Blíženci: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Blíženci: 25.03.2024 - 31.03.2024

Kosmická dáma, svůdná Venuše, bude tento týden tančit ve vaší astrální sféře odhodlání a laskavosti, což přináší příznivé vibrace nejen ve financích, ale také hluboko v srdci vašeho znamení zvěrokruhu. Božské síly laskavé Venuše vám umožní vyjádřit své nejhlubší emoce a probudit vášeň ve vašem pracovním životě. Týdenní Horoskop ví, že některý z prvních dní týdne vám položí důležitou otázku o vaší kariéře io budoucím kariérním směřování. Jak se zachováte v případě nutné změny? Horoskop radí postupovat trpělivě a svědomitě.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: Potřebujete partnera u sebe a potřebujete cítit, že vám je skutečnou oporou. Věnujte se mu stejně, jako byste chtěli aby se on věnoval vám. Porozhlédněte se kolem, pokud jste nezadaný. Možná zjistíte že je tu někdo zajímavější, jak jste si mysleli.

Kariéra a finance Blíženci: Cena za pocit pohody v oblasti financí je někdy vysoká. Vaše vyčerpání ze starostí je patrné a proto by jste se měli nyní přestat starat o finance a raději si plnohodnotně odpočinout. Pokud jste se svou současnou pozicí v práci spokojený, zaměřte se více na to, aby si vás všimlo vedení.

Týdenní Horoskop Zdraví: Je čas udělat krok směrem zlepšení životosprávy. Můžete začít tím, že zmenšíte své porce jídla, nebo vynecháte večeři.

Toto vykládá duchovní týdenní Horoskop na 13. Týden 2024

Týdenní horoskop se ve 13. týdnu roku 2024 právem odvolává na dobu, kdy je ticho před bouří, bezvětří před tornádem. Týdenní výklad od věštkyně hovoří jasně - užívejme si tento týden jako období radosti abychom se připravili na komplikovanější chvíle. Tento týden je souborem velmi specifických událostí. Týdenní úvod je spojen s očekávaným Splnem Měsíce, který stimuluje duchovní a fyzickou očistu. Už Pondělí nastupuje s velkou energií. Týdenní efekt astrálních vlivů má za cíl nás v tomto týdnu ochránit před bouřlivými energiemi, které přinese Duben 2024. Týdenní úvodní okamžik vyvrcholení Měsíce nás spojí s naplněním tužeb. Zintenzivní se vztahy a povzbudí romantiku. Tento týden je časem aury porozumění a rovnováhy. Diplomatický úvod týdne vyžaduje upřímnost. Tento týden je obdobím emocionálního vyjádření, které nás připravuje na energie před námi a umožňuje nám vážit si naše místo v kolektivní tapiserii existence. Celý týdenní horoskop energií od 25. do 31. Března 2024 čtěte zde.


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:

Už znáte váš aktuální Horoskop Blíženci od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Blíženci - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Blíženci - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Blíženci. Přejeme vám úspěšný týden - 25.03.2024 - 31.03.2024!Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.