Panna: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Panna: 03.10.2022 - 09.10.2022

V tomto týdnu se vám podaří navázat nové kontakty s někým, kdo bude klíčovým člověkem pro vaši budoucnost. Může se to týkat pracovních kontaktů, nebo i těch osobních. Buďte otevřený novým přátelstvím a známostem, no udržujte si jistou hranici svého soukromí. Existují totiž určité věci, o které se opravdu nemusíte dělit s ostatními. Udržování si vlastní osobní zóny je pro vás nyní velmi důležité. V druhé polovině týdne můžete očekávat doslova výbuch vášnivé energie ve vašem životě, co zapůsobí hlavně na vaše osobní vztahy.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: V následujícím období si pamatujte, že každá bouře jednou prohrmí. Snažte se vůči partnerovi konat upřímně a vyhněte se lži, či zavádění. Pokud jste bez partnera nezabývejte se stále tím co si myslí ostatní a jděte za svou touhou.

Kariéra a finance Panna: Pokud někdo uspořádá setkání, na kterém nechcete chybět, měli by jste s sebou přinést i malý dárek, nebo přispět na takovou akci. Nejenže to známí velmi ocení, ale ani vás to neukráti o velké množství financí. Nespouštějte z týmové práce ani v tom případě, že se na některých věcech neshodnete. Komunikovat třeba přímo ale konstruktivně. Vyhýbejte se protichůdnému chování.

Týdenní Horoskop Zdraví: Vždy noste takovou obuv, která vás ochrání před pocitem unavených nohou, ale i před prochladnutím kvůli nevhodnému počasí. Nepodceňujte důležitost obuvy.


Vyskoušejte Také Horoskopy:

Už znáte váš aktuální Horoskop Panna od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Panna - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Panna - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Panna. Přejeme vám úspěšný týden - 03.10.2022 - 09.10.2022!


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.