Býk: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Býk: 24.01.2022 - 30.01.2022

Během tohoto týdne budete potřebovat více odpočinku, ale je možné, že na něj nebudete mít čas. Trocha fyzické aktivity přinese vašemu týdnu novou energii, kterou potřebujete ke splnění vašich úkolů. Pod vlivem uponáhľného Jupiteru vás čekají úkoly, které budete muset splnit v rekordně rychlém čase. Povinnosti, které vám hvězdy předpovídají na tento týden vám nedovolí odpočívat. Vaše tělo by to mohlo vyčerpat a i vaše psychika bude unavená. Právě proto si musíte naplánovat víkend, který si ukradnete i pro sebe a dopřejete si kvalitní odpočinek přesně tak, jak chcete vy. Jelikož budete cítit únavu, můžete být také podrážděný a proto se nenechte zlákat na hádky nebo neshody.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: Je vhodný čas na vyprávění si všeho, co vás za poslední období trápilo. Zeptejte se partnera na vše, na co jste neměli dosud odvahu. Je lepší žít v pravdě než se trápit pochybnostmi. Pokud jste bez partnera, začněte přistupovat k životu více dospělo a zapomeňte na jednorázové výstřelky.

Kariéra a finance Býk: Je nejvyšší čas pořídit si něco pro radost z našetřených peněz. Pokud právě hledáte práci, nebo uvažujete o změně musíte si uvědomit, že nejdůležitější je vaše profesionalita a upřímnost při pracovním pohovoru.

Týdenní Horoskop Zdraví: Toto období bude vhodné na to, abyste si vytvořili prostor pro sebe a naučili se relaxovat v tichosti a samotě. Prospěje to vašemu zdraví.


Vyskoušejte Také Horoskopy:

Už znáte váš aktuální Horoskop Býk od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Býk - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Býk - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Býk. Přejeme vám úspěšný týden - 24.01.2022 - 30.01.2022!


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.