Horoskop Prosinec 2022

Horoskop 2022 - Prosinec 2022

Horoskop 2022 - měsíc prosinec - Měsíční Úplněk v Blíženci, Jupiter se přesouvá do znamení Beran ...

Energie Marsu budou rovnoměrně rozloženy během celého prosince a tak máme v roce 2022 právě v prosinci výjimečnou příležitost k tomu, abychom se konečně ztotožnili s minulostí. Máme možnost uzavřít otevřené spory, nebo ukončit dlouhodobý smutek, kteří nás skličuje. S několika věcmi se vyrovnáme, podtrhuje Horoskop Prosinec 2022. Zpětný Mars během prosince 2022 nás silně přesvědčuje, abychom se od nového roku pohnuly vpřed. Abychom zapomněli na minulost, abychom se zaměřili více na přítomný okamžik a na pozitivnější budoucnost. Mars nás obírá io motivaci, a proto by měl prosinec patřit spíše Kračany v davu - z pohledu kariéry. Není to vhodné období na nové zaměstnání, nebo na výrazné změny v životě.

Retrográdní Mars není z astrologického hlediska obdobím plným radosti a užívání si života, ale není to také zatěžující, či negativní aspekt. Náš pocit z tohoto tranzitu záleží také na tom, jakou psychicky odolnou osobou jsme a jak se dokážeme vypořádat se všemi negativními věcmi z minulosti, informuje roční Horoskop Prosinec 2022. Každopádně, během této pozice Marsu se u několika znamení zvěrokruhu nedoporučují dělá důležité kroky, jak je rozvod nebo uzavírání nových sňatků. Vše však záleží i na astrologického domu přes který se Mars přesouvá. Proto je velmi důležité znát nejen obecnou charakteristiku tohoto tranzitu ale také váš celkový osobní roční Horoskop 2022. Podívejme se na další prosincové tranzity a jejich vliv na celkové energie.

HOROSKOP PROSINEC 2022 A DŮLEŽITÁ DATA NA ROK 2022

Horoskop 01. Prosinec 2022 - Hned 01. prosince se Venuše, která je v přímém pohybu dostává do opozice se zpětným Marsem. Venuše v opozici Marsu se dívá hlavně na rodinné vztahy mezi rodiči a dětmi, ale také specifikuje naši vlastní hodnotu. Venuše je planetu lásky a peněz a v životě všech znamení zvěrokruhu se soustřeďuje hlavně na ženské znamení zvěrokruhu, kterým prodává více ženské energie. Z druhého pohledu planeta Mars je plná mužské energie, která symbolizuje vášeň a instinkt. Jelikož Mars je v tomto období v zpětném pohybu budeme cítit větší potřebu svobody v soukromém životě, věští Horoskop Prosinec 2022 od věštkyně. Venuše bude v problematické pozic, která symbolizuje problém zkrotit energii a dynamiku mezi názory a vyjadřováním. Rodinné vztahy mohou být během Venuše v opozici s Marsem disharmonické, a mohou vznikat hádky mezi matkami a dětmi. Jakékoliv vztahy mezi rodiči a dětmi, které byly v minulosti komplikované, se nyní projevují navenek. Nezadaní budou mít tendenci vyhledávat vášnivěji a turbulentnejšie vztahy, které však nemají dlouhodobou perspektivu. Velkým plusem tohoto tranzitu je pozitivně vibrování směrem k těm, kteří jsou v dlouhotrvajícím a spokojeném vztahu.

Roční Horoskop 6. Prosinec 2022 - planeta Merkur se přesouvá do znamení Kozoroh. Lidé budou mít potřebu dívat se na svět kolem realistickým pohledem. Během pohybu planety Merkur v zemském znamení Kozoroh oceňujeme pořádek a uspořádání. Tento aspekt se dotkne lidí, kteří obohacují svou peněženku na úkor ostatních. Tito lidé budou odhaleni, a planeta Merkur je postaví do nelichotivé pozice podvodníků, která je může obrat o dobrou reputaci, specifikuje roční Horoskop Prosinec 2022. Při planetě Merkur v Kozorohu vnímáme množství informací najednou, a dokážeme je i vhodně utřídit. Proto může být toto období vhodné zejména pro přepočty rodinného rozpočtu do příštího roku, na shrnutí celoročního účetnictví, nebo na plány větších nákupů. Organizovanost a uspořádání jsou základními klíčovými slovy tohoto tranzitu, ale silná je i duševní aktivita a produktivita. Proto, pokud chceme do závěru roku dokončit něco důležité, právě období kolem 6. prosince 2022 je na to velmi vhodné. Na nedodržené termíny nebo platby můžeme být příliš citliví, a dokonce se může projevit i agresivní stránka osobnosti, upozorňuje Horoskop Prosinec 2022. Proto je vhodné naučit se také pracovat se svým sebeovládáním, abychom v této pozici Merkuru nevytvářely zbytečné konflikty, které se dají řešit i jiným způsobem.

Horoskop 08. prosinec 2022 - všech 12 znamení zvěrokruhu cítí měsíční úplněk v blížencech. Mužské znamení Blíženci přenáší působení tohoto měsíčního úplňku i na ostatní mužské znamení - Beran, Lev, Váhy, Střelec a Vodnář. Vyjmenované znamení zvěrokruhu budou citlivější na tento měsíční úplněk, a může být problematicky nejen spánek, ale i vlastní psychická pohoda, předpovídá Horoskop Prosinec 2022 od věštkyně. Také zdraví mužských znamení zvěrokruhu bude tímto úplňkem ovlivněny, a tudíž by se muži v období těchto 3 dnů měli vyhýbat operačním zákrokem, a také by si měli dávat pozor ti, kteří mají problémy s oběhovým systémem. Úplněk měsíce ve znamení Blíženci soustřeďuje energie na rychlé a výrazné změny v životě. Pozice Couvající Marsu však upozorňuje, abychom byli při každé změně mimořádně opatrní, a abychom se hýbaly dopředu raději pomalu. Měsíc ve fázi měsíčního úplňku ve znamení Blíženci se výrazně neguje s tranzitem Marsu, a vybízí k tomu, abychom dělali rychlé a neuvážené rozhodnutí, říká Horoskop Prosinec 2022. Tento energeticky boj mezi planetárními aspekty zasáhne i většinu znamení zvěrokruhu, které budou mít pocit disharmonie v životě. Období kolem 7. 8. a 9. prosince je vhodné přežít s chladem v hlavě a s udržováním porozumění vůči ostatním. Velmi důležitá je vnitřní harmonie, kterou dosáhneme pouze laskavým přístupem k ostatním. Důležité je poslouchat ostatní, a snažit se na chvíli zapomenout na své vlastní problémy. Svému zdraví by však nyní měly věnovat zvýšenou pozornost všechny znamení zvěrokruhu, ať už mužské nebo ženské, hlavně v případě, že trpí problémy se srdcem.

Horoskop 10. prosinec 2022 - planeta Venuše vstupuje do znamení Kozoroh. Tato pozice Venuše bude vyložena rozdílně pro každé znamení zvěrokruhu, protože hodně záleží na tom, na jaký astrologický dům Venuše v Kozorohu ovlivňuje. Duchapřítomnost a sebekontrola jsou však klíčovými slovy pro všechna znamení zvěrokruhu, které v tomto období pociťují silnou touhu po kontrolováni činů ostatních, definuje Horoskop Prosinec 2022. Tato silná touha, kterou přináší Venuše v Kozorohu může způsobit nejeden konflikt, kdy se ostatní lidé budou až příliš zajímat o náš soukromý život. Musíme být tedy opatrní, a také musíme opatrně přistupovat k přátelstvím, které nejsou příliš pevné. Lidé by si měli dávat pozor na jazyk, a také by se neměly svěřovat se svým soukromým životem lidem, které ani dobře neznají. Venuši v Kozorohu je vhodné využít spíše na samotářský způsob života, kdy si užíváme přítomnost sebe sama. Promyšlené a praktické nápady nad nimiž někteří už déle uvažují mohou být nyní postupně a pomalu přetvářeny do reality, specifikuje roční Horoskop Prosinec 2022. Kozoroh je někdy příliš přehnané a praktické znamení a Venuše pouze zvýrazňuje vlastnosti tohoto zemského znamení zvěrokruhu. Tyto vlastnosti přenáší nejen na znamení zemské, ale i vodní. Vodní znamení zvěrokruhu - znamení Rak, Štír a Ryby budou ještě více romantičtější než dosud. Budou cítit, že do vztahu mají vnést více lásky a romantiky, ale na druhé straně mohou cítit konzervativní chování od partnera. Pro všech 12 znamení zvěrokruhu však Venuše v Kozorohu znamená utřídění myšlenek a správné nasměrování emocí.

Horoskop 20. Prosinec 2022 - direktivní Jupiter vstupuje do prvního znamení zvěrokruhu - do Berana. Slunce postupně slábne ve svém působení ve znamení Střelec, a následující den přesune své energie na znamení Kozoroh. Dokud se však slunce nachází v střelci, Jupiter působí na znamení Beran, opisuje Horoskop Prosinec 2022. Jupiter je pozitivní planetou, která při působení na znamení Beran otevírá všem znamením zvěrokruhu pozitivnější pohled na život a na plány do budoucna. Jelikož Jupiter je v astrologii považován za planetu štěstí, právě teď máme všichni možnost přiláká co nejvíce štěstí do našeho života. Je vhodné najít iniciativu, a inspiraci v tom, abychom prokázali všechny své pozitivní hodnoty navenek, povzbuzuje Horoskop Prosinec 2022. Toto období je ideálním i pro nezadané, kteří právě teď odhalí všechny své silné zbraně které dosud před ostatními skrývali. Inspirace přicházející přes Jupiter v Beranu dává možnosti i nezaměstnaným, kteří by měli v tomto období uvážit rozeslání co největšího množství životopisů. Výsledky se jistě dostaví, protože nadšení z planety Jupiter v Beranu přináší nejvíce štěstí ze všech tranzitů a také odvahu na změny ve svém životě.

Horoskop 2022 - Retrográdní Planéty v roku 2022 a jejich význam

Horoskop 2022 pracuje nejen se Sluncem, ale i s ostatními planetami a jejich pohybem. Vliv retrográdní planety na naši energii a celkový život je snad nejzřejmější ze všech známých pohybů planet ...

ROČNÍ HOROSKOP 2022 NA Měsíc PROSINEC - SLUNCE vstupuje do znamení KOZOROH

Roční Horoskop 21. Prosinec 2022 - Slunce se přesouvá do 10. znamení zvěrokruhu - do zemského znamení Kozoroh. Tradičně, poslední měsíc roku 2022, je ukončen přesunem slunce ze znamení střelec do zemského znamení Kozoroh. Zásadní význam toho, jak slunce v Kozorohu zasáhne jednotlivá znamení zvěrokruhu objasníme v každém jednotlivém Horoskope na rok 2022. Slunce v Kozorohu však přináší praktické a nové energie, které jsou velmi pozitivní. Klíčovými slovy tohoto tranzitu je organizace, dokončení, ale také důvěra, zábava a pracovitost. Všechny tyto vlastnosti vstupu slunce do znamení Kozoroh působí na každé Astrologické znamení, které budou tento přechod vnímat i ve svém vlastním životě. Ti, kteří se dosud báli ukázat kým ve skutečnosti jsou, budou mít od 21. prosince až do konce roku ideální příležitost k projevení svého vlastního já, specifikuje Horoskop Prosinec 2022. Znamení zvěrokruhu, které pociťovali problematičtější rok v oblasti financí mají nyní možnost organizovat budoucí finance mnohem praktičtější a lépe. Dokonce některé znamení zvěrokruhu podniknou ještě v tomto závěru roku kroky k tomu, aby získaly nové hmotné zdroje, vyzdvihuje roční Horoskop Prosinec 2022. To, co se zdálo být v předchozím období nemožné je nyní lehčí a lidé mají možnost nejen uspět, ale také vidět nové cesty pro budoucí prosperitu. Tento astrologický Tranzit se výrazně dotkne hlavně znamení zvěrokruhu, které se ve svém životě často zaměřují na skutečné úspěchy a ne na rychlý zisk, nebo podvody. Pozitivní zasáhne hlavně zemské znamení zvěrokruhu, jako je Býk, Panna a znamení kozoroh. V životě tedy pocítíme více odpovědnosti kterou však budeme moci využít k tomu, abychom zhodnotili každou věc kterou máme k dispozici. Období od 21. prosince 2022 až do konce roku je tedy nejen obdobím praktické odpovědnosti ale i zábavy, která nám pomůže psychicky si odpočinout od náročného roku 2022, dodáva roční Horoskop Prosinec 2022.

Horoskop 23. Prosinec 2022 - slunce ve znamení Kozoroh kombinuje energie s měsíčním Novem v tomto znamení. Slunce i měsíc působí na zemské znamení Kozoroh a zasahují nejen energie pozemských znamení, ale působí silně i na vodní znamení zvěrokruhu. Zemské a ohnivé znamení zvěrokruhu budou cítit tyto tranzity v Kozorohu mírněji, a tudíž se nemusí obávat negativních důsledků, ale na druhé straně, nebudou ani přespříliš těžit z pozitivních vibrací tohoto aspektu, předvídá Horoskop Prosinec 2022. Nov měsíce ve znamení Kozoroh ovlivňuje všech 12 znamení zvěrokruhu během dvou dní, a tedy během 23. a 24. prosince. Přináší varování v oblasti zdraví pro ženské znamení zvěrokruhu, které by si měli dávat velký pozor na zažívací potíže, k přibírání na váze, a také na problémy s pokožkou. Ženy by se tedy měly zaměřit na vyváženější stravování, i když vcházíme do 24. prosince 2022, který je v této oblasti náročnější. V každém případě je vhodnější nezatížit své tělo přejídáním. Můžete k jídlu zařadit i citronovou vodu, která podpoří trávení. Hledejte možnosti, jak v tomto období probudit své trávení a pomoci mu v tom, aby ho nezatížily velké množství vánočních dobrot, řadí Horoskop Prosinec 2022. Z hlediska emocí přináší slunce a nov měsíce ve znamení Kozoroh silnou potřebu po rodinné prosperitě. Vnímáte, že některé věci chcete jen sám pro sebe, ale na straně druhé pamatujete i na ostatních a Neignorovat jejich požadavky. Je to velmi harmonické období, ve kterém nastává harmonie mezi tím co dáváte ostatním a tím co čerpáte pro svůj vlastní prospěch. Velmi důležitým faktorem je najít pravdu v sobě samém abyste důvěřovali své vlastní životní hodnotě.

Horoskop 29. prosinec 2022 - tento den ukončuje předpověď na rok 2022, horoskop 2022 pro 12 znamení zvěrokruhu, a přináší Merkur v kvadratuře s planetou Venuše ale také otočku Merkuru do retrográdního pohybu. Merkur v kvadratuře s Venuší je tím nejlepším obdobím na to, abychom si odpověděli na důležité životní otázky. U některých znamení zvěrokruhu mohou nastat sociální situace, které způsobí nepříjemné pocity, věstí Horoskop Prosinec 2022. Budete se muset například rozhodnout mezi tím, v jaké společnosti strávíte následující dny. Toto období může vyvolávat i jisté konflikty a rozpaky, které se přenesou až na napětí v milostném životě. Abyste se vyvarovali konfliktním situacím je nutné hledat ve vašich rozhodnutích kompromis. Někdy je lepší zaměřit větší pozornost na vaši vlastní rodinu a přátele. Jelikož Merkur je v retrográdní pohybu, je nutné vyhnout se takovým rozhodnutím, které byste mohli později litovat, doporučuje Horoskop Prosinec 2022. Zpětný Merkur v závěru roku 2022 může přinést zpochybňování vlastní osoby a minulých rozhodnutí. Budete se ohlížet za celým rokem 2022 a přemýšlet nad tím, zda jste nemohli sám pro sebe udělat v životě víc. Lidé také nemají zájem o povrchní společenské konverzace a tedy se chtějí vyhnout takovým lidem, kteří jim nepřinášejí žádnou přidanou hodnotu do života. obklopme proto lidmi se kterými se cítíme dobře a snažíme se překonat období, které nás orientuje na to, abychom byli izolováni, podtrhuje Horoskop Prosinec 2022. Ve společnosti milujících lidí je přece vždy lepší než v depresivní samotě.

Prosinec 2022 tedy není bohatý na velké množství zpětných planet. V úvodu měsíce nás astrologicky zasáhne právě energie Marsu a v závěru měsíce i energie retrográdního Merkuru. Prosinec je příliš bohatý na negativní aspekty v astrologickém grafu, ale přináší i jisté konflikty mezi pozitivními a negativními aspekty. Více o tom, jak tyto aspekty ovlivňující konkrétní znamení se dozvíte ve vašem osobním astrologickém Horoskop na rok 2022. Přečtěte si tedy kompletní seznam toho co vás v roce 2022 čeká, a buďte připraveni na energie působící na vaši lásku, finance kariéru nebo zdraví.

DŮLEŽITÉ Astrologické ASPEKTY - HOROSKOP PROSINEC 2022 PRO VŠECH 12 ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU:

Aspekty, které ovlivňují Horoskop 2022 během měsíce prosinec

Horoskop 2022 - Všechny Měsíce Roka 2022

Klikněte na obrázek a čtěte dál...

Horoskop 2022 Leden

Do nového roku, do roku 2022 vstupujeme se sluncem ve znamení Kozoroh. První aspekt, na který upozorňuje astrologický Horoskop 2022, je retrográdní Venuše téměř během celého ledna...

Horoskop 2022 Únor

Druhý měsíc roku, měsíc únor, bude propojen hlavně s přímými pohyby planet. Retrográdní pohyb bude citelný jen začátkem února...

Horoskop 2022 Březen

Měsíc březen bude poukazovat na hladký průběh věci v našem životě, protože planety působící na 12 znamení zvěrokruhu budou během celého měsíce působit v direktivním pohybu...

Horoskop 2022 Duben

Měsíc duben začíná Novem měsíce ve Znamení Beran Planety Uran, Saturn, Mars, Venuše a planeta Merkur se během celého měsíce nacházejí v přímém pohybu..

Horoskop 2022 Květen

Když se díváme na měsíc Květen z astrologického hlediska, do pozornosti se nám dostává několik Astrologických působení, které negativně i pozitivně ovlivňují všech 12 znamení zvěrokruhu...

Horoskop 2022 Červen

V červnu se 3 Astrologické planety a Pluto + Merkur, Neptun, Saturn, dostanou do retrográdního pohybu. Na naše životy však najednou púsobí v počátku jen dvě couvající objekty, a ke konci měsíce budou v tomto pohybu 3...

Horoskop 2022 Červenec

V úvodu července na 12 znamení zvěrokruhu stále působí retrográdní pohyby Saturnu, Neptunu i Pluta. Od 28. července se k nim přidává také planeta Jupiter, která svůj retrográdní pohyb směřuje v počátku ve znamení Beran a působí až do 23. listopadu, kdy přesouvá své retrográdní energie na Znamení Ryby...

Horoskop 2022 Srpen

Retrográdní planety se během srpna chovají v couvajícím pohybu rozdílně, podle toho, na jaký astrologický dům u jednotlivých znamení působí...

Horoskop 2022 Září

Během měsíce září pociťujeme neustávající ustupující pohyb pomalých planet - Jupiter, Saturn, Uran, Neptun a Pluto, a tyto pomalé planety ovládají vlastnosti všech znamení zvěrokruhu...

Horoskop 2022 Říjen

V 10. měsíci roku 2022 sledujeme celoměsíční pohyb pomalých planet - Uran, Jupiter a planety Neptun. Merkur vystupuje ze svého zpětného pohybu 02. října a následně se dostává do přímého směru...

Horoskop 2022 Listopad

V listopadu se nám představí retrográdní Mars předcházející Znamením Blíženci ve své plné síle. Do 23. listopadu působí na komplexní energie i couvající Jupiter a během celého měsíce planety Uran, Neptun a již výše zmíněná planeta Mars...

Horoskop 2022 Prosinec

V prosinci se planeta Neptun přesouvá do přímého pohybu od 4. prosince a planety Uran a Mars postupují v couvajícím pohybu po celý zbytek roku 2022...

Horoskopy 2022 pro 12 Znamení zvěrokruhu:

Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.