Horoskop Leden 2023 Rak

Horoskop Rak - Leden 2023

Aktuální planetární vliv na vaše znamení přináší období chaosu, ale také vyřešení nesrovnalostí. V první polovině měsíce očekávejte zbrklou náladu právě kvůli působení mocné Měsíční strany chaosu na vaše znamení zvěrokruhu. Přicházejí tak dny, kdy budete cítit větší tlak a povinností mohou být pro vás komplikovanejší. Pokud máte možnost bylo by nejvhodnější, pokud by jste v tomto období nedělali důležité rozhodnutí. Obdivujte svou minulou práci a sama sebe. Máte množství silných a pozitivních vlastností. Právě zakončení měsíce vám přinese množství možností na to, aby jste ukázali vaši dobrosrdečnost a vaše ostatní nezanedbatelné kvality. Měsíční horoskop tak předpovídá dvojí měsíc, který přezkouší vaši trpělivost.

Horoskop Leden 2023 Rak - Láska a Vztahy: Hádky s partnerem nejsou až tak tragické, jak to vidíte vy. Věnujte se partnerovi více a snažte se porozumět jeho potřebám. On se bude také snažit porozumět vám, pokud uvidí iniciativu z vaší strany. Buďte si bližší a věnujte čas na porozumění partnerovým pocitem. Pokud jste nezadaný připravte se na novou příležitost. Poznáte někoho zajímavého, ale dávejte si na něj pozor. Možná není až tak dokonalý, jak se na první pohled mohl jevit. V tomto měsíci by bylo vhodné častěji si vzpomenout na svou rodinu. Očekávají, že jim alespoň častěji zavoláte. Nepromeškejte tedy příležitost k utužování rodinných vazeb, které jsou důležité pro celkovou životní rovnováhu. Vo vašom živote bol priateľ, ktorého ste zradili. Je najvyšší čas ospravedlniť sa za svoje konanie. V tomto mesiaci musíte dospieť k vyrovnaniu sporov z minulosti.

Měsíční Horoskop Leden Rak - Zdraví: Během tohoto měsíce se vyhýbejte jakémukoliv rizikovému zážitku. Hvězdy vám v tomto měsíci nadělili větší možnost úrazu než jindy. Dávejte si proto pozor i během procházky v lese či v parku. Mohli by jste si přivodit sice menší, ale nepříjemný úraz, který by vás mohl dlouhodobě potrápit a mohl by také zkomplikovat vaše blízké plány. Pokud jste se již dlouho neozvali vaší rodině je nejvyšší čas častěji je navštívit. Zlepší to vaše psychické zdraví a navrátí ztracenou rovnováhu. Dopřejte si také pravidelné procházky do přírody, kde načerpáte novou sílu a energii. Uvažujte také nad venčením pejsků v útulku. Pokud zvažujete do domácnosti zvíře, nebo ho chtějí vaše děti, někdy je lepší nejprve si to vyzkoušet.

Horoskop Leden Rak - Kariéra a finance: V tomto měsíci se budete potýkat s nepříjemnými telefonáty a maily. Pokud již už nemůžete držet potřebné pracovní tempo, je čas vydechnout si a věnovat se i sobě. Nezapomínejte, že odpočinek je nesmírně důležitý na to, aby jste mohli dále pracovat. Vezměte si dovolenou, byť jeden den a jděte na místa, která zbožňujete. Uvědomte si, že ne všichni kolegové jsou i vašimi přáteli. Pouvažujte nad tím komu co říkáte a raději si někdy zakousněte do jazyka.


Měsíční horoskop Leden pro všechna Znamení Zvěrokruhu:

Váš aktuální Měsícní Horoskop Leden 2023 Rak od věštkyně vám připomíná důležitost lásky, vztahů a přátelství pro znamení zvěrokruhu Rak. Přečtěte si nejen Horoskop Leden, ale také Svůj Dnešní Horoskop Rak , nebo si otočte svou Tarotovou Kartu Dne Rak - pro online věštbu Tarotem. Všechny Horoskopy připravila věštkyně a tak můžete spoznat budoucnost i v tomto měsíci. Přejeme vám úspěšný Leden 2023!


Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.