Horoskop Červenec 2022 Býk

Horoskop Býk - Červenec 2022

V tomto měsíci se do popředí vaší měsíční věštby dostává hlavně komunikace. Pokud se rozhodnete pro jisté společenské události, budete skvělým společníkem a zanecháte excelentní dojem. Vytvořte si metodiku v práci a postupujte systematicky tak, aby jste zvládali úlohy dříve, než se od vás vyžaduje. Práce ve vysokém tempu bude odměněna hlavně vašim volným časem, který budete mít jen pro sebe. Takto lze konat i v domácnosti. Celý měsíc se budete pohybovat na vrcholu své cesty a budete cítit i mnohem více štěstí než v předchozí měsíce. Možná i díky času, který budete intenzivněji trávit v objetí slunečních paprsků.

Horoskop Červenec 2022 Býk - Láska a Vztahy: V tomto měsíci může být ve vašem vztahu vaše věrnost pod drobnohledem a hvězdy také hovoří o tom, že bude zkoušena vaše věrnost. Pokud budete v tomto měsíci nespokojený, snadno vklouznete to mimovzťahových, či dokonce mimomanželských vztahů. Tyto utajované vztahy neprospějí ani vaší psychice. Vyhýbejte se jim. Nezadaní se v nejbližším období budou muset vyrovnat s odmítnutím. Nesprávné přijetí vaší snahy vás může ranit, ale tyto rány nebudou hluboké. I když jste přežili už několik zklamání v lásce, nezoufejte. Pouze hledáte na nesprávných místech. Dopřejte si odpočinek. V první polovině měsíce navštivte svou rodinu. Někdo bude potřebovat povzbuzení. Zapamatujte si, že to na co myslíme ovlivňuje váš život, ale také životy ostatních. Připomeňte tento fakt i vašim blízkým. Priateľstvo bude v tomto mesiaci na rovnakej hladine. Astrologické pohyby nepredpokladajú žiadne výrazné zmeny v priateľských vzťahoch. Hlavne v druhej polovici mesiaca si nájdite čas na spoločnú kávu s priateľmi.

Měsíční Horoskop Červenec Býk - Zdraví: Udržování pevného a dobrého zdraví je během tohoto měsíce nesmírně důležité. Zaměřte se na to, aby jste se cítili zdravě a fit. Někdy skutečně pomůže i 10 minut rychlé chůze a přidání ovoce a zeleniny, která obsahuje vlákninu. V tomto měsíci se v každém případě zaměřte na menších porcí jídel. Přetížený žaludek vás nejen unavuje, ale dopřeje vám i nárůst nechtěného tuku a cholesterolu, který později pořádně potrápí vaše zdraví.

Horoskop Červenec Býk - Kariéra a finance: Možná vám Merkur v tomto měsíci zatemní jasné přemýšlení, ale neobávejte se toho. Budete se na pracovní záležitosti dívat více jednostranně a nepříliš pesimisticky. Každopádně uvidíte několik věcí v novém světle a ve více oblastech si uvědomíte, že jejich přeceňujete. Díky tomu si uvědomíte, že věnujte práci až příliš velkou pozornost a zapomínáte na své koníčky. Zkuste se na pracovní věci dívat s větším odstupem během celého měsíce. Koncem měsíce si povídejte s kolegy i o mimopracovních záležitostech. Nemluvte s nimi však o svých soukromých záležitostech. Témat na rozhovor je i tak dost.


Měsíční horoskop Červenec pro všechna Znamení Zvěrokruhu:

Váš aktuální Měsícní Horoskop Červenec 2022 Býk od věštkyně vám připomíná důležitost lásky, vztahů a přátelství pro znamení zvěrokruhu Býk. Přečtěte si nejen Horoskop Červenec, ale také Svůj Dnešní Horoskop Býk , nebo si otočte svou Tarotovou Kartu Dne Býk - pro online věštbu Tarotem. Všechny Horoskopy připravila věštkyně a tak můžete spoznat budoucnost i v tomto měsíci. Přejeme vám úspěšný Červenec 2022!


Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.