Horoskop Červenec 2024 Lev

Horoskop Lev - Červenec 2024

V tomto měsíci na vás bude působit mocný Měsíc, který přinese do vašeho života doslova dětskou radost z věcí ve vašem životě. Měsíc bude na vaši osobu působit posunem toku energie do vašeho života a ovlivní i vaši srdeční čakru. Budete se cítit vyrovnanější a rodinné problémy, které mohou v tomto měsíci nastat, tak budete řešit klidně až bravurně. Problémy, které dosud zatěžovaly vaši duši se v tomto měsíci zklidní a budete tak mít možnost nadechnout se a více se věnovat pozitivům, které vám život přináší. Nenechte, aby někdo jiný narušoval vaše pozitivní emoce a rozoznávajte své pocity. Tento měsíc je ideální pro sledování svého nitra a poznávání sebe sama.

Horoskop Červenec 2024 Lev - Láska a Vztahy: Zkuste si s partnerem naplánovat společnou dovolenou. Nezáleží na tom, zda spolu strávíte pouze víkend osamotě, nebo se vydáte za dlouhodobějšími zážitky. Pokud máte děti nechte je u prarodičů a snažte se se svým partnerem trávit čas osamotě. Pokud již déle toužíte po nějaké destinaci v níž si oddýchnte je načase zainvestovat do takové dovolené a upevnit milostný vztah. Partner vaši iniciativu a nápad nesmírně ocení. No zeptejte se i jeho, po čem touží. Nezadaní by si měli dávat pozor na vztah s někým, kdo je v manželském či partnerském svazku s někým jiným. I když vás tato osoba láká, i tak víte, že to není dobrá cesta k vlastnímu štěstí. Je to spíše cesta k smutku, slzám a k úpadku sebedůvěry. Raději budujte vaši vlastní hodnotu správnými postojmi a rozhodnutími. Pak budete lákadlem pro nejednoho potenciálního partnera. Nenechte se vtáhnout do milostného trojúhelníku. Někdo z rodiny vás pozve na příjemnou návštěvu. Neodkládejte to a věnujte se během tohoto měsíce i své rodině. Druhá polovina měsíce patří v rodinném životě odpouštění. Dopřejte si dar sobě samému a odpusťte ostatním. Pouze tak objevíte štěstí a uspokojení v emocích. Priateľom dajte v tomto mesiaci najavo, že sa na vás môžu spoľahnúť. Prvá polovica mesiaca bude patriť nielen vašim emóciám, ale aj utužovaniu priateľských vzťahov.

Měsíční Horoskop Červenec Lev - Zdraví: Pokud se již déle snažíte řešit nějaký zdravotní problém, který vám nedává spát, v tomto měsíci můžete očekávat zlepšení. Bude však nutná i vaše iniciativa. V poslední době se totiž nacházíte pod velkým stresem a tlakem. To má velký vliv na vaše psychické zdraví. No nejen na psychiku. Stres je spouštěčem mnoha onemocnění a je dokázáno, že může dokonce za oslabenou imunitu natolik, že si můžete přivolat skutečně vážná onemocnění. Věnujte se proto v tomto měsíci více odpočinku a fyzické aktivitě. Zkuste si tyto návyky vybudovat i do budoucna. Nutně potřebujete změnit svůj pohled na svět a začít žít mnohem pozitivnějí než dosud. Pokud si kvůli stresu přivodíte zdravotní problém, budete tím velmi trpět.

Horoskop Červenec Lev - Kariéra a finance: Dávejte si v tomto měsíci pozor na online platby a sledujte důvěryhodnost internetových adres. Nedávejte nikomu své osobní informace, nebo kopie osobních dokladů. V této oblasti můžete být pod vlivem Merkura zranitelný. Své negativní pocity, nebo informace, které se vám nakupily v práci si nechte pro sebe, nebo se můžete svěřit rodině. V tomto měsíci si můžete s kolegy uspořádat posezení, na kterém se trochu uvolníte a zapomenete na pracovní problémy. Nejlepší bude pokud nebudete rozebírat práci, no nerozebírejte s nimi ani vaše soukromí.


Měsíční horoskop Červenec pro všechna Znamení Zvěrokruhu:

Váš aktuální Měsícní Horoskop Červenec 2024 Lev od věštkyně vám připomíná důležitost lásky, vztahů a přátelství pro znamení zvěrokruhu Lev. Přečtěte si nejen Horoskop Červenec, ale také Svůj Dnešní Horoskop Lev , nebo si otočte svou Tarotovou Kartu Dne Lev - pro online věštbu Tarotem. Všechny Horoskopy připravila věštkyně a tak můžete spoznat budoucnost i v tomto měsíci. Přejeme vám úspěšný Červenec 2024!


Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.