Horoskop Červenec 2022 Ryby

Horoskop Ryby - Červenec 2022

V tomto měsíci zasáhne do vašich životů mocný měsíc, který vám pomůže s překonáváním každodenních záležitosti. Pozitivní pocity, které vám Měsíc dodá do vašeho života můžete využít k upevňování vztahů. Mluvíme o vztazích všech druhů, upevňujte lásku k partnerovi, k dětem, či k rodině. Otevřete během tohoto měsíce své srdce a vyřaďte ze svého života ty osoby, které negativně zatěžují vaši duši. Věci, které vás vyčerpávají musí být z vašich životů odstraněny. Většinou však jde o váš vnitřní boj, který si musíte vypořádat. Pokud se trápíte s nějakou věcí, kterou se bojíte dotyčnému říci, během tohoto měsíce více neváhejte. Měsíc vám pomůže odhalit pravdu a jednat nejlépe jak víte. Intuice vás povede.

Horoskop Červenec 2022 Ryby - Láska a Vztahy: Romantika a vášnivá láska vás tento měsíc obejdou. V tomto měsíci vám hvězdy v romantice přát nebudou. Připravte se na to, že vůči své lásce se budete muset obrnit trpělivostí a pochopením. Váš partner bude řešit řadu problémů v práci a nebude mít čas věnovat se vám tak, jak by jste to potřebovali. Zkuste mu být oporou, kterou potřebuje. Vše vám vynahradí v následujících měsících. Pokud jste bez partnera, je vhodné, aby jste se více věnovali péči o sebe a rozmazlování se. Pouze tehdy, pokud budete cítit spokojenost se sebou samým můžete udělat spokojeného i jiného člověka. Váš vlastní život je jen ve vašich rukou a tento měsíc znamená i přerod ve vašich myšlenkách a ve vnímání odlišnosti v chování lidí, které znáte. Někoho uvidíte v novém světle a zároveň si uvědomíte svou vlastní hodnotu. Někdo z rodiny vás pozve na příjemnou návštěvu. Neodkládejte to a věnujte se během tohoto měsíce i své rodině. Druhá polovina měsíce patří v rodinném životě odpouštění. Dopřejte si dar sobě samému a odpusťte ostatním. Pouze tak objevíte štěstí a uspokojení v emocích. Jenda osoba spomedzi vašich priateľov sa už dlhšie zaujíma o tú istú osobu, o ktorú sa zaujímate vy. Skúste sa rozhliadnuť okolo a dávajte si pozor na škaredé podrazy.

Měsíční Horoskop Červenec Ryby - Zdraví: Letos objevíte po zdravotní stránce nové obzory a novým nápadem se v této oblasti nebudou klást meze. Začněte se více zajímat o kuchyni a o stravování. Pod vlivem mocné venuše budete tento měsíc cítit nával kreativity a to se projeví i ve vašíve změně stravování. Už déle přemýšlíte o nových věcech, které by jste vnesli do svého života. Tyto nápady, pokud se týkají také oblasti vaření, zaujmou nejen vás ale také vaši polovičku. Ze zdravotního hlediska vám objevení nových sfér přinese zlepšení nejen po fyzické stránce ale výrazně to ovlivní i vaši psychiku. Během měsíce nezapomínejte na pitný režim a dostatek zeleniny. Informujte se také jako by jste mohli nahradit nadbytek soli ve stravě a zajímejte se například o koření či himalájskou sůl. Zkuste do své stravy zařadit více jídel s vitamínem C.

Horoskop Červenec Ryby - Kariéra a finance: Do práce dáváte v poslední době větší výkon, než v předchozím období. Dávejte si však pozor, aby jste toto pracovní tempo zvládli a udrželi. V druhé polovině měsíce se vám naskytne příležitost ukázat vaše kvality i vedení. Chyťte se této šance. Koncem měsíce si povídejte s kolegy i o mimopracovních záležitostech. Nemluvte s nimi však o svých soukromých záležitostech. Témat na rozhovor je i tak dost.


Měsíční horoskop Červenec pro všechna Znamení Zvěrokruhu:

Váš aktuální Měsícní Horoskop Červenec 2022 Ryby od věštkyně vám připomíná důležitost lásky, vztahů a přátelství pro znamení zvěrokruhu Ryby. Přečtěte si nejen Horoskop Červenec, ale také Svůj Dnešní Horoskop Ryby , nebo si otočte svou Tarotovou Kartu Dne Ryby - pro online věštbu Tarotem. Všechny Horoskopy připravila věštkyně a tak můžete spoznat budoucnost i v tomto měsíci. Přejeme vám úspěšný Červenec 2022!


Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.