roční horoskop 2022
Horoskop Únor 2022 Lev

Měsíční Horoskop Únor 2022 Lev

Astrologický Horoskop Lev - Únor 2022

V tomto měsíci se snažte vyhýbat situacím, které by vás mohly postavit do složité pozice. V domácnosti by jste si potřebovali odpočinout. Zkuste rodinu poprosit, ať vám pomáhá více, co se týče domácích prací a podobně. Potřebujete se zbavit nekonečného kolotoče povinností. Nepouštějte se do konfrontací s okolím a dávejte si pozor na to, co komu říkáte. Raději dobře přemýšlejte o tom, komu by mohlo vaše chování a vyjadřování ublížit. Pokud se stanete během nějaké událost středem pozornosti zaměřte se spíše na všeobecnou konverzaci a nerozebírejte s nikým těžké témata, jako je například politická situace, globální oteplování a podobně. V tomto měsíci také nezapomínejte posílit svou oslabenou imunitu.

Horoskop Únor 2022 Lev - Láska a Vztahy: Neobviňujte partnera z věcí, které si pouze představujete. Pokud nemáte důkazy o jeho lžích nebo polopravdách, nepouštějte se s ním do žádných konfliktů. V tomto měsíci by to nemuselo dobře dopadnout. Pod vlivem mocného Saturnu by jste se spíše hádali, jak sbližovaly. Pamatujte, že život je jen jeden a proto zde není prostor na zbytečné hádky. Pro nezadané nastane období, kdy budou moci zabojovat o své štěstí. Energické astrologické působení na vaše znamení zvěrokruhu poukazuje na potřebu pozitivního postoje ve vašem životě. Musíte otevřít oči a čerpat energii z takových věcí, které vás dělají šťastným. Je nutné, aby jste se v tomto měsíci zaměřili na sebe a také na někoho, kdo vás k sobě už déle přitahuje svou energií. Rodina je v životě nesmírně důležitá. Její hodnotu si uvědomíte hlavně v první polovině měsíce, kdy se budete v jistých okamžicích cítit trochu smutně. Vyrovnané rodinné vztahy jsou základem pro štěstí. Členové vaší rodiny jistě ocení, pokud se jim během tohoto měsíce častěji ozvete. Svojích priateľov si v tomto mesiaci dobre strážte. Prídu chvíle, kedy ich budete potrebovať, a to hlavne v druhej polovici mesiaca, kedy sa budete cítiť trocha nevyrovnane.

Měsíční Horoskop Únor Lev - Zdraví: Na zmírnění stresu bude během tohoto měsíce stačit málo. Pokud se cítíte unaveně a vyčerpaně vsaďte na pravidelní pitný režim a na více času v přírodě. Možná se vám to zdá jako maličkost, ale dokud nevyzkoušíte, tak ani neuvěříte, jaký zázrak to dokáže s vaším tělem. Oblečte se tak aby vám nebyla zima a pokud procházku nestihnete ráno, tak na ni jděte večer. Příjemný čerstvý vzduch vám pomůže utřídit myšlenky a vylepšíte si tak i psychické zdraví.

Horoskop Únor Lev - Kariéra a finance: Kde se zavírají jedny dveře, ty další jsou otevřené dokořán. Nebojte se toho, a porozhlédněte se kolem po nových pracovních příležitostech. Pokud se dobře rozhodnete, může to pro vás a vaši rodinu znamenat důležitý moment. Nová pracovní příležitost vám přinese množství nových informací a otevře vám dveře poznání. Ze začátku se budete muset více soustředit na práci a podat skutečně vysoký výkon. S postupem času si však na práci zvyknete a dokonale se vám zorganizuje čas kolem. Pokud se v tomto měsíci vyberete s kolegy ven, dávejte si pozor a nepřežeňte to s alkoholem. Nerozebírejte také vaše soukromé věci mezi všemi vašimi kolegy.

Váš aktuální Měsícní Horoskop Únor 2022 Lev od věštkyně vám připomíná důležitost lásky, vztahů a přátelství pro znamení zvěrokruhu Lev. Přečtěte si nejen Horoskop Únor, ale také Svůj Dnešní Horoskop Lev , nebo si otočte svou Tarotovou Kartu Dne Lev - pro online věštbu Tarotem. Všechny Horoskopy připravila věštkyně a tak můžete spoznat budoucnost i v tomto měsíci. Přejeme vám úspěšný Únor 2022!


Měsíční Horoskop Únor 2022 pro 12 Znamení Zvěrokruhu


Pokud se vám líbí náš obsah, sdílejte jej na FACEBOOKU.

Přihlaste se k odběru našich kanálů na Facebooku a YouTube. Sledujte novinky ze světa horoskopů, tarotu a věštění.Kontaktujte nás: e-mailem na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

♥ Přejeme vám velkou lásku a spokojenost, váš Horoskop & Tarot ♥


♥ Horoskop, Věštění, Tarot ♥