Horoskop Březen 2024 Střelec

Horoskop Střelec - Březen 2024

Sedněte si k dobré knize a nechte se hýčkat chvilkami, které si budete užívat jen se sebou. Zapomeňte na okolní svět a dopřejte si chvilky relaxu v bublinkové vaně, s dobrou knihou, či v přírodě. Dělejte jen to, co vás baví. Potřebujete načerpat novou, svěží energii. Po vlivem planety Mars bude druhá polovina měsíce náročnější, než obvykle. Máte však dostatek energie na to, aby jste zvládli všechny výzvy, které na vás čekají. Nenechte se nikým ovlivnit. Vy nejlépe víte, kam se má ubírat vaše cesta a na co se musíte zaměřit, aby jste tento měsíc ukončili šťastně a úspěšně. Nezapomínejte také na vaši rodinu, která potřebuje vaši oporu a někdy jen teplé slova.

Horoskop Březen 2024 Střelec - Láska a Vztahy: V tomto měsíci může být ve vašem vztahu vaše věrnost pod drobnohledem a hvězdy také hovoří o tom, že bude zkoušena vaše věrnost. Pokud budete v tomto měsíci nespokojený, snadno vklouznete to mimovzťahových, či dokonce mimomanželských vztahů. Tyto utajované vztahy neprospějí ani vaší psychice. Vyhýbejte se jim. Pokud hledáte toho pravého a nevíte kde ho hledat, můžete pouvažovat nad zajímavým kurzem. Investujte nějakou část peněz do vzdělávání a můžete dokonce získat dvakrát. Nejenže se naučíte nové věci, díky kterým budete růst, ale můžete poznat i lásku vašeho života. Příležitosti čekají před vámi a tak můžete udělat kroky pro vaše štěstí. Tento měsíc je vhodný na velké rozhodnutí v lásce. Vaše rodina bude v první polovině měsíce potřebovat vaši radu, nebo pomoc. První polovina měsíce tak bude náročná nejen z hlediska vašich povinností, ale také z hlediska uklidňování různorodých emocí. Pozorně naslouchejte členům vaší rodiny. Může se stát, že se ti, kteří to potřebují, budou bát poprosit vás o pomoc. V tomto mesiaci budú mať vaši priatelia rôzne problémy. Skúste im múdro poradiť a buďte im oporou.

Měsíční Horoskop Březen Střelec - Zdraví: Vyhněte se adrenalinovým zážitkem, které by mohly znamenat nějakou nepěknou zlomeninu nebo úraz. Tento měsíc by jste si měli dát velký pozor na stravu a snažit se vypustit mastné a slaná jídla. Vyměňte klasickou sůl za lepší alternativu, koření nebo himalájskou sůl, a zajímejte se více o vegetariánskou stravu. I když tomu nepodlehnete úplně, najdete alespoň nové recepty, které vám v tomto měsíci dopřejí lepší zdraví, protože začnete vařit s větším množstvím zeleniny. Ovoce by jste měli konzumovat hlavně v druhé polovině měsíce. Před koncem měsíce bude ideální čas na zahájení nové fyzické aktivity, která vás bude skutečně bavit.

Horoskop Březen Střelec - Kariéra a finance: V tomto měsíci si budete muset dát záležet na tom, aby jste našli kompromis mezi prací a odpočinkem. Pamatujte si, že pokud nebudete dostatečně relaxovat, vaše pracovní tempo může zasáhnout i do vašeho zdravotního stavu. Méně je někdy více a proto nedávejte celou svou energii jen do práce. Pokud máte v plánu nějakou prezentaci nebo nosíte v hlavě projekt, který byste mohli začít, v tomto měsíci neváhejte a začněte s věcí, která vás baví a možná vám přinese i nový životní směr. Kolegové ať však zůstanou mimo vaší strategie.


Měsíční horoskop Březen pro všechna Znamení Zvěrokruhu:

Váš aktuální Měsícní Horoskop Březen 2024 Střelec od věštkyně vám připomíná důležitost lásky, vztahů a přátelství pro znamení zvěrokruhu Střelec. Přečtěte si nejen Horoskop Březen, ale také Svůj Dnešní Horoskop Střelec , nebo si otočte svou Tarotovou Kartu Dne Střelec - pro online věštbu Tarotem. Všechny Horoskopy připravila věštkyně a tak můžete spoznat budoucnost i v tomto měsíci. Přejeme vám úspěšný Březen 2024!


Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.