Horoskop Květen 2022

Horoskop 2022 - Květen 2022

Horoskop 2022 - měsíc Květen - Venuše vstupuje do znamení Beran, Slunce se přesouvá do Blížence ...

Čeká nás komplikovaný měsíc? Pomalá planeta Pluto bude v komfrontácii is ostatními astrologickými pohyby, které v měsíci květen přinášejí více pozitivních změn do našeho života. Budou výrazněji působit na jednotlivá znamení zvěrokruhu, a proto je vhodné seznámit se hlavně se svým osobním horoskopem, který vám přesně popíše, jak retrográdně Pouto zasáhne v tomto roce vaše znamení zvěrokruhu. Následně, když se díváme na popis tohoto měsíce zjistíme, že i planeta Merkur se bude nacházet v retrográdním pohybu ve většině květnových dní. Energie Merkuru působí nejen na znamení zvěrokruhu, věští Horoskop Květen 2022, kterým Merkur vládne - znamení Blíženci a Panna, ale zasáhnou i protistojící znamení zvěrokruhu, znamení se zemskou energií, a vzdušné znamení zvěrokruhu.

Retrográdní pohyb Merkuru během měsíce květen tak nejvíce pocítí znamení Blíženci, Vodnář, Váhy, Býk, Štír a Kozoroh, vyzdvihuje roční Horoskop Květen 2022. Planeta Merkur bude většinu času svého působení působit hlavně na znamení Blíženci. Co však tento retrográdní pohyb během měsíce květen, dokud se Pluto pohybuje stejným směrem, znamená pro globální pochopení energii? V roce 2022 zažijeme až 4 retrográdní pohyby planety Merkur, specifikuje horoskop 2022. V měsíci květen nastává tento pohyb v pohyblivém znamení Blíženci, i když mohou být tyto časy spojené s frustrací nebo zmatkem, máme nenahraditelnou příležitost zamyslet se nad svou minulostí. Dokud se Merkur nachází v Blížencích v retrográdní pohybu, soustředíme se hlavně na možnosti přizpůsobit se ostatním, a na to, jak využít svou všestrannost pro náš budoucí prospěch, prorokuje Horoskop Květen 2022. Spojujeme se s našim vlastním nitrem, s naším duchovním, a také když se nehýbeme rychle vpřed, z tohoto období se umíme poučit pro naši budoucnost.

Ostatní planety, planeta Neptun, Uran, Saturn, Jupiter, Mars a Venuše jsou během celého května v přímém pohybu a ovlivňují tak na Horoskop Květen 2022, a na své základní znamení zvěrokruhu, dodávají jim pocit pokroku, a možnosti uspět. A když retrográdní pohyby během května zasáhnou všechny znamení zvěrokruhu, výrazněji ovlivní hlavně na své domovské znamení a mírnější na znamení protistojící. Více o tom, jak tyto pohyby zasáhnou vaše znamení si přečtete ve vašem osobním horoskopu 2022. Pojďme se nyní však podívat na to, jaké další tranzity působí v konfrontaci s těmito pohyby.

HOROSKOP KVĚTEN 2022 A DŮLEŽITÁ DATA NA ROK 2022

02. Květen 2022 bude citelný vstup Venuše do znamení Beran. Venuše stojící ve znamení Beran, dokud se slunce nachází ve znamení Býk, znamená příchod lepších dnů, a vyhlídky na romantické lásky v našich životech. Tento tranzit přináší ideální období pro nezadané, protože vášnivé působení ohnivého Berana dokáže oživit romantiku i v ublížení srdcích, předpovídá roční Horoskop Květen 2022. Tento Tranzit přináší jakousi energii jara, energii příchodu všeho nového, co nás těší a hladí tak naše smysly. Na druhé straně, Venuše ve znamení Berana může způsobit velmi rychlé vstupování do vztahů, ale dokonce i do manželství. Prchlivý a intenzivně rozhodnutí jsou posíleny tvrdohlavostí Berana a vášní ohnivého elementu spojeného s energií Venuše. Některé znamení zvěrokruhu, hlavně ty, jejichž ovlivňuje ohnivý element nebudou hledat usazené vztahy, právě naopak dodává Horoskop 2022. Budou vyhledávat napětí, a nové věci, které ozvláštní jejich dlouhotrvající vztahy. Váš partner může přijít se šíleným nápadem na to, aby oživil váš společný vztah. Pro nezadané je toto období velmi vhodné k posilování přátelství, ale i na nové známosti, neboť lekáte na svou stranu pozornost ostatních, podtrhuje horoskop květen. Zadání by si během tohoto tranzitu měli dopřát více dětské radosti, doporučuje Horoskop Květen 2022, a více zábavy v náručí svého partnera. V sexuální oblasti je Venuše zastáncem tvrdé lásky, a tak se může stát, že budete uvažovat i o oživení této stránky vašeho vztahu. Nechte tento vliv vstoupit do vašeho života a uvidíte, jak dokáže obohatit váš vztah. Udržujte svěžest, a nebojte se společných dobrodružství s těmi, které milujete.

5. května 2022 se slunce nachází v konjunkci s planetu Uran, popisuje Horoskop 2022. Slunce nacházející se ve znamení býk působí na 12 znamení zvěrokruhu i během své konjunkce s Uranem. Znamení Býk je pevným znamením zvěrokruhu, který se projevuje svojí vytrvalostí a stabilitou. Když se slunce v býkovi dostává do konjunkce s Uranem nastává období vlastního vědomí, a uvědomování si našeho psychického rozpoložení. Setkáváme takových lidí, které jsme si dosud nevšímali, protože dáváme ostatním prostor na to, aby nahlédli do našich životů, podtrhuje roční Horoskop Květen 2022. Jsme flexibilnější, a z globálního hlediska je naše pozitivní energie momentálně naší silnou zbraní. Toto období je časem nečekaných změn, ale i rebelie.

10. května vstupuje planeta Jupiter do znamení Beran, dokud se slunce nachází ve znamení býk, a planeta Merkur se dostává do retrográdního pohybu první den, během tohoto měsíce. Ohnivé znamení Beran, které v sobě snoubí mužskou energii, soustřeďuje naši pozornost na slunečnejší období v našem životě a posouvá naši pozornost vpřed. Ohnivé znamení, ke kterým patří znamení Beran, Lev a Střelec představují velkou horlivost, energii a životní jiskru. Z negativního hlediska jsou však známé svou výbušností a vůdčím temperamentem, upomíná Horoskop Květen 2022. Proto, i během tranzitu, dokud se planeta Jupiter nachází ve znamení Beran, pocítí hlavně ohnivé znamení, a také znamení ryby kterým vládne Jupiter, velké množství rychlého nadšení a výbuchy radosti, podtrhuje horoskop 2022. Jelikož planeta Merkur se pomaličku dostává do retrográdního pohybu, nebude následující období soustředěna na rychlé pohyby vpřed, nebo velké změny. Planeta Jupiter však z globálního hlediska přináší možnosti najít ztracené zájmy, specifikuje horoskop květen 2022. Své hledání můžete soustředit na skutečné životní hodnoty. Velkou výhodou tohoto aspektu je možnost začít něco nového, protože Jupiter v berana je symbolem nových začátků. Jupiter nám dodává jistý temperament, ale i pevnost v našich rozhodnutích, vyzdvihuje Horoskop Květen 2022. Přináší i víc disciplíny, a dotahování věci do jejich konce. Pokud na naše životy působí Jupiter ve znamení Beran, jsme si velmi jistí v tom, kam máme dále v životě kráčet. Mnozí z nás budou také inspirováni k tvořím jiným věcem, a budeme umět povzbudit ostatní k tomu, aby konečně udělali změnu ve svém životě. Tyto schopnosti bude mít hlavně znamení Ryby a ohnivé znamení zvěrokruhu. Aspekt zaspôsobí mírnější i na protistojacé znamení, informuje roční horoskop 2022 - na vodní znamení Rak a štír. Pro ty, kteří ztratili smysl ve své práci nebo činnosti, a pociťují takzvané vyhoření, nastává ten nejideálnější čas na to, aby se vybrali za novými zážitky, a zkusit něco nového. Tranzit Jupitera ve znamení Beran přináší nové zkušenosti a zážitky, ale i jisté změny, které však v důsledku působení retrográdního Merkuru v jeho počátcích nebudou probíhat rychle, ale spíše postupně a pomalu, dodáva horoskop květen. Proto máme možnost vyhnout se impulzivním rozhodnutím a jednat promyšleně, což je velkou výhodou spojení těchto tranzitů.

15. května 2022 je slunce v kvadratuře s planetou Saturn. Už 5 dní působí na všechny znamení zvěrokruhu Couvající Merkur, a působí i na Horoskop Květen 2022, a propojuje svou energii se sluncem, které se dostává do kvadratury s planetou Saturn. Kvadratura planet, se z obecného hlediska považuje za disharmonické, nebo neutrální spojení. S působeným retrográdního Merkuru je toto spojení spíše negativní, a budeme se tak muset vyrovnávat se vším, s čím v životě zápasíme. Výsledkem tohoto tranzitu může být větší sebekritika, nebo i nízká sebeúcta, upozorňuje roční Horoskop 2022. Merkur v retrográdní směru ve spojení se sluncem v kvadratuře Saturnu představuje testy a výzvy v našem životě. Vyvolává dokonce i pesimistické myšlenky, a budeme mít pochybnosti o tom, kam směřuje náš život. S jistého hlediska je to zkouška naší cesty, a zátěž na naše odhodlání. Lehkovážný jedinci budou cítit v těchto dnech komplikovanější období, protože se budou muset vypořádat s více problémy a povinnostmi, které neočekávali. Do popředí našich životů se postaví autorita, kterou budeme muset následovat, i když budeme bojovat se svou vlastní dominantou povahou, věští horoskop květen 2022. Energie tohoto tranzitu pocítí hlavně znamení Kozoroh a znamení Vodnář, kterých je Saturn vládnoucí planetou. Kozoroh jako zemské znamení, a Vodnář jak vzdušné, propojují své energie is ostatními znameními, kterým vládne stejný element. Tento silný tranzit zasáhne 6 znamení zvěrokruhu - zemské znamení býk, Panna, Kozoroh, a také vzdušné znamení zvěrokruhu - Blíženci, váhy, Vodnář. Protistojace znamení zvěrokruhu, a tedy opoziční znamení k zemskému a vzdušnému elementu, pocítí negativní tranzit klidnější, a tak nebude tento vliv zasahovat výrazněji na jejich povinnosti, na roční horoskop 2022, nebo komplikace v emocích. Ostatní znamení zvěrokruhu může zasáhnout mírná izolace a pocit smutku, i když se ve vašem životě nacházejí lidé které milujete. Budete se zamýšlet hlavně nad tím, zda v životě pociťujete skutečné štěstí, a bude vás zajímat i možnost, jak štěstí zesílit. Je čas přečíst si dobrou knihu, která má zajímavou myšlenku, a poučit se iz myšlenek, které sdílejí ostatní. Naslouchejte lidem kolem, radí Horoskop Květen 2022, a snažte se porozumět i svým vlastním potřebám.

16. května 2022 na nás ovlivňuje úplněk měsíce ve znamení Střelec. Následující lunární tranzit přináší silný astronomický úkaz, kdy bude pozorovatelné i zatmění měsíce. Měsíc se dostává do stínu země, a tak si budeme moci užít nejen zajímavý dopad tohoto tranzitu, ale dokonale divadlo na obloze, předpovídá horoskop květen. Pojďme se podívat na to, jak zatmění měsíce ve znamení Střelec ovlivní energii znamení zvěrokruhu. Senzitivnější znamení zvěrokruhu, hlavně znamení vodní a vzdušné, mohou během tohoto tranzitu pocítit problém se spánkem, upozorňuje váš Horoskop Květen 2022, a také cítíte zvýšenou citlivost na bolest. Není to však tak, že měsíc bude působit na naši kvalitu spánku, ale někteří lidé mohou mít problém s usínáním. Důležité bude, dostat během tohoto dne naši mysl do vyrovnané hladiny, potěšit se tímto divadlem na obloze, a udělat si klidný a pěkný večer. Když se měsíc nachází ve znamení střelec, množství lidí v životě něco hledá, popisuje roční Horoskop Květen 2022. Hledáme naši životní misi, a orientujeme se na lásku, která je v našem životě momentálně postavena do popředí. Věříme v optimistický pohled na život, a přemýšlíme nad tím, jak dělat věci lépe. Úplněk měsíce obecně přináší efekt i na horoskop 2022 a na zdraví znamení zvěrokruhu, a jelikož znamení střelec je znamením ohnivým, s mužskou energií, na své zdraví by se měli soustředit hlavně muži. Buďte zcela opatrní hlavně při rizikových činnostech, a zvýšenou pozornost svému zdraví by měly věnovat i ti, které trápí revma, nebo bolesti hlavy. V dnešním dni určitě vynechejte ze svého života alkohol nebo jiné závislosti které poškozují zdraví. Minimálně jednodenní detox je nutný, pokud se chcete cítit lépe. Během úplňku ve znamení střelec nedoporučená operační zákroky.

Horoskop 2022 - Retrográdní Planéty v roku 2022 a jejich význam

Horoskop 2022 pracuje nejen se Sluncem, ale i s ostatními planetami a jejich pohybem. Vliv retrográdní planety na naši energii a celkový život je snad nejzřejmější ze všech známých pohybů planet ...

ROČNÍ HOROSKOP 2022 NA KVĚTEN - SLUNCE vstupuje do znamení BLÍŽENCI

21. května se slunce dostává do konjunkce s Merkurem v retrográdní pohybu, a také se Slunce přesouvá ze znamení býk do znamení blíženci. Konjunkce je obecně považována za harmonické spojení, a všem znamením zvěrokruhu v tomto období vyrovnává energie. Navrací duševní pohodu, dodáva horoskop květen 2022. Slunce s Merkurem je v pozici vhodné k tomu, abychom přemýšleli o své vlastní definici a o lidech, se kterými přicházíme do styku. Výsledkem jsou nejen vylepšené komunikační dovednosti, ale i zesílení pochopení toho, co se chceme naučit, zdůrazňuje Horoskop Květen 2022. Tento aspekt je ideální příležitostí k učení, vzdělávání a posouvání se vpřed. Rychlý postup je však kvůli couvacího pohybu Merkuru zpomalený, ale právě tento fakt nám přináší možnosti poslouchat a soustředit se. Nikam nespěcháme a náš život je víc spokojený, i když můžeme mít pocit, že nestihneme to, co chceme. V tomto dni se také slunce pohybuje ze zemského znamení býk, a vstupuje do vzdušného znamení blíženci.

Jelikož vládnoucí planetou Blíženců je planeta Merkur, tento aspekt bude tak silný, že zasáhne všechny znamení zvěrokruhu a také celkový roční horoskop 2022. V následujících dnech pocítíme energii všestrannosti, a z obecného hlediska se lidé stávají komunikatívnejšími a společenštějšího. Z opačného hlediska propůjčuje mužské znamení Blíženci i nestálost nebo emocionální nevyrovnanost. Toto mužské znamení vnáší do následujících dnů i víc emočního chladu. Z kariérního hlediska je to krok vpřed, protože jsme zběhlí ve více směrech, a naše inteligence vystupuje na povrch, zvěstuje Horoskop Květen 2022. Jediné co může bránit v našem pokroku, ať už v osobním nebo pracovním, je povrchnost a drby. Vyhýbejte se proto pomluvám, a nezapojujte se do takových diskusi ani tehdy, pokud chcete být součást společnosti. Uvědomte si, že tato společnost vám může přinést více budoucích negativ a neštěstí. Falešných lidí přece v životě nepotřebujeme.

Naše pozornost se v těchto okamžicích zaměří hlavně na výměnu informací Dostáváme se hlouběji do světa intelektu a myšlenek, říká roční horoskop 2022. Tyto oblasti jsou přirozenou doménou života Blíženců, a proto není překvapivé, že v našich životech objevíme touhu po ukojení naší zvědavosti. Hlavně pro společenské znamení zvěrokruhu znamená tento aspekt uspokojivé období. Lidé, kteří vyhledávají společnost druhých budou chtít být iniciátoři setkání a posezení. Vládnoucí Merkur propůjčuje Blížencem společenskou povahu, ale i ostatní znamení zvěrokruhu se rádi zapojí do smysluplných konverzaci. Horoskop květen říká, nebojte se tedy vlastní flexibility a změn, a přizpůsobte se tomuto silnému tranzitu v měsíci květen. Jak jsme již zmínili, tento pohyb Slunce upozorňuje hlavně na upřímnost. Drby a povrchní postoj vůči ostatním by měl být tabu. Uvědomte si, že není namístě posuzovat život jiných, pokud jste si nevyzkoušeli jaké to je ten život žít.

Energie slunce působícího na znamení Blíženci opouštějí 23.května planetu Merkur. Z hlediska komunikace znamená Merkur ve znamení Blíženci v retrográdní pohybu více nedorozumění nebo chaosu, definuje horoskop květen 2022. Opuštění Blíženců z planety Merkur nám dopřeje uklidnění negativních energií, a více se soustředíme na to, jak porozumět ostatním. Energie, která byla dosud více unavená, nebo líná, se přetváří na vitálnější. Soustřeďujeme se více na naši kariéru a budoucnost. Když Merkur opouští znamení Blíženci pociťujeme vliv nejen na práci, ale i na naše emoce. Během retrográdního pohybu planety Merkur však není doporučeno podepisování žádných důležitých kontraktů, varuje roční Horoskop Květen 2022, nevyjímaje období, kdy tato vládnoucí planeta opouští znamení Blíženci. Opuštění retrográdního Merkuru ve znamení Blíženci znamená více uspořádání, a naše letargické nálada dostává nový náboj vitality.

24. květen 2022 prolíná energie Couvající Merkuru se vstupem planety Mars do znamení Beran a soustřeďuje se více na celkový roční Horoskop 2022. Vládnoucí planeta znamení Beran a znamení Štír, soustřeďuje 24. května všechny své energie hlavně na ohnivé znamení, a na znamení stojící v opozici vodního elementu. Tato znamení pocítí aspekt výraznější, a v popředí stojí hlavně náš ochranitelský pud vůči lidem, které milujeme. Jelikož Mars je bojovný planetou, a Beran je známý svou ohnivou energií, někteří jedinci mohou používat i hrubou sílu na to, aby chránily ty, kteří jsou pro ně důležití, upozorňuje Horoskop Květen 2022. Veškerou naši pozornost soustředěna hlavně na našich milovaných, no naše agresivní chování může stát v popředí, a proto je důležité dostávat vaše energie do harmonie. Z obecného hlediska je to napjaté období, které může znamenat vyvrcholení jistých konfliktů až do fyzického násilí. Naše přesvědčení by měly být v tomto období flexibilnější, a měli bychom zapomenout na extrémně rozhodnutí. Klíčovými slovy aspektu je soustředění a pochopení. Musíme se soustředit na to, jak co nejlépe zvládat naše energie, učit se bojovat za své přesvědčení, a soustředit se na nenásilnou formu nesouhlasu, radí váš Horoskop Květen 2022. Z druhé strany, ve všeobecném hledišti nám aktuální aspekt přináší možnost uvědomit si, že ne všichni lidé na světě jsou stejní. Uvědomujeme si, že nemusíme mít totožné zájmy s druhými na to, abychom si mohli rozumět. Musíme se především učit diplomatickému chování, respektování názoru ostatních, a smíření se s tím, že naše názory se mohou radikálně lišit od těch ostatních. Celý tento tranzit bude zkoušet hlavně naši vnitřní rovnováhu, a naši sílu ovládání vlastních energií. Vnímejte tento tranzit naplno, doporučuje roční Horoskop 2022.

28. května 2022 vstupuje planeta Venuše do znamení býk, dokud se Pluto a planeta Merkur stále nacházejí v retrográdní pohybu. Tyto tranzity ovlivňují Horoskop Květen 2022. Venuše, působící na naše emoce, partnerství, a lásku působí i na oblast financí. Stabilní povaha tohoto tranzitu nás připravuje na důležité setkání, a hraje důležitou roli hlavně v životě nezadaných. I společenské akce jsou zvládnutelné pro ty, kteří jsou spíše introverti. Nevyhýbáme se novým setkáním ani přátelstvím, a nemáme strach z neúspěchu, dodáva horoskop květen 2022. Vstup planety Venuše do znamení býk nám přináší odhodlání v jakékoliv činnosti a oblasti, v níž chceme být úspěšní. Spojujeme se nejen s naší prací a s životním posláním, ale také s přírodou. Oblíbeným koníčkem se stávají procházky a objevování nových, rafinovaný chuti. Z obecného hlediska se díváme hlavně na to, co je estetický krásné. Venuše posiluje svůj vliv hlavně na býky, na znamení Váhy a na zemské či vzdušné znamení zvěrokruhu. Tato znamení mohou dokonce očekávat i finanční přilepšení nebo malou, mimořádnou výhru. Retrográdní Pluto a planeta Merkur nezosobňujú velké energie štěstí, ale několik znamení zvěrokruhu budou mít možnost prostřednictvím svých smyslů vychutnávat si chutě, vůně, a kvalitu života, předzvěstí roční Horoskop 2022. Povrchnost našich životů odchází, a dostáváme možnost vychutnávat si přítomný okamžik a všechny jeho krásy. Zaměřme se na důležité hodnoty, jako jsou přátelství, láska a vášeň v životě ... Osviežme si svůj domov vonnými oleji, které mohou dopomoci i od bolesti hlavy, či od jiných zdravotních problémů. Povzbuzují nejen fyzické tělo, ale osvěží i psychiku. Pokud máte takovou možnost, je také vhodná doba na masáž nebo na relax s oblíbeným nápojem v ruce, radí horoskop květen.

30. května 2022 pocítíme vliv novu měsíce ve znamení Blíženci. Mužské znamení Blíženci působící vzdušnou energií transformuje do života všech znamení více diplomacie. Blíženci jsou pohyblivým znamením zvěrokruhu, a proto budou mít více z nás problém přizpůsobit se, ale na druhé straně odhalíme bohatý vnitřní život. Blíženci se hýbou kupředu, i když jejich rychlý pohyb zmírňují retrográdně energie pohybujících se planet Pluto a Merkur. Nov měsíce nám tedy otevírá příležitosti na oslavu sebe sama, a takových úspěchů, které jsme dosáhli ve svém životě. Toužíme sdílet úspěch, finance, emoce ... Sdílíme štěstí s státnich, a důležitá je hlavně harmonie v myšlenkách, popisuje Horoskop Květen 2022. Vzdušné znamení zvěrokruhu mohou pociťovat větší chlad ve svém srdci, protože budou mít tendenci soustředit se hlavně na vlastní štěstí, a na užívání si volných chvil jen pro sebe. Muži by si měli v tomto dni dávat zvýšený pozor na své zdraví, hlavně ti, kteří mají problém s dýchacími cestami, a kuřáci. Kuřáci by měli alespoň na tento den omezit tento zlozvyk, který je obírá o životní vitalitu.

Měsíc květen 2022 je poznamenán hlavně couváním planety Pluto, která silné zasahuje všechny znamení zvěrokruhu. Od 10. května 2022 se k tomuto pohybu připojuje planeta Merkur, která ovlivňuje komunikační dovednosti, a rychlé kroky vpřed, a také astrologický horoskop 2022. Život se stabilizuje, a dostává se do pomalého pohybu, kdy máme možnost uvědomovat si každý náš krok, a zamýšlet se nad rozhodnutími. Nepostupují, ale z přítomného okamžiku se snažíme vytěžit to nejlepší. Ostatní Astrologické tranzity ovlivňující během měsíce května na všechny znamení zvěrokruhu znamenají zesílení nebo odstranění negativních energií couvacího pohybu dvou planet. Silnou stránkou měsíce května je hlavně možnost udržet si chladnou hlavu, možnost soustředit se na přítomný okamžik, a možnosti na postupné a promyšlené změny v životě.

Dôležité astrologické aspekty - Horoskop Květen 2022 pro všech 12 znamení zverokruhu:

Aspekty, které ovlivňují Horoskop 2022 během Květena

Horoskop 2022 - Všechny Měsíce Roka 2022

Klikněte na obrázek a čtěte dál...

Horoskop 2022 Leden

Do nového roku, do roku 2022 vstupujeme se sluncem ve znamení Kozoroh. První aspekt, na který upozorňuje astrologický Horoskop 2022, je retrográdní Venuše téměř během celého ledna...

Horoskop 2022 Únor

Druhý měsíc roku, měsíc únor, bude propojen hlavně s přímými pohyby planet. Retrográdní pohyb bude citelný jen začátkem února...

Horoskop 2022 Březen

Měsíc březen bude poukazovat na hladký průběh věci v našem životě, protože planety působící na 12 znamení zvěrokruhu budou během celého měsíce působit v direktivním pohybu...

Horoskop 2022 Duben

Měsíc duben začíná Novem měsíce ve Znamení Beran Planety Uran, Saturn, Mars, Venuše a planeta Merkur se během celého měsíce nacházejí v přímém pohybu..

Horoskop 2022 Květen

Když se díváme na měsíc Květen z astrologického hlediska, do pozornosti se nám dostává několik Astrologických působení, které negativně i pozitivně ovlivňují všech 12 znamení zvěrokruhu...

Horoskop 2022 Červen

V červnu se 3 Astrologické planety a Pluto + Merkur, Neptun, Saturn, dostanou do retrográdního pohybu. Na naše životy však najednou púsobí v počátku jen dvě couvající objekty, a ke konci měsíce budou v tomto pohybu 3...

Horoskop 2022 Červenec

V úvodu července na 12 znamení zvěrokruhu stále působí retrográdní pohyby Saturnu, Neptunu i Pluta. Od 28. července se k nim přidává také planeta Jupiter, která svůj retrográdní pohyb směřuje v počátku ve znamení Beran a působí až do 23. listopadu, kdy přesouvá své retrográdní energie na Znamení Ryby...

Horoskop 2022 Srpen

Retrográdní planety se během srpna chovají v couvajícím pohybu rozdílně, podle toho, na jaký astrologický dům u jednotlivých znamení působí...

Horoskop 2022 Září

Během měsíce září pociťujeme neustávající ustupující pohyb pomalých planet - Jupiter, Saturn, Uran, Neptun a Pluto, a tyto pomalé planety ovládají vlastnosti všech znamení zvěrokruhu...

Horoskop 2022 Říjen

V 10. měsíci roku 2022 sledujeme celoměsíční pohyb pomalých planet - Uran, Jupiter a planety Neptun. Merkur vystupuje ze svého zpětného pohybu 02. října a následně se dostává do přímého směru...

Horoskop 2022 Listopad

V listopadu se nám představí retrográdní Mars předcházející Znamením Blíženci ve své plné síle. Do 23. listopadu působí na komplexní energie i couvající Jupiter a během celého měsíce planety Uran, Neptun a již výše zmíněná planeta Mars...

Horoskop 2022 Prosinec

V prosinci se planeta Neptun přesouvá do přímého pohybu od 4. prosince a planety Uran a Mars postupují v couvajícím pohybu po celý zbytek roku 2022...

Horoskopy 2022 pro 12 Znamení zvěrokruhu:

Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.