Horoskop Březen 2024 Ryby

Horoskop Ryby - Březen 2024

Váš neutuchající temperament si v tomto měsíci musí dát pauzu. Zasloužíte si spíše období harmonie a klidu. Měli by jste si dopřát více zdravé stravy a odpočinku. Je nezbytné, aby jste během tohoto měsíce sledovali vaše okolí. Přichází šance, která se nabízí pouze několikrát v životě a byla by škoda, pokud ji propásnete. Věnujte svůj čas získávání informací z okolí a nenechte se odradit lidmi v okolí na své cestě k úspěchu.

Horoskop Březen 2024 Ryby - Láska a Vztahy: Neobviňujte partnera z věcí, které si pouze představujete. Pokud nemáte důkazy o jeho lžích nebo polopravdách, nepouštějte se s ním do žádných konfliktů. V tomto měsíci by to nemuselo dobře dopadnout. Pod vlivem mocného Saturnu by jste se spíše hádali, jak sbližovaly. Pamatujte, že život je jen jeden a proto zde není prostor na zbytečné hádky. Nezadaní by se měly více soustředit na společnost kolem nich. Naskytne se vám příležitost poznat zákoutí duše někoho, kdo má pro vás cenu. Také si uvědomíte i víc o sobě, pokud budete pozorně vnímat, co vám chtějí lidé ve vašem okolí říci. V rodině se nebude dít nic výjimečného. V tomto měsíci nesahají astrologické pohyby směrem ke změnám ve vašem rodinném životě. Proto není prostor na žádné roztržky ale také ani na velké omluvy. Vše musí jít tak, jako dosud, žádné velké rodinné rozhodnutí nebudou v tomto měsíci ovlivňovat vaši budoucnost. Aj ostatný priatelia vo vašom živote pochopili, ako ste v minulosti zradili niekoho blízkeho. Minulosť už nezmeníte a preto sa musíte pohnúť vpred. Nikdy však svoju chybu neopakujte a priateľov, ktorí pri vás zostali si strážte.

Měsíční Horoskop Březen Ryby - Zdraví: Vaše energie nebude v tomto měsíci zcela na vrcholu. Horoskop na tento měsíc naznačuje úpadek energie, a to hlavně kvůli nevyvážené stravě, a kvůli nedostatečnému příjmu vitaminů. Měli by jste se proto zaměřit na dostatečný příjem listové zeleniny, na konzumaci většího množství vlákniny, a také na přijímání energie z kvalitního pitného režimu. V tomto měsíci také planetární pohyby ve vašem znamení naznačují neklidný spánek, který můžete posílit bylinkovým čajem před spaním. Naučte se také praktikovat vědomě dýchání, které vám v tomto směru velmi pomůže. Soustřeďte se na dostatečnou relaxaci vašeho těla před spaním, ale i na potřebný výdej energie během dne tak, aby jste byli večer unavený.

Horoskop Březen Ryby - Kariéra a finance: Kde se zavírají jedny dveře, ty další jsou otevřené dokořán. Nebojte se toho, a porozhlédněte se kolem po nových pracovních příležitostech. Pokud se dobře rozhodnete, může to pro vás a vaši rodinu znamenat důležitý moment. Nová pracovní příležitost vám přinese množství nových informací a otevře vám dveře poznání. Ze začátku se budete muset více soustředit na práci a podat skutečně vysoký výkon. S postupem času si však na práci zvyknete a dokonale se vám zorganizuje čas kolem. Pokud budete neustále váš soukromý život probírat s vašimi kolegy nedivte se, že o každém vašem kroku ví celá vaše firma.


Měsíční horoskop Březen pro všechna Znamení Zvěrokruhu:

Váš aktuální Měsícní Horoskop Březen 2024 Ryby od věštkyně vám připomíná důležitost lásky, vztahů a přátelství pro znamení zvěrokruhu Ryby. Přečtěte si nejen Horoskop Březen, ale také Svůj Dnešní Horoskop Ryby , nebo si otočte svou Tarotovou Kartu Dne Ryby - pro online věštbu Tarotem. Všechny Horoskopy připravila věštkyně a tak můžete spoznat budoucnost i v tomto měsíci. Přejeme vám úspěšný Březen 2024!


Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.