Horoskop Červenec 2022 Blíženci

Horoskop Blíženci - Červenec 2022

Vaše temné myšlenky musí zůstat tento měsíc uzamčené před okolním světem. Hledejte ve svém okolí někoho, kdo vám poradí v tom, jak se více věnovat očistě svého nitra. Brzděte vaši touhu být vůči ostatním ostře otevřený a zkuste otevřít vaše srdce. Pochopení toho, že všichni dělají chyby a odpouštět je lidské, vám tento měsíc skutečně pomůže vyvarovat se nepříjemným konfliktem s okolím. Pokud se rozhodnete do něčeho pustit, tak se toho tento měsíc držte a jděte za tím. Možná se vám podaří rozběhnout něco skutečně velké.

Horoskop Červenec 2022 Blíženci - Láska a Vztahy: Dávejte si pozor na osobu ve vašem okolí, která vám nepřeje váš vztah. Může se objevit někdo, kdo bude chtít narušit pohodu ve vašem vztahu s partnerem. Nenechte nikoho vstoupit mezi vás. Milostný trojúhelník není nic příjemné. Pod vlivem Venuše budou mít nezadaní možnost poznat někoho skutečně zajímavého, kdo zamíchá jejich karty lásky. Soustřeďte vaši energii během tohoto měsíce k vlastnímu seberozvoji. Chcete-li být dobrým partnerem, musíte se oprostit od minulosti a kráčet s novou, svěží energií. Váš nový objekt zájmu bude pravděpodobně někdo, koho jste ještě nepotkali. Nátlak, pasivita a negativní postoj k životu však tuto osobu odradí. Dávejte si proto záležet na vašem vlastním vnímání světa. Vaše rodina by byla ráda, kdyby jste se v tomto měsíci častěji povídali. Pamatujte si, že to největší odhodlání v životě je být v každé situaci upřímným člověkem. Pokud máte před někým tajnosti zvažte, zda není vhodný čas vyložit karty na stůl ... Počas tohto mesiaca sa vyhnite nedorozumeniam s priateľmi. Nezasahujte veľmi do ich rozhodnutí a do ich života.

Měsíční Horoskop Červenec Blíženci - Zdraví: Na zmírnění stresu bude během tohoto měsíce stačit málo. Pokud se cítíte unaveně a vyčerpaně vsaďte na pravidelní pitný režim a na více času v přírodě. Možná se vám to zdá jako maličkost, ale dokud nevyzkoušíte, tak ani neuvěříte, jaký zázrak to dokáže s vaším tělem. Oblečte se tak aby vám nebyla zima a pokud procházku nestihnete ráno, tak na ni jděte večer. Příjemný čerstvý vzduch vám pomůže utřídit myšlenky a vylepšíte si tak i psychické zdraví.

Horoskop Červenec Blíženci - Kariéra a finance: V tomto měsíci se budete potýkat s nepříjemnými telefonáty a maily. Pokud již už nemůžete držet potřebné pracovní tempo, je čas vydechnout si a věnovat se i sobě. Nezapomínejte, že odpočinek je nesmírně důležitý na to, aby jste mohli dále pracovat. Vezměte si dovolenou, byť jeden den a jděte na místa, která zbožňujete. Někdy je mnohem cennější uchovat si vlastní soukromí jak vyprávět kolegům vše o vaší domácnosti. Nechávejte si věci pro sebe, ne každý je vaším přátelem jak to tvrdí.


Měsíční horoskop Červenec pro všechna Znamení Zvěrokruhu:

Váš aktuální Měsícní Horoskop Červenec 2022 Blíženci od věštkyně vám připomíná důležitost lásky, vztahů a přátelství pro znamení zvěrokruhu Blíženci. Přečtěte si nejen Horoskop Červenec, ale také Svůj Dnešní Horoskop Blíženci , nebo si otočte svou Tarotovou Kartu Dne Blíženci - pro online věštbu Tarotem. Všechny Horoskopy připravila věštkyně a tak můžete spoznat budoucnost i v tomto měsíci. Přejeme vám úspěšný Červenec 2022!


Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.