Kozoroh: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Kozoroh: 25.03.2024 - 31.03.2024

V posledním období na sebe nejste velmi hrdý. Neopouštějte však své zabehuté zvyky a svou pracovitost. Nebuďte na sebe příliš přísný. Všechno je tak, jak to mělo být a vaše cesta se brzy dostane do pohodlnějších rozcestí. Zapomeňte však na věčné výmluvy a na prázdné omluvy za své konání. Vezměte své já pevně do rukou a ukažte okolí kdo vlastně jste. Kvůli neupřímnosti se vám někdy motá smůla pod nohy, protože život vám to vrací takovýmto tvrdým způsobem. Lenost nemá v tomto období ve vašem životě co hledat. Neklamte se a vybavte si konečně věci, které čekají na to aby jste s nimi pohnuly.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: Nehádejte se se svým partnerem. Mohlo by to rapidně narušit vaše dobré vztahy a mohlo by to skutečně poškodit vašemu silnému svazku. Vztahy jsou někdy komplikované, ale láska stojí za jejich postupné budování. Pokud jste nezadaný, je nejvyšší čas pohnout se vpřed a zapomenout na minulost.

Kariéra a finance Kozoroh: Ve financích nebuďte sobecký, a potěšte někoho, kdo si zaslouží materiální odměnu. Během tohoto období můžete v práci hledat nové cesty k tomu, jak uspět.

Týdenní Horoskop Zdraví: V oblasti psychického zdraví si s sebou nesete nejednu komplikaci. Musíte více odpočívat a nevyhnutelně se méně stresovat.

Toto vykládá duchovní týdenní Horoskop na 13. Týden 2024

Týdenní horoskop se ve 13. týdnu roku 2024 právem odvolává na dobu, kdy je ticho před bouří, bezvětří před tornádem. Týdenní výklad od věštkyně hovoří jasně - užívejme si tento týden jako období radosti abychom se připravili na komplikovanější chvíle. Tento týden je souborem velmi specifických událostí. Týdenní úvod je spojen s očekávaným Splnem Měsíce, který stimuluje duchovní a fyzickou očistu. Už Pondělí nastupuje s velkou energií. Týdenní efekt astrálních vlivů má za cíl nás v tomto týdnu ochránit před bouřlivými energiemi, které přinese Duben 2024. Týdenní úvodní okamžik vyvrcholení Měsíce nás spojí s naplněním tužeb. Zintenzivní se vztahy a povzbudí romantiku. Tento týden je časem aury porozumění a rovnováhy. Diplomatický úvod týdne vyžaduje upřímnost. Tento týden je obdobím emocionálního vyjádření, které nás připravuje na energie před námi a umožňuje nám vážit si naše místo v kolektivní tapiserii existence. Celý týdenní horoskop energií od 25. do 31. Března 2024 čtěte zde.


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:

Už znáte váš aktuální Horoskop Kozoroh od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Kozoroh - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Kozoroh - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Kozoroh. Přejeme vám úspěšný týden - 25.03.2024 - 31.03.2024!Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.