Horoskop Červenec 2022 Lev

Horoskop Lev - Červenec 2022

Pod vlivem planety Mars pocítíte v tomto měsíci více síly a více energie, která vám v předchozím období chyběla. Tento měsíc tak bude pro vás novým douškem energie, kterou jste potřebovali. Věnujte se odpočinku, ale tomu aktivnímu. Rizikovému sportu se vyhněte. Klasickému sportu se věnujte raději méně, ale s pravidelností. Malé intenzivní cvičení obohatí váš život novou energií. Mars ovlivňuje také vaši bojovnost a proto se ve vašem životě mohou objevit nové monžnosti jak uspět. Vliv Marsu pocítí všechny znamení zvěrokruhu, ať už půjde o lásku, zdraví, nebo finance. Otevřete v tomto měsíci svou mysl a zaměřte se na odpověď na otázku, kam směřuje vaše budoucnost. Jste spokojen s tím, jak jsou přijímány vaše emoce? Měsíční horoskop doporučuje, aby jste tento měsíc hledali možnosti na to, jak plně pochopit pocity jiných.

Horoskop Červenec 2022 Lev - Láska a Vztahy: Pod vlivem Jupitera vám vaše myšlenky nedají spát. Budete více přemýšlet o své budoucnosti a o svých vztazích. Pokud se chcete vyhnout neshodám v partnerském životě, musíte konečně přestat srovnávat svého partnera s jinými. Měli by jste přestat vzpomínat na minulost a na lidi, které jste v minulosti zanechali. Pokud jste nezadaný a během posledního období vás někdo ošklivě zradil, máte možnost začít znovu. Vaš vnitřek se rychle obrní vůči dalšímu ublížení a vy můžete s čistou energií kráčet vpřed. Minulost je zapomenuta a vaše srdce je ozdravené. Hvězdy vám v tomto období poskytnou sílu pohnout se dál. Vnímejte krásy všedních dní, během celého měsíce. Nepodceňujte velkou důležitost vyrovnaných rodinných vztahů. Vaši milovaní se zajímají o váš život a o vaše emoce. Nezapomínejte častěji kontaktovat své rodiče či sourozence. V rodině je někdo, kdo se vašemu hlasu skutečně potěší. V tomto mesiaci je najvyšší čas pouvažovať o svojich priateľoch. Skutočne sú k vám všetci vaši priatelia úprimní?

Měsíční Horoskop Červenec Lev - Zdraví: Pokud je v rodině někdo, kdo se již delší dobu pasuje s nevyřešeným zdravotním problémem, stáhněte iniciativu a vezměte ho k odborníkovi. Rodina vám za to bude nesmírně vděčná a pomůžete tak někomu, kdo by svůj stav podcenil. Ve stravě by jste se měli zaměřit hlavně na omezení příjmu slazených nápojů. Neslaďte si ani kávu, nebo čaj. Vaše tělo má aktuálně dostatek sacharidů a není třeba jejich uměle doplňovat. V tomto měsíci zařaďte do stravy avokádo a listovou zeleninu, která vám doplní potřebnou kyselinu listovou. Je nesmírně důležité aby jste během celého měsíce nepodcenili pravidelný a dostatečný pitný režim. Pouvažujte nad zařazením většího množství vlákniny do vaší stravy. Vrámci zlepšení psychického zdraví se více věnujte vaší rodině a malým dětem, které máte v rodině. Možná je také nejvyšší čas pořídit si domácího mazlíčka.

Horoskop Červenec Lev - Kariéra a finance: Mezi nevybavenou dokumentací najdete něco velmi důležité. Ukliďte si ve svých dokladech. Pokud by jste to zanedbali mohlo by se vám to škredo vymstít. Pokud jste dostali zajímavou pracovní příležitost, nebo již dlouhodobě přemýšlíte o změně povolání, nastal ten první čas na změnu. Dobře si však promyslete s jakým jménem budete z nynějšího zaměstnání odcházet. Nenechávejte za sebou spoušť. Někteří vaši kolegové mají problém s vaší osobností. Je to však jen jejich problém a vy by jste se tímto neměli vůbec zatěžovat. Pracujte tak jako dosud a vy budete tím, kdo bude za práci odměněn.


Měsíční horoskop Červenec pro všechna Znamení Zvěrokruhu:

Váš aktuální Měsícní Horoskop Červenec 2022 Lev od věštkyně vám připomíná důležitost lásky, vztahů a přátelství pro znamení zvěrokruhu Lev. Přečtěte si nejen Horoskop Červenec, ale také Svůj Dnešní Horoskop Lev , nebo si otočte svou Tarotovou Kartu Dne Lev - pro online věštbu Tarotem. Všechny Horoskopy připravila věštkyně a tak můžete spoznat budoucnost i v tomto měsíci. Přejeme vám úspěšný Červenec 2022!


Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.