Horoskop Záři 2022

Horoskop 2022 - Záři 2022

Horoskop 2022 - měsíc Září - Venuše a Mars v direktivním pohybu, Merkur se stává retrográdní ...

Merkur je v své podstatě planetou myšlení, obchodu, komunikace a smluv. Když nastává pohyb tímto směrem znamená to osvojení jeho pozitivních vlivů, a přeměna energii v pomalejší působení. Pohyb Merkuru se tedy využívá i pozitivním směrem, kdy je zosobněná hlavně emoční stránka osobnosti. Měli bychom tedy zavolat členům rodiny, se kterými si potřebujeme, nebo chceme ještě více utužovat vztahy, řadí Horoskop Září 2022. Je to vhodné období na relax při dobré kávě, horké lázni nebo na poznávání přírody kolem. Merkur ve zpětném pohybu vyžaduje neustálou bdělost a pozornost, protože hlavně věci v oblasti komunikace nemusí postupovat podle našich představ. I zapomnětlivost je klíčovým slovem a typickou vlastností která nás upozorňuje na vliv planety Merkur. Člověk by měl být v těchto chvílích soustředěný na věci, které Merkur symbolizuje, aby nebyl překvapen negativními vibracemi.

Je vhodné zaměřit se na budování komunikačních dovedností čtením knihy, nebo sledováním naučných programů. V tomto období se vyhýbáme podepisování důležitých dokumentů. Zapomeňme také na podepisování nových smlouvu nebo projektů, připomíná Horoskop Září 2022. Tyto vlastnosti, které Merkur přináší a doporučuje pro náš život, se týkají všech 12 znamení zvěrokruhu bez ohledu na to, ve kterém astrologickým domě se momentálně Merkur nachází z pohledu ascendentu.

Pokud budete cestovat, překontrolujte si potřebné věci, které si balíte i dvakrát. Působení této planety během období retrográdního ve spojitosti s dalšími pěti planetami totiž výjimečně ovlivňuje zapomnětlivost v případě čehož mohou nastat nedorozumění. Během retrográdního Merkuru se z obecného hlediska nedoporučují podepisovat žádné důležité dokumenty, a tedy ani uzavírat manželství, které je z jistého hlediska také smlouvou, usměrňue horoskop Září 2022. Září přinese i další důležité astrologické tranzity. Vliv Merkuru odezní druhého října. V říjnu se do direktivního směru dostane i planeta Saturn a Pluto.

HOROSKOP ZÁŘÍ 2022 A DŮLEŽITÁ DATA NA ROK 2022

Horoskop 3. září 2022 - direktivní Merkur se dostává do opozice Jupitera. Opozice planety Merkur s Jupiterem nastane během září až dvakrát. V prvním případě půjde o opozici direktivního Merkuru s Jupiterem pohybujícím se zpětně. Následující tranzit bude spojen Couvající pohybem obou planet. Na každé znamení zvěrokruhu bude z prvního pohledu tento negativní aspekt působit odlišně. Planeta Jupiter sídlí v tomto okamžiku ve znamení Beran a Merkur působí ve znamení váhy. Z obecného hlediska přináší následující aspekt velké plány a odvážné nápady, které jsou však bržděny vlivem pěti couvacích planet na 12 znamení zvěrokruhu. I když budete mít velké nápady, které budete chtít přetvořit do realizace, tyto nápady se zdají převratné jen vám, varuje Horoskop Září 2022. Budete přeskakovat podrobností svých plánů a budete zapomínat na detaily, které jsou velmi důležité. Vaše nadšení pro věc odpadne tak rychle jako začne. S opozicí Jupitera a planety Merkur souvisí také ztráta sebedůvěry a zpochybňování své vlastní inteligence. Z pozitivního hlediska je to aspekt vhodný na vylepšení své formy komunikace vůči ostatním a na nabírání zkušenosti v oblasti podnikání. Na jedné straně budete svým chováním provokovat ostatní, a na straně druhé se projeví trapný smysl pro humor, který v sobě skrýváme. Z tohoto pohledu není během tohoto tranzitu doporučené pořádat večírky, nebo pobývat ve společnosti. Lepší bude, když tyto okamžiky strávíme se sebou samým při čtení dobré knihy, nebo díváním zajímavého dokumentu.

Roční Horoskop 5. září 2022 - planeta Venuše vstupuje do znamení Panna. Venuše se v září přesune dvěma znameními zvěrokruhu. Nejprve, 5. září vstoupí do znamení Panna, a později se 29. září přesune do znamení váhy. Venuše v Panně znamená pozitivní energii hlavně z hlediska přitažlivosti, specifikuje astrologický Horoskop Září 2022. Je vynikající příležitostí hlavně pro nezadané, kteří mají možnost zaujmout ostatních prostřednictvím působení svých silných stránek. Tyto silné stránky jsou odemčené u každého znamení zvěrokruhu specifickým způsobem, podle toho, v jakém astrologickým domě se Venuše nachází. Ze skupuje lidí se stávají Štědrý dárci, a tichý nápadníci projevují nejtajnější emoce. Tento čas může v lásce přezkoušet i zadaných, kteří budou mít najednou pocit, že v životě touží stále po změnách. Je třeba si však uvědomit, že tyto změny by měly být z hlediska působení planety Venuše ve znamení Panna soustředěně hlavně na nejbližších a na rodinu, podtrhuje horoskop Září 2022. Některé znamení zvěrokruhu budou mít v tomto období tendenci kritizovat ostatní, což může vyvolávat narušení přátelských vztahů. Nejvhodnějším způsobem, jak si naplno užít tento aspekt je ukázat lidem, jaké vlastnosti si na nich vážíte, jak vám na nich záleží ... I když věci nebudete vyjadřovat okázale, ale spíše potichu a tajemně, měly by ostatní vědět, jaká láskyplná osoba ve vás skrývá. Potěšte své milovaných a nezapomínejte ani na nejmenší členy vaší rodiny, kteří velmi ocení vaše milé gesta a pozornost, specifikuje horoskop Září 2022. Z obecného hlediska není nutné klást důraz na honosné věci ale štěstí vám přinese dříve, pokud se budete zaměřovat na připoutání přátel a vaší rodiny ještě blíže ke svému srdci.

Horoskop 10. září 2022 - formuje se měsíční úplněk ve znamení ryby. V plné síle se úplněk projevuje v posledním - dvanáctém znamení zvěrokruhu, které svou ženskou energií upozorňuje na stupňování nerovnováhy v emocích a také na zdraví ostatních ženských znamení zvěrokruhu. Ze zdravotního hlediska se doporučuje opatrnost hlavně znamením Býk, Rak, Panna, Štír, Kozoroh a samozřejmě znamení Ryby. Ryby jsou pohyblivým znamením zvěrokruhu, které oplývají bohatým vnitřním životem, ale na druhé straně v nich cítit velkou psychickou nestálost. Ženské znamení jsou zastoupeny hlavně u zemských a vodních znameních zvěrokruhu, a proto budeme vytvářet dobré přátelské a společenské vztahy hlavně se zemskými a vodními znameními, vyzdvihuje Horoskop Září 2022. Úplněk měsíce ve znamení ryby znamená nejen budování rodinných vztahů, ale také otáčení se do minulosti . Množství z nás se bude ptát sama sebe, kam uběhly předchozí roky, a co ještě v životě musíme stihnout. Je to období spirituálního hledání vlastního klidu a sladění minulých rozhodnutí s přítomností. Velká představivost znamení ryby se prolíná i do ostatních znamení zvěrokruhu, které se v tomto období soustřeďují hlavně na své emoce. Zemské a vodní znamení zvěrokruhu jsou zasaženy intenzivnějí i ze zdravotního hlediska, a některé znamení mohou náhle onemocnět, upozorňuje horoskop Září 2022. Pozor by si měli dávat i ty znamení zvěrokruhu které trápí špatný spánek, protože tato noc nebude pro tyto lidi tou nejlepší na celkový odpočinek.

Horoskop 16. září 2022 - slunce nacházející se ve znamení Panna se dostává do opozice s planetou Neptun v retrográdní pohybu. V měsíci září se odehrává několik negatívnejších aspektů, které se pohrají s energiemi všech znamení zvěrokruhu. Září tak může vyvolávat napjaté období, které bude poznamenáno u některých znamení neúspěchem, u některých znamení nastane zvýšený finanční výdej, a další znamení zvěrokruhu budou zasaženy v oblasti emocí a dlouhodobých vztahů, podtrhuje horoskop Září 2022. V září nastává až 5 opozici, které jsou z obecného hlediska považovány za negativnější aspekty. 16. září pociťujeme opozici slunce s planetou Neptun. Slunce působí ve znamení Panna a na Neptun sídlí ve znamení ryby. Tranzit přinášející zklamání hlavně z pohledu naší kariéry se projevuje prostřednictvím nesplněných slibů, upozorňuje roční Horoskop Září 2022. Budete si přespříliš idealizovat vaše budoucí postavení v kariéře, což způsobí velké množství iluzí a budoucího zklamání. Samozřejmě, konkrétně působení na vaše znamení zvěrokruhu záleží i na tom, v jakém domě se tyto dvě planety nacházejí. Obecně však začneme důvěřovat lidem, kterým bychom určitě věřit neměli. Slunce v opozici s Neptunem se zahrává s globální upřímností, ale také působí i na naivitu. Pokud chceme tento Tranzit přežít úspěšně a bez následků do budoucnosti, musíme se zaměřit hlavně na realizaci věcí, které jsou pro náš život reálné a které nezraní naše emoce. Zajímavostí je, že i množství přírodních katastrof nastane právě během opozice slunce s planetou Neptun, udává roční Horoskop 2022. Proto je velmi důležité dávat si pozor i na počasí, které může být nyní velmi nestálé a může ovlivnit naše zdraví. Abyste co nejlépe zvládli tuto pozici je nutné zaměřit se hlavně na rodinu a dát jim najevo, jak moc vám na nich záleží. Doporučená je dobrovolná činnost a odpuštění lidem, kteří vás v předešlém období zklamaly.

Horoskop 2022 - Retrográdní Planéty v roku 2022 a jejich význam

Horoskop 2022 pracuje nejen se Sluncem, ale i s ostatními planetami a jejich pohybem. Vliv retrográdní planety na naši energii a celkový život je snad nejzřejmější ze všech známých pohybů planet ...

ROČNÍ HOROSKOP 2022 NA ZÁŘÍ - SLUNCE vstupuje do znamení VÁHY

23. září nastane mimořádně velké množství tranzitů, které v pozitivním směru zasáhnou všechny znamení zvěrokruhu. Slunce se dostává do pozitivní konjunkce retrográdního Merkuru, přičemž Merkur opouští znamení váhy. Slunce naopak do znamení váhy vstupuje po přechodu ze znamení tapeta. 23. září se zdá být velmi bohatý na pozitivní Astrologické tranzity což znamená překlopení minulých negativních energií na pozitivní vibrace. Slunce přináší se vstupem do znamení váhy rovnováhu a vliv na partnerský život, informuje Horoskop Září 2022. Někteří lidé nám však mohou připadat pasivně agresivní. Slunce ve znamení váhy nás však motivuje k tomu, abychom svůj život směřovaly ke spravedlnosti a rovnováze. Minulé lži se snažíme uvést na pravou míru, jak jednáme tak, abychom svými rozhodnutími nezranili ostatní mezilidské vztahy, které se nás přímo nedotýkají. Slunce má ve vahách tendenci hledat harmonii hlavně při komunikaci a při jednání s ostatními členy rodiny. Je to ideální období pro vyrovnání negativních vibrací v rodinných vztazích, nebo negativních energií z minulosti, specifikuje váš horoskop Září 2022. Soustředíme se také na sociální interakce, a máme možnost zazářil ve společnosti. Záleží to však také od faktu, v jakém konkrétním astrologickým domě z pohledu na naše znamení zvěrokruhu se slunce nachází. Obecně se však snažíme udržovat dobré vztahy a ty, které nás obírají o energii se snažíme z našeho života odstranit. Potřebujeme porozumět ostatních a vyvážit mezilidskou dynamiku jako jeden celek. Mezilidské vztahy se však v tomto období zdají být složitější.

Horoskop 26. září 2022 - slunce stojí v opozici retrográdního Jupiteru. V zásadě pozitivní umístění, které s sebou však nese prvky negativních vibrací může způsobovat hlavně problémy v rodinném životě, kdy děti projevují svou neposlušnost vůči rodičům. Děti budou mít tendenci dělat přesný opak toho, co jim říkáte, ale tyto rozvrácené energie se nedotknou jen děti, ale zasáhnout také vztah zaměstnance a zaměstnavatele. Tento aspekt tak může vyvolat množství nedorozumění, kdy lidé nejsou ochotni naslouchat a následovat autoritu. Chcete-li přežít tento čas ve správném karmickém naladění je třeba, abyste se nevyhýbaly konstruktivní komunikaci a naopak, abyste vyhýbali jakýmkoli hádkám a napjatým rozhovorem.

Roční Horoskop 29. září 2022 - planeta Venuše vstupuje do znamení váhy. Rychlá planeta Venuše působí svými energie nejen na Váhy, ale i na ostatní vzdušné znamení zvěrokruhu. Ty v životě pocítí ochotu a větší vyrovnanost. Všechny znamení zvěrokruhu však Venuše zasáhne z pohledu astrologického domu na který působí. Z globálního hlediska mohou jisti jednotlivci jednat povrchně a tyto pocity zasáhnou hlavně ohnivé znamení Lev. Většina lidí se bude snažit upravit svůj život tak, aby vyhověl nejen jeho vlastním představám, podotýká Horoskop Září 2022, ale i představám jeho okolí. Soustřeďujeme se proto více na uspokojení ostatních a svůj život otáčíme takovým směrem, aby byli spokojeni všichni. Tento náš přístup k vlastnímu životu může mít za následek velké ukrojenou z naší energie, protože zanedbáváme vlastní individualitu a do popředí protlačujeme potřeby ostatních. Dokud se Venuše nachází ve znamení váhy nastává čas pro lásku v partnerském životě, kdy se soustředíme na uspokojení potřeb toho druhého, věští horoskop Září 2022. V obecném hledišti chceme vyhovět ostatním a rafinovaným stylem hledáme způsob, jak si z tohoto vztahu planety Venuše ukrojit něco i pro sebe samého. Tento Tranzit znamená vhodné období i pro nezadané, kteří jsou narozeni ve vzdušném nebo ohnivém znamení zvěrokruhu, dodává roční Horoskop Září 2022. Ti mohou svůj šarm projevit navenek, ale ohnivé znamení zvěrokruhu by si měli dávat pozor na svou rodinu agresi, kterou může tento aspekt ovlivňovat.

Měsíc září 2022 se zdá být z logického hlediska měsícem zaměřeným hlavně na rodinné vztahy a na budování sociálních, společenských a mezilidských vztahů, popisuje Horoskop Září 2022. Také se budeme muset učit tomu, jak nejlépe směrovat komunikaci vůči našim dětem a spolupracovníkům. Jisté tranzity naznačují i možnosti globálních problémů hlavně v souvislosti se změnou počasí, nebo s velkým výkyvům teplot. Jisté země mohou být zasaženy nečekanými globálními změnami, které v negativním směru ovlivňuje měsíc září. Opatrní by měli být na své zdraví hlavně ti, kteří jsou citlivější na změnu počasí nebo na chladný vítr. Měsíc září 2022 je během tohoto roku měsícem, který může přinést řadu negativních změn z globálního hlediska, zda z hlediska populace.

DŮLEŽITÉ Astrologické ASPEKTY - HOROSKOP ZÁŘÍ 2022 PRO VŠECH 12 ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU:

Aspekty, které ovlivňují Horoskop 2022 během Září

Horoskop 2022 - Všechny Měsíce Roka 2022

Klikněte na obrázek a čtěte dál...

Horoskop 2022 Leden

Do nového roku, do roku 2022 vstupujeme se sluncem ve znamení Kozoroh. První aspekt, na který upozorňuje astrologický Horoskop 2022, je retrográdní Venuše téměř během celého ledna...

Horoskop 2022 Únor

Druhý měsíc roku, měsíc únor, bude propojen hlavně s přímými pohyby planet. Retrográdní pohyb bude citelný jen začátkem února...

Horoskop 2022 Březen

Měsíc březen bude poukazovat na hladký průběh věci v našem životě, protože planety působící na 12 znamení zvěrokruhu budou během celého měsíce působit v direktivním pohybu...

Horoskop 2022 Duben

Měsíc duben začíná Novem měsíce ve Znamení Beran Planety Uran, Saturn, Mars, Venuše a planeta Merkur se během celého měsíce nacházejí v přímém pohybu..

Horoskop 2022 Květen

Když se díváme na měsíc Květen z astrologického hlediska, do pozornosti se nám dostává několik Astrologických působení, které negativně i pozitivně ovlivňují všech 12 znamení zvěrokruhu...

Horoskop 2022 Červen

V červnu se 3 Astrologické planety a Pluto + Merkur, Neptun, Saturn, dostanou do retrográdního pohybu. Na naše životy však najednou púsobí v počátku jen dvě couvající objekty, a ke konci měsíce budou v tomto pohybu 3...

Horoskop 2022 Červenec

V úvodu července na 12 znamení zvěrokruhu stále působí retrográdní pohyby Saturnu, Neptunu i Pluta. Od 28. července se k nim přidává také planeta Jupiter, která svůj retrográdní pohyb směřuje v počátku ve znamení Beran a působí až do 23. listopadu, kdy přesouvá své retrográdní energie na Znamení Ryby...

Horoskop 2022 Srpen

Retrográdní planety se během srpna chovají v couvajícím pohybu rozdílně, podle toho, na jaký astrologický dům u jednotlivých znamení působí...

Horoskop 2022 Září

Během měsíce září pociťujeme neustávající ustupující pohyb pomalých planet - Jupiter, Saturn, Uran, Neptun a Pluto, a tyto pomalé planety ovládají vlastnosti všech znamení zvěrokruhu...

Horoskop 2022 Říjen

V 10. měsíci roku 2022 sledujeme celoměsíční pohyb pomalých planet - Uran, Jupiter a planety Neptun. Merkur vystupuje ze svého zpětného pohybu 02. října a následně se dostává do přímého směru...

Horoskop 2022 Listopad

V listopadu se nám představí retrográdní Mars předcházející Znamením Blíženci ve své plné síle. Do 23. listopadu působí na komplexní energie i couvající Jupiter a během celého měsíce planety Uran, Neptun a již výše zmíněná planeta Mars...

Horoskop 2022 Prosinec

V prosinci se planeta Neptun přesouvá do přímého pohybu od 4. prosince a planety Uran a Mars postupují v couvajícím pohybu po celý zbytek roku 2022...

Horoskopy 2022 pro 12 Znamení zvěrokruhu:

Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.