Lev: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Lev: 25.03.2024 - 31.03.2024

V tomto týdnu na vás bude působit mocná Venuše, která vás ovlivní i ve vašem milostném životě a dokonce i ve vašich vztazích k rodině. Venuše má moc posílit vaši zdvořilost a trpělivost a právě proto je tento týden vhodný na povídaní o všech nepříjemnostech v rodině, s dětmi, partnerem, či jinými členy domácnosti. Budete se tak cítit svobodněji. Každý chce tutéž věc a tedy klid ve vztahové otázce. Podílejte se na opětnému nalezení stability v lásce.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: Dokončete vše potřebné a potěšte svého partnera malým dárkem. Zkuste si s partnerem udělat romantické chvíle častěji, než předtím. Pro nezadané nastane období, kdy budou moci zabojovat o své štěstí.

Kariéra a finance Lev: Nezapomeňte si udržovat pořádek. Vaše znalosti budou oceněny a můžete čekat zajímavý pracovní návrh.

Týdenní Horoskop Zdraví: Pokud vás už lékař dlouho neviděl je čas objednat se na preventivní prohlídku. Pečujte o sebe, neboť prohlížení problémů vás doběhne.

Toto vykládá duchovní týdenní Horoskop na 13. Týden 2024

Týdenní horoskop se ve 13. týdnu roku 2024 právem odvolává na dobu, kdy je ticho před bouří, bezvětří před tornádem. Týdenní výklad od věštkyně hovoří jasně - užívejme si tento týden jako období radosti abychom se připravili na komplikovanější chvíle. Tento týden je souborem velmi specifických událostí. Týdenní úvod je spojen s očekávaným Splnem Měsíce, který stimuluje duchovní a fyzickou očistu. Už Pondělí nastupuje s velkou energií. Týdenní efekt astrálních vlivů má za cíl nás v tomto týdnu ochránit před bouřlivými energiemi, které přinese Duben 2024. Týdenní úvodní okamžik vyvrcholení Měsíce nás spojí s naplněním tužeb. Zintenzivní se vztahy a povzbudí romantiku. Tento týden je časem aury porozumění a rovnováhy. Diplomatický úvod týdne vyžaduje upřímnost. Tento týden je obdobím emocionálního vyjádření, které nás připravuje na energie před námi a umožňuje nám vážit si naše místo v kolektivní tapiserii existence. Celý týdenní horoskop energií od 25. do 31. Března 2024 čtěte zde.


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:

Už znáte váš aktuální Horoskop Lev od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Lev - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Lev - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Lev. Přejeme vám úspěšný týden - 25.03.2024 - 31.03.2024!Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.