Kozoroh: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Kozoroh: 24.01.2022 - 30.01.2022

Vaše osoba bude během tohoto týdne emocionálně zkoušena. Budete mít pocit, jakoby vás všechny problémy doběhli a tak bude vaše energie soustředěna hlavně do řešení problémů. Nezoufejte však. Druhá polovina týdne přinese i možnosti na relax, který už tak velmi potřebujete. Emoce s vámi však zamávají i během víkendu. Měli by jste se více kontrolovat a nepodléhat rozpačitým energiím, kterými na vás působí bojovný a vytrvalý Mars. Negativní aspkety působení Marsu na vaše znamení zvěrokruhu pocítíte hlavně kvůli nervozitě, kterou budete muset utajit ve svém nitru. Nechcete přece vyvolávat zbytečné a bezcílně hádky, které nemají žádné opodstatnění. Zachovejte si svou tvář a nenechte negativní energie diktovat tomu, jak máte žít. Ovládání emocí je jednou ze základních povinností vašeho znamení během tohoto týdne.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: I malý výlet, či procházka v přírodě s vaším současným partnerem může velmi posílit váš nynější vztah a přinést energii lásky. Osvěží nejen vaši energii, ale zanechá vám optimistickou auru, která bude přetvořena do hlubších pocitů lásky. Váš osobní život se tak zlepší a láska se prohloubí. Pokud jste bez partnera očekávejte zprávu od někoho z minulosti.

Kariéra a finance Kozoroh: Podle tranzitu planety Pluto jsou finanční problémy připraveny na ukončení. Můžete očekávat zlepšení financí. Nenechte se vyvést s míry maličkostmi. Zapracujte na větších věcech a projektech.

Týdenní Horoskop Zdraví: Pokud se dnes vyskytnou bolesti žaludku či zažívací problémy, tak tělo vám chce jednoznačně říci abyste ubrali z tohoto zdravovacieho tempa. Je čas na kvalitní detox organismu, který vám navrací energii.


Vyskoušejte Také Horoskopy:

Už znáte váš aktuální Horoskop Kozoroh od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Kozoroh - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Kozoroh - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Kozoroh. Přejeme vám úspěšný týden - 24.01.2022 - 30.01.2022!


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.