Horoskop Prosinec 2022 Štír

Horoskop Štír - Prosinec 2022

Během tohoto měsíce zapomeňte na obavy z toho, co si o vás myslí ostatní. Žijete hlavně pro sebe a musíte se více zabývat sebou a ne radikálními názory, či radami jiných. Nikdo z vašich rádců nevidí tak hluboko do vašeho srdce, jak vidíte vy. Pokud se pasujete se skutečně komplikovanou otázkou, tak je na místě požádat o radu někoho, kdo se ve věci vyzná jako profesionál. Koncem měsíce pocítíte intenzivní pocity smutku a soucitu. Zde je velký prostor na to, aby jste otevřeli srdce dobru a pomohli těm, kteří pomoc potřebují.

Horoskop Prosinec 2022 Štír - Láska a Vztahy: Během tohoto měsíce uvidíte svého partnera v novém světle a ukáže vám jednu ze svých tváři. Pokud se na něčem neshodnete, můžete v něm spatřit někoho cizího, koho jste dosud neznali. Dávejte si pozor na jeho dvojí tvář a řekněte mu narovinu, že se vám jeho jednání vůči vám nelíbí. Pokud jste nezadaný je načase začít cvičit. Najděte si fitko nedaleko vašeho bydlení a začněte intenzivně pracovat na zlepšení vaší kondice. Projeví se to nejen na vašem vzhledu, který bude působit na okolí pěstěně, ale máte možnost poznat tam i zajímavé lidí. Někdo ve vaší rodině trpí a očekává vaši pomoc. Pomozte mu jen do jisté míry, ale doporučte mu konzultaci s odborníkem, který mu poradí lépe. Priatelia majú svoje starosti a problémy. Nebudú mať čas venovať sa vašim podozreniam a negatívnym pocitom. Odpustite im to, tiež majú svoje problémy.

Měsíční Horoskop Prosinec Štír - Zdraví: Během tohoto měsíce si už konečně najděte čas na pravidelný pohyb. Je nezbytné, aby jste se začali hýbat. Nemusí to být hned nějaký vytrvalostní sport. Začněte pomalu, na začátku můžete častěji jít na prechádzaku. Nezáleží na tom, zda jdete na procházku do přírody, nebo jen vystoupíte z autobusu o tři zastávky dříve než obvykle. Důležité v tomto měsíci bude hýbat se. Během procházení se budete mít i prostor na to, aby jste si utřídili myšlenky. Uvažujte tak nad věcmi, na které nemáte jindy čas. Zlepší to tak nejen vaši fyzickou kondici, ale dodá vám to i lepší psychickou pohodu. Už více nečekejte a dopřejte si pohyb.

Horoskop Prosinec Štír - Kariéra a finance: Pokud vás v minulém měsíci potrápili nějaké pracovní úkoly pamatujte, že jste odvedli dobrou práci. V tomto měsíci si tak můžete užívat větší klid. Nezapomeňte více relaxovat a častěji zapomínat na pracovní problémy. Vaše pracovní nasazení může obtěžovat některého z vašich kolegů. Nenechte se však nikým ovlivnit a nadále pracujte s dávkou nasazení a kreativity.


Měsíční horoskop Prosinec pro všechna Znamení Zvěrokruhu:

Váš aktuální Měsícní Horoskop Prosinec 2022 Štír od věštkyně vám připomíná důležitost lásky, vztahů a přátelství pro znamení zvěrokruhu Štír. Přečtěte si nejen Horoskop Prosinec, ale také Svůj Dnešní Horoskop Štír , nebo si otočte svou Tarotovou Kartu Dne Štír - pro online věštbu Tarotem. Všechny Horoskopy připravila věštkyně a tak můžete spoznat budoucnost i v tomto měsíci. Přejeme vám úspěšný Prosinec 2022!


Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.