Horoskop Červenec 2022 Střelec

Horoskop Střelec - Červenec 2022

Během tohoto měsíce bude na vaše znamení působit mocné Slunce, které má vliv na udržení vašeho života v dokonalé rovnováze. Slunce bude mít vliv na vaše jádro a energické centrum, které bude ovládat natolik, že se do vašeho života vnese větší množství odvahy a pevné vůle. Budete pod jeho vlivem cítit také výrazně zlepšení zdravotního stavu a může se stát, že Slunce bude působit také na vyléčení nemocí, které vás v poslední době trápí. Tento vliv je mocný a velmi významný, protože Slunce vám může v tomto měsíci také pomoci s lehkým dosahováním vašich cílů. Chcete-li se usilovat o uznání pozice Slunce ve vašem znamení musí být silná. To se vám může pod jeho vlivem podařit právě během tohoto měsíce.

Horoskop Červenec 2022 Střelec - Láska a Vztahy: Tento měsíc musíte být vašemu partnerovi oporou a pokud od vás bude cítit pomocnou ruku, druhá polovina měsíce bude mnohem klidnější. Na konci měsíce dokonce partner naplánuje krátkou dovolenou, nebo jednodenní odpočinek ve wellness. Uvědomuje si, že se vám nevěnuje tak, jak si ve skutečnosti zasloužíte. Těšte se z jeho pozornosti a lásky. Pokud máte o někoho zájem a jste stále bez partnera, je načase říct mu to. Není nic horšího, než žít v nejistotě, která vás trápí a sžírá. Upřímnost je někdy cennější než tajemství ve vašem nitru. Máte prostor se v tomto měsíci odhodlat k důležitým krokům, které vás hodně naučí. Dozvíte se buď ne, nebo ano, ale budete mít jasno a vaše duše se osvobodí od nevědomosti, která vás trápí. V rodině nastanou menší neshody a pokud zůstanete ve svém postoji pasivní tak vás do svých svárů nezatáhnou. Pokud budete mít potřebu uklidnit své emoce dýchejte. Počítejte si nádech a výdech a zaměřte se hlavně na uklidnění nahromaděných problémů. Malému meditačnímu cvičení učte všechny ty, kteří nezvládají své emoce. Tento měsíc je však lepší nezasahovat do roztržek jiných. Počas tohto mesiaca sa vyhnite radeniu priateľom. Ak by ste s nimi nesúhlasili, mohli by vám to mať za zlé. Vaše postrehy sú síce na mieste, ale niekedy proste priateľ nechce počúvať poučovanie a názory iných. Nechajte ísť veci vlastným smerom.

Měsíční Horoskop Červenec Střelec - Zdraví: V tomto měsíci musíte zachytit jakoukoli nemoc ještě v jejím zárodcích. Právě proto je nesmírně důležité sledovat své tělo, a věnovat svou zvýšenou pozornost hlavně trávicím potížím a také úpadku energie. Pokud se cítíte velmi vyčerpaně, zkuste pár dní nečinně relaxovat, pokud se budete i nadále cítit vyčerpaně, je nejvyšší čas navštívit odborníka. Planetární pohyby ve vašem znamení totiž naznačují jisté komplikace, které budou ovlivňovat hlavně vaše vnitřně orgány. Horoskop na tento měsíc také doporučuje, aby jste věnovali zvýšenou pozornost členům vaší rodiny, a to zejména těm, kteří mají zdraví nadlomené. Budou možná potřebovat vaši pomoc, a proto buďte ve střehu, a problémy řešte ještě v jejich zárodcích.

Horoskop Červenec Střelec - Kariéra a finance: V práci se nepřepínejte, protože toto pracovní tempo a energie se vám bude hodit v dalších měsících. Vaše ambiciózní nápady nechte prozatím tak. Vaši nadřízení budou chtít slyšet váš názor později. Nyní se zkuste zaměřit na malé zlepšení v práci, které vám přinesou více pohody. Můžete zkusit navrhnout něco, co potěší kolegy. Kolegové vás pozvou na menší posezení. Těšte se na setkání mimo pracoviště, ale nepouštějte se s nimi do hádek ohledně práce. Raději se povídejte o mimopracovních věcech.


Měsíční horoskop Červenec pro všechna Znamení Zvěrokruhu:

Váš aktuální Měsícní Horoskop Červenec 2022 Střelec od věštkyně vám připomíná důležitost lásky, vztahů a přátelství pro znamení zvěrokruhu Střelec. Přečtěte si nejen Horoskop Červenec, ale také Svůj Dnešní Horoskop Střelec , nebo si otočte svou Tarotovou Kartu Dne Střelec - pro online věštbu Tarotem. Všechny Horoskopy připravila věštkyně a tak můžete spoznat budoucnost i v tomto měsíci. Přejeme vám úspěšný Červenec 2022!


Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.