Váhy: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Váhy: 25.03.2024 - 31.03.2024

Vaše uzly osudu jsou nyní silně ovlivněny Měsícem. Může se tedy stát, že v těchto dnech získáváte zajímavé vibrace do vašeho života. Prorocké sny, které se nyní vyskytují vám pomáhají plánovat budoucnost. Ve snech nyní hledejte silnější význam. Měsíc totiž soustěří svou energii na to, aby vám poradil v důležité životní situaci, popisuje Horoskop.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: Nezanedbávejte vašeho partnera a potěšte ho nějakým milým dárkem od srdce. Na finanční velikosti daru nezáleží, jde jen o to, ukázat partnerovi, že jste na něj mysleli i vedle běžných pracovních či rodinných povinnostech. Pokud stále hledáte svou lásku těšte se v nejbližších dnech na setkání s někým skutečně zajímavým.

Kariéra a finance Váhy: K svým financím přistupujte v tomto období opatrně. Planeta Saturn přináší škodlivé působení na vaše finance, což může ovlivnit hlavně nerozvážně nákupy. Nastal čas na rozšíření vašich obzorů v oblasti ve které pracujete. Nové vědomosti z vaší oblasti pomohou ve vašem kariérním postupu a ve zlepšování vaší finanční situace.

Týdenní Horoskop Zdraví: Uberte v tomto období z vašeho hektického tempa, aby jste neohrozili svou imunitu a psychické zdraví. Před jakoukoliv důležitou činností si dobře odpočiňte, aby jste byli kvalitně soustředěný.

Toto vykládá duchovní týdenní Horoskop na 13. Týden 2024

Týdenní horoskop se ve 13. týdnu roku 2024 právem odvolává na dobu, kdy je ticho před bouří, bezvětří před tornádem. Týdenní výklad od věštkyně hovoří jasně - užívejme si tento týden jako období radosti abychom se připravili na komplikovanější chvíle. Tento týden je souborem velmi specifických událostí. Týdenní úvod je spojen s očekávaným Splnem Měsíce, který stimuluje duchovní a fyzickou očistu. Už Pondělí nastupuje s velkou energií. Týdenní efekt astrálních vlivů má za cíl nás v tomto týdnu ochránit před bouřlivými energiemi, které přinese Duben 2024. Týdenní úvodní okamžik vyvrcholení Měsíce nás spojí s naplněním tužeb. Zintenzivní se vztahy a povzbudí romantiku. Tento týden je časem aury porozumění a rovnováhy. Diplomatický úvod týdne vyžaduje upřímnost. Tento týden je obdobím emocionálního vyjádření, které nás připravuje na energie před námi a umožňuje nám vážit si naše místo v kolektivní tapiserii existence. Celý týdenní horoskop energií od 25. do 31. Března 2024 čtěte zde.


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:

Už znáte váš aktuální Horoskop Váhy od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Váhy - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Váhy - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Váhy. Přejeme vám úspěšný týden - 25.03.2024 - 31.03.2024!Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.