Horoskop Červenec 2022

Horoskop 2022 - Červenec 2022

Horoskop 2022 - měsíc Červenec - Mars vstupuje do býka, Slunce se přesouvá do znamení Lev ...

Od 28. července 2022, když se k retrográdní planetám přidává i Jupiter, z našeho života můžeme vyškrtnout slovo rozvoj. Všechny plánované rekonstrukce, ať už našich pocitů, firmy, nebo obydlí by měly naplánovat na jiný termín. Velké opravy nebo změny v domácnosti je lepší provádět v čase direktivního pohybu Jupiteru. Jupiter dokonce přebíjí i sílu planety Merkur, a ubírá nás o možnosti rychle se učit a porozumět. Momentálně by nebylo smysluplné utrácet finance na kurzy, či studium, protože z přečteného si zapamatujeme jen velmi málo. Ani pro studenty nebude letní období a měsíce září, říjen, zda první polovina listopadu příliš úspěšné, upomíná Horoskop Červenec 2022. Jupiter nás zkracují také o tvořivost, a necháváme se tak unášet proudem a zaběhnutou činností, která je nám blízká. Nevymýšlíme nic nového, protože se bojíme neúspěchu a pochybení. Jupiter je zaměřen převážně meditativní, a rozvíjí naše vlastní životní cíle a směry. Musíme tedy hledat bohatství hlavně ve svém nitru, a držet se svého přesvědčení a víry.

I když budeme v tomto období žít spíše v ústraní máme možnost detailně poznat sebe sama. Následující měsíce tak přinášejí možnosti podívat se směrem dovnitř, analyzovat naši přítomnost a soustředit se na nejlepší budoucnost. Ze zdravotního hlediska, dokud na nás působí retrográdní Jupiter, je třeba dávat si pozor i na svou linii. Horoskop Červenec 2022 říká, že máme tendenci více jíst, a proto velmi snadno přibíráme na váze. Do života bychom tedy měli zařadit i fyzický pohyb, který nám pomůže v následujících měsících udržet nejen fyzické zdraví ale i psychickou rovnováhu. V měsíci červenec se stanou další Astrologické tranzity, které sdružují energie pro jednotlivá znamení zvěrokruhu, nebo nás nabádají k opatrnosti a důvěře. Rozeberme si ty nejdůležitější aspekty měsíce července, které by měly znát všechny znamení zvěrokruhu.

HOROSKOP ČERVENEC 2022 A DŮLEŽITÁ DATA NA ROK 2022

Horoskop 05. Červenec 2022 - nastávají dva výrazné aspekty - Merkur vstupuje do znamení rak a planeta Mars se přesouvá do znamení Býk. V tomto období stále působí slunce ve znamení rak a zesiluje naši ženskou stránku. Komunikativní Merkur v spojitosti s domovským znamením rak vyvíjí náš soucit a upozorňuje nás hlavně na citlivou komunikaci vůči ostatním lidem. Kvůli působení 3 retrográdní planet a Pluta může být komunikace pomalá, a taktéž zpomalené jsou i reakce ostatních. Tyto dny však vyvolávají dojem toho, že lidé se zamýšlejí nad globálními problémy světa, a dívají se dál, než do blízké budoucnosti, vyzdvihuje roční Horoskop Červenec 2022. Rak je také známý svým velkým přemýšlením a meditativní povahou. Pokud je v souladu s planetou Merkur, rak a všechny ostatní vodní znamení zvěrokruhu mnohem rychleji formují své názory, a daří se jim i rychleji rozhodovat v důležitých věcech. Klíčovými slovy tohoto tranzitu je intuice a jemná komunikace. Mars v býku zas poukazuje na fakt, že tímto přístupem ke komunikaci a k ostatním lidem můžeme dosáhnout cíle rychleji než bychom si mysleli. Mars urychlí energie, které retrográdně planety brzdí, a tak se domovské znamení Marsu - Beran a Štír, mohou cítit ukvapeně, definuje horoskop červenec. Natož bude toužit po rychlém rozhodnutí z naší strany, což může otřást naší silou a stabilitou. Merkur v Rakovi a Mars v berana transformuje naši energii na uvažování o cílech a na osobní odhodlání dosáhnout úspěchu.

Horoskop 13. Červenec 2022 - vnímáme lunární úplňěk v Kozorohu. Úplněk měsíce v základním znamení Kozoroh souvisí s naší cílevědomostí a ambicemi. Kozoroh je znamením s ženskou energií zesilující touhu působit dokonale. Jsme zarmouceni, pokud vnímáme že ostatní ignorují naše pocity. Díváme se více na ostatní lidi kolem nás, a zapomínáme na vlastní svět, který bychom měli ochraňovat, dodává Horoskop Červenec 2022. Pochybnosti, které trápí mysl a životy všech znamení by měly být vypořádány, dokud se měsíc nachází v Kozorohu. Měsíc se v Kozorohu usadí během dvou dní - 12. a 13. července. Tento Interval je vynikající příležitostí na tělesnou očistu, kdy je vhodné podstoupit fyzicky detox. Je vhodné dodat tělu více vitamínů prostřednictvím syrové zeleniny a ovoce, doporučuje roční horoskop červenec 2022. Zdraví bude nalomené hlavně u žen, které by měly zvýšit svou obezřetnost, aby se vyhnuli nachlazení nebo přílišné bolesti hlavy ze stresu.

Horoskop 16. Červenec 2022 - sledujeme slunce v konjunkci s planetou Merkur, která se pohybuje direktivní směrem. Slunce soustřeďující svou energii na znamení rak se dostává do konjunkce Merkura. Slunce ovlivňuje mysl, a harmonizuje duševní energii hlavně těch, kteří se v poslední době cítí vyčerpaní. Tato konjunkce soustřeďuje naši energii na přátelství, rodinu a propojuje naše komunikační dovednosti s důležitými rozhovory. Pokud jsme dosud váhali s otázkami ohledně našeho vztahu a jeho budoucnosti, konjunkce slunce a planety Merkur ve znamení Rak přináší ideální příležitost k řešení jakýchkoli otázek, dodává roční Horoskop Červenec 2022. Tyto otázky by se měly týkat hlavně pokroku ve vztahu, změně v domácnosti, nebo posunutí emocionálních rovin. Odstraňují se pomyslné bariéry z naší lásky, protože několik znamení zvěrokruhu cítí silnou potřebu aktivní role v komunikaci. Ti kteří vás poslouchají, a kteří s vámi souhlasí, budou mít výjimečnou schopnost absorbovat všechny informace, což stabilizuje i narušené vztahy.

Horoskop 18. Červenec 2022 - působí na znamení rak i planeta Venuše, dokud se slunce nachází stále v tomto magickém znamení. Venuše, a slunce ve znamení rak velmi silně ovlivňuje 12 znamení zvěrokruhu. Ovlivňuje ty, kteří hledají uplatnění v kreativní činnosti, a odpovědi na starosti týkající se lásky. Nastává období ideální na poznávání nových lidí hlavně pro ty, kteří jsou nezadaní a touží poznat někoho osudového. Zatímco Venuše působí na znamení rak lidé mají tendenci odvrátit svůj zrak od povrchních vztahů, a vstupují hlouběji do emocionálního života, informuje Horoskop Červenec 2022. Uvědomujeme si to, na čem v životě záleží, a nezajímají nás nestabilní vztahy. Vše co se týká lásky, přátelství a našich emocí se snažíme stabilizovat, protože postupně se plánujeme pohnout vpřed. Venuše v Raku působí na každé znamení zvěrokruhu rozdílné, ale z globálního hlediska bude láska citelná ve vzduchu. Domů se nám bude spojovat s bezpečím a stabilitou. I malé děti budou v tomto období potřebovat více lásky a pozornosti, předvídá horoskop červenec, protože budou toužit po vaší náruči, po vašem objetí a po laskavých slovech. Věnujte se tedy dětem a připravte jim krásný den, který si budou pamatovat i jako dospělí. Dokud se Venuše nachází ve znamení rak mateřská něha je tím nejkrásnějším emocionálním projevem. Nezapomínejte také na své rodiče, kteří se dnes jistě potěší telefonátu nebo návštěvě. I když je 18. července pondělí, můžete si tuto návštěvu naplánovat na nejbližší víkend, nebo si dnes odpočinout od práce a dopřát si chvíle s rodinou.

Horoskop 19. Červenec 2022 - vstupuje planeta Merkur v přímém pohybu do znamení Lev. V červenci je Merkur skutečně aktivní a po působení na znamení rak přesouvá energie do znamení Lev, dokud slunce stále působí na Raka. Období retrográdní planet, které na nás momentálně působí, není vhodné na změnu povolání, ale planeta Merkur ve znamení Lev zesiluje umění přesvědčit ostatní. Díky této vlastnosti mohou hlavně ohnivé znamení zvěrokruhu, jako je Lev, Beran a znamení Střelec, velmi snadno uplatnit své schopnosti při hledání zaměstnání nebo při žádosti o lepší finanční ohodnocení. Je však třeba přistupovat k věci opatrně, kvůli působení retrográdní aspektů, podtrhuje Horoskop Červenec 2022. Budete pokračovat v propagaci svých myšlenek a představ, a můžete tak zaujmout pozornost důležitých lidí. Merkur v lvu působí na smysl pro komunikaci velmi vášnivě, a tak nebude pro ohnivé znamení zvěrokruhu problém komunikovat o čemkoliv. Můžeme si dokonce vyvinout sofistikovanější způsob komunikace, který bude nejen vtipný, ale i nápadití, doporučuje horoskop červenec. Pokud jde o intelektuální výzvy, Merkur v lvu musí zápasit s domovským sluncem v tomto znamení. Silně se projevuje hlavně energie a ego tohoto znamení, a proto bude mít Merkur zpočátku problém ukázat sílu svého intelektu.

Horoskop 20. červenec 2022 - slunce v opozici s retrográdní Plutem. Opozice, jako negativní aspekt, působí na Slunce v Raku v retrográdní Plutu. Tranzit naznačuje jistou krizi v životě, nebo dokonce událost, která může negativně zasáhnout energie z globálního hlediska. Několik lidé tak pocítí sebedestruktivní myšlenky, a budou chtít ukončit rozpracované úkoly, i když s výsledkem nejsou spokojeni. Budeme chtít ukončit důležité věci, a naše rozhodnutí budou chladné a tvrdohlavé. Slunce v opozici s Plutem působí také na schopnost manipulace a žárlivost, varuje Horoskop Červenec 2022. Je to nevhodná doba na sbližování, nebo na zahájení nových přátelství či vztahů. Už pohyb 3 retrográdní planet a Pluta přes znamení zvěrokruhu symbolizují napjaté okamžiky. Opozice Pluta a slunce také výrazně varuje před velkými změnami ovlivňujícími nejen vás ale i ostatních, zvýrazňuje horoskop červenec. Pokud se během této opozice vyhnete jakýmkoli změnám, může být tranzit méně rušivý. V tomto okamžiku tak bude nejlépe pokud se zaměříte na transformaci svých myšlenek, do pozitivních sfér.

Horoskop 2022 - Retrográdní Planéty v roku 2022 a jejich význam

Horoskop 2022 pracuje nejen se Sluncem, ale i s ostatními planetami a jejich pohybem. Vliv retrográdní planety na naši energii a celkový život je snad nejzřejmější ze všech známých pohybů planet ...

ROČNÍ HOROSKOP 2022 NA ČERVENEC - SLUNCE VSTUPUJE DO LVA

Horoskop 22. červenec 2022 - slunce vstupuje do znamení Lev. První změnou, kterou přinese tento přesun ze znamení rak do Lva přináší větší zájem o radost a bezstarostnost v životě. Tento aspekt motivuje k tomu, abychom se více bavili a hledali možnosti tvůrčího sebevyjádření. Lev obohacuje život všech znamení zvěrokruhu, dokud na něj působí slunce, o velkou důvěru a energii. Vyzařuje enormní velkorysost, sílu a teplo srdce. Přátelské znamení Lev nás učí tomu, jak budovat své sebevědomí a zápasit se svou vnitřní nejistotou, opisuje horoskop červenec. Přirozená touha vyniknout nad ostatními svítí našim životem a tak se nebojíme odhodlaně zápasit s tím, co nám život nadělí. Z celkového hlediska vyhledáváme zábavu a tajemství spojené s životem. Naše vnitřně dítě nám přesně ukáže jakým stylem si nejlepší odpočineme od každodenních starostí. Objevujeme i nepoznané a nebojíme se vstoupit do menšího rizika, pokud budeme za to odměněni úžasnými zážitky. Odhalujeme to, co nás baví a soustředíme se na věci, které máme rádi. Získáváme ztracenou sebedůvěru a budujeme vlastní vnitřně štěstí.

Horoskop 31. červenec 2022 - Merkur stojí v opozici planety Saturn. Merkur stojící ve znamení Lev a Saturn nacházející se ve Vodnáři otřásá stabilitou ohnivých znamení zvěrokruhu a zasáhne i vodní znamení. Symbolem této opozici je smutek a špatné zprávy. Lev, Vodnář a také ohnivé a vzdušné znamení zvěrokruhu mohou očekávat komplikovanější Červenec i kvůli této opozici. Nastanou tak náročné situace, které můžeme překonat pouze s dávkou pozitivního naladění, které si musíme pěstovat ve svém nitru, podtrhuje horoskop červenec. Zejména v oblasti vztahů přijímáme důležité rozhodnutí, které si však musíme dobře promyslet, protože ukvapená rozhodnutí nás postaví do nelichotivé situace. Kritické myšlení si všímá všechny nedostatky těch druhých a upozorňuje i na vlastní chyby. Tento aspekt bude výrazný a překonáme ho pouze s dávkou pozitivního myšlení, dobré nálady a pokud budeme k ostatním tolerantní. Ukončení Července bude tak náročnější, ale na druhé straně máme obrovskou příležitost k práci s vlastními emocemi. Nebojme se tedy ani negativních tranzitu, které můžeme díky pozitivnímu postoji přeměnit na situace, které nás poučí, věští horoskop červenec.

DŮLEŽITÉ Astrologické ASPEKTY - HOROSKOP ČERVENEC 2022 PRO VŠECH 12 ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU:

Aspekty, které ovlivňují Horoskop 2022 během Července

Horoskop 2022 - Všechny Měsíce Roka 2022

Klikněte na obrázek a čtěte dál...

Horoskop 2022 Leden

Do nového roku, do roku 2022 vstupujeme se sluncem ve znamení Kozoroh. První aspekt, na který upozorňuje astrologický Horoskop 2022, je retrográdní Venuše téměř během celého ledna...

Horoskop 2022 Únor

Druhý měsíc roku, měsíc únor, bude propojen hlavně s přímými pohyby planet. Retrográdní pohyb bude citelný jen začátkem února...

Horoskop 2022 Březen

Měsíc březen bude poukazovat na hladký průběh věci v našem životě, protože planety působící na 12 znamení zvěrokruhu budou během celého měsíce působit v direktivním pohybu...

Horoskop 2022 Duben

Měsíc duben začíná Novem měsíce ve Znamení Beran Planety Uran, Saturn, Mars, Venuše a planeta Merkur se během celého měsíce nacházejí v přímém pohybu..

Horoskop 2022 Květen

Když se díváme na měsíc Květen z astrologického hlediska, do pozornosti se nám dostává několik Astrologických působení, které negativně i pozitivně ovlivňují všech 12 znamení zvěrokruhu...

Horoskop 2022 Červen

V červnu se 3 Astrologické planety a Pluto + Merkur, Neptun, Saturn, dostanou do retrográdního pohybu. Na naše životy však najednou púsobí v počátku jen dvě couvající objekty, a ke konci měsíce budou v tomto pohybu 3...

Horoskop 2022 Červenec

V úvodu července na 12 znamení zvěrokruhu stále působí retrográdní pohyby Saturnu, Neptunu i Pluta. Od 28. července se k nim přidává také planeta Jupiter, která svůj retrográdní pohyb směřuje v počátku ve znamení Beran a působí až do 23. listopadu, kdy přesouvá své retrográdní energie na Znamení Ryby...

Horoskop 2022 Srpen

Retrográdní planety se během srpna chovají v couvajícím pohybu rozdílně, podle toho, na jaký astrologický dům u jednotlivých znamení působí...

Horoskop 2022 Září

Během měsíce září pociťujeme neustávající ustupující pohyb pomalých planet - Jupiter, Saturn, Uran, Neptun a Pluto, a tyto pomalé planety ovládají vlastnosti všech znamení zvěrokruhu...

Horoskop 2022 Říjen

V 10. měsíci roku 2022 sledujeme celoměsíční pohyb pomalých planet - Uran, Jupiter a planety Neptun. Merkur vystupuje ze svého zpětného pohybu 02. října a následně se dostává do přímého směru...

Horoskop 2022 Listopad

V listopadu se nám představí retrográdní Mars předcházející Znamením Blíženci ve své plné síle. Do 23. listopadu působí na komplexní energie i couvající Jupiter a během celého měsíce planety Uran, Neptun a již výše zmíněná planeta Mars...

Horoskop 2022 Prosinec

V prosinci se planeta Neptun přesouvá do přímého pohybu od 4. prosince a planety Uran a Mars postupují v couvajícím pohybu po celý zbytek roku 2022...

Horoskopy 2022 pro 12 Znamení zvěrokruhu:

Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.