Štír: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Štír: 24.01.2022 - 30.01.2022

V tomto týdnu pocítíte potřebu být více osamotě a užívat si trochu svobody. Samota nemusí být špatná, ale musíte ji umět dobře využít. Uprostřed týdne dostanete možnost užít si pár hodin jen podle sebe, což vzpruží vaši auru. V druhé polovině týdne se budete muset zorientovat ve větším množství povinností, dokumentů a setkání. Dopřejte si začátkem týdne čas na to, aby jste si naplánovali každou důležitou schůzku. Také odložte ty, které nejsou důležité. V závěru týdne budete magnetem pro někoho ve vašem okolí, což vám pomůže přilákat pozornost na vaši stranu. Nezapomínejte na vaši největší přednost, kterou je smysl pro komunikaci a pozitivní myšlení, a sdílejte tyto vlastnosti s milovanými hlavně během víkendu.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: Nastává období, kdy vás bude planeta Mars zkoušet v tom, jakou jste odolnou osobou. Musíte se vyhýbat emocionálním i fyzickým pokušením, které na vás nyní čekají. Pouze váš rozum a vaše srdce vás může nasměrovat na cestu skutečného štěstí. Rozvíjejte hlavně vaši vlastní spokojenost. Pokud jste nezadaný, je dobré dát příležitost někomu, kdo má o vás zájem.

Kariéra a finance Štír: Hádka ohledně financí v rodině opravdu nic neřeší. Pokud hledáte způsob jak některé situace uklidnit pak musíte pracovat jako tým. Nespoléhejte se na zázraky. Kariérní změna ve vašem životě je vítaná, ale nebylo by vhodné dělat náhle a neuvážené rozhodnutí. Dobře si své kroky promyslete. Nečiňte spěšně, protože byste se mohli popálit.

Týdenní Horoskop Zdraví: Věnujte více času právě sobě. Soustřeďte se na to, abyste nepřehlédli nějaký komplikovaný zdravotní problém. Je nejvyšší čas podstoupit nezbytná preventivní prohlídky.


Vyskoušejte Také Horoskopy:

Už znáte váš aktuální Horoskop Štír od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Štír - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Štír - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Štír. Přejeme vám úspěšný týden - 24.01.2022 - 30.01.2022!


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.