Váhy: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Váhy: 24.01.2022 - 30.01.2022

Pokud usilovně pracujete, ale přesto se vám nepodařilo dosáhnout kýžené mety, nezoufejte. I když se snažíte, některé věci se nedosahují tak rychle, jak byste to chtěli. Vše vyžaduje svůj čas a vy musíte být skutečně trpělivý. Musíte zohlednit mnoho jiných faktorů, které vám někdy zkomplikují cestu za vytouženým cílem. Jednejte s rozvahou a klidem. I pokora, s níž přijmete takové pády a zpomalení, vám pomůže při zdolávání dalších překážek. Je třeba se poučit z neúspěchů a čerpat z nich. Více se učíte z věcí, které jste pokazli, jako z těch které jste prošli s lehkostí. Nesmíte se rychle vzdávat a musíte vždy bojovat za to, na čem vám záleží, to je klíč k vašemu úspěchu.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: Hádky s partnerem nejsou až tak tragické, jak to vidíte vy. Věnujte se partnerovi více a snažte se porozumět jeho potřebám. On se bude také snažit porozumět vám, pokud uvidí iniciativu z vaší strany. Pokud jste nezadaný kdo vám stále tvrdí, že nemůžete udělat první krok? Držte se však svých zásad.

Kariéra a finance Váhy: Témata ohledně důvěry v státní finanční systému nyní nejsou na místě. Mohlo by to ve vás vyvolat velkou škálu negativních pocitů. Raději s přáteli mluvte o méně citlivých tématech. V tomto období se budete potýkat s nepříjemnými telefonáty a maily.

Týdenní Horoskop Zdraví: Vyhýbejte se znečištěným místům a snažte se čas trávit na čerstvém vzduchu. V domácnosti častěji větrejte a udržujte vaši domácnost svěží.


Vyskoušejte Také Horoskopy:

Už znáte váš aktuální Horoskop Váhy od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Váhy - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Váhy - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Váhy. Přejeme vám úspěšný týden - 24.01.2022 - 30.01.2022!


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.