Střelec: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Střelec: 25.03.2024 - 31.03.2024

Éterický Neptun působí na váš aktuální týdenní horoskop a na pocity a emoce vašeho znamení zvěrokruhu. Může také ovlivnit váš životní styl, a vy tak budete muset trochu ubrat a více odpočívat. V každém dni si najděte něco pozitivně, protože jinak vám bude čas ubíhat velmi rychle, a vy si nebudete stíhat užívat krásy běžného života. Nenechte se jen bezcílně unášet proudem, ale buďte vy tím, kto určuje směr vašeho životního proudění.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: Váš partner ale i vy toužíte po větší frekvenci dotyků a po intenzivnější lásce. Láska léčí nejen smutnou náladu, ale poradí si také s nespavostí, únavou, či s podrážděností... Vylečte svou duši a věnujte partnerovi více pozornosti a polibků. Pokud jste nezadaní je čas být více nakloněn k poznávání nových věcí.

Kariéra a finance Střelec: Změny ve financích ovlivňují mnoho lidí ve vašem okolí. V této době si však musíte uvědomit, že vaše peníze by měly zůstat ve vašem rozpočtu a neměli byste zbytečně půjčovat. V práci vás čekají náročné úkoly. Pokud vše uděláte jako třeba pochvala vás nemine.

Týdenní Horoskop Zdraví: Neběhejte za penězi, či prací. Myslete více na své zdraví.

Toto vykládá duchovní týdenní Horoskop na 13. Týden 2024

Týdenní horoskop se ve 13. týdnu roku 2024 právem odvolává na dobu, kdy je ticho před bouří, bezvětří před tornádem. Týdenní výklad od věštkyně hovoří jasně - užívejme si tento týden jako období radosti abychom se připravili na komplikovanější chvíle. Tento týden je souborem velmi specifických událostí. Týdenní úvod je spojen s očekávaným Splnem Měsíce, který stimuluje duchovní a fyzickou očistu. Už Pondělí nastupuje s velkou energií. Týdenní efekt astrálních vlivů má za cíl nás v tomto týdnu ochránit před bouřlivými energiemi, které přinese Duben 2024. Týdenní úvodní okamžik vyvrcholení Měsíce nás spojí s naplněním tužeb. Zintenzivní se vztahy a povzbudí romantiku. Tento týden je časem aury porozumění a rovnováhy. Diplomatický úvod týdne vyžaduje upřímnost. Tento týden je obdobím emocionálního vyjádření, které nás připravuje na energie před námi a umožňuje nám vážit si naše místo v kolektivní tapiserii existence. Celý týdenní horoskop energií od 25. do 31. Března 2024 čtěte zde.


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:

Už znáte váš aktuální Horoskop Střelec od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Střelec - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Střelec - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Střelec. Přejeme vám úspěšný týden - 25.03.2024 - 31.03.2024!Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.