve vašem životě mohou objevit nové monžnosti jak uspět. Vliv Marsu pocítí všechny znamení zvěrokruhu, ať už půjde o lásku, zdraví, nebo finance. Otevřete v tomto měsíci svou mysl a zaměřte se na odpověď na otázku, kam směřuje vaše budoucnost. Jste spokojen s tím, jak jsou přijímány vaše emoce? Měsíční horoskop doporučuje, aby jste tento měsíc hledali možnosti na to, jak plně pochopit pocity jiných.

Horoskop Srpen 2024 Blíženci - Láska a Vztahy: Během tohoto měsíce si dávejte pozor na vaše vyjadřování. V měsíci může dojít k několika hádkám s vaším partnerem. Je však nutné, aby jste si zachovali svou úroveň a nedramatizovali. Zachovejte si klidný tón hlasu a rozumné vyjadřování. Pouze tak ukážete partnerovi, že jste úplně nad věcí a partner bude sám sebou zahanben. Pokud jste nezadaný a někdo vyžaduje vaši pozornost, zkuste popřemýšlet nad pozváním na kávu, nebo nad společným drinkem. Možná zjistíte že je zajímavější, než jste si mysleli. Není všechno tak, jak se na první pohled zdá a někdy je dobré člověka poznat předtím, než si na něj vytvoříte neměnný názor. Lidé se mění a proto není změna pohledu a názoru ničím špatným. Zkuste se otevřít možnostem, které stojí před vámi. V rodině si dávejte pozor na nesprávné míněné rady. Pokud má někdo skutečně vážný problém, doporučte mu spíše návštěvu odborníka. Vaše rada by se nemusela setkat s pochopením. V tomto mesiaci nebudete mať čas venovať sa vaším priateľom, no bolo by vhodné, ak by ste si apoň z času na čas zavolali.

Měsíční Horoskop Srpen Blíženci - Zdraví: Měsíční Horoskop na aktuální měsíc naznačuje, že během těchto dnů by se vám mělo podařit překonat zdravotní problém, který se s vámi táhne již z minulých období. Pokud jde o vaši psychickou pohodu, měli by jste během tohoto měsíce vsadit na procházky v přírodě, které vás povzbudí, a podaří se vám díky nim načerpat novou životní energii. Pokud se chcete cítit fyzicky vitálnějí, musíte se v tomto měsíci zaměřit na dostatečný pitný režim. Zapojte do vaší rutinní stravy také bylinné čaje, které vám pomohou relaxovat, a povzbudí také váš trávicí systém. V tomto měsíci můžete pocítit zbylé napětí a více stresu, a proto si potřebujete najít formu relaxace, která vás bude bavit, a při které si dokonale odpočinete. V druhé polovině měsíce věnujte zvýšenou pozornost kvalitnímu spánku.

Horoskop Srpen Blíženci - Kariéra a finance: Změny pracovního nasazení v tomto měsíci se dotknou i vašich fianncií. Dbejte na kvalitu odvedené práce a vyhněte se nedbalosti. Musíte ve své práci ukázat, že vám to myslí, aby to nemělo negativní vliv na výšku nadchádzaujúcich odměn. Dávejte si pozor na pomluvy ze strany kolegů, kteří vám váš úspěch nepřejí. Dělejte pouze takové věci, které vám v práci určí váš nadřízený. V tomto měsíci neposlouchejte kolegy, kteří by vám mohli schválně špatně radit. Jste silná osobnost, která si umí poradit i sama.


Měsíční horoskop Srpen pro všechna Znamení Zvěrokruhu:

Váš aktuální Měsícní Horoskop Srpen 2024 Blíženci od věštkyně vám připomíná důležitost lásky, vztahů a přátelství pro znamení zvěrokruhu Blíženci. Přečtěte si nejen Horoskop Srpen, ale také Svůj Dnešní Horoskop Blíženci , nebo si otočte svou Tarotovou Kartu Dne Blíženci - pro online věštbu Tarotem. Všechny Horoskopy připravila věštkyně a tak můžete spoznat budoucnost i v tomto měsíci. Přejeme vám úspěšný Srpen 2024!


Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.