roční horoskop 2022
Horoskop Leden 2022 Váhy

Měsíční Horoskop Leden 2022 Váhy

Astrologický Horoskop Váhy - Leden 2022

První týden tohoto měsíce se soustřeďte hlavně na to, aby jste si splnili všechny povinnosti, které na vás čekají. Nezapomínejte však také na své potřeby a zkuste spojit užitečné i s příjemným. Během druhé poloviny měsíce se věnujte nejen sobě samému, ale i vašim rodinným příslušníkům. Někdo bude potřebovat vaši pomocnou ruku a i radu. Berte v úvahu potřeby tohoto člověka a snažte se radit tak, aby to byla rada nejlepší pro danou osobu, ne pro vás. Během posledních dnů tohoto měsíce se na vás zavěsí štěstí a tak máte možnost i trochu zariskovat ve svých rozhodnutích. Zvažte, co by vás bavilo a udělejte to.

Horoskop Leden 2022 Váhy - Láska a Vztahy: V první polovině měsíce pocítíte pod vlivem mocného Marsu velký nával energie. Vaše láska se nebude stačit divit vašemu nasazení v domácnosti. Je načase potěšit partnera a dokončit všechny rozdělané domácí práce, které jste dosud odkládali. Je čas otestovat své limity a být v lásce experimentální. Pokud jste nezadaný a zapletete se do milostného trojúhelníku, čekají vás jedině chvíle plné slz. Vztah se zadaným člověkem si rychle vyhoďte z hlavy, upozorňuje váš měsíční horoskop. Působení astrologických energií může v tomto měsíci vyvolat touhu po uspokojení pouze svých vlastních potřeb. Právě proto se může stát, že budete prohlížet pocity a budoucnost ostatních. Jednejte tak, aby vaše rozhodnutí neubližovali jiným. Zkuste se více věnovat potřebám členů vaší rodiny. Neobávejte se příliš toho, že něco děláte špatně, nebo, že se špatně ptáte. I špatná otázka nebo nesprávná připomínka znamená víc než to, když se o nic nezajímáte. Poslouchejte v tomto měsíci pozorně. Můžete zjistit, že někdo skutečně potřebuje vaši radu. Vaše pomoc se vám stonásobně vrátí. Skutočných priateľov si v tomto mesiaci vážte. Nepúšťajte sa do zbytočného posudzovania ich života. Vaše vlastné názory si niekedy musíte nechať pre seba, aby ste rešpektovali životy iných.

Měsíční Horoskop Leden Váhy - Zdraví: Vaše tělo si tento měsíc potřebuje odpočinout tak jako ještě nikdy. Musíte načerpat dostatek energie na to, aby jste zvládli vše co vás v tomto měsíci čeká. Nezapomínejte na důležitý pitný režim. Potřebnou energii čerpejte hlavně ze zdravé stravy, vitamínů, zeleniny a nezapomínejte také na pravidelný pohyb. V posledních dnech první poloviny měsíce je vhodné začít s cyklistikou, či procházkami. Pořiďte si vhodné sportovní oblečení a obuv a vyrazte do přírody. Vaše zdraví a psychika se vám skutečně poděkují. Vytáhněte do přírody také někoho ve vašem okolí. Zlepšíte tak svou fyzickou kondici a potkáte i nové přátelé, či upevníte vztahy. Pohyb si rychle zamilujete.

Horoskop Leden Váhy - Kariéra a finance: Můžete zatoužit po kariérním růstu. Dobře si však rozmyslíte, jestli budete pokračovat vrámci firmy, ve které právě působíte, nebo se rozhodnete pro celkovou změnu pracoviště. Vaše rozhodnutí bude však těžké. V tomto období však jistě cítíte, že není čas na velké změny. Zvažte proto, jak si zpříjemnit pracovní prostředí, aby jste se v pracovním životě cítili lépe. Dělejte pouze takové věci, které vám v práci určí váš nadřízený. V tomto měsíci neposlouchejte kolegy, kteří by vám mohli schválně špatně radit. Jste silná osobnost, která si umí poradit i sama.

Váš aktuální Měsícní Horoskop Leden 2022 Váhy od věštkyně vám připomíná důležitost lásky, vztahů a přátelství pro znamení zvěrokruhu Váhy. Přečtěte si nejen Horoskop Leden, ale také Svůj Dnešní Horoskop Váhy , nebo si otočte svou Tarotovou Kartu Dne Váhy - pro online věštbu Tarotem. Všechny Horoskopy připravila věštkyně a tak můžete spoznat budoucnost i v tomto měsíci. Přejeme vám úspěšný Leden 2022!


Měsíční Horoskop Leden 2022 pro 12 Znamení Zvěrokruhu


Pokud se vám líbí náš obsah, sdílejte jej na FACEBOOKU.

Přihlaste se k odběru našich kanálů na Facebooku a YouTube. Sledujte novinky ze světa horoskopů, tarotu a věštění.Kontaktujte nás: e-mailem na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

♥ Přejeme vám velkou lásku a spokojenost, váš Horoskop & Tarot ♥


♥ Horoskop, Věštění, Tarot ♥