Býk: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Býk: 25.03.2024 - 31.03.2024

Během tohoto týdne ovlivňuje vaši osobu planeta Mars, který zapálí vášeň ve vašem srdci. Mars se však v astrologii považuje za planetu s negativnějším vlivem a proto budete muset vhodně zpracovat přebytek energie. Jeho působení vám sice přináší energii, ale pokud ji využijete nevhodně, může vám to způsobit více problémů než užitku. Pod vlivem Marsu se budete cítit jako raketa blížící se ke svému cíli. Mars vám poskytne možnost dosáhnout menší cíle po kterých již delší dobu toužíte. Užívejte si sílu pod jeho vlivem, ale neužívejte jeho dary na negativní působení vůči jiným, či na hádky.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: Pokud vás někdo okouzli, tak si své nasledujíci kroky předem dobře zvažte. Váš nynější vztah by zásah negativních energií těžko překonával. Musíte zajistit pozitivní rovnováhu ve vztazích. Ti, kteří jsou bez partnera by se měly více zaměřovat na své potřeby. Pouze tak najdou toho pravého.

Kariéra a finance Býk: Finanční nabídka, která se vám může na počátku zdát výhadná taková být nemusí. Dopřejte si čas a přemýšlejte o tom, do čeho své peníze vložíte a za koho příště zaplatíte účet. Dostanete skutečně lákavou pracovní nabídku. Štěstí přeje připraveným a proto si vše o dané nabídce zjistěte.

Týdenní Horoskop Zdraví: Ze zdravotního hlediska je toho na vás víc než dost. Velký nápor na vaši osobu se projeví v bolestech kloubů a páteře.

Toto vykládá duchovní týdenní Horoskop na 13. Týden 2024

Týdenní horoskop se ve 13. týdnu roku 2024 právem odvolává na dobu, kdy je ticho před bouří, bezvětří před tornádem. Týdenní výklad od věštkyně hovoří jasně - užívejme si tento týden jako období radosti abychom se připravili na komplikovanější chvíle. Tento týden je souborem velmi specifických událostí. Týdenní úvod je spojen s očekávaným Splnem Měsíce, který stimuluje duchovní a fyzickou očistu. Už Pondělí nastupuje s velkou energií. Týdenní efekt astrálních vlivů má za cíl nás v tomto týdnu ochránit před bouřlivými energiemi, které přinese Duben 2024. Týdenní úvodní okamžik vyvrcholení Měsíce nás spojí s naplněním tužeb. Zintenzivní se vztahy a povzbudí romantiku. Tento týden je časem aury porozumění a rovnováhy. Diplomatický úvod týdne vyžaduje upřímnost. Tento týden je obdobím emocionálního vyjádření, které nás připravuje na energie před námi a umožňuje nám vážit si naše místo v kolektivní tapiserii existence. Celý týdenní horoskop energií od 25. do 31. Března 2024 čtěte zde.


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:

Už znáte váš aktuální Horoskop Býk od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Býk - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Býk - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Býk. Přejeme vám úspěšný týden - 25.03.2024 - 31.03.2024!Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.