Horoskop Listopad 2022

Horoskop 2022 - Listopad 2022

Horoskop 2022 - měsíc Listopad - Úplněk měsíce v Býku, Slunce se přesouvá do ohnivého Střelce ...

Měsíc listopad bude náročným měsícem pro více z nás. Mars v retrográdním pohybu nás obere o nadšení a některým zmaří na konci roku plány. Lidé se budou nadmíru zajímat o své rozhodnutí z minulosti, což přináší pocity méněcennosti a neúspěchu. Z intimního hlediska je to negativní tranzit, který do života protlačuje agresivní lásku, a sexuální chlad. Ohnivé a vzdušné znamení zvěrokruhu budou mít v tomto období obrovský problém zkrotit energie Marsu a problematické bude také prožívat život na hlubší úrovni, zdůrazňuje roční Horoskop Listopad 2022 od věštkyně. Abychom vliv Marsu překonali co nejlépe je nutné spojit se s těmi lidmi, kteří nás v minulosti obohatili. Jelikož máme sklon k přehnaným reakcím bude nutné více meditovat a soustředit se na podstatu našeho negativního postoje. Některé znamení zvěrokruhu si z minulého života nesou bolest, která vyplave na povrch hlavně během těchto dvou měsíců a zasáhne také Listopad 2022. Smíření se s minulostí je nejlepším způsobem překonání tohoto konci roku negativního aspektu. Ve druhé polovině listopadu ukončuje své působení retrográdní Jupiter, kteří nás upozorňoval hlavně na zdraví a zdravý životní styl.

Jupiter ukončuje svůj přechod ve znamení Blíženci a po minulé měsíce nám přinesl silnou transformaci pocitů. Pokud jsme se před tímto pohybem více soustředili i na kariéru, Jupiter nasměroval myšlenky v tomto směru spíše na nás na náš osobní život, a naopak. Několik znamení zvěrokruhu mohly mít během tohoto období problémy se stravováním nebo s přibíráním na váze, informuje Horoskop Listopad 2022 od věštkyně. Pokud jste během období Couvající Jupiteru nezařadili do svého života více fyzického pohybu, musíte se alespoň během prosince více soustředit na své zdraví a kondičku.

Jupiter nás nabádal i k opatrnosti, důvěře a k pocitům z našeho minulého života. Energie Marsu a Jupiteru se do 23. listopadu, společně kombinují a zesilují myšlenky na minulost a pocity smutku. Od 23. listopadu se karma vyrovnává, ale v našich životech zůstává působení rudé planety Mars v silném, retrográdní pohybu, který působí hlavně na ohnivé a vzdušné znamení zvěrokruhu.

HOROSKOP LISTOPAD 2022 A DŮLEŽITÁ DATA NA ROK 2022

Horoskop 5. listopad 2022 od věštkyně - planeta Venuše se nachází v opozici s planetu Uran. Venuše v zpětném pohybu se dostává do opozice Couvající uranu. Tato opozice se na první pohled zdá být negativním tranzitem, hlavně pro znamení Býk, váhy a pro znamení Vodnář. Ostatní znamení zvěrokruhu cítí tyto negativní energie jemnější, v závislosti na astrologického domu na který opozice působí. Z obecného hlediska Venuše v opozici s Uranem znamená narušení milostného života. V období, zatímco na tuto oblast ovlivňuje i zpětný Mars nastávají dny plné napětí. Milostná aféra v tomto období by jednoznačně vedla k ukončení vašeho dlouhotrvajícího vztahu, upozorňuje astrologická předpověď na rok 2022 a celý roční Horoskop Listopad 2022. Měsíc Listopad 2022 není prajna měsícem ani pro ty lidi, kteří jsou momentálně nezadaní a hledají krátkodobé nebo trvalejší potěšení. Existuje několik možností, kam v tomto období soustředit svou energii. Není nejlepším nápadem zaměřovat se na nové milenecké vztahy, nebo na experimentování v posteli. Vzdušné znamení zvěrokruhu budou pociťovat, že ve svém životě potřebují větší svobodu, což může narušit jejich dlouhodobé vztahy. Vzrušení, které je odebrané z milostného života se však může projevit v jiných oblastech, například ve financích nebo v práci. Takto mohou někteří lidé hazardovat s penězi a hledat vzrušení například z hazardnch her, nebo z rizikových investic. Budeme hledat stimulaci různým způsobem, protože vášnivý Mars nás navádí k tomu abychom hledali vzrušení v životě, ale opozice Venuše s Uranem nás ochudí vzrušení z milostného života.

Horoskop 8. listopad 2022 - všechny znamení zvěrokruhu pocítí lunární úplněk ve znamení býk. Ženské znamení zvěrokruhu jsou v tomto období citlivější na různá onemocnění, jako je nachlazení či chřipka. Znamení Zemské - býk, Panna a Kozoroh, ale i vodní znamení zvěrokruhu - Rak, štír a Ryby, by měly v období těchto 3 dnů kolem měsíčního úplňku zpozornět. Citlivá povaha vodních znamení bude zesílená, iv oblasti zdraví což může negativně zasáhnout jejich obranyschopnost. Z pohledu emoční stability se úplněk měsíce zaměřuje hlavně na vnitřní spokojenost. Pouze v případě, že budeme spokojeni s našimi minulými rozhodnutími se můžeme cítit dobře i fyzicky. Základním problémem tohoto měsíčního úplňku ve znamení býk může být respektování sebe sama, protože věci v životě se budou zdát obtížnější než ve skutečnosti jsou. Naše minulé rozhodnutí budou pod palbou vlastní sebekritiky, což bude způsobovat negativní pohled na svět. Vhodným řešením, jak tento negativnější aspekt přetvořit do pozitivních vibrací, bude hledání vlastního vnitřního klidu. Oprostit se a nesoustřeďte se více na celosvětové problémy. Alespoň v těchto dnech se musíme soustředit na sebe sama. Nehledejte problémy tam, kde nejsou.

Roční Horoskop 16. listopad 2022 - planeta Venuše vchází do ohnivého znamení Střelec. Venuše v střelci přináší dobré vyhlídky hlavně těm, kteří jsou zamilovaní. Soustřeďuje naši pozornost na to, abychom všechny dobré věci v životě prožívali s našimi milovaný. Oceníme nejen rozhovory o vážných tématech, ale soustředíme se také na rozhovory o veselejších věcech nebo o dobrých vyhlídkách do budoucna. Na chvíli máme možnost zapomenout na negativní vibrace z minulosti na které nás upozorňuje Couvající Jupiter a Mars, a budovat své vztahy do hlubších spojení, vyzdvihuje Horoskop Listopad 2022. Nezadaní budou mít v tomto období tendenci vyhledávat společnost druhých av hledání lásky mohou použít svůj otevřenou mysl. Pamatujte, že pokud budete působit šťastně a zamilovaně do života, máte možnost poznat člověka, kterého tato energie okouzlí. Tyto dny se musíme učit smát, pochopit ostatní a růst. Musíme uprchnout z rutiny a jít malými kroky dál, k vlastnímu, lepšímu já, které se bude na svět dívat pozitivnější, než dosud. Pokud je váš partnerský život neharmonický a komplikovaný budete mít chuť utéct a začít znovu.

Horoskop 18. listopad 2022 - slunce se dostává do sextile s Plutem. Listopadové Slunce v sextile s Plutem dodává všem slunečním znamením zvěrokruhu dávku vitality a energie. Priveje do našeho života vůli žít a množství tvůrčí síly, která bude nápomocná pro kreativní činnost. Silné jsou i naše pudy péče, které nás však mohou obírat o volný čas. Protože budu mít tendenci starat se o ostatních může se stát, že budeme zapomínat na svůj vlastní rozvoj. Správným použitím energetického slunce v sextile s Plutem je pozitivní a vynalézavý přístup k životu a motivace ostatních lidí. V tomto období byste měli využít veškerý svůj talent na to, abyste pomohli ostatním lidem.

Horoskop 2022 - Retrográdní Planéty v roku 2022 a jejich význam

Horoskop 2022 pracuje nejen se Sluncem, ale i s ostatními planetami a jejich pohybem. Vliv retrográdní planety na naši energii a celkový život je snad nejzřejmější ze všech známých pohybů planet ...

ROČNÍ HOROSKOP 2022 NA LISTOPAD - SLUNCE vstupuje do znamení STŘELEC

Horoskop 22. listopad 2022 - slunce opouští znamení Štír a přesouvá se do 9. znamení zvěrokruhu - do znamení Střelec. Jeden z nejdůležitějších listopadových tranzitů je právě přechod slunce novým znamením zvěrokruhu. Pochopení domu, ve kterém se slunce v střelci nachází vám pomůže ještě lépe porozumět pocitům, které vás v tomto několik denním období zasáhnou. Vaše sluneční znamení, a celkový roční Horoskop na rok 2022 který si přečtete níže, vás nasměruje k poznání toho, který dům vašeho znamení bude v listopadu ovlivněn. Celkovými klíčovými slovy které tento aspekt představuje jsou hledání pravdy, pokrok, inspirace a naději pro lepší budoucnost. Okolí se začíná probouzet a inspirovat právě díky ohnivému elementu střelce, a lidé se stávají nejen cílevědomým ale i dobrodružnými. Znamení střelec se obecně vyznačuje optimistickým přístupem k životu vnímá život pozitivně. Na úspěchy v životě se dívá velkolepě. Lidé narození v střelci jsou většinou optimističtí, přátelští a veselí, opisuje Horoskop listopad. Tytéž vlastnosti poskytne slunce v střelci i ostatním znamením zvěrokruhu, kteří více neslyší slovo ne, ale raději hledají možnosti jak v životě posouvat své cíle a snažit se dosáhnout na vrchol. Střelci posouvají hranice a testují, kam se až mohou dostat, aniž by museli zkrátit ze svého pohodlného života. Znamení zvěrokruhu budou hledat hlavně své duševní vyjádření. Dokonce i pohodlné a domácké znamení býk nebo rak budou vyhledávat více zrušení v životě a více dobrodružství. Toužíme objevit to, co bylo před námi skryté, a co má význam pro štěstí. Za tímto účelem bývají znamení zvěrokruhu zvědavější, a snaží se najít své umístění v tomto světě.

Roční Horoskop 23. listopad 2022 - zasáhne náš život nov měsíce ve znamení střelec, dokud se slunce nachází také v tomto znamení zvěrokruhu. Mužské znamení zvěrokruhu, jako jsou Beran, Blíženci, Lev, Váhy, Střelec a Vodnář musí být opatrnější vůči svému zdraví. Problematické období nastává hlavně pro ty lidi, kteří trpí problémy s játry nebo častým nachlazením. Může vás zasáhnout takové onemocnění, které bude mnohem komplikovanější, než se ze začátku zdálo, dodáva horoskop listopad. Pečujte proto více o své zdraví zejména v případě, pokud bydlíte nemocný. Měsíční nov v střelci je pozice, která znamená neustálé hledání něčeho, co nám v životě chybí. Mohou to být nesplněné cíle, neukončené křivdy z minulosti, neukončené vztahy, nebo smutek, který nám nedá spát, upozorňuje Horoskop Listopad 2022. Znamení střelec nacházející se v této pozici, s energii slunce a měsíčního novu, však přináší vyhlídky na lepší budoucnost a na lepší zvládnutí problémů, které neustále obklopují život. Hlavně během listopadu mohou více lidé pociťovat komplikovanější dny, kdy mnozí z nás nebudou mít dostatek sil na zvládání běžných životních překážek. Od 23. listopadu, kdy Jupiter ukončuje svou retrográdní cestu znamením Blíženci, a nastává měsíční nov v pozitivním znamení střelec, nastávají i pozitivnější dny pro všechny znamení zvěrokruhu.

Horoskop 28. listopad 2022 - Couvající Mars se nachází v pozitivním trigonu s přímým Saturnem. Ukončení listopadu překlápí do našich emocí výjimečně pozitivní aspekt, který harmonizuje vnitřní energie a dodává nám sílu a ambice. Od tohoto období až do prvních prosincových dní máme obrovskou energii k tomu, abychom na svá ramena převzali i ty nejtěžší úkoly, které s odhodláním dokončíme. Naše vynalézavost a efektivnost je velmi silná a s tímto tranzitem souvisí i sebekázeň u dětí, předpovídá Horoskop Listopad 2022. Je to ideální období k zahájení nového sportu, protože při něm skutečně vydržíte. Rovněž jsou to vhodné dny na motivování děti k činnostem, které chcete aby byly v budoucnu běžnou součástí jejich života, doporuuje roční horoskop listopad. Změny, které v tomto období provedete mají tendenci být trvale a podstatné pro budoucnost. Naše atraktivní aura září. Můžeme si tedy užívat světlejší chvíle, kdy bude pozitivní aura těžit z věrnosti a oddanosti v emocích a vztazích. Negativnější energie celkového listopadového astrologického pohledu tedy ukončuje pozitivní aspekt planety Mars v trigonu se Saturnem.

Několik znamení zvěrokruhu přežijí bohužel náročnější listopad 2022, i když jisté tranzity měsíce naznačují harmonizaci záporných energií, podotýká roční Horoskop Listopad 2022. Mars bude plný zkoušek hlavně ohledně toho, zda jsme schopni překonat naši minulost a hýbat se vpřed. Listopad výrazně zasáhne hlavně těch jedinců, kteří trpí bolestí ve své duši z neukončených vztahů nebo ze smrti blízkého. Pro ty lidi to bude smutnější období, kdy budou uvažovat o tom, zda neměli věci provést jinak. Konec listopadu nám však při trigonu Marsu s planetou Saturn připomene jak důležité je pozitivní nastavení naší mysli, říká horoskop listopad 2022. Slunce ve znamení střelec nám zas přinese více energie a touhu prožívat život naplno. To, jaké emoce v listopadu prožijeme tedy velmi záleží od našeho vlastního vnitřního nastavení.

DŮLEŽITÉ Astrologický ASPEKTY - HOROSKOP LISTOPAD 2022 PRO VŠECH 12 ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU:

Aspekty, které ovlivňují Horoskop 2022 během měsíce listopad

Horoskop 2022 - Všechny Měsíce Roka 2022

Klikněte na obrázek a čtěte dál...

Horoskop 2022 Leden

Do nového roku, do roku 2022 vstupujeme se sluncem ve znamení Kozoroh. První aspekt, na který upozorňuje astrologický Horoskop 2022, je retrográdní Venuše téměř během celého ledna...

Horoskop 2022 Únor

Druhý měsíc roku, měsíc únor, bude propojen hlavně s přímými pohyby planet. Retrográdní pohyb bude citelný jen začátkem února...

Horoskop 2022 Březen

Měsíc březen bude poukazovat na hladký průběh věci v našem životě, protože planety působící na 12 znamení zvěrokruhu budou během celého měsíce působit v direktivním pohybu...

Horoskop 2022 Duben

Měsíc duben začíná Novem měsíce ve Znamení Beran Planety Uran, Saturn, Mars, Venuše a planeta Merkur se během celého měsíce nacházejí v přímém pohybu..

Horoskop 2022 Květen

Když se díváme na měsíc Květen z astrologického hlediska, do pozornosti se nám dostává několik Astrologických působení, které negativně i pozitivně ovlivňují všech 12 znamení zvěrokruhu...

Horoskop 2022 Červen

V červnu se 3 Astrologické planety a Pluto + Merkur, Neptun, Saturn, dostanou do retrográdního pohybu. Na naše životy však najednou púsobí v počátku jen dvě couvající objekty, a ke konci měsíce budou v tomto pohybu 3...

Horoskop 2022 Červenec

V úvodu července na 12 znamení zvěrokruhu stále působí retrográdní pohyby Saturnu, Neptunu i Pluta. Od 28. července se k nim přidává také planeta Jupiter, která svůj retrográdní pohyb směřuje v počátku ve znamení Beran a působí až do 23. listopadu, kdy přesouvá své retrográdní energie na Znamení Ryby...

Horoskop 2022 Srpen

Retrográdní planety se během srpna chovají v couvajícím pohybu rozdílně, podle toho, na jaký astrologický dům u jednotlivých znamení působí...

Horoskop 2022 Září

Během měsíce září pociťujeme neustávající ustupující pohyb pomalých planet - Jupiter, Saturn, Uran, Neptun a Pluto, a tyto pomalé planety ovládají vlastnosti všech znamení zvěrokruhu...

Horoskop 2022 Říjen

V 10. měsíci roku 2022 sledujeme celoměsíční pohyb pomalých planet - Uran, Jupiter a planety Neptun. Merkur vystupuje ze svého zpětného pohybu 02. října a následně se dostává do přímého směru...

Horoskop 2022 Listopad

V listopadu se nám představí retrográdní Mars předcházející Znamením Blíženci ve své plné síle. Do 23. listopadu působí na komplexní energie i couvající Jupiter a během celého měsíce planety Uran, Neptun a již výše zmíněná planeta Mars...

Horoskop 2022 Prosinec

V prosinci se planeta Neptun přesouvá do přímého pohybu od 4. prosince a planety Uran a Mars postupují v couvajícím pohybu po celý zbytek roku 2022...

Horoskopy 2022 pro 12 Znamení zvěrokruhu:

Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.