Horoskop Březen 2022

Horoskop 2022 - Březen 2022

Horoskop 2022 - měsíc Březen - Direktivní pohyb hlavních planet, Úplněk měsíce ve znamení Váhy ...

02. březen 2022 je dnem, kdy se slunce nachází sextile s Uranem a nastává také Nov měsíce ve znamení ryby. Harmonické období sextilu přináší výraznou energii a toleranci. Máte možnost vyjádřit to nejlepší ze sebe, a ukázat navenek všechny vaše pozitivní vlastnosti. Poskytujte ostatním lidem, tím kteří vás milují, takové dary své osobnosti, které je obohacují na jejich životním směřování, a přinášejí jim radost a povzbuzení, věští roční Horoskop Březen 2022. Znamenia zvěrokruhu budou mít možnost stát se motivátorem, a energie nebudou blokovány negativními vlivy . I když se v našich životech mohou vyskytnout jisté překážky, období kdy se slunce nachází v sextile s Uranem nám dodává energii potřebnou k jejich překonávání. Balanc mezi tím co dáváme a přijímáme je citelný u všech znamení, a globální působí tento sextil velmi pozitivním dojmem. V tomto dni se také díváme na vliv měsíčního Novu ve znamení ryby. Tato lunární fáze obohacuje náš život velkým smyslem pro senzitivitu a objevujeme pocity, které před námi ostatní skrývali, dodává Horoskop Březen 2022. Nov měsíce ve znamení ryby mluví také o zdravotním vliv na znamení zvěrokruhu, a může se tak stát že většina lidí bude mít během tohoto dne problém se spánkem. Výjimečnou péči také vyžadují ti lidé, kteří mají problémy s chodidly, kdy vás může více potrápit bolest kloubů, nebo rány kterým nevěnujete pozornost. Buďte v období kolem druhého března opatrní hlavně na své zdraví, a užívejte si pozitivní vliv sextile slunce s Uranem.

HOROSKOP BŘEZEN 2022 A DALŠÍ DŮLEŽITÁ DATA NA ROK 2022

5. březen 2022 poukazuje na konjunkci Slunce s planetou Jupiter. Jupiter je planetou, která přenáší své nejsilnější energie na znamení střelec a znamení ryby, pro které je Jupiter vládnoucí planetou. Působení planety Jupiter v konjunkci se sluncem během direktivního pohybu planet je pozitivním aspektem, který nám dává možnost zvítězit nad ostatními, podtrhuje horoskop březen 2022. Vítěz je ten z nás, kdo má předem promyšlené své kroky, a už déle čeká na svůj úspěch. Obecně je možné říci, že tento aspekt přináší spravedlnost a upřímnost. Mnozí z vás se stávají upřímnější, ale Jupiter působí hlavně na znamení střelec a Ryby. Tyto dvě znamení mohou být náchylnější k vyprávění takových příběhů, které jsou doslova neuvěřitelně, specifikuje roční Horoskop Březen 2022. Tento svůj dar by měly využít ke kreativní tvorbě, nebo k péči o malé děti. Do velké míry je to pozitivní tranzit, kdy zapomínáme na deprese, a věnujeme se raději optimistickému směřování. Věci se zdají být hladší, žádné změny v našem životě nejsou dramatické a nečekané. V negativním směru tranzit zesiluje potřeby takových lidí, kteří v životě podléhají jistým závislostem. Přílišná zálibu v alkoholu, hazardních hrách, nebo v nakupování nám připomínají naše neřesti, které bychom se měli snažit během tohoto období napravit.

6. Března 2022 vstupuje Venuše do znamení Vodnář. Planeta Venuše působící během března v direktivním pohybu během tohoto dne vstupuje do znamení Vodnář, a působí tak nejen na samotného Vodnáře, ale i na znamení Býk a Váhy, kterých je Venuše vládnoucí planetou. Vliv bude mít i na ostatní znamení zvěrokruhu, i když ne tak výrazný. Přesun planety Venuše přináší zdrženlivé a mírně zvláštní pocity. Pro 3 znamení zvěrokruhu - pro znamení Vodnář, Váhy a Býk není toto období určitě vhodné pro vytváření si nových vztahů. Znamení zvěrokruhu budou mít pocit, že mají jít svou vlastní cestou, a nemají se ohlížet za tím, co od nich vyžadují ostatní, dodáva horoskop březen 2022. Tento pohyb zvýrazňuje potěšení z financí a peněz, ale také s materiálních potřeb. Ve vztahové oblasti působí aspekt v zajímavé rovině ... Svou energii soustřeďujeme hlavně na hledání někoho, kdo ocení naši mysl, vyzdvihuje Horoskop Březen 2022. nezamýšlel se nad tím, jak okouzlit toho druhého fyzickým vzhledem, ale pozornost soustřeďujeme raději na náš intelekt. Může to být ideální období k projevení svých nápadů v zaměstnání, které nám mohou přinést prosperitu. Klíčovým slovem tohoto tranzitu je stimulace a mysl. S těmito dvěma věcmi se naučíme pracovat tak, aby byly v harmonii. Zamyslete se nad tím, co dokáže vaši náladu navrátit do pozitivního směru, a v tomto období dělejte hlavně takové věci, které vás dělají šťastným a svobodným. Emoce a logika mohou podstupovat vzájemný boj, varuje Horoskop Březen 2022, a může být obtížné dobře se rozhodnout.

13. Března 2022 je Slunce patrné v konjunkci s Neptunem. Vitalita slunce se projevuje v našem životě a odemyká nám tvůrčí sílu, která je poznamenána nejen spontánností ale i zdravím. Tento Tranzit přináší pozitivní vibrace do života všech znamení zvěrokruhu, a ovlivňuje nejen naši psychickou pohodu ale i fyzickou vitalitu. Ti z vás, kteří už déle uvažují nad fyzickým cvičením, by měly v tomto dni začít, radí Horoskop Březen 2022, a udržovat tento rytmus během celého zbytku měsíce. Slunce v konjunkci s planetou Neptun vám pomůže začít a udržovat vaše odhodlání. V lásce mohou nastat jisté starosti, které budou souviset se zdravým členy vaší rodiny. Tato pozice slunce obecně představuje náš životní účel, který se při konjunkci s Neptunem, kdy se planety nacházejí přímém pohybu, spojuje hlavně s péčí o osoby, které naši péči potřebují. Roční horoskop doporučuje, abyste se více zajímali o potřeby a požadavky členy vaší rodiny, a soustředili i nejen na rodinu ale i na vašich nejbližších přátel. Tyto dny tak přinášejí velmi pozitivní vibrace, protože lidé, kterým poskytnete pomocnou ruku budou cítit pozitivní emoce z vaší strany, a lásku k životu. Konjunkce slunce s Neptunem má velmi výrazný vliv hlavně na individuální vyjádření naší vlastní osoby. Naše vlastní identita se dostává na povrch, prorokuje Horoskop Březen 2022, a proto vám doporučujeme dělat pouze takové věci, které vás zajímají a baví. Je nezbytné najít způsob, jak sladit svou energii s činnostmi, které vám dělají v životě radost. Můžete čelit jistým výzvám, ale díky individualitě a pevné vůli to většina z vás překoná, definuje horoskop březen 2022. Tato konjunkce slunce bude působit hlavně na znamení Lev a také na znamení ryby, na které má planeta Neptun také nemalý vliv.

18. Března 2022 kombinuje Slunce v sextile s Plutem své síly se úplňkem měsíce znamení Váhy. Měsíc, který obecně vládne znamení Rak, přenáší své energie na všech 12 znamení zvěrokruhu, kdy nastává jeho úplněk ve znamení Váhy. Pozitivní aspekt sextile s Plutem se prolíná s působením měsíčního úplňku a dodává nám životě balanc a harmonii. Využijte své harmonické naladění konstruktivním způsobem a snažte se motivovat lidi ke konání dobra. Někdy se cítíte vyčerpaně hlavně kvůli energii ostatních lidí, kteří na vás působí pesimisticky, uvádí horoskop březen 2022. Nenechte v těchto dnech zasahovat negativní energie ostatních lidí do vašeho vlastního života, a buďte motivátorem sebe sama. Komunikace je talentem, který vám během tohoto dne nebude chybět, a tak přenášíte své myšlenky a pozitivně vibrace na těch, které milujete, popisuje roční Horoskop Březen 2022. Jistě chcete zlepšit život nejen sobě, ale i ostatním. Právě 18. březen a období kolem tohoto data je velmi vhodné pro spolupráci se skupinami, a na pomoc lidem s jejich pesimistickým postojem. Úplněk měsíce ve znamení Váhy ovlivňuje každé znamení zvěrokruhu i z hlediska zdraví, av tomto případě, kdy se slunce nachází v sextile s Plutem, zaměřujeme naši pozornost hlavně na psychické zdraví, popisuje Horoskop Březen 2022. Kolektivní psychické zdraví vás a členy vaší rodiny by mělo harmonizovat. Pokud se tak neděje, je třeba podat pomocnou ruku a analyzovat problémy ostatních lidí. Lidé budou mít v tomto období dar uklidňovat negativní aspekty, a dívat se na svět pozitivně. I malé kroky vás samotných dokáží změnit význam jistých negativních věci v životě ostatních lidí. Buďte pomocníkem, protože tento den je ideální i na váš vlastní psychicky detox, věští horoskop březen 2022.

Horoskop 2022 - Retrográdní Planéty v roku 2022 a jejich význam

Horoskop 2022 pracuje nejen se Sluncem, ale i s ostatními planetami a jejich pohybem. Vliv retrográdní planety na naši energii a celkový život je snad nejzřejmější ze všech známých pohybů planet ...

ROČNÍ HOROSKOP 2022 NA BŘEZEN - SLUNCE vstupuje do znamení BERAN

20. Březen 2022 je dnem, kdy slunce odchází ze znamení ryby a vstupuje do znamení Beran. Vášeň, energie, pokrok a bojovnost se projevují během tohoto aspektu u každého znamení zvěrokruhu, ale rázněji u těch znamení, kterým vládne element oheň. Ohnivé znamení Beran, Lev a znamení Střelec cítí tento přechod výrazněji než ostatní znamení. Podobně tento aspekt cítí i ty znamení, které stojí v opozici ohnivých - vodní znamení Rak, Štír a Ryby. Přechod slunce do Berana se stává impulsem pro nové začátky. Pokud jste do 20. března soustřeďovaly svou energii hlavně na úspěšné zvládnutí prvních měsíců nového roku, od tohoto období se můžete soustředit na posun vašich vlastních priorit vpřed. Přechodem slunce do znamení Beran začíná rok dvanácti znamení zvěrokruhu, protože úvodním znamením je právě jiskřivé znamení Beran. Tento zrod představuje nový život, nové možnosti a nové motivace na to, abyste začali jednat, informuje Horoskop Březen 2022.

Jakékoliv vaše předsevzetí, které jste si začátkem roku nesplnily, můžete znovu objevit právě vstupem slunce do znamení Beran. Hodně ve vaší budoucnosti bude záležet právě na tom, jakými kroky, a s jakým nasazením budete přistupovat k vaší práci, k vašemu zdraví, finanční i lásce. Tento zlomový okamžik vám přináší možnost začít znovu, a udělat v životě výrazné změny, podtrhuje Horoskop Březen 2022. Všech 12 znamení zvěrokruhu pocítí velkou energii této transformace. Znamení Beran tak propůjčuje ostatním znamením energii na to, aby se více specializovali na hledání energií, které jim pomohou řítit se kupředu. Obecně nám tento tranzit připomíná učení kázni a porozumění ostatním. Učíme se také jak šetřit svou energii a využívat ji na takové oblasti, které nám přinášejí radost do života a finanční blaho. Smysl pro dobrodružství se neprojevuje pouze v cestování, ale i v poznávání nových možností v lásce, v práci a ve financích, vyzdvihuje horoskop březen 2022.

Je to období, kdy mnozí z nás uvažují o riskování, zaměřují se na nové příležitosti a porovnávají svůj život s ostatními. Nicméně, v tom pozitivním směru. Motivujeme se tím, co v životě dosáhli jiný, a snažíme se postupovat tak, aby byl náš život takovým, jaký si ho představujeme jen mi, předpovídá horoskop březen 2022. Využití tento astrologický tranzit k tomu, abyste znovu začali spojovat svá rozhodnutí a vaši životní cestu.

22. Března 2022 se planeta Mars, která je vládnoucí planetou znamení Beran znamení Štír dostává do kvadratury s planetu Uran. Mars v životě všech 12 znamení zvěrokruhu reprezentuje ambice, činnost, vášeň a touhu. Energie planety Mars se soustřeďuje hlavně na takové činy, které musí být dokončeny, zdůrazňuje Horoskop Březen 2022. Kvadratura planety Mars Uranem nám však v negativním směru přináší hledání vlastního potenciálu a svobody. Cítíme, že si potřebujeme psychicky odpočinout od všedních starostí, které pohlcují naše životy. Není velmi vhodný čas na to, aby se rychle prováděny změny, které jste již déle plánovali. Budete totiž cítí vnitřní neklid, a také strach o vaši budoucnost. Naštěstí tato kvadratura nepotrvá dlouho, a proto buduje negativní aspekty citelné pouze pár dní. Některé znamení tento negativní vliv dokonce vůbec nepocítí. Negativní působení, a tedy neschopnost harmonizovat své myšlenky pocítí hlavně znamení Beran, Štír, ale také protistojace znamení Váhy, a znamení Býk.

28. Březen 2022 se dívá na direktivně pohyby Venuše v konjunkci s direktivním Saturnem. Klíčovým slovem této konjunkce je hlavně sebekázeň. Několik znamení zvěrokruhu vnímají dávku svědomitosti, a navenek vystupujeme velmi zodpovědně. Snažíme se dokončit všechny naše povinnosti tak, abychom do nového měsíce procházeli s čistým štítem. Odemyká se i naše spontánnost a hravost, která však působí hlavně na lásku všech 12 znamení zvěrokruhu. V oblasti financí, zdraví či práce se projevuje hlavně zdrženlivější stránka této konjunkce, a tak bychom měli věci vnímat střízlivější a snažit se udržet naši činnost pod kontrolou, upomíná roční Horoskop Březen 2022. Spojení slunce se Saturnem ovlivňuje znamení Lev, na znamení Kozoroh a Vodnář, ale i na protistojace znamení, které cítí více vážnosti v životě, potřebné ke zvládnutí a překonání důležitých problémů. Každá zkušenost v životě vám však dodává energii k tomu aby jste věci zvládli lépe než většina znamení zvěrokruhu. Tranzit připomíná, aby jste od nikoho neočekávali nic zadarmo, a připomíná vám fakt, že za každé rozhodnutí nebo za každou věc musíte zaplatit skutečnou hodnotu, upozorňuje horoskop březen 2022. Protistojacími znameními, kterých se dotkne tento tranzit jsou znamení Vodnář, Rak a také se výrazně dotýká znamení Lev.

Březen 2022 symbolizuje pozitivní přerod více z nás, kteří už nedoufali v možnost změny. Slunce v Beranu startuje svou cestu přes 12 znamení v roce 2022 a tak můžeme i my nastartovat naši budoucnost. Lidé se na svět dívají nejen materiální, ale i pocity a touhy hrají důležitou roli. Místo v našich srdcích se otevírá hlavně pro rodinu a přátele, podptýka Horoskop Březen 2022, kteří jsou vždy při nás, když je potřebujeme. V Marci si více lidé uvědomí sílu přátelství a rodinných pout. Uvědomíme si také naše vlastní odhodlání a dokážeme tak bojovat s problémy, které se nám zdají být jednodušší než dosud.

DŮLEŽITÉ Astrologický ASPEKTY - HOROSKOP BŘEZEN 2022 PRO VŠECHNY 12 ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU:

Aspekty, které ovlivňují Horoskop 2022 během Marca

Horoskop 2022 - Všechny Měsíce Roka 2022

Klikněte na obrázek a čtěte dál...

Horoskop 2022 Leden

Do nového roku, do roku 2022 vstupujeme se sluncem ve znamení Kozoroh. První aspekt, na který upozorňuje astrologický Horoskop 2022, je retrográdní Venuše téměř během celého ledna...

Horoskop 2022 Únor

Druhý měsíc roku, měsíc únor, bude propojen hlavně s přímými pohyby planet. Retrográdní pohyb bude citelný jen začátkem února...

Horoskop 2022 Březen

Měsíc březen bude poukazovat na hladký průběh věci v našem životě, protože planety působící na 12 znamení zvěrokruhu budou během celého měsíce působit v direktivním pohybu...

Horoskop 2022 Duben

Měsíc duben začíná Novem měsíce ve Znamení Beran Planety Uran, Saturn, Mars, Venuše a planeta Merkur se během celého měsíce nacházejí v přímém pohybu..

Horoskop 2022 Květen

Když se díváme na měsíc Květen z astrologického hlediska, do pozornosti se nám dostává několik Astrologických působení, které negativně i pozitivně ovlivňují všech 12 znamení zvěrokruhu...

Horoskop 2022 Červen

V červnu se 3 Astrologické planety a Pluto + Merkur, Neptun, Saturn, dostanou do retrográdního pohybu. Na naše životy však najednou púsobí v počátku jen dvě couvající objekty, a ke konci měsíce budou v tomto pohybu 3...

Horoskop 2022 Červenec

V úvodu července na 12 znamení zvěrokruhu stále působí retrográdní pohyby Saturnu, Neptunu i Pluta. Od 28. července se k nim přidává také planeta Jupiter, která svůj retrográdní pohyb směřuje v počátku ve znamení Beran a působí až do 23. listopadu, kdy přesouvá své retrográdní energie na Znamení Ryby...

Horoskop 2022 Srpen

Retrográdní planety se během srpna chovají v couvajícím pohybu rozdílně, podle toho, na jaký astrologický dům u jednotlivých znamení působí...

Horoskop 2022 Září

Během měsíce září pociťujeme neustávající ustupující pohyb pomalých planet - Jupiter, Saturn, Uran, Neptun a Pluto, a tyto pomalé planety ovládají vlastnosti všech znamení zvěrokruhu...

Horoskop 2022 Říjen

V 10. měsíci roku 2022 sledujeme celoměsíční pohyb pomalých planet - Uran, Jupiter a planety Neptun. Merkur vystupuje ze svého zpětného pohybu 02. října a následně se dostává do přímého směru...

Horoskop 2022 Listopad

V listopadu se nám představí retrográdní Mars předcházející Znamením Blíženci ve své plné síle. Do 23. listopadu působí na komplexní energie i couvající Jupiter a během celého měsíce planety Uran, Neptun a již výše zmíněná planeta Mars...

Horoskop 2022 Prosinec

V prosinci se planeta Neptun přesouvá do přímého pohybu od 4. prosince a planety Uran a Mars postupují v couvajícím pohybu po celý zbytek roku 2022...

Horoskopy 2022 pro 12 Znamení zvěrokruhu:

Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.