Horoskop Říjen 2022 Býk

Horoskop Býk - Říjen 2022

V tomto měsíci ovlivní vaše znamení mocný Měsíc, který má sílu usnadnit pochopení našeho nitra. Měsíc také pozitivně ovlivňuje schopnost vnitřního léčení našich problémů, těžkostí a emocionálních zklamáni. Doslova léčí duši a jeho vliv ma velmi silný dopad na naše zlepšení vnitřních pocitů. V tomto měsíci tak máte možnost pracovat se svým vnitřkem a intenzivně se věnovat pochopení svých pocitů a emocí. Měsíc je také tím, který vás táhne k vašemu domovu. Ať už jde o vámi vytvořený domov, nebo dům, který si pamatujete ze svého dětství, je každopádně čas na to, aby jste upevňovaly pouta se svými blízkými. Pod vlivem Měsíce budete přesně vědět jak uspokojit emocionální nedostatek lidí, které milujete. Každý z vaší rodiny potřebuje cítit vaši blízkost, podporu a lásku.

Horoskop Říjen 2022 Býk - Láska a Vztahy: Pouze pokud zapomenete na všechny křivdy z minulosti, jen tak se budete cítit skutečně šťastně a vyrovnaně. Pokud váš partner nepředstavuje všechno to, o čem jste snili je načase ukázat mu, že jeho život bez vás bude skutečně těžký. Váš partner si musí uvědomit jaký poklad se ve vás skrývá a co všechno pro něj děláte. Pouze tak dosáhnete změnu k lepšímu. Nebuďte však přesvědčen o tom, že pouze partner se musí změnit. Pouvažujte nad tím, jak se můžete zlepšit vy. Pokud jste nezadaný, je nejvyšší čas pohnout se vpřed. Musíte již konečně zapomenout na svou minulost a osvobodit se od každého, kdo vám během minulosti ublížil. I když si to možná neuvědomujete, minulé rozhodonutí stále ovládají vaši přítomnost. Očištění vaší energie od minulosti je nyní tím nejdůležitějším krokem. Měsíční horoskop dává důraz na vaši vnitřní očistu, kterou dosáhnete pozitivním pohledem na svět a životem v přítomnosti. Pokud se nenaučíte odpouštět, nikdy nebudete svobodný. V tomto měsíci najděte více pochopení pro svou rodinu a věnujte jim dostatek lásky. V druhej polovici mesiaca si dajte pozor na zlé jazyky a na ohováranie zo strany vašich priateľov. Ak sa niečo také stane, je načase prehodnotiť, ktorých priateľov ešte vo vašom živote skutočne potrebujete.

Měsíční Horoskop Říjen Býk - Zdraví: V stravování se snažte tento měsíc držet na uzdě. Hlavně začátkem měsíce si dopřejte více jídel, které pročistí vaše střeva. Zaměřte se na potraviny, které obsahují zvýšený podíl vlákniny a nastudujte si i oblast probiotik, které navrátí vaším střevům harmonii. Za vaše zdravotní komplikace totiž může právě nerovnováha v této oblasti. Tento měsíc se vyhýbejte kouření a alkohol pijte jen střídmě. Nejvhodnější bude omezit alkohol pouze na oslavy nebo výjimečné události. Kažopádne to s alkoholem nepřehánějte, protože by jste mohli přijít k úrazu. Začátkem druhé poloviny měsíce nezapomínejte na sportovní aktivitu a dostatečný pitný režim.

Horoskop Říjen Býk - Kariéra a finance: Druhá polovina tohoto měsíce bude vyžadovat větší pracovní nasazení. Váš šéf vám svěří důležitou roli, nebo se vám naskytne zajímavá pracovní příležitost. Před tím, než se do role pustíte, si dobře promyslete vaše kroky a odměnu za vykonanou činnost si domluvte raději předem. Vaši kolegové nejsou nutně i vašimi přáteli. Snažte se oddělit svůj soukromý a pracovní život, jinak si vyděláváte na neprekné problémy ve vaší práci. Ne každému musíte lahodit.


Měsíční horoskop Říjen pro všechna Znamení Zvěrokruhu:

Váš aktuální Měsícní Horoskop Říjen 2022 Býk od věštkyně vám připomíná důležitost lásky, vztahů a přátelství pro znamení zvěrokruhu Býk. Přečtěte si nejen Horoskop Říjen, ale také Svůj Dnešní Horoskop Býk , nebo si otočte svou Tarotovou Kartu Dne Býk - pro online věštbu Tarotem. Všechny Horoskopy připravila věštkyně a tak můžete spoznat budoucnost i v tomto měsíci. Přejeme vám úspěšný Říjen 2022!


Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.