Horoskop Červenec 2024 Štír

Horoskop Štír - Červenec 2024

V tomto měsíci můžete pociťovat větší tlak na vaši práci a také soukromí. Nezoufejte však, v druhé polovině měsíce se situace uklidní a vše se zas posune do normálních kolejí. Vyhýbejte se však situacím, kdy by jste se zamotaly do hádek mezi kolegy či přáteli. Dvakrát měřte a až tak řežte. Nezapomínejte si pořádně promyslet to, co komu řeknete. Váš štiplavý jazyk by mohl někomu ublížit a vy by jste to postupně začali litovat. V tomto měsíci se můžete stát středem pozornosti jistého člověka, který vám poplete hlavu. Nenechte se jím svést, neboť vás čekají velké problémy.

Horoskop Červenec 2024 Štír - Láska a Vztahy: Venuše vnese do vašeho života více vášně a krásy. V druhé polovině měsíce pocítíte nával energie a lásky, která bude pro vás hnacím motorem na cestě za úspěchem. Nezapomínejte zalichotit svému partnerovi. Nezapomeňte se také věnovat sobě a poslední týden v měsíci věnujte rozmazlování svého nitra a zevnějšku. Pokud stále hledáte partnera, je čas pouvažovat i nad změnou životosprávy. I vy cítíte, že je načase učinit kroky ke zlepšení vašeho zdraví a psychiky. Procházejte vpřed, protože váš vnitního růst vám otevře dveře do nového světa sebeocenění. Cvičení vám přistane a na místech, kde cvičíte, máte možnost potkat někoho zajímavého. V tomto měsíci je čas vyčistit si rodinné vztahy. V rodině buďte vždy upřímný a zapomeňte na lži, které narušují vaši důvěru a vztahy. Prvá polovica mesiaca bude vhodná na stretnutie sa s priateľmi. Venujte sa im v tomto mesiaci častjšie, ako doteraz.

Měsíční Horoskop Červenec Štír - Zdraví: Vyvážená strava bude v tomto měsíci základem toho, aby jste se cítili dobře. Uvědomte si, že maso nemusíte mít každodenně na talíři a dopřejte svému tělu stravu, kterou umí trávit rychleji. Nezapomínejte na potraviny, které obsahují vitamin B12 a můžete si dokonce častěji dopřát pivo, které obsahuje vitamíny skupiny B. Maso však během tohoto měsíce obmädzte. Vaše tělo se vám poděkuje v podobě lepšího trávení a vaše pleť bude také zářit. Nezapomínejte na listovou zeleninu, která vám dodá potřebné množství kyseliny listové a panthenolu. Tyto vitamíny navrátí krásu vaším vlasům a pokožce. Pokud vás trápí problém s padáním vlasů je nutné, aby jste během tohoto měsíce vyřadili z vašeho života stres.

Horoskop Červenec Štír - Kariéra a finance: Začátkem tohoto měsíce nečekejte nic důležité. Vyřídíte pár pracovních povinností, ale váš měsíc se bude nést v příjemném pracovním nasazení. Je nejvyšší čas udělat si pořádek v dokumentech a uklidit si stůl. Dobře si pemyslite, jak se budete soustředit na pozdější pracovní povinnosti. S kolegy je čas vyřešit si konflikty, které jste v poslední době řešili. Někdo z vašich kolegů se vůči vám nechová korektně a snaží se o to, aby se vám dařilo co nejméně. Je třeba si to s tímto člověkem konečně vyříkat a ukázat mu sílu vaší osobnosti.


Měsíční horoskop Červenec pro všechna Znamení Zvěrokruhu:

Váš aktuální Měsícní Horoskop Červenec 2024 Štír od věštkyně vám připomíná důležitost lásky, vztahů a přátelství pro znamení zvěrokruhu Štír. Přečtěte si nejen Horoskop Červenec, ale také Svůj Dnešní Horoskop Štír , nebo si otočte svou Tarotovou Kartu Dne Štír - pro online věštbu Tarotem. Všechny Horoskopy připravila věštkyně a tak můžete spoznat budoucnost i v tomto měsíci. Přejeme vám úspěšný Červenec 2024!


Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.