Býk: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Býk: 17.01.2022 - 23.01.2022

Důvěra vůči jiným lidem je správná, ale musíte se předtím ujistit, že si vaši důvěru zaslouží. Předtím než někomu řeknete více o svém soukromém životě si dobře ověřte jeho skutečné úmysly s vaší osobou. Tento týden vám také může přinést ponaučení v životě, které nemusí být jen pozitivní. V tomto týdnu se řiďte hlavně podle sebe, a poslouchejte co vám chce našeptávat vaše nitro, a také vaše mysl. Postupujte podle sebe, a nedívejte se na postupy, úspěchy ani pády ostatních kolem vás.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: Začátky jsou hezčí než konce. No někdy to jinak nejde, zvažte progresiu vašeho vztahu. Pokud jste nezadaný nebojte se odmítnutí. Pouze hledáte na nesprávných místech. Dopřejte si odpočinek.

Kariéra a finance Býk: V poslední době jste skrývali vaše starosti a obavy o finanční budoucnost. Nezapomínejte, že v dnešní době řeší mnoho lidí otázku finanční budoucnosti a plánování. Někdy je lepší poradit se. Vykročte dopředu. Je vhodný čas na to, abyste si ujasnili, co přesně v pracovním životě očekáváte a chcete.

Týdenní Horoskop Zdraví: Zaměřte se na vytvoření vhodného stravovacího plánu. Pokud máte velkou chuť na sladké dopřejte si kousek hořké čokolády. Nejezte po osmnácté hodině večer.


Vyskoušejte Také Horoskopy:

Už znáte váš aktuální Horoskop Býk od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Býk - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Býk - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Býk. Přejeme vám úspěšný týden - 17.01.2022 - 23.01.2022!


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.