Horoskop Duben 2022

Horoskop 2022 - Duben 2022

Horoskop 2022 - měsíc Duben - Venuše v Rybách, Slunce se přesouvá do Býka ...

1. dubna přichází Úplněk měsíce v Beranu, přičemž i slunce se nachází v tomto znamení. Na znamení Beran aktuální pusobí pozice planety Merkur, pozice slunce, i měsíce. Jakým má všk Nov měsíce v Beranu vliv na všech 12 znamení zvěrokruhu? Obecně se nám daří rychleji řešit problémy, které se snažíme dokončit takovým způsobem, aby tato řešení nepřinesly ztrátu jiným lidem. Vnímáme přírodu kolem, a zaměřujeme se na krásy každodenního dne. Někteří lidé se mohou rozhodnout mezi tím co v životě skutečně chtějí dosáhnout, NACC chtějí utrácet své peníze a mezi tím, zda jim tato cesta stojí za utrácení drahocenné energie. Fáze měsíce obecně ovlivňují i na zdraví jednotlivce, a proto by zvýšenou pozornost svému zdraví měli věnovat hlavně ti, jejichž aktuální trápí problémy se zuby nebo s bolestí hlavy. Nov měsíce v Beranu představuje mužskou energii, která se vyznačuje velkou aktivitou a činorodostí. Z tohoto pohledu je v ohrožení hlavně zdraví mužů, který by se měly více soustředit na sledování svého těla a preventivní prohlídky. Během měsíčního novu v Beranu, v měsíci duben, nejsou také doporučené chirurgické zákroky, a proto se snažte vyhýbat mimořádným operačním zákrokem, které je vhodnější odložit na později. Nov měsíce nastává v ranních hodinách a proto se během 1. dubna budete cítit komfortně a uspořádání. Úvodní den měsíce je tak poznamenán silným lunárním vlivem na všech 12 znamení slunečního zvěrokruhu.

Horoskop 2022 - Retrográdní Planéty v roku 2022 a jejich význam

Horoskop 2022 pracuje nejen se Sluncem, ale i s ostatními planetami a jejich pohybem. Vliv retrográdní planety na naši energii a celkový život je snad nejzřejmější ze všech známých pohybů planet ...

HOROSKOP DUBEN 2022 A DALŠÍ DŮLEŽITÁ DATA NA ROK 2022

2. Dubna 2022 nastává tranzit, kdy je slunce v konjunkci s planetou Merkur, která se momentálně nachází v direktivním pohybu. Konjunkce slunce nacházející se ve znamení Beran s planetou Merkur ovlivňuje i protichůdné znamení Beran a na znamení Váhy. Každý z nás však pocítí tento vliv, ale výraznější změny v náladě a energiích pociťují hlavně ohnivé znamení - Beran, Lev a Střelec, a také protistojace znamení - Váhy, Vodnář a Blíženci. Planeta Merkur vládne znamením Blíženci a Panna, které budou rovněž citlivější na tento aspekt, předpovídá Horoskop Duben 2022. Tato znamení se tak mohou těšit na silný pocit zvýšení duševní energie, a psychika bude uspořádána. Merkur nám definuje to, s čím přicházíme během běžných dní do styku, a proto se těšíme z maličkosti, které tvoří náš svět. Do popředí životů se vkrádá inteligence a silné komunikační schopnosti, díky kterým dokážeme analyzovat všechny problémy. Horoskop doporučuje abychom tyto nabyté schopnosti soustředily na přemýšlení o blízkých budoucích plánech. Můžeme se zaměřit na nové studium nebo učení něčeho, co nám pomůže zlepšit naše přednosti. Lidé narození během tohoto tranzitu bývají silné a nezávisle osobnosti, vyzdvihuje Horoskop Duben 2022. Takový vliv se přenáší i na všechna znamení zvěrokruhu, kdy chceme být vyslechnutí, a ignorujeme kritické názory ostatních lidí ve vašem okolí.

5. Dubna 2022 vstupuje planeta Venuše do znamení Ryby. Venuše v tomto dni spojuje svou energii také s planetou Jupiter a Neptun, které stejně působí na znamení ryby, protože se aktuálně nacházejí v tomto znamení. Tranzit ovlivňuje i ostatní vodní znamení, která v tomto období vidí svět barevně, a na věci se nedívají pouze jednostranně. Dokáží střízlivě uvažovat o vlastních problémech, ale io starostech ostatních lidí. Do popředí síly těchto znamení zvěrokruhu se dostává moc analyzovat chyby a kroky ostatních. Jelikož tento tranzit odemyká i soucit v našem nitru, je jen na nás samých, či k ostatním přistupujeme upřímně a řekneme jim i náš negativní pohled na věc. Když se Venuše nachází ve znamení ryby, 12 znamení cítí něžnost a dokonce romantiku v emocionálním světě, dodává Horoskop Duben 2022. Těžko definujeme naši vlastní cestu v lásce, ale jsme naprosto odhodláni odevzdat celé naše srdce tomu, koho milujeme. Globální je tento aspekt velmi pozitivním, protože přináší možnosti odpouštět a chápat to, co se nám stalo v minulosti. I fyzická přitažlivost některých lidí je zviditelněna, a to hlavně takových, kteří se narodili ve vodním znamení. Jelikož energie se rychle střídají ve znamení Ryby, bude se takto rychle střídat i energie během celého tohoto dne. Můžete tak očekávat nejen pozitivní aspekty, ale i jistý typ vyhýbavost a narušených konverzaci - dodává váš horoskop Duben 2022. Pocity budou oslabovat hlavně v následujících dnech, kdy se vliv Venuše ve znamení ryby zklidňuje.

11. Duben 2022 je specifickým obdobím, kdy planeta Merkur vstupuje do znamení Býk. Smysly všech lidí jsou během tohoto tranzitu velmi silné. Máme nově nabytou sílu vnímat vůni, chutě, ale i doteky. Nejen naše komunikační dovednosti jsou na vysoké úrovni, ale naše nápady bývají velmi praktické a užitečné, varuje roční Horoskop Duben 2022. Jsme schopni shromáždit informace, které jsou nezbytné pro naši budoucnost, a selektrujeme takové informace, které pro nás nemají smysl. Toto období není dnem, kdy se lidé zaměřují na intriky, nebo pomluvy. Odemyká se v nás praktický pohled na život toho druhého, a máme možnost objevovat. Využijte toto období na romantickou procházku v přírodě, na vaření dobrého jídla, nebo zastavte čas tam, kde se cítíte bezpečně. Všichni lidé budou mít pocit, že dělají přesně to, co mají předem dobře promyšlené, a že plány se podaří. Využijte toto pozitivní sebevědomí k tomu, abyste dosáhli nový růst v práci, řadí roční Horoskop Duben 2022, požadovanou pracovní pozici, nebo hledejte práci o které sníte. Právě období, kdy se planeta Merkur nachází ve znamení Býk je jednou z měla ideálních příležitostí jít na pracovní pohovor a zazářil.

15. Dubna 2022 vstupuje planeta Mars do znamení Ryby. Ryby pocítí tento tranzit intenzivně, a budou se cítit méně motivováni a také bude citelná psychická nepohoda. Ostatní znamení zvěrokruhu budou tento přechod vnímat mírnější. Avšak Beran a Štír, jejichž vládnoucí planeta je právě planeta Mars, budou vnímat energie podobně jako Ryby. Dobrou zprávou tohoto tranzitu je, že nikoho nezajímají přílišné konflikty a konfrontace. Snažíme se komunikovat přímo, ale neuráží nikoho v tom jak se rozhodl, nebo jako komunikuje, dodává Horoskop Duben 2022. Aspekt také vyzdvihuje fakt, že lidé se snaží upřednostňovat rozhodnutí a potřeby těch druhých před svými vlastními. Sobeckost tedy nepatří ke klíčovému slovu tohoto tranzitu, ale do popředí našich životů se dostává idealismus. Představujeme si věci lépe než ve skutečnosti jsou, co nám však pomáhá překonat problémy s nadhledem. Ne vždy je létání v oblacích a snění něčím špatným. Nechte se unést magickým působením tohoto tranzitu, protože se můžete cítit svobodněji.

16. Duben 2022 je specifický měsíčním úplňkem ve znamení váhy. V měsíci březen, stejně jako v tomto měsíci pocítíme lunární tranzit, který se opakuje daném znamení. Úplněk měsíce ve znamení váhy na nás ovlivňuje i během měsíce března, a bude ovlivňovat energii všech 12 znamení. A to i během měsíce dubna 2022. Vzdušné znamení Váhy se navenek projevuje jako zmýšľavý a diplomatický člověk, který je v životě zaměřen hlavně na svůj vlastní životní růst a na svou vnitřní harmonii. Když se úplněk měsíce nachází ve znamení Váhy, lidé mají potřebu harmonizovat své myšlenky, své představy a nálady, a spojit svůj život s tím, koho milují. Život, který je ukrytý hluboko v našem nitru, se tak propojuje s energiemi a pocity našich milovaných, specifikuje Horoskop Duben 2022. Sdílíme nejen dobré, ale i špatné pocity, a díky tomu se více přibližujeme k ostatním lidem. Znamení váhy patří tak jako Beran, Blíženci, Lev, Střelec a Vodnář mezi mužské znamení zvěrokruhu, které se v životě touží rozhodovat a určovat směr ostatním. Měsíční úplněk ve vahách má ambici ukázat nám něco, co bylo déle skryty. Proto naslouchejme své nitro, protože na povrch povědomí se v tomto období dostává odpověď na důležitou otázku. Zvýšenou pozornost svému zdraví by měly věnovat ti, které trápí cukrovka, onemocnění ledvin, nebo problémy s močovými cestami. Opět, tak jako v měsíci březen, budou tyto zdravotní problémy vnímat přednostně muži, ne že ženy.

ROČNÍ HOROSKOP 2022 NA DUBEN - SLUNCE vstupuje do znamení BÝK

20. dubna 2022 vstupuje slunce do znamení býk. Pozice slunce z minulého měsíce, která nám otevřela možnosti začít jisté věci od znova se nyní uklidňuje, a přenášet svou energii na zemské znamení býk. Zemská znamení mají množství společných vlastnosti. Jsou zaměření na úspěch, práci finance, a realistické myšlenky. Hodí se na praktické činnosti, které poskytují hmatatelné výsledky. Býk patří mezi pevné znamení zvěrokruhu, a proto je v jeho životě cítit stabilitu. Je to znamení s ženskou energií, Které dokáže přijímat, naslouchat, a ve více životních směrech řeší konflikty spíše klidně a vyčkává, zdůrazňuje Horoskop Duben 2022. Nepoužívá agresi, a nerad se zapojuje do konfliktů. Slunce v býku tedy znamená, že do života dostáváme novou motivaci. U všech znamení zvěrokruhu bude Slunce v Býku působit na rozvoj rozdílné, ale bude mít některé věci společné. Obecně lze říci, že v tomto období bude mimořádně důležitá snaha o udržení svého bezpečného přístavu. Každé znamení by se mělo zaměřit na zvelebování rodinného blaha, a na synchronizaci dobrých energií v domácnosti. Býk není materialistickým znamením, a proto naše pozornost odchází od potřeby zhodnocování a hromadění majetku, dodává roční Horoskop Duben 2022. Jsme skromnější, a přijímáme svět takový jaký je is tím, co nám bylo dáno do vínku. Uvědomujeme si, že jen my sami jsme tvůrci svého vlastního štěstí, a že pokud chceme být v životě úspěšný musíme za úspěch bojovat. Pociťujeme vlastní životní hodnotu a dokážeme určit, čím víme přispět, aby byli ostatní lidé v naší společnosti šťastnější. Smysluplnější reagujeme na vše co se v našem životě děje, a naše chutě, doteky a vůně jsou intenzivnější než předtím. Klíčovým slovem tohoto tranzitu je tedy hlavně pocit vlastní hodnoty a spojování svých energií v jeden celek.

29. dubna 2022 vstupuje direktivní Merkur do znamení Blíženci a Pluto se transformuje z direktivního směru na retrográdní. O Couvající pohybu Pouta si více řekneme v následujících měsících, kdy bude tento pohyb citelný během několika dní, předpovídá Horoskop Duben 2022. Obecně pocítíme pod vlivem Pluta, koncem měsíce, vstup do temné stránky našeho já. V následujících měsících bude tento vliv výraznější, a postupně se seznámíme s tím, jak na všech 12 znamení zapůsobí retrográdní pohyb Pluta. Připravíme se také na to, jak tento negativní pocit zvládat, aby se nás dotkl co nejméně. Merkur v Blížencích vnímá věci nebo pocity, které jsme ztratili. Snaží se nám do života navrátit takové věci, které měly pro nás hodnotu a které jsou pro nás důležité. Ze všeobecného pohledu se může stát, že někteří lidé se budou ohlížet za tím, co zanechali nebo ztratili v minulosti. Tento Tranzit se může dotýkat velkého množství témat, a záleží také na tom, v jakém astrologickém domě se tento tranzit odehrává vzhledem na znamení. Více o tom, jak Merkur v Blížencích zapůsobí na vaše znamení zvěrokruhu se dozvíte ve vašem osobním horoskopu na rok 2022. Ze všeobecného pohledu však budete přicházet s řešeními, které vás obohatí o něco ztracené, nebo vám to pomohou nahradit.

30. dubna 2022 nastává již podruhé Měsíční Nov, během tohoto měsíce. Tentokrát se odehrává ve znamení Býk. Ženská energie je transformována do měsíčního Novu ve znamení býk, a přináší stabilitu a uspokojení. Máme možnost učit se, jak co nejlépe přijmout změny v našem životě problémy vnímáme do hloubky. Toto klidnější období měsíce duben 2022 nám dává možnosti odvrátit svůj pohled od materiálních potřeb, popisuje Horoskop Duben 2022. Dostáváme dar plného soustředění se na duševní harmonii s našimi milovanými. Měsíční Nov ve znamení býk může také nabídnout více lidem příležitost k tomu, aby napravily křivdu. Mnozí z nás budou mít možnost uklidit něco, co nás z minulosti trápí. Zdravotně bude druhý dubnový měsíční nov ovlivňovat hlavně ženské zdraví, a proto by měly být opatrné hlavně takové ženy, které trpí problémy s pokožkou, s hlasivkami, a u některých z vás se může vyskytnout i nečekaná bolest v krku. Ženy by během 30. dubna 2022 měli věnovat zvýšenou pozornost svému zdraví, a neměly by podstupovat žádné operační zákroky.

Pluto nás může v dubnu 2022 zaskočit svou energií v závěru měsíce, prorokuje roční Horoskop Duben 2022. Po zbytek měsíce však nemusíme očekávat výrazné globální napětí ani vztahy, které by byly nezvládnutelné. Astrologické pohyby, které mohou negativně zasáhnout naše řízení nastávají během kvadratury Slunce s aktuální direktivní planetou Pluto - 18. Dubna 2022. Tato kvadratura může přinést mírnou disharmonii do života a energií. Slunce nacházející se ve znamení Beran vytváří kvadraturu s Plutem, které je umístěno v Kozorohu. Vyvolává problémy hlavně těm, kteří nedokážou zkrotit intenzivní povahu a nekontrolují své emocionální nitro. Pokud jste výbušný, můžete se během tohoto dne dostat do problémů. Jiné negativní vlivy během měsíce Duben 2022 nemusíme očekávat a tak je tento měsíc vhodným obdobím na růst a kráčení vlastní cestou.

DŮLEŽITÉ Astrologický ASPEKTY - HOROSKOP DUBEN 2022 PRO VŠECHNY 12 ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU:

Aspekty, které ovlivňují Horoskop 2022 během Dubna

Horoskop 2022 - Všechny Měsíce Roka 2022

Klikněte na obrázek a čtěte dál...

Horoskop 2022 Leden

Do nového roku, do roku 2022 vstupujeme se sluncem ve znamení Kozoroh. První aspekt, na který upozorňuje astrologický Horoskop 2022, je retrográdní Venuše téměř během celého ledna...

Horoskop 2022 Únor

Druhý měsíc roku, měsíc únor, bude propojen hlavně s přímými pohyby planet. Retrográdní pohyb bude citelný jen začátkem února...

Horoskop 2022 Březen

Měsíc březen bude poukazovat na hladký průběh věci v našem životě, protože planety působící na 12 znamení zvěrokruhu budou během celého měsíce působit v direktivním pohybu...

Horoskop 2022 Duben

Měsíc duben začíná Novem měsíce ve Znamení Beran Planety Uran, Saturn, Mars, Venuše a planeta Merkur se během celého měsíce nacházejí v přímém pohybu..

Horoskop 2022 Květen

Když se díváme na měsíc Květen z astrologického hlediska, do pozornosti se nám dostává několik Astrologických působení, které negativně i pozitivně ovlivňují všech 12 znamení zvěrokruhu...

Horoskop 2022 Červen

V červnu se 3 Astrologické planety a Pluto + Merkur, Neptun, Saturn, dostanou do retrográdního pohybu. Na naše životy však najednou púsobí v počátku jen dvě couvající objekty, a ke konci měsíce budou v tomto pohybu 3...

Horoskop 2022 Červenec

V úvodu července na 12 znamení zvěrokruhu stále působí retrográdní pohyby Saturnu, Neptunu i Pluta. Od 28. července se k nim přidává také planeta Jupiter, která svůj retrográdní pohyb směřuje v počátku ve znamení Beran a působí až do 23. listopadu, kdy přesouvá své retrográdní energie na Znamení Ryby...

Horoskop 2022 Srpen

Retrográdní planety se během srpna chovají v couvajícím pohybu rozdílně, podle toho, na jaký astrologický dům u jednotlivých znamení působí...

Horoskop 2022 Září

Během měsíce září pociťujeme neustávající ustupující pohyb pomalých planet - Jupiter, Saturn, Uran, Neptun a Pluto, a tyto pomalé planety ovládají vlastnosti všech znamení zvěrokruhu...

Horoskop 2022 Říjen

V 10. měsíci roku 2022 sledujeme celoměsíční pohyb pomalých planet - Uran, Jupiter a planety Neptun. Merkur vystupuje ze svého zpětného pohybu 02. října a následně se dostává do přímého směru...

Horoskop 2022 Listopad

V listopadu se nám představí retrográdní Mars předcházející Znamením Blíženci ve své plné síle. Do 23. listopadu působí na komplexní energie i couvající Jupiter a během celého měsíce planety Uran, Neptun a již výše zmíněná planeta Mars...

Horoskop 2022 Prosinec

V prosinci se planeta Neptun přesouvá do přímého pohybu od 4. prosince a planety Uran a Mars postupují v couvajícím pohybu po celý zbytek roku 2022...

Horoskopy 2022 pro 12 Znamení zvěrokruhu:

Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.