Horoskop Srpen 2022 Váhy

Horoskop Váhy - Srpen 2022

Během tohoto měsíce vládne vašemu znamení planeta Venuše, která spojuje své síly a energii s vaším znamením. Horoskop na tento měsíc předpovídá, že planeta Venuše vám pomůže lépe přistupovat k lásce, vaší práci, ale také k financím. Rozšíří vám obzory ve více směrech, a do života vám také přidá vášeň, a horkou energii lásky. Venuše však přináší i stinnou stránku, ve které popisuje, že pokud budete na věci reagovat pouze svými emocemi, můžete se dostat do problémů. Měsíční horoskop vám proto rádi během tohoto měsíce zapojovat do vašich rozhodnutí vaše logické myšlení, a vyhýbat se citovým, nebo takovým rozhodnutím, které jsou ovlivněny vašimi emocemi. Vše si dobře promyslete předtím, než budete jednat, radí váš osobní horoskop na tento měsíc.

Horoskop Srpen 2022 Váhy - Láska a Vztahy: Je čas otestovat své limity a být v lásce experimentální. Jděte společně s partnerem na místo, kde jste ještě nebyli. Vezměte partnera na večeři do restaurace, kde byste předtím nikdy nešli. Zkuste experimentovat i v milostném životě a přineste do vaší ložnice nové nápady, které váš partner nesmírně ocení. Pokud jste nezadaný a někdo vyžaduje vaši pozornost, zkuste popřemýšlet nad pozváním na kávu, nebo nad společným drinkem. Možná zjistíte že je zajímavější, než jste si mysleli. Není všechno tak, jak se na první pohled zdá a někdy je dobré člověka poznat předtím, než si na něj vytvoříte neměnný názor. Lidé se mění a proto není změna pohledu a názoru ničím špatným. Zkuste se otevřít možnostem, které stojí před vámi. Rodina vám ne vždy dává najevo svou blízkost. Tyto přerušené rodinné vztahy by se však měly v tomto měsíci spojovat a zesilovat. První polovina měsíce je vhodná na hluboký seberozvoj a druhá na setkání s rodinou. Možná by jste i vy měli projevit více úsilí a navrhnout společné posezení. Nehádžte vinu za svoje konania na niekoho iného. To, že ste niekedy ublížili blízkemu priateľovi je len na vás a vy si za to musíte niesť aj následky. Poučte sa z toho a nikdy to už neopakujte.

Měsíční Horoskop Srpen Váhy - Zdraví: Někdy vám i malý výlet pomůže dostatečně si odpočinout, a díky němu také přehodnotíte vaše myšlenky a postoje. Relaxace upře vaši pozornost na problémy, které jsou ve vašem životě skutečně důležité, a pomůže vám ulehčit vaši mysl. To se pozitivně odrazí i na vašem mentálním zdraví. Vaše zdraví by mělo být vaší prioritou během tohoto měsíce, hlavně po jeho duševní stránce. Duchovní rozvoj ve vašem nitru vám pomůže pokročit i v ostatních oblastech vašeho života. Nezapomínejte však, že ve zdravém těle dřímá zdravý duch. A právě proto musíte své tělo udržovat i fyzicky fit, a nezapomínat na kvalitní spánek a pravidelný pitný režim, který je pro vás nyní velmi důležitý. Stanovte si jako prioritu dva litry čerstvé vody denně.

Horoskop Srpen Váhy - Kariéra a finance: Pokud máte své představy o tom, kam by se měl váš profesní život pohnout, zkuste se na to zaměřit. Nikdo vám nestojí v cestě k tomu, aby jste všem ukázali co ve vás je. Pokud máte pocit, že vám lidé kolem váš úspěch nepřejí, máte pravděpodobně pravdu. Od kolegy se dozvíte zajímavou zprávu. Dobře si zvažte, jak s touto informací naložíte.


Měsíční horoskop Srpen pro všechna Znamení Zvěrokruhu:

Váš aktuální Měsícní Horoskop Srpen 2022 Váhy od věštkyně vám připomíná důležitost lásky, vztahů a přátelství pro znamení zvěrokruhu Váhy. Přečtěte si nejen Horoskop Srpen, ale také Svůj Dnešní Horoskop Váhy , nebo si otočte svou Tarotovou Kartu Dne Váhy - pro online věštbu Tarotem. Všechny Horoskopy připravila věštkyně a tak můžete spoznat budoucnost i v tomto měsíci. Přejeme vám úspěšný Srpen 2022!


Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.