Horoskop Únor 2022

Horoskop 2022 - Únor 2022

Horoskop 2022 - měsíc Únor - Retrográdní planety Venuše, Merkur a Uran

Pokud se ohlédneme zpětně tak víme, že úvodní měsíc roku bude pro všechna znamení zvěrokruhu komplikovanější. Také první 4 dny měsíce únor, vnímáme ještě retrográdní Merkur, který však postupně zeslabuje. Každopádně, stále se v těchto dnech nedoporučuje podepisovat důležité dokumenty, nebo uzavírat velké smlouvy na prodej a koupi. Dodržujte své termíny a dohody tak, aby nenarušily vaši každodenní stabilitu, upozorňuje Horoskop Únor 2022. Od 4. do 14. února se planeta Merkur, která vládne znamením Blíženci a Panna nachází ve znamení Kozoroh. Vaše mysl se tak zaměří hlavně na praktické věci v životě, které mají svůj účel pro přítomnost a budoucnost.

Zemské znamení zvěrokruhu Kozoroh stojí v opozici Raka, a proto bude znamení Panna, Blíženci a Rak pociťovat nejsilnější působení Merkuru v Kozorohu během měsíce únor. Tato znamení budou schopny vnímat skutečné životní úspěchy, a zaměří více na to, co je v životě dělá šťastnými. Dočkají se i konečných výsledků jejich snahy, a do popředí se také dostává sebevědomí a tvořivost. Komunikační dovednosti všech znamení zvěrokruhu nebudou omezeny a nastává výjimečný čas na pracovní setkání, pokračuje Horoskop Únor 2022, na hledání nové práce, a na všechny kroky, které vás pomalu posouvají k cíli hlavně po pracovní stránce.

V osobním životě znamená Merkur ve znamení Kozoroh také ideální příležitost na rozhovory o věcech, které nás v životě trápí. Vliv retrográdní Venuše v lednu přinesl množství komplikovaných vztahů iv milostné oblasti. Pokud jste však překonali toto působení je jasné, že váš milostný vztah s partnerem je hluboký a neoblomný. Nebudete ztrácet optimismus. Pokud máte partnera, najděte s více času jeden na druhého. Když se Merkur dostává do direktivního pohybu v Kozorohu je to také vhodné období na to, aby nezadaní z vás začali více myslet i na své fyzické tělo, začali cvičit a starat se o svůj vzhled, připomíná roční Horoskop Únor 2022. Brzy se Merkur přesouvá do znamení Vodnář, kde bude v direktivním pohybu působit na všechna znamení vesele a odvážně.

Přechod planety Merkur 14. února do znamení Vodnář pocítí nejen samotné znamení Vodnář, ale i znamení stojící v jeho opozici, a tedy sluneční znamení Lev. Obecně však může tento tranzit přinést více tvrdohlavosti a extremistické názory na politiku nebo na jednání lidí v našem okolí. Budeme těžko přijímat nové myšlenky, a zábava bude stát v popředí našich potřeb. Nechte se unést dětskou energií, a testu se iz maličkosti, rádi věštba. Jaké další tranzity však ovlivňuje měsíc únor z věcného hlediska, pokud se díváme na všechny znamení zvěrokruhu?

Horoskop Únor 2022 a dôležité dátumy na rok 2022

01. Února 2022 nastává Nov měsíce ve znamení zvěrokruhu Vodnář. Tento tranzit se samozřejmě týká všech znamení zvěrokruhu, výrazněji ho však pocítí Vodnář, znamení Lev, a také znamení Rak, které intenzivně vnímá všechny lunární pozice. Vztahy a emoce mohou být kolem tohoto dne komplikovaně, protože tento měsíční nov nastává v době, kdy je Merkur ještě v retrográdní pohybu. Horoskop Únor 2022 dále popisuje, že se nedoporučuje vést velké rozhovory o vašem vztahu, nebo se emocionální posouvat vpřed. Raději teď stojíte na místě. Měli byste zapomenout na hněv a žárlivost. Pozor na zdraví by si měli dávat i ti lidé, ty znamení zvěrokruhu, které trpí nestabilitu v hormonech nebo problémy s koleny. Den, kdy se lunární fáze dostává do měsíčního novu ve znamení Vodnář není vhodný ani pro chirurgické zákroky. Buďte tedy opatrnější okolo data, abyste nemuseli podstupovat žádný nezbytný zdravotní zásah.

4. února 2022 se o 4 hodině se Merkur dostává do direktivního pohybu, a ve večerních hodinách se slunce formuje do konjunkce Saturnu. Konjunkce slunce se Saturnem bude znamenat vyrovnání napjatých energií, a harmonizaci všech minulých negativních pocitů. Pocity nebudou ani přehnaně šťastné, ale ani smutné. Všechny znamení zvěrokruhu se spojí s energiemi Saturnu, který vládne znamení Kozoroh a Vodnář. Planeta Saturn se nachází ve znamení Vodnář, dokud slunce stále působí na znamení Kozoroh, specifikuje roční Horoskop Únor 2022. Přináší svobodu projevit naši vůli, a zahození ega se zaměřením na seberozvoj a uvědomování si vlastní hodnoty v tomto světě. Tento aspekt, má neutrální rovinu, a spíše přináší všem znameními zvěrokruhu možnost ovládat vlastní impulsy, agresi, a dokonce přináší jakýsi sarkastický smysl pro humor. Působí na lidi mírně zdrženlivě, ale soustřeďuje se také na to, aby byly dokončeny důležité úkoly a to takové, které jsou v souladu s našimi limity.

8. února 2022 se planeta Mars, která je vládnoucí planetou znamení Štír nachází v trigonu s planetu Uran. Trigon je pozitivním aspektem je to harmonické spojení. 12 znameními zvěrokruhu přináší nadšení ze života, a vyjadřuje naši vnitřní tvořivost. Je to velmi pozitivní aspekt, protože protože všechny planety se momentálně nacházejí v direktivním pohybu, je znásobené pozitivní působení tohoto aspektu. Dní kolem tohoto tranzitu přinášejí pozitivní energii, a tvoříme takové věci, které na náš život zanechávají pozitivní efekt. Jednoduše dosahujeme vlastní cíle, ale do popředí se může dostat i netrpělivost, která souvisí s tím, že nemáme dostatek času na věci, které nás zajímají a baví. Horoskop Únor 2022 doporučuje, abyste v tomto období zapomněli na všechny vaše problémy, a soustředili i se více na to, jak využít váš volný čas zábavnější a odstranit nudu. Mars v trigonu s Uranem vás bude učit být trpělivější k ostatním, a naučí vás i jako odpočívat a vpustit spokojenost do svého života. Budete však růst jako jednotlivec, a proto se zaměřte hlavně na vlastní osobu, a učte klidnému uvažování i členy vaší rodiny. Trigon Marsu a Uranu také přináší vášeň, a tedy ovlivňuje naše milostné vztahy. Potřeba po intimním sblížení roste, a silně ovlivňuje hlavně znamení Beran, a znamení Váhy, který stojí beranovi v opozici, věští Horoskop Únor 2022. Všechny znamení zvěrokruhu však mají příležitost objevit vlastně sexuální potřeby a požadavky. Pokud máte partnera, prožijte tyto okamžiky poznáváním těla toho druhého.

16. Února 2022 Nastává měsíční úplněk ve znamení Lev. 3 znamení zvěrokruhu, je znamením stojacím v opozici Vodnáře. Měsíční úplněk působí na tyto dvě znamení, ale také na raka, kterému je měsíc vládnoucí planétou.Znamenia tak cítí navýraznejší vliv úplňku. Všech 12 znamení citi bezpečí, a dokonce mohou pomoci přátelům nebo členům rodiny k tomu, aby neztrácely naději v těžkých časech. Všechny znamení zvěrokruhu by měly během tohoto tranzitu zapomenout na strach, být dobrým posluchačem a rádcem. Všechny fáze měsíce ovlivňují také rozdílné na naše zdraví. Ani během měsíčního úplňku ve znamení Lev se nedoporučují operační zákroky, upozorňuje roční Horoskop Únor 2022. Zvýšenou pozornost na své zdraví by si měli dávat hlavně ti lidé, kteří mají problémy se srdcem nebo s vysokým krevním tlakem. Nedoporučuje se tak konzumovat mastné a těžká jídla, proto byste měli tento den zaměřit hlavně na zdravý životní styl. Dietou během tohoto dne také nastartujete svůj metabolismus, a zlepšíte vaše trávení. Lidé se srdečními problémy nebo vysokým krevním tlakem by měli samozřejmě myslet na své zdraví během všech lunárních fází, ale problémy se mohou objevovat hlavně během tohoto období. Proto buďte opatrný a pečujte o vaše tělo.

Horoskop 2022 - Retrográdní Planéty v roku 2022 a jejich význam

Horoskop 2022 pracuje nejen se Sluncem, ale i s ostatními planetami a jejich pohybem. Vliv retrográdní planety na naši energii a celkový život je snad nejzřejmější ze všech známých pohybů planet ...

ROČNÍ HOROSKOP 2022 NA ÚNOR - SLUNCE VSTUPUJE DO RYB

18. února 2022 vstupuje slunce do znamení ryby. V odpoledních hodinách nastává astrologický přechod slunce ze znamení Vodnář do znamení ryby. Jupiter a planeta Neptun se v momentě vstupu Slunce do rým nacházejí také v tomto znamení. Ryby, jako představitele vodního elementu ovládá planeta Jupiter, a jeho základními vlastnostmi jsou oběť, soucit a mystické vyzařování. Většina lidí vnímá ryby jako velmi přátelské znamení, které má silnou intuici a je velmi oddané. Častokrát jsou právě ryby tím největším rádcem pro ostatní znamení zvěrokruhu, dokáží najít odpověď i na takové otázky, které ostatní znamení zvěrokruhu marně hledají uvnitř svého srdce. Říká roční Horoskop Únor 2022.

Ryby nejen naslouchají tomu druhému, ale jejich silná intuice spojuje vnitřně pocity s fyzickými potřebami. Lidé narození se sluncem v rybách častokrát potýkají s vlastní životní dualita. Je to proto, že ryby ve svém životě pociťují kousek z každého znamení zvěrokruhu. Na všechny znamení zvěrokruhu působí tento tranzit podobně, ale podle jednotlivých domů víme podrobně popsat jeho působení. Tedy období, kdy se bude slunce pohybovat přes znamení ryby, až po období kdy se přesune do znamení Beran, bude obecně zaměřené na lidi a svět kolem nás. I když nebudete souhlasit s chováním ostatních lidí, budete se snažit mu porozumět, akceptovat ho. Slunce ve znamení ryby zesiluje porozumění ostatním a dodává nám schopnost vyrovnat se s bolestí z minulosti, předpovídá Horoskop Únor 2022. Několik znamení zvěrokruhu mohou mít během tohoto tranzitu pocit, jako kdyby plavaly do bezpečného přístavu, protože ve znamení ryby se soustřeďuje lidskost a pochopení. Tyto dny také přinesou rozvíjení emocionálních, psychologických a fyzických projevů každého znamení zvěrokruhu jednotlivě. Budete hledat možnosti, jak harmonizovat svůj život tak, aby všechny důležité věci staly vedle sebe v popředí vašeho života. Poznání dopad tohoto aspektu je mimořádně důležité pro každé znamení zvěrokruhu, které hledá vnitřní rovnováhu a sladění energií během roku 2022.

23. únor 2022 vyzdvihuje tranzit a Horoskop Únor 2022 období, kdy se planeta Mars, která je vládnoucí planetou znamení Beran nachází v sextile s Neptunem. Planeta Mars nacházející se v tomto období stále ve znamení Kozoroh může ovlivňovat naše celkové životní směřování. Klíčovými slovy tohoto tranzitu jsou vášeň, nesobeckost a také romantika. Tento příznivý aspekt ovlivňuje naše rodinné vztahy, přátelství ale i na lásku. Všechny znamení zvěrokruhu se učí respektovat čestnost a citelná je také intuice všech lidí. Z hlediska emocionálního plánování do budoucna je tento tranzit ideální na představy o tom, kam si myslíme že směřuje náš vztah. Kreativita a iniciativa stojí v popředí našeho rozhodování a ovlivňují to, kam v těchto dnech směřujeme. Do našeho života toužíme přilákat jakousi duchovní úroveň romantiky, a proto se chceme spojovat s ostatními na hlubší úrovni, a nezajímají nás mělké vztahy. Pokud patříte mezi nezadaných z 12 znamení zvěrokruhu, toto období bude ideálním časem na poznávání zmysluplnejších vztahů, předvídá Horoskop Únor 2022. Na druhé straně je však nutné upozornit, že během sextile Marsu s planetou Neptun nastává období kdy mohou zdatnější jedinci v lhaní využít svůj talent . Horoskop Únor 2022 upozorňuje - Nenechte se zlákat na lži lidi, kteří berou tuto vlastnost jako přirozenou součást jejich charakteru.

Měsíc únor 2022 bude tedy obdobím sebepoznávání, putování vpřed, a uvědomování si vlastní hodnoty. Slunce v romantických rybách vnese do našich životů více rovnováhy, a direktivně pohyby planet vyrovnávají negativní energie z předchozího období. Únor 2022 by se tak měl stát v roce 2022 klidným měsícem pro několik znamení zvěrokruhu, který z globálního hlediska nepřinese žádné výrazné negativní efekty na na život.

DŮLEŽITÉ Astrologický ASPEKTY - HOROSKOP ÚNOR 2022 PRO VŠECH 12 ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU:

Aspekty, které ovlivňují Horoskop 2022 během Února

Horoskop 2022 - Všechny Měsíce Roka 2022

Klikněte na obrázek a čtěte dál...

Horoskop 2022 Leden

Do nového roku, do roku 2022 vstupujeme se sluncem ve znamení Kozoroh. První aspekt, na který upozorňuje astrologický Horoskop 2022, je retrográdní Venuše téměř během celého ledna...

Horoskop 2022 Únor

Druhý měsíc roku, měsíc únor, bude propojen hlavně s přímými pohyby planet. Retrográdní pohyb bude citelný jen začátkem února...

Horoskop 2022 Březen

Měsíc březen bude poukazovat na hladký průběh věci v našem životě, protože planety působící na 12 znamení zvěrokruhu budou během celého měsíce působit v direktivním pohybu...

Horoskop 2022 Duben

Měsíc duben začíná Novem měsíce ve Znamení Beran Planety Uran, Saturn, Mars, Venuše a planeta Merkur se během celého měsíce nacházejí v přímém pohybu..

Horoskop 2022 Květen

Když se díváme na měsíc Květen z astrologického hlediska, do pozornosti se nám dostává několik Astrologických působení, které negativně i pozitivně ovlivňují všech 12 znamení zvěrokruhu...

Horoskop 2022 Červen

V červnu se 3 Astrologické planety a Pluto + Merkur, Neptun, Saturn, dostanou do retrográdního pohybu. Na naše životy však najednou púsobí v počátku jen dvě couvající objekty, a ke konci měsíce budou v tomto pohybu 3...

Horoskop 2022 Červenec

V úvodu července na 12 znamení zvěrokruhu stále působí retrográdní pohyby Saturnu, Neptunu i Pluta. Od 28. července se k nim přidává také planeta Jupiter, která svůj retrográdní pohyb směřuje v počátku ve znamení Beran a působí až do 23. listopadu, kdy přesouvá své retrográdní energie na Znamení Ryby...

Horoskop 2022 Srpen

Retrográdní planety se během srpna chovají v couvajícím pohybu rozdílně, podle toho, na jaký astrologický dům u jednotlivých znamení působí...

Horoskop 2022 Září

Během měsíce září pociťujeme neustávající ustupující pohyb pomalých planet - Jupiter, Saturn, Uran, Neptun a Pluto, a tyto pomalé planety ovládají vlastnosti všech znamení zvěrokruhu...

Horoskop 2022 Říjen

V 10. měsíci roku 2022 sledujeme celoměsíční pohyb pomalých planet - Uran, Jupiter a planety Neptun. Merkur vystupuje ze svého zpětného pohybu 02. října a následně se dostává do přímého směru...

Horoskop 2022 Listopad

V listopadu se nám představí retrográdní Mars předcházející Znamením Blíženci ve své plné síle. Do 23. listopadu působí na komplexní energie i couvající Jupiter a během celého měsíce planety Uran, Neptun a již výše zmíněná planeta Mars...

Horoskop 2022 Prosinec

V prosinci se planeta Neptun přesouvá do přímého pohybu od 4. prosince a planety Uran a Mars postupují v couvajícím pohybu po celý zbytek roku 2022...

Horoskopy 2022 pro 12 Znamení zvěrokruhu:

Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.