Horoskop Leden 2022

Horoskop 2022 - Leden 2022

Horoskop 2022 - měsíc Leden - Retrográdní planety Venuše, Merkur a Uran

V lednu nás ovlivní Astrologické pohyby, jako je například nov měsíce ve znamení Kozoroh, slunce v konjunkci s Plutem, přesun slunce do znamení Vodnář, nebo odchod planety Merkur z tohoto znamení. Jelikož téměř během celého ledna se Venuše pohybuje retrográdně podívejme se na to, jak tento aspekt ovlivní první měsíc nového roku.

Je známo, že planeta Venuše je planeta plná ženské energie, a vládne znamení Býk a Váhy. V životě všech znamení zvěrokruhu znamená hlavně mír a klid, a přináší vyrovnané nálady do našich vztahů. Prioritně je však tato planeta považována za jakousi silnou vášnivou energii, která prochází všemi aspekty našeho života, a vášeň se tak ukazuje nejen v lásce, v milostném životě, ale i v naší práci, popisuje Horoskop 2022 na měsíc Leden. Působí i na energie, které využíváme k posílení našeho zdraví. V popředí stojí také smysl pro krásu, a estetiku, kterou se snažíme zútulnit domácnost.

Venuše se do retrográdního pohybu dostává přibližně každých 18 měsíců. Je to planeta, která se v tomto pohybu nachází snad nejméně ze všech ostatních planet, které ovlivňují 12 znamení zvěrokruhu. Tento pohyb Venuše dozadu přináší jisté pozitivní působení, ale také negativní energie, upozorňuje roční Horoskop 2022. Přechod Venuše v tomto směru znamená pro romantický vztah ochladnutí pocitů vůči tomu druhému. Dotýká se tak i těch, kteří se nacházejí v harmonickém vztahu, protože někteří z vás budou vyžadovat více romantiky, než se jim dostává. Pociťujeme prohlížení ze strany milovaného a mohou nastat problémy i s komunikací, upozorňuje Horoskop Leden 2022. Pokud se v tomto období ve vztahu nebudou řešit problémy upřímně a čestně, mohou později vystoupit na povrch a způsobit katastrofu ...

Pohyb Venuše totiž vyvolává hluboce zakořeněné obavy o náš vztah, a zesiluje potřebu po uspořádání všech emocionálních nerovnováh. Toto období není vhodné ani pro ty, kteří hledají novou lásku, protože pod působením retrográdní Venuše zaplavují naše romantické povědomí a pletou nám pocity vášně s pocity lásky. Nezadaní se tak mohou dostat do intenzivních vztahů, které však budou problematické z hlediska budoucnosti. Vztahy, které začínají během působení retrográdní Venuše na znamení zvěrokruhu častokrát znamenají hlavně poučení do budoucna, protože nemají dlouhé trvání, dodává Horoskop Leden 2022.

Na ostatní oblasti života působí retrográdní Venuše mírně bolestivě a napjatě. Pociťujeme mnohem menší množství energie, a naše fyzické bolesti se v tomto období neuzdravují. Venuše v životě odemyká estetiku a krásu, ale z hlediska práce a financí to není vhodný čas na pokrok. Ani velké nákupy nejsou v tomto období doporučené. Úvod roku 2022 tak bude poznamenán silným vlivem, který nás upozorňuje na naše jednání, na přehnané reakce, a na úpadek energie v našem životě, specifikuje Horoskop Leden 2022. Převážně negativní působení tohoto tranzitu však prolomí další Astrologické působení, které v tomto měsíci přinášejí i pozitivní efekt na jednotlivá znamení zvěrokruhu. Svou plnou energii a sílu však pocítíte až v období, kdy retrográdní pohyb opustí planetu Venuše.

HOROSKOP LEDEN 2022 A DŮLEŽITÁ DATA NA ROK 2022

V úvodu ledna, hned 02. Ledna nastává nov měsíce ve znamení Kozoroh. Nov měsíce znamená hledání užitečnosti pro nás samých. Budeme mít potřebu pomáhat ostatním, a toto působení pocítíme několik dní před a po této Lunární fázi. Můžete mít dokonce pocit, že vás ostatní lidé ve vašem okolí ignorují, a láska se vám bude zdát mělká a povrchní. V tomto období nezasahujte hluboko do poznání vašich soukromých vztahů, protože hluboké věci jsou skryty před našima očima i ušima. Nov měsíce ve znamení Kozoroh znamená i působení na naše zdraví, pokračuje Horoskop 2022 na měsíc Leden, a proto by všechny znamení zvěrokruhu měli dávat pozor na problémy s pletí, pokožkou, ale také s klouby, které nás v tomto zimním období mohou potrápit více . Díky působení dalšího astrologického vlivu v tomto dni však pocítíme i příchod planety Merkur do znamení Vodnář. V tomto směru se zesiluje naše mentální aktivita, a také je posílena potřeba uvažovat o tom, co je pro nás to nejlepší. Soustřeďujeme se na budoucnost, a na to, jak naše budoucí rozhodnutí ovlivňují náš život, finance ale i lásku.

Horoskop 9. leden 2022 - slunce se dostává do konjunkce s Venuší během období, kdy se Venuše nachází v retrográdní pohybu. Toto Astrologické působení se považuje za obzvláště silné, protože negativní působení Venuše odcházejí do pozadí, a přináší nám laskavou energii a také okouzlující pocity, věští roční Horoskop 2022. Úvod měsíce, jeho první dny, tak mohly být náročnější, ale nyní se situace zas na chvíli uklidní. Do popředí se dostávají témata vnitřního osvícení, a zesilují se i energie víry. Měli byste se zaměřit hlavně na slyšení problémů a požadavků ostatních lidí ve vašem okolí, protože toto období odemyká mysl ale i komunikativní stránku každého z nás. Retrográdní Venuše v tomto období začíná nabírat na síle, a představuje zesílení moudrosti. Postupně se dostává ze silného negativního působení do jeho středu, a tak nám bude přinášet více rozvážnosti a zkušenosti, předpovídá Horoskop Leden 2022. Venuše se bude v tomto období v každém znamení zvěrokruhu chovat odlišně, a proto si pozorně hlavně váš osobní Horoskop na rok 2022 , abyste přesně pochopili vliv tohoto pohybu a působení na vaše znamení zvěrokruhu.

Horoskop 14. leden 2022 - planeta Merkur se dostává do retrográdního pohybu a nachází se v něm až do prvního únorového dne. Retrográdní Venuše tedy způsobuje hlavně vliv na naše emoce, lásku, kariéru a peníze. Retrográdní Merkur působí na naši touhu po cestování, po dobrodružstvích a také ovlivňuje komunikaci. Dokud se tyto dvě planety nacházejí v uvedeném pohybu, do značné míry jsou tedy ovlivněny nejen naše emoce, ale i způsob komunikace, která má velký dopad na naše tahy. Venuše potlačuje hluboké emoce, a retrográdní Merkur blokuje možnosti na konstruktivní vysvětlení, a na jemnou komunikaci. Merkur bude mít zásah na všechna znamení, do do jisté míry způsobí komplikace hlavně znamením Panna a Blíženci, pro které je Merkur vládnoucí planetou. V globálním významu však Merkur otřese i plány a povinnostmi, podtrhuje Horoskop Leden 2022. Plánované setkání během tohoto vlivu tak mohou vyústit do nepochopení. Nejdůležitější je mít na paměti, že během tohoto období je třeba zachovávat jasnou mysl, a snažit se komunikovat jemné vůči ostatním. Tyto efekty mají vliv nejen na naše energie, ale i celkově na fungování věci v našem okolí. Může se stát, že množství lidí zruší plánované setkání, věští roční Horoskop 2022. Tento pohyb Merkuru může ovlivnit i zpoždění ostatních do práce, do školy a podobně. V tomto období je tedy třeba plánovat předem, aby vás negativní vliv těchto energii neposouval dozadu. Existují i analýzy, které poukazují na negativní působení těchto aspektů na naše finance, ktere vrcholí právě kolem tohoto data.

Horoskop 17. leden 2022 - bude na všech 12 znamení zvěrokruhu působit mocný úplněk měsíce ve znamení zvěrokruhu Rak. Úplněk v Rakovi mluví také o zdravotních upozorněních, kdy byste si měli dávat hlavně pozor na zažívání, a ženy na zdraví po ženské stránce. Pokud přemýšlíte o preventivní prohlídce u gynekologa, období kolem 17. ledna bude pro vás tím nejvhodnějším během tohoto roku. Tento vliv přináší pocity spojené s domovů a rodinou. V těchto dnech tak budete cítit propojení s vašimi blízkými a budete se učit tomu, jak odpustit lidem minulé křivdy, nebo i malé lži, říká Horoskop Leden 2022, které vás v minulosti chránili. Opět, tento úplněk měsíce působí subjektivně na každé znamení zvěrokruhu. Každopádně, každé z 12 znamení zvěrokruhu pocítí smysl bytí na této planetě. Sladit se s tím co děláte, a s tím, jaká je vaše životní cesta. Budete se orientovat více na domácí práce, hlavně na rodinných členů, a na malé děti v rodině. Pozitivní úplněk měsíce odemyká hlavně naše nejhlubší pocity lásky vůči členům naší rodiny. Proto se věnujte svým milováním, a nezapomeňte také zvelebovat vaši domácnost. Je vhodný čas uklidit každý pokoj a vpustit pozitivní energii do vašich životů.

Horoskop 2022 - Retrográdní Planéty v roku 2022 a jejich význam

Horoskop 2022 pracuje nejen se Sluncem, ale i s ostatními planetami a jejich pohybem. Vliv retrográdní planety na naši energii a celkový život je snad nejzřejmější ze všech známých pohybů planet ...

ROČNÍ HOROSKOP 2022 NA LEDEN - SLUNCE VSTUPUJE DO Vodnáře

Roční Horoskop 20. leden 2022 znamená odchod slunce ze znamení Kozoroh a jeho přesun do znamení Vodnář. Sociální a mentálně aktivní znamení Vodnář přináší velký efekt na všechna znamení, když slunce začne působit na toto 11. znamení zvěrokruhu, které je ovládáno vzdušným elementem a planetu Uran. Slunce v Kozorohu způsobovalo spíše konzervativní nálady a postoje. Když se přesouvá do znamení Vodnář, kráčíte v rytmu vlastního života, a zaměřujete se spíše na svobodu ve svých rozhodnutích, připomíná roční Horoskop 2022. Svoboda rozhodnutí, svoboda ve vašich myšlenkách a emocích vás plně propojuje s vaším vlastním vnitřkem. Oceníte nejen individualitu vás samých, ale i vaše ratolesti, a členy vaší domácnosti. Tento astrologický aspekt nám umožňuje, abychom si více uvědomovali nutnost nejen nás samých na této planetě, ale abychom ocenili i hodnotu ostatních lidí, zvířat, rostlin, a všeho, co tvoří náš okolní život ... Více si užíváme přírodu, propojujeme se s vůní, která nás obklopuje, a užíváme si různé chutě, které dodávají jiskru našim životum, definuje horoskop leden. Slunce ve znamení Vodnář znamená zesílení radosti ze života, znamená předávání vpřed, kráčení tím směrem, kterým se má naše životní cesta ubírat. Vnímáme lidstvo jako celek, nejen sebe samého. Na věci kolem se nedíváme sobecky, informuje Horoskop 2022, ale snažíme se pomáhat a podporovat každého na kom nám záleží. Tato pečlivá stránka působení slunce přebíjí sílu retrográdní Venuše, a tak se do popředí nedostává smutek z našich nepochopených emocí, ale naopak radost z toho, že je můžeme projevit vůči těm druhým. Právě teď máme možnost ustoupit od naší sobeckosti, a zajímat se více nejen o druhých lidí, ale také o blaho této planety.

Slunce ve znamení Vodnář se nejvíce projeví hlavně během období, kdy se retrográdní Venuše dostane do direktivního pohybu, což nastane 29. ledna. Od tohoto období se můžeme těšit nejen na získávání nových přátel, ale i na nové znalosti, které nás poučí, vyzdvihuje horoskop leden 2022. Už od prvního dne vlivu slunce na znamení Vodnář se můžeme soustředit na naši humanitární stránku. I když pod vlivem retrográdní Venuše vnímáme všechny nedostatky ostatních lidí, uvědomujeme si jak bolestivé může být jejich vyzvedávání před ostatními. Právě díky tomu že si uvědomujeme hodnotu a váhu slova můžeme přispět k duchovnímu růstu lidí které milujeme, předpovídá horoskop leden. Vodnář je jedinečné znamení, které se těší ze života. Právě proto mají všechny znamení zvěrokruhu možnost osvěžit svůj šatník, podstoupit změnu vizáže, změnit barvu vlasů, přidat do svého života trochu originality a možná i extravagance, seznamuje Horoskop Leden 2022 ...

Působení vlivu opačně pohybující se Venuše v spojitosti se sluncem ve znamení Vodnář zaměřuje svou pozornost i na finance. Horoskop 2022 Leden nedoporučuje utrácet velké množství peněz, nebo podstupovat velké nákupy. Každopádně si však můžete dopřát maličkosti pro sebe, nebo pro lidi které milujete. S maličkostí se skládá svět, a radost si dokážete udělat i malou věcí, která nemá velkou materiální hodnotu. Právě to nám připomíná působení slunce ve znamení Vodnář. Každé znamení tak v tomto období pocítí množství nápadů, nad kterými budete moci uvažovat. Energie Vodnáře se naplno projeví hlavně ke konci měsíce, kdy se Venuše stane direktivní.

Zatímco se slunce nachází ve znamení Vodnář a Venuše je retrográdní, Mars také vstupuje do znamení Kozoroh, což nastává 24. ledna, popisuje Horoskop 2022 na měsíc Leden. Působení planety Mars na znamení Kozoroh zklidňuje všechny negativní energie. Do popředí se dostává trpělivost a uklidnění velkých problémů. Naše vnitřek se dostává k podstatě toho, co je pro nás tím nejlepším. Více si uvědomujeme naše jednání, a následky tohoto řízení pro naši budoucnost. Ačkoliv vliv Marsu na znamení Kozoroh poukazuje na možnosti nákupu nemovitosti nebo velkých investic, během působení retrográdní Venuše se tyto kroky nedoporučují. Toto období je však mimořádně vhodné na to, abyste si vytvořili dobrý životopis, a sdružovali důležité kontakty, informuje váš Horoskop na měsíc Leden 2022. Hlavně ti z vás, kteří se zajímají o nové zaměstnání, nebo si práci hledají. Venuše vyzdvihuje v tomto období i materialistickou stránku, což také posiluje i planeta Mars vstupující do znamení Kozoroh. Všechny znamení tak budou více orientované na finance, na výdělek, a na přehodnocování vaší finanční stability. Vyhýbejte se extrémnímu materialismu, který způsobuje že kupujete i takové věci, které nepotřebujete. Kroťte tedy v tomto období své vášně v rozhazování financí a soustřeďte se hlavně na celkový úspěch ve vašem životě.

Horoskop 26. leden 2022 odchází retrográdní Merkur ze znamení Vodnář. Kvůli působení retrográdního Merkuru ve Vodnáři jsou ohroženy všechny naše rodinné vztahy, pracovní vztahy, ale také naše přátelství. Mohou takto nastat různé hádky nebo nedorozumění, varuje horoskop leden 2022, které však nebudou velkého rozsahu. Musíte si dobře uvědomit, kteří z vašich přátel jsou těmi skutečnými, a orientovat se na prohlubování těch vztahů, které mají pro vás význam. Poslouchejte své srdce, a následujte takové jednání, které je pro vás tím správným. Měsíc leden ukončuje působení retrográdní Venuše, které končí 29. ledna, a působení stejného pohybu Merkuru, která je ukončeno prvního února.

Roční Horoskop 30. Leden 2022 se slunce dostává do kvadratury s Uranem, Venuše je v direktivním pohybu, ale Merkur stále couvá dozadu. Síla Merkuru již není tak intenzivní, a proto pociťujeme velkou energii a tvůrčí sílu. Tento aspekt je rovněž propojen s fyzickým zdravím, kdy je vhodné zapomenout na nezdravé stravování a raději se více hýbat. Slunce v kvadratuře s Uranem upozorňuje ty, kteří mají problémy se srdcem, aby se o sebe starali více než po jiné dny, dodáva horoskop leden 2022. V některých případech mohou jisté znamení zvěrokruhu cítit agresivněji nálady, a proto je nutné ukotvit své energie a zaměřit svou pozornost na vlastní život. Nezasahujte do rozhodnutí ostatních lidí a akceptujte individualitu každého ve vašem okolí, radí horoskop leden 2022. Leden nám tak hned v úvodu roku přináší mnohé výzvy, které budeme muset překonat. Venuše a Mars v lednu ovlivňují energie všech 12 znamení zvěrokruhu, a ostatní Astrologické aspekty budou buď povzbuzovat nebo vyrovnávat energie retrográdní pohybů, specifikuje horoskop leden 2022.

Pro některé znamení zvěrokruhu se retrográdní pohyb planety Venuše a Merkur projeví v plné síle, podtrhuje horoskop 2022 leden. Obvykle jsou tyto pohyby výraznými okamžiky hlavně u znamení, jejichž ovlivňují dané planety. Celkově se tak úvod roku stává obdobím jistých důležitých rozhodnutí a zlomových okamžiků v životě. Tyto tranzity však obvykle nepřispívají k velkému pokroku, ale pomáhají nám uvědomovat si to, co je v životě důležité, připomíná horoskop 2022 leden. To, na čem skutečně záleží a jaké jsou naše očekávání v budoucnosti. Během těchto dní je třeba myslet na to, že kroky zpět vás neposouvají, ale pomáhají vám opravit chyby, abyste později mohli pokračovat rychle a rozumně.

DŮLEŽITÉ Astrologický ASPEKTY - HOROSKOP LEDEN 2022 PRO VŠECHNY 12 ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU:

Aspekty, které ovlivňují Horoskop 2022 během Ledna

Horoskop 2022 - Všechny Měsíce Roka 2022

Klikněte na obrázek a čtěte dál...

Horoskop 2022 Leden

Do nového roku, do roku 2022 vstupujeme se sluncem ve znamení Kozoroh. První aspekt, na který upozorňuje astrologický Horoskop 2022, je retrográdní Venuše téměř během celého ledna...

Horoskop 2022 Únor

Druhý měsíc roku, měsíc únor, bude propojen hlavně s přímými pohyby planet. Retrográdní pohyb bude citelný jen začátkem února...

Horoskop 2022 Březen

Měsíc březen bude poukazovat na hladký průběh věci v našem životě, protože planety působící na 12 znamení zvěrokruhu budou během celého měsíce působit v direktivním pohybu...

Horoskop 2022 Duben

Měsíc duben začíná Novem měsíce ve Znamení Beran Planety Uran, Saturn, Mars, Venuše a planeta Merkur se během celého měsíce nacházejí v přímém pohybu..

Horoskop 2022 Květen

Když se díváme na měsíc Květen z astrologického hlediska, do pozornosti se nám dostává několik Astrologických působení, které negativně i pozitivně ovlivňují všech 12 znamení zvěrokruhu...

Horoskop 2022 Červen

V červnu se 3 Astrologické planety a Pluto + Merkur, Neptun, Saturn, dostanou do retrográdního pohybu. Na naše životy však najednou púsobí v počátku jen dvě couvající objekty, a ke konci měsíce budou v tomto pohybu 3...

Horoskop 2022 Červenec

V úvodu července na 12 znamení zvěrokruhu stále působí retrográdní pohyby Saturnu, Neptunu i Pluta. Od 28. července se k nim přidává také planeta Jupiter, která svůj retrográdní pohyb směřuje v počátku ve znamení Beran a působí až do 23. listopadu, kdy přesouvá své retrográdní energie na Znamení Ryby...

Horoskop 2022 Srpen

Retrográdní planety se během srpna chovají v couvajícím pohybu rozdílně, podle toho, na jaký astrologický dům u jednotlivých znamení působí...

Horoskop 2022 Září

Během měsíce září pociťujeme neustávající ustupující pohyb pomalých planet - Jupiter, Saturn, Uran, Neptun a Pluto, a tyto pomalé planety ovládají vlastnosti všech znamení zvěrokruhu...

Horoskop 2022 Říjen

V 10. měsíci roku 2022 sledujeme celoměsíční pohyb pomalých planet - Uran, Jupiter a planety Neptun. Merkur vystupuje ze svého zpětného pohybu 02. října a následně se dostává do přímého směru...

Horoskop 2022 Listopad

V listopadu se nám představí retrográdní Mars předcházející Znamením Blíženci ve své plné síle. Do 23. listopadu působí na komplexní energie i couvající Jupiter a během celého měsíce planety Uran, Neptun a již výše zmíněná planeta Mars...

Horoskop 2022 Prosinec

V prosinci se planeta Neptun přesouvá do přímého pohybu od 4. prosince a planety Uran a Mars postupují v couvajícím pohybu po celý zbytek roku 2022...

Horoskopy 2022 pro 12 Znamení zvěrokruhu:

Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.